Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
بالاخره بعد یک هفته! DLC دانلود شد! دو مرحله فعلا رفتم...ببینم کی وقت میشه دوباره برم سراغش! :d
فقط بگم که شروعش فوق العاده بود! :x به شدت حال داد! :x

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
بالاخره بعد یک هفته! DLC دانلود شد! دو مرحله فعلا رفتم...ببینم کی وقت میشه دوباره برم سراغش! :d
فقط بگم که شروعش فوق العاده بود! :x به شدت حال داد! :x

مپ همونه یا مثل Dead Kings لوکیشن جدیدی اضافه شده به بازی؟؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
مپ همونه یا مثل Dead Kings لوکیشن جدیدی اضافه شده به بازی؟؟
مپ همونه،البته یه لوکیشن جدید هم اضافه شد! ولی بزرگ نیست،یه قصریه با محیط اطرافش:-"
و البته هنوز تمومش نکردم:-"

اما فرعیات گیم پلی تغییراتی داشته! آپگریدهای Fear (خیلی حال میدن:-" ) ، یارهای کمکی ، ماموریت های فرعی
ماموریت های بازی هم توی Whitechapel و City of London در جریانه (البته فعالیت های Jack the Ripper هم توی Whitechapel بوده! :d )

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام دوستان.
من این ریجن بازی من 2 هست و اکانتم ریجن 1 هست.
کدی که داخل بازی بود رو داخل یک اکانت ریجن 2 وارد کردم و اون اکانت رو primary کردم تا بتونم ازش داخل اکانتم اصلیم که ریجن 1 هست استفاده کنم.
حالا سوالم اینه که می خوام این dlc جک قصاب رو بخرم و توی استور ریجن 2 نیستش ولی توی استور ریجن 1 قیمتش رو به دلار زده (در صورتی که بازی من ریجن 2 هست و باید به یورو می زد)
اگه با اکانت اصلیم بخرمش مشکلی نیست و بازی اجرا میشه؟
ببخشید طولانی شد خواستم مفصل گفته باشم که راحت تر کمکم کنید.
ممنون

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام دوستان.
من این ریجن بازی من 2 هست و اکانتم ریجن 1 هست.
کدی که داخل بازی بود رو داخل یک اکانت ریجن 2 وارد کردم و اون اکانت رو primary کردم تا بتونم ازش داخل اکانتم اصلیم که ریجن 1 هست استفاده کنم.
حالا سوالم اینه که می خوام این dlc جک قصاب رو بخرم و توی استور ریجن 2 نیستش ولی توی استور ریجن 1 قیمتش رو به دلار زده (در صورتی که بازی من ریجن 2 هست و باید به یورو می زد)
اگه با اکانت اصلیم بخرمش مشکلی نیست و بازی اجرا میشه؟
ببخشید طولانی شد خواستم مفصل گفته باشم که راحت تر کمکم کنید.
ممنون
مگه میشه نباشه؟ بیشتر بگرد پیداش میکنی! :d
https://store.playstation.com/#!/en...pper/cid=EP0001-CUSA02376_00-DLCJACKTHERIPPER
با خود کنسولم اگر نمیابی،به جای اینکه از صفحه ی AC:S بری، مستقیم سرچ کن Jack the Ripper!
اگر بازم نشد،با اون یوزر ریجن 2ـت برو توی بازی،همون اول کار که سمت راست خبرها رو میزنه،از اونجا برو برای خریدش! :d

حتما باید با ریجن2 بخری،اگر 1 بخری کار نمیکنه! :-"
---
راستی جلوتر رفتم،یک محیط جدید دیگه هم رفتم!(عالی بود اینجا! :x ) و اینطور که توی بخش Progress Tracker دیدم(صندوق و اینا) یه محیط جدید دیگه هم هست! کلا 3تا! :-"
به به! بسیار عالی!

فعلا 60%ـش رو رفتم،احتمالا امشب تمومش میکنم :d

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
چند روزی هست که خط اصلی داستان رو تموم کردم الان هم دارم تو شهر میچرخم منطقه ها رو آزاد میکنم و ماموریت های فرعی میرم تا پلات بشه .
نظر من :
این بازی از اون بازیهایی بود که تو امتیازها در حقش ظلم شد .
راستش من روزی که معرفی شد تریلر و گیم پلی رو دیدم امید نداشتم بازی خوبی بشه ولی این بازی یکی از بهترین بازیهایی از سری اساسین بود که بازی کردم و در کنار دو و برادرهود قرارش میدم .
گیم پلی و درگیری با دشمنان نرم و روان هست و خوب طراحی شده . موسیقی بازی هم قابل قبوله . گرافیک بازی رو اگر نسبت به یونیتی بسنجیم دانگرید شده ولی خب داشتن گرافیک قوی ولی پر از مشکلات افت فریم و تکنیکی مثل یونیتی فایده نداره ... به خاطر همین اگر این بازی رو در حد یک بازی اپن ورلد ببینیم میشه گفت گرافیک قابل قبوله و لندن به زیبایی طراحی شده و کاملا حس اون دوران منتقل میشه . تعداد ملت همیشه در صحنه :D هم نسبت به یونیتی کاهش پیدا کرده البته اون یکم زیاد بودن و تو دست و پا بود . جلوه های بازی تو شب بیشتر مشخصه ... امیدوارم یوبی برای سریهای آینده بازی موتور بازی رو ارتقا بده .
خط اصلی داستان هم که طبق معمول باید نوچه های باس اصلی رو بکشی تا بهش برسی و چیز جدیدی نیست ولی قابل قبوله .
حضور ایوی هم در کنار ژاکوب بسیار به روند بازی کمک کرده و از تکراری شدن بازی جلوگیری میکنه . شاید یکی از بهترین کراکترهای سری اساسین هست .
در کل میشه گفت این بازی برای دوستداران اساسین بسیار خوب هست و باید تجربش کنید .
امتیاز من 9.5/10

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
مگه میشه نباشه؟ بیشتر بگرد پیداش میکنی! :d
https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/addons/assassin's-creed-syndicate-jack-the-ripper/cid=EP0001-CUSA02376_00-DLCJACKTHERIPPER
با خود کنسولم اگر نمیابی،به جای اینکه از صفحه ی AC:S بری، مستقیم سرچ کن Jack the Ripper!
اگر بازم نشد،با اون یوزر ریجن 2ـت برو توی بازی،همون اول کار که سمت راست خبرها رو میزنه،از اونجا برو برای خریدش! :d

حتما باید با ریجن2 بخری،اگر 1 بخری کار نمیکنه! :-"
---
راستی جلوتر رفتم،یک محیط جدید دیگه هم رفتم!(عالی بود اینجا! :x ) و اینطور که توی بخش Progress Tracker دیدم(صندوق و اینا) یه محیط جدید دیگه هم هست! کلا 3تا! :-"
به به! بسیار عالی!

فعلا 60%ـش رو رفتم،احتمالا امشب تمومش میکنم :d

سلام دوست من.
یه سوال دیگه
بازی من از این نسخه هاست روی جلدش عربی نوشته (ریجن 2) و اکانتی رو که ساختم ریجن 2 امارات نیست، ریجن 2 uk هست. مشکلی که برای خرید این dlc ندارم. یعنی نیاز نیست که حتما dlc ریجن 2 امارات رو بخرم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام دوست من.
یه سوال دیگه
بازی من از این نسخه هاست روی جلدش عربی نوشته (ریجن 2) و اکانتی رو که ساختم ریجن 2 امارات نیست، ریجن 2 uk هست. مشکلی که برای خرید این dlc ندارم. یعنی نیاز نیست که حتما dlc ریجن 2 امارات رو بخرم.
من فقط یک بازی یادمه که چنین مشکلی داشت،اونم Heavy Rain بود(و فکر کتنم آنچارتد2 البته:-" ) دیگه هیچ بازیی مشکل نداشته! اینم نداره احتمالا :d

فقط یک موردی رو بگم! :d
من کسی بودم که با AC Unity هیچ مشکلی نداشتم! انقدر میگفتن باگ داره و ... هم هیچی ندیدم:| ، اما در مورد DLCـه Jack the Ripper بگم که جشنواره ی باگ هست! :d غیر از اون، کالسکه سواریش نابوده! (وقتی سریع میری هر چند ثانیه یک فریز یک ثانیه ای میکنه! :-" ) برای همین به نظرم اگر عجله ندارید برای آپدیت صبر کنید :d البته اگر آپدیتی بدن:-"

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من فقط یک بازی یادمه که چنین مشکلی داشت،اونم Heavy Rain بود(و فکر کتنم آنچارتد2 البته:-" ) دیگه هیچ بازیی مشکل نداشته! اینم نداره احتمالا :d

فقط یک موردی رو بگم! :d
من کسی بودم که با AC Unity هیچ مشکلی نداشتم! انقدر میگفتن باگ داره و ... هم هیچی ندیدم:| ، اما در مورد DLCـه Jack the Ripper بگم که جشنواره ی باگ هست! :d غیر از اون، کالسکه سواریش نابوده! (وقتی سریع میری هر چند ثانیه یک فریز یک ثانیه ای میکنه! :-" ) برای همین به نظرم اگر عجله ندارید برای آپدیت صبر کنید :d البته اگر آپدیتی بدن:-"

مرسی از راهنماییت دوست من.
پس صبر کنم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر