Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
چرا اینقدر تاپیک این بازی سوت و کوره؟
جالبه بازی 2 روز دیگه منتشر میشه
برخلاف بازی های دیگه
نه حرفی نه بحثی
نه عکسی نه تریلری
هیچی نیست توی این تاپیک

پریلود شروع نشده هنوز؟
حجم دانلودی مشخص نشده؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
برخلاف بازی های دیگه
نه حرفی نه بحثی
نه عکسی نه تریلری
هیچی نیست توی این تاپیک

پریلود شروع نشده هنوز؟
حجم دانلودی مشخص نشده؟
پریلود فکر کنم تا 4-5 ساعت دیگه شروع میشه ، شروع شد اطلاعاتش رو قرار میدم.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
برخلاف بازی های دیگه
نه حرفی نه بحثی
نه عکسی نه تریلری
هیچی نیست توی این تاپیک

پریلود شروع نشده هنوز؟
حجم دانلودی مشخص نشده؟
چون مشخص هست که با یه عنوان داغون دیگه طرف هستیم...گیم پلی تکراری و گرافیک از دم باگ و تبلیغات و ادعاهای همیشگی یوبی

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
برخلاف بازی های دیگه
نه حرفی نه بحثی
نه عکسی نه تریلری
هیچی نیست توی این تاپیک

پریلود شروع نشده هنوز؟
حجم دانلودی مشخص نشده؟

من خودم یکی از فن های سری اساسین هستم و صد البته طرفدار brotherhood اما بیاید قبول کنیم یوبی فقط داره بازی رو کش میده تا بتونه واسه خودش درامدی داشته باشه ....

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
پریلود روی Uplay شروع شده و روی استیم هم تا 30 دقیقه دیگه شروع خواهد شد (این پست آپدیت میشود)

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
تورنت پریلود بازی با حجم 41 گیگ توی اینترنت پخش شد.

خبر خوش: بازی قفل Denuvo نداره و فکر کنم به راحتی کرک میشه.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
صحبت در مورد فریم بازی رو توی تاپیک های اصلی بازی (steam,Uplay) و تاپیک های warez و ... خوندم. تقریبا بیشترشون از افت فریم شاکی بودن. مخصوصا توی جاهای شلوغ. اینطور که از عکسهای منتشر شده توسط همین اشخاص دیدم یه مقدار گرافیک نسبت به قبلی پایین اومده. ولی خب فریم بازی نسبت به Unity بهتر شده. یکی از یوزر ها با سیستم gtx 970 , i7-5820k at 4.5ghz و 8 گیگ رم روی 1080 حدود 30-40 فریم میگرفت. البته با تنظیمات بازی دست نزده بود و default خودش بود. اگه هم بگیم فقط 10 درصد این نظرات درست باشه ، میشه گفت فریم بازی بهتر از Unity هست ولی هنوز مشکلاتی داره. HBAO+ غیر فعال میشه چیزی حدود 12 فریم (بستگی روی سیستمتون هم داره) به فریم کمک میکنه. این تکنیک های Nvidia کی میخواد درست بشه.

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
خوشحالم بالاخره بازی داره بچه هارو سمت خودش جذب میکنه.
حدس میزدم همینطور بشه بخاطر ضعفهای یونیتی.....خودم به شخصه حال کردم با بازی و خوشحالم که بقیه هم باهاش حال کردن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
صحبت در مورد فریم بازی رو توی تاپیک های اصلی بازی (steam,Uplay) و تاپیک های warez و ... خوندم. تقریبا بیشترشون از افت فریم شاکی بودن. مخصوصا توی جاهای شلوغ. اینطور که از عکسهای منتشر شده توسط همین اشخاص دیدم یه مقدار گرافیک نسبت به قبلی پایین اومده. ولی خب فریم بازی نسبت به Unity بهتر شده. یکی از یوزر ها با سیستم gtx 970 , i7-5820k at 4.5ghz و 8 گیگ رم روی 1080 حدود 30-40 فریم میگرفت. البته با تنظیمات بازی دست نزده بود و default خودش بود. اگه هم بگیم فقط 10 درصد این نظرات درست باشه ، میشه گفت فریم بازی بهتر از Unity هست ولی هنوز مشکلاتی داره. HBAO+ غیر فعال میشه چیزی حدود 12 فریم (بستگی روی سیستمتون هم داره) به فریم کمک میکنه. این تکنیک های Nvidia کی میخواد درست بشه.
هیچ وقت ! تا وقتی Nvidia باشه و صنعت گرافیک هیچ وقت ! بر*ن به Performance تا کارت گرافیک هل بدی تو حلقون مشتریات ! در مورد Performance هم با این همه ادعا و داونگرید که گرافیک بازی شده کوچکترین افت فرم ینی بازم فاجعه فاجعه ....

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
هیچ وقت ! تا وقتی Nvidia باشه و صنعت گرافیک هیچ وقت ! بر*ن به Performance تا کارت گرافیک هل بدی تو حلقون مشتریات ! در مورد Performance هم با این همه ادعا و داونگرید که گرافیک بازی شده کوچکترین افت فرم ینی بازم فاجعه فاجعه ....
شرمنده خارج از موضوع بازیه داداش شعر نو نوشی مترجم میخواد. اما در مورد فرم همه چی به کارت گرافیک برنمیگرده من خودم یک سیستم سرور اسوز داشتم با گرافیک 960 انویدیا دو گیگ چون تمام قطعات اسمبل شده بود خیلی روون بازیهارو اجرا میکرد ولی الان یک سیستم به مراتب بالا تر دارم با گرافیک 970 چهار گیگ راحت ده فرم کمتر از سیستم قبلیم جواب میده مچبودن سخت افزار ها مهمه

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
مشکل اصلی خود سازنده بازی هست... سازنده بازی هست که هر سال داره یه بازی ناقص و پر ایراد بیرون میده و با کلی تبلیغات فروشش رو تضمین می کنه... سازنده هست که نمی تونه از فناوری های انویدیا به خوبی استفاده کنه... البته منکر نقص فناوری های انویدیا نمی شم اما مقصر اصلی خود سازنده هست.

شرمنده خارج از موضوع بازیه داداش شعر نو نوشی مترجم میخواد. اما در مورد فرم همه چی به کارت گرافیک برنمیگرده من خودم یک سیستم سرور اسوز داشتم با گرافیک 960 انویدیا دو گیگ چون تمام قطعات اسمبل شده بود خیلی روون بازیهارو اجرا میکرد ولی الان یک سیستم به مراتب بالا تر دارم با گرافیک 970 چهار گیگ راحت ده فرم کمتر از سیستم قبلیم جواب میده مچبودن سخت افزار ها مهمه

دوست گرامی بحث اسمبل و مونتاژ قطعات سیستم با موضوع مشکل این بازی تفاوت داره . بله مونتاژ صحیح و مچ بودن قطعات در پرفورمنس نهایی تاثیر داره اما مشکل این بازی این موارد نیست... وقتی بازی ساز میاد بازیش رو با کلی مکشلات ریز و درشت می سازه و براش چند گیگ پچ میده ، یعنی بازیساز روش درست وقت نزاشته یعنی به خریدار توجهی نکرده... یعنی بازیش از بن مشکل داره ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
هر وقت این قابلیتا رو بهینه دیدی خبرم کن :) شما هم شعر تحویل من نده منظور من چیز دیگه ای بود ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر