Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
صحبت در مورد فریم بازی رو توی تاپیک های اصلی بازی (steam,Uplay) و تاپیک های warez و ... خوندم. تقریبا بیشترشون از افت فریم شاکی بودن. مخصوصا توی جاهای شلوغ. اینطور که از عکسهای منتشر شده توسط همین اشخاص دیدم یه مقدار گرافیک نسبت به قبلی پایین اومده. ولی خب فریم بازی نسبت به Unity بهتر شده. یکی از یوزر ها با سیستم gtx 970 , i7-5820k at 4.5ghz و 8 گیگ رم روی 1080 حدود 30-40 فریم میگرفت. البته با تنظیمات بازی دست نزده بود و default خودش بود. اگه هم بگیم فقط 10 درصد این نظرات درست باشه ، میشه گفت فریم بازی بهتر از Unity هست ولی هنوز مشکلاتی داره. HBAO+ غیر فعال میشه چیزی حدود 12 فریم (بستگی روی سیستمتون هم داره) به فریم کمک میکنه. این تکنیک های Nvidia کی میخواد درست بشه.

بابا من یادمه با 970 در بالاترین حد تنظیمات با fxaa راحت 60 فریم ثابت می گرفتم اگر داشت بعضی جاها تا 55 فریم بیاد پایین گرافیکش افت کرده بعد فریم هیشم کمتره شده؟ این دیگه از عجایب هست

من به نظرم اینقدری که الکی گیر داده بودین به unity که بهینه نیست به نظرم نسبت به گرافیکش خیلی هم بهینه بود پس بتمن یا دارک سایدر یا cod bo3 باید چی بگن که نصفشم گرافیک نداشتن نصفشم فریم نمی دن

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستانِ جبهه گیر، خواهشا بزارین بازی بیاد، 2 نفرتون خودتون تست کنید، بعد یوبی و بازی و همه رو زیر سوال ببرید. خسته نمیشید هر سال این حرف هارو تکرار می کنید؟!!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بابا من یادمه با 970 در بالاترین حد تنظیمات با fxaa راحت 60 فریم ثابت می گرفتم اگر داشت بعضی جاها تا 55 فریم بیاد پایین گرافیکش افت کرده بعد فریم هیشم کمتره شده؟ این دیگه از عجایب هست

من به نظرم اینقدری که الکی گیر داده بودین به unity که بهینه نیست به نظرم نسبت به گرافیکش خیلی هم بهینه بود پس بتمن یا دارک سایدر یا cod bo3 باید چی بگن که نصفشم گرافیک نداشتن نصفشم فریم نمی دن

توی حرفام دو بار اشاره کردم که فریم ریت نسبت به Unity بهتر شده ولی باز هم شاهد افت فریم هستیم. (مخصوصا با تکنیک های Nvidia) حالا شما از کجای حرفام متوجه شدین که گفتم فریم ریت بدی داره؟ شک نکنید Unity خیلی خیلی بهتر از بازی های مثل بتمن یا مورتال کمبت و ... بود ولی باز هم خوب نبود. بعد از اون همه پچ و کم کردن مردم و ...

- - -ویرایش - - -

هر وقت این قابلیتا رو بهینه دیدی خبرم کن :) شما هم شعر تحویل من نده منظور من چیز دیگه ای بود ;)

دقیقا با حرفت موافقم. فکر کنم امسال Witcher 3 یکی از بهینه ترین بازی هایی است که دیده باشیم. همون نسخه های اولیه اش و قبل از عرضه ی پچ های متعدد وقتی Hairwork رو روشن میکردی حدودا 10-15 فریم از بازی میگرفت. توی ای بازی هم شدیدا صدق میکنه. کلا این تکنیک ها روی فریم تاثیر بدی دارن.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
دوستان از این دست جبهه گیریهای غیر فنی و بدون کمترین اطلاع از ماهیت کار بازیها و معضلاتی که دارن رو زیاد شاهد هستیم، اما اینکه به خاطر این مسائل موافق و مخالف پیدا بشه و با هم جدال کنن دیگه از کار اولی هم بدتره!

قبل از اینکه گمانه زنیهای عامیانه رو در مورد بازیها تبدیل به حقیقت خود ساخته کتید بهتره دست کم راجع به علل مشکل جویا بشید و بعد قضاوت کنید!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستانِ جبهه گیر، خواهشا بزارین بازی بیاد، 2 نفرتون خودتون تست کنید، بعد یوبی و بازی و همه رو زیر سوال ببرید. خسته نمیشید هر سال این حرف هارو تکرار می کنید؟!!

این یوبی سافت خسته نمیشه هر سال هی تکرارش می کنه ؟
شما به عنوان فن تا حالا این سوال رو از خودت پرسیدی ؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این یوبی سافت خسته نمیشه هر سال هی تکرارش می کنه ؟
شما به عنوان فن تا حالا این سوال رو از خودت پرسیدی ؟

هر سال چیو تکرار می کنه؟! کلا پارسال این قضیه برای بازی هاش بوده به علاوه GR دیگه هر سال کدومه؟!

بعد من مگه الان گفتم موردی نداره؟! بعضی ها هنوز بازی نکرده دارن می گن ای بابا چرا افت فریم داره! خوب صبر کن حداقل بازی بیاد، بازی کن بعد گیر بده! نیومده گیرتون به چیه من نمی فهمم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
توی حرفام دو بار اشاره کردم که فریم ریت نسبت به Unity بهتر شده ولی باز هم شاهد افت فریم هستیم. (مخصوصا با تکنیک های Nvidia) حالا شما از کجای حرفام متوجه شدین که گفتم فریم ریت بدی داره؟ شک نکنید Unity خیلی خیلی بهتر از بازی های مثل بتمن یا مورتال کمبت و ... بود ولی باز هم خوب نبود. بعد از اون همه پچ و کم کردن مردم و ...

- - -ویرایش - - -

دقیقا با حرفت موافقم. فکر کنم امسال Witcher 3 یکی از بهینه ترین بازی هایی است که دیده باشیم. همون نسخه های اولیه اش و قبل از عرضه ی پچ های متعدد وقتی Hairwork رو روشن میکردی حدودا 10-15 فریم از بازی میگرفت. توی ای بازی هم شدیدا صدق میکنه. کلا این تکنیک ها روی فریم تاثیر بدی دارن.

مگه شما نمی گی طرف با 970 بین 30 تا 40 فریم گرفته از فریم دهی بازی شاکی هستن؟؟؟؟ می دونید اگه با 970 تا 30 فریم بیاد پایین یعنی چی؟ یعنی 980ti هم 60 ثابت نمی ده این در حالی که بازم خودت می گی گرافیکش افت هم کرده نسبت به قبل حالا چطوری می گی فریم دهی بهتر شده؟؟؟؟؟ یکم بیشتر توضیح بده بفهمم پوریا جان;;)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان عزیز بنده بازی ـم دانلود شده ، بذارید اول یکی ـمون تست کنه بعد قضاوت کنیم ، بنده خودم تست میکنم یا امشب یا اگه خدا بخواد فردا ، بررسی رو اعلام میکنم :x

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
تفاوت بین نسخه PC و کنسول خیلی فاحش هست :

2967130-untitled-1.png

2967131-1447806997_6493715802.jpg

در رابطه با خود بازی هم اینطور که به نظر میاد بازم Nvidia Gameworks گل کاشته و خود بازی بدون این تنظیمات روون هست (البته باید منتظر بنچمارک ها باشیم)

gcq78wu6n1gntdr6dkxz.jpg

JK

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Assassin's Creed: Syndicate | PC Review and Screenshots

خوب هنوز بازی روی استیم آنلاک نشده و با همون نسخه کرک شده کدکس بازی رو ران کردم ، اول از بخش داستان شروع میکنم که احساس میکنم شخصیت پردازی خوبی به کار رفته در بازی ، دیالوگ ها به روز تر شده ، و همچنین به نظر گیرا تر میان این دوقلو های اساسین ! ، گیم پلی فوق العاده عالی و روون بود ، خیلی خیلی خوب ، Stealth خیلی پیشرفت کرده ، راه های Assassinate زیاده ، دشمنان کمی هوشمند تر هستند و مراحل جذابی داشته تا الان البته ، و اما گرافیک بازی که دانگرید شده بود به نسبت Unity و اون زمان که بازی با نام Victory لو رفت ، و همه از جمله من با توجه به گرافیک نسخه کنسولی گمان میکردیم گرافیک خوبی نخواهد داشت به نظر بنده که فوق العاده خوبه ، هم اتمسفر ، هم طراحی کرکتر ها وصورت هاشون ، هم لباس ها ، تکسچر ها ، و ... کاملا قابل قبول بوده ، و بخشی که دوستان بهش اشاره کردن ، پرفورمنس ، نمیشه گذشت ، باید منتظر یه آپدیت زودهنگام برای بازی باشیم ، احتمالا مشکلات Unity تکرار میشه ، تنظیمات به کار برده در بازی در بالاترین حد خودش بود ، فریم بازی روی 60 قفل هستند با درصد Usage 50-60 از هر کارت یعنی یه کارت 980 TI G1 بین 50-60 فریم میگیره ، اما بدترین جاش دراپ فریم هست که تا 39 هم بنده دراپ داشتم در صورتی که Usage GPU حدود 40% بود و مشکل پرفورمنس بازی بود ، با تغییر AA از TXAA 4x + FXAA به FXAA هم هیچ تغییری مشاهده نشد، البته ذکر میکنم که انویدیا هنوز درایور مخصوص این بازی رو تا جایی که میدونم ارائه نکرده (پ.ن : ارائه شده اما بنده نصب نکرده بودم) و درایور بنده ورژن 358.91 میباشد.

تمامی اسکرین شات ها در بالاترین تنظیمات گرافیکی بوده و در کل گیم پلی بازی فوق العاده جالبه :

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
مگه شما نمی گی طرف با 970 بین 30 تا 40 فریم گرفته از فریم دهی بازی شاکی هستن؟؟؟؟ می دونید اگه با 970 تا 30 فریم بیاد پایین یعنی چی؟ یعنی 980ti هم 60 ثابت نمی ده این در حالی که بازم خودت می گی گرافیکش افت هم کرده نسبت به قبل حالا چطوری می گی فریم دهی بهتر شده؟؟؟؟؟ یکم بیشتر توضیح بده بفهمم پوریا جان;;)

دوستمون علی با 980 ti تست کرده و دیده 60 فریم میگیره ولی با افت فریم ناگهانی. بنچمارک های یونیتی روز اول (بدون پچ) هست. با 970 فریم ریت اینطوری نبود و روی 1080 کمتر از 30 هم میشد. حتی یادمه توی یکی از این بنچمارکها فریم 26 شده بود. حالا این دانگرید شده یا نه، تعداد مردم کم شده، در هر صورت هرکاری کردن فریم بهتر شده. ولی باز هم شاهد افت فریم هستیم نه به اندازه Unity.

در هر صورت من یکی دو ساعت دیگه دانلودم تموم میشه و بهتون خبر میدم. میدونم بهتر از Unity هست ولی خب....

اگه مشکلی پیش نیاد پچ روز اول هم با انتشار نسخه استیم عرضه میشه. البته انگار نسخه ی Uplay پچ بازی رو داره چون نسخه اش 1.12 هست.

-Improved Multi-GPU functionality
-Improved PCSS and HBAO+ render quality
-Added VRAM Meter in Video Options
-Added HBAO+ Ultra parameter in Graphic Options
-Fixed various window mode issues
-Fixed Alt+Tab issue in Fullscreen mode
-Fixed issues on switching displays in Fullscreen
-Fixed various render issues
-Fixed various UI issues
-Fixed various online issues

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
[MENTION=49282]A-L-I[/MENTION]
افت گرافیکی نسبت به یونیتنی کاملاََ مشخصه . فکر نمیکنم تکسچراش هم با PS4 فرقی بکنه .
برتریهاش فقط تو نورپردازی ، سایه زنی و AA خلاصه میشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خوب هنوز بازی روی استیم آنلاک نشده و با همون نسخه کرک شده کدکس بازی رو ران کردم ، اول از بخش داستان شروع میکنم که احساس میکنم شخصیت پردازی خوبی به کار رفته در بازی ، دیالوگ ها به روز تر شده ، و همچنین به نظر گیرا تر میان این دوقلو های اساسین ! ، گیم پلی فوق العاده عالی و روون بود ، خیلی خیلی خوب ، Stealth خیلی پیشرفت کرده ، راه های Assassinate زیاده ، دشمنان کمی هوشمند تر هستند و مراحل جذابی داشته تا الان البته ، و اما گرافیک بازی که دانگرید شده بود به نسبت Unity و اون زمان که بازی با نام Victory لو رفت ، و همه از جمله من با توجه به گرافیک نسخه کنسولی گمان میکردیم گرافیک خوبی نخواهد داشت به نظر بنده که فوق العاده خوبه ، هم اتمسفر ، هم طراحی کرکتر ها وصورت هاشون ، هم لباس ها ، تکسچر ها ، و ... کاملا قابل قبول بوده ، و بخشی که دوستان بهش اشاره کردن ، پرفورمنس ، نمیشه گذشت ، باید منتظر یه آپدیت زودهنگام برای بازی باشیم ، احتمالا مشکلات Unity تکرار میشه ، تنظیمات به کار برده در بازی در بالاترین حد خودش بود ، فریم بازی روی 60 قفل هستند با درصد Usage 50-60 از هر کارت یعنی یه کارت 980 TI G1 بین 50-60 فریم میگیره ، اما بدترین جاش دراپ فریم هست که تا 39 هم بنده دراپ داشتم در صورتی که Usage GPU حدود 40% بود و مشکل پرفورمنس بازی بود ، با تغییر AA از TXAA 4x + FXAA به FXAA هم هیچ تغییری مشاهده نشد، البته ذکر میکنم که انویدیا هنوز درایور مخصوص این بازی رو تا جایی که میدونم ارائه نکرده (پ.ن : ارائه شده اما بنده نصب نکرده بودم) و درایور بنده ورژن 358.91 میباشد.

تمامی اسکرین شات ها در بالاترین تنظیمات گرافیکی بوده و در کل گیم پلی بازی فوق العاده جالبه :

علی فریم بازی بهتر از Unity نیست؟ البته اون موقع 980 TI نداشتی ولی خب نظرت رو بگو. به خاطره کارت گرافیکت میگم که قدرتمنده.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی فریم بازی بهتر از Unity نیست؟ البته اون موقع 980 TI نداشتی ولی خب نظرت رو بگو. به خاطره کارت گرافیکت میگم که قدرتمنده.
فریم دهی از Unity بهتره اما دراپ من اصلا نه با R9 290x نه با 980 توی Unity نداشتم در صورتی که این تو دارم .
======
عجب بی نظمی ای شده استیم در این بازی ، زودتر از تایم ـش آنلاک شد !

7c741.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر