Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
فریم دهی از Unity بهتره اما دراپ من اصلا نه با R9 290x نه با 980 توی Unity نداشتم در صورتی که این تو دارم .
======
عجب بی نظمی ای شده استیم در این بازی ، زودتر از تایم ـش آنلاک شد !
خیلی اعتراض کردن. نسخه ی کرکی اومده بود استیم هنوز آنلاک نکرده بود. ملت هم شاکی.

ویرایش: بازی به دست من هم رسید. به نظرم فریم بهتر از Unity هست ولی افت فریم اذیت میکنه. روی 900P بازی میکنم. به نظرم داستان بهتری نسبت به Unity داره. شایدم اشتباه میکنم. آپدیت Nvidia برای این بازی خیلی واجبه.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286

خوب بازی رو از استیم اجرا کردم ، نمیتونم به صورت قطعی بگم اما احساس میکنم دراپ فریم خیلی کم شد اما بازم قطعی نمیگم شاید اشتباه میکنم ، در مورد گرافیک بازی بگم که فوق العاده ـست و اصلا چیزی از Unity کم نداره ، نسبت به کنسول کاملا فرق داره ، و غیر از این که این 2 قلو ها خیلی کرکتر های دوست داشتنی ای هستند ، هر 2 یکی از یکی جالب تر ، یکی بهترین کرکتر ها بود تو کل سری که از اول بازی من رو جذب کرد ، مچ بودن بازی با Present Day هم تا اینجا خوب بوده ، سیستم کمبت به نظرم خیلی خوبه اصلا نبود شمشیر و ... حس نمیکنید و بلکه برای من لذت بخش تر بوده ، نبود اسب تو Unity کمی غریب بود که تو این نسخه با کالسکه و سیستم Travel خوب جبران شده ، اسکیل ها عالیه مخصوص Auto Loot که لازم بود واقعا ، کمبو های خیلی خوبی هم داره ، و اما یه سری شات دیگه خدمت شما :

موفق باشید ;)

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
خیلی اعتراض کردن. نسخه ی کرکی اومده بود استیم هنوز آنلاک نکرده بود. ملت هم شاکی.

ویرایش: بازی به دست من هم رسید. به نظرم فریم بهتر از Unity هست ولی افت فریم اذیت میکنه. روی 900P بازی میکنم. به نظرم داستان بهتری نسبت به Unity داره. شایدم اشتباه میکنم. آپدیت Nvidia برای این بازی خیلی واجبه.
:d
باید بیشتر بازی رو برید تا بشه در مورد داستان نظر داد... مشکل اساسین گیم پلی تکراریش هست... تو نقدها خوندم که گیم پلی سریع تر شده اما همچنان اساس تکراری قبل رو داره...
بازی GTA و یا COD هم در همه نسخه ها اساس گیم پلیش یکسانی دارند منتها از طریق خط متفاوت داستانی، شخصیت پردازی و فضا سازی متفاوت و مینی گیم های گوناگون سعی در ارائه یک عنوان جدید و نواور می کنند....
در هر حال امیدوارم این نسخه بهبودهایی داشته باشه... کاش به جای اینکه خود یوبی مجبور بشه یه وقفه زمانی بین انتشارش بوجود می اومد...

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
باید بیشتر بازی رو برید تا بشه در مورد داستان نظر داد... مشکل اساسین گیم پلی تکراریش هست... تو نقدها خوندم که گیم پلی سریع تر شده اما همچنان اساس تکراری قبل رو داره...
بازی GTA و یا COD هم در همه نسخه ها اساس گیم پلیش یکسانی دارند منتها از طریق خط متفاوت داستانی، شخصیت پردازی و فضا سازی متفاوت و مینی گیم های گوناگون سعی در ارائه یک عنوان جدید و نواور می کنند....
در هر حال امیدوارم این نسخه بهبودهایی داشته باشه... کاش به جای اینکه خود یوبی مجبور بشه یه وقفه زمانی بین انتشارش بوجود می اومد...
بازی تنوع مراحل خیلی خوبی دره ، مینی گیم های جالبی هم درش دیده میشه ، و بهترین بخش هم آپگرید و کرفت بازی ـه ، همچنین اسکیل های بازی خیلی منظم و دسته بندی شده و متنوع ـست.
همچنین درایور گرافیک رو به ورژن 359.00 آپدیت کردم ، اما هیچ تغییری در دراپ فریم دیده نشد و هیچ فرقی نداشت.

=====

یه سری تصویر از بخش های چشم نواز لندن

Uplay هم یه Reward خوب بهم داد و اونم لباس اتزیو برای جیکوب بود

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
منم توی برخی صحنه ها تا 38 فریم هم افت راندمان داشتم، در حالی که کارتهای گرافیکی فقط دارن روی 60 درصد کار می کنن. :|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
حزفت درسته ولی خب شروع داستان و نحوه گفتنش هم خوبه. دو قلو بودن شخصیت ها هم جالبه. از همینش هم خوشم اومد. گیم پلی تکراری هم قبول دارم. ولی خب توی این به خوبی عوض شده. کرفت و ... جالب کرده بازی رو.
منم توی برخی صحنه ها تا 38 فریم هم افت راندمان داشتم، در حالی که کارتهای گرافیکی فقط دارن روی 60 درصد کار می کنن. :|

آره متوجه شدم. باید منتظر پچ بود. ایشالله تا پچ 1.5، بازی کم مشکل میشه.:d

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من هی می گم بازی بهینه تر نیست 1 عده می گن بذار بازی بیاد بعد قضاوت کن بفرمایید اینم سند دیگه بدتر از این نداشتیم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این چندمین بازیه معروفیه که امسال اومده و بهینه نیست؟:|
بتمن-فال اوت-بلک اپس....
اینم یوبیسافت حتما میخواد 10 گیگ پچ بده که درست اجرا بشه:|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من هی می گم بازی بهینه تر نیست 1 عده می گن بذار بازی بیاد بعد قضاوت کن بفرمایید اینم سند دیگه بدتر از این نداشتیم.
فکر کنم از این بدتر هم دیده بودیم. (بتمن). هیچکس منکر افت فریم نیست ولی خداییش بهتر از Unity هست.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ

یوبی سافتِ میفهمی ! یوبی سافت !!!!
الکی که نیست باید افت فریم داشته باشه ، اصلا افت فریم با اسم تجاریش پیوند خورده به طوریکه اگه نداشته باشه میگن این بازی یوبی سافت نیست !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
فکر کنم از این بدتر هم دیده بودیم. (بتمن). هیچکس منکر افت فریم نیست ولی خداییش بهتر از Unity هست.

واقعا از یونیتی خیلی بهتر هست، حتی در فریم های پایین مثل 40 و 50 هم بسیار رووانتر از Unity اجرا میشه و مشکل وقفه و لگ و Micro Stutter رو مثل اون نداره، مشخصه که بهینه شده اما نه در حد ایده آل

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستانی که تو خرید این بازی دو دل و مشکوک هستن بدونن با یک شاهکار تمام عیار تو تغییر سبک بازی طرف هستن ، پس با دید و ذهنیت نسخه های قبلی به این نسخه نگاه نکنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر