Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب به نظر من لقب مظلوم ترین بازی سال رو به این عنوان باید داد! بازی به عقیده ی من بعد شماره ۲ بهترین نسخه ی سری هست که خب متاسفانه نقدها بهش سخت گرفتن که خب شاید دلیلش همون عرضه ی زود به زود این بازی باشه!
یه آشغالی مثل شماره ۳ میاد اون متای بالا ( فک کنم ۸۷ یا همین حدودا) رو میگیره ولی این بازی این نمره ها رو!
بازی فوق العادس هر چند که از اون حس و حال اساسینی خیلی دور شده! به نظرم باید این بازی بیشتر مورد توجه قرار می گرفت!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
درود دوستان :d
خب منم یه چند ساعتی بازی رو انجام دادم اوایل بازی هستم نسبت به نسخه های اخیر بهتره و گَه گُداری افت فریم یا باگ هم پیش میاد (ناچیز از نظر شخصی من) اما در کل چنانچه دوستی هست که شک داره برای خرید بازی پیشنهاد میکنم شک نکنید و بگیرید چون 100% ارزشش رو داره ، این پست هم صرفا برای همین دسته از دوستان میزارم تا امید به خدا یه نقد کوتاه بعد از اتمام بازی میزارم :)
درضمن بازی بعد از هر نسخه کم کم از AC بودن متاسفانه داره دور میشه حذف شمشیر توی این عنوان یه قدم بزرگ توی این مسیر بوده :( اما بهرحال همچنان بازی جذابه :d

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
با حرف دوستمون کاملا موافقم........بازی به شدت مظلوم واقع شده و حتی دوستان و نزدیکان رو هم که میبینیم اصلا علاقه ای به بازی کردنش ندارن ولی به محض تست بازی هرچند کم نظرشون عوض میشه و حداقل مثل قبل از بازی ایراد نمیگیرن..........از خلوتی تاپیک مشخصه که واقعا کسی حتی نمیخواهد اسمشو بشنوه!

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
من وقتی پست ها رو در مورد این بازی خوندم و اکثرا بد گفتن گفتم دیگه باید قید این بازی رو زد... ولی دیروز رفتم بازی رو گرفتم.. خیلی بازیه خوبی شده...
از نظر موسیقی عالی، گرافیک عالی نیست ولی درحدی که دوستان میگن هم نیست که بد شده... گیم پلی روان هست... داستان تا الان خوب بوده...
دوستانی که بازی اساسین رو دوست دارند حتما بگیرن.. خودتون تجربه کنید

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من خودم پلاتش کردم ولی در کل بازی خوبیه نه میشه گفت بده و نه خوب :dمتوسط با گرافیک نه چندان بالا :d
داستان سری هم دیگه حرفی برای گفتن نداره و وضعیتش مشخصه :dیکی از ایراداتش به نظرم Side Quest ها بود که تکرارش زیاد بود حتی به خودشون زحمت ندادن طراحی مراحل رو کمی تنوع بدن
حذف شمشیر هم دیگه از اون حرکتا بود /:)از گیم پلی هم راضیم ولی به نظرم گیم پلی unity رون تر بود.افت فریمی هم ندیدم ولی باگش زیاد بود البته جوری نبود که بخواد اذیت کنه:d
در کل برای فن سری خوب بود :d

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
باگاشم در اومد دیگه :|
[video=aparat;rHL4O]http://www.aparat.com/v/rHL4O[/video]
جز جدا نشدنی از AC ـه :D
---
یک کلیپ فن مید پارکوری فوق العاده :x
حتما تا آخرش ببینید:
کلیپ پارکور متفاوت

میراث Altair :d خیلی باحال بود... نحوه ی فیلمبرداریه همین 3 دقیقه کلیپ و تدوینش از نصف نسخه های منتشر شده ی بازی بهتره :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
یه ۲ ۳ ساعتی بازی کردم و کاملا راضیم !!
گیم پلی بازی عالیه ، مبارزات سریعتر شدن و خیلی خوبه به نظرم ، اولش ممکنه اذیت که مخصوصا برای Parry کردن اما عادت کنی خیلی لذتبخش میشه
مخفی کاریش رو خیلی دووس دارم ، ازون حالت خشک در اومده
پارکور به همون خوبیه یونیتی هستش مقداری بهتر
گرافیک بازی خووبه ، شهر به شدت زنده و پُر شور و حاله :D
موزیک های بازی فوق العادن
کلا من اون دوران از تاریخ رو به شدت دووس دارم برا همین راحت جذب بازی شدم
هم Evie و هم Jacob عالین به نظرم اما خب طبیعیه که با Evie برم جلو :D
خلاصه به نظرم کاملاارزش داره بگیرید

موفق باشیم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ميتونم بگم برخلاف اكثر نظرات منفى از اين شماره خوشم اومده.
بعد ١٠ ساعت با سيستم گيم پلى مخصوصا مخفى كارى و طراحى مراحلش خيلى حال كردم.
داستان و گرافيك هم در سطح قابل قبوليه و مشكلى ندارن.مشكلات فنى هم اصلا نديدم.
شخصيت Evie هم تجربه مخفى كارى رو جذابتر ميكنه.طراحى شهر لندن عاليه.
در كل من كه با يونيتى خيلى مشكل داشتم و كلا بدبين شده بودم نسبت به اين سرى راضيم كرده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
لودینگ های بازی واقعا آزار دهندن !! خیلی زیاد و نسبتا طولانی هستن
باگ هم مشاهده شده متاسفانه ، یه مورد که اذیت کرد این بود که کلا ایوی قفل کرده بود اتک نمیداد ، مجبور شدم بمیرم تا درست شه !!
بقیه موارد خیلی خوب و سرگرم کنندس

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
لودینگ های بازی واقعا آزار دهندن !! خیلی زیاد و نسبتا طولانی هستن
باگ هم مشاهده شده متاسفانه ، یه مورد که اذیت کرد این بود که کلا ایوی قفل کرده بود اتک نمیداد ، مجبور شدم بمیرم تا درست شه !!
بقیه موارد خیلی خوب و سرگرم کنندس
آره دقیقا خیلی زیاده اول بازی یا مواقعی که تو بازی میمیریم رو اعصاب میره.
من یکی دو تا باگ دیدم تا اینجا که خیلی با مزه بودن :D ولی مشکل فنی بازی خیلی کمه که عالیه.
مهمترین نکته بازی استفاده عالی و جالب از محیط شهرِ.هر دفعه من میرم یه ماموریت اصلی انجام بدم ده تا کار جانبی میرم همه مراحل خیلی مرتب و منظمه شاید تکراری باشه ولی هیجان داره.
تو این تایم که اصلا حال و حوصله بازیای سنگین و سخت رو ندارم واقعا سیندیکیت عالی بوده واسم.
-----
بازی بشدت مظلوم واقع شده بخاطر عرضه احمقانه سالیانه و مشکلات فنی یونیتی.ولی کسایی که محیط لندنُ دوست دارن و میخوان یه open world باحال و هیجان انگیز بازی کنن حتما این شماره رو بخرن.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آره دقیقا خیلی زیاده اول بازی یا مواقعی که تو بازی میمیریم رو اعصاب میره.
من یکی دو تا باگ دیدم تا اینجا که خیلی با مزه بودن :D ولی مشکل فنی بازی خیلی کمه که عالیه.
مهمترین نکته بازی استفاده عالی و جالب از محیط شهرِ.هر دفعه من میرم یه ماموریت اصلی انجام بدم ده تا کار جانبی میرم همه مراحل خیلی مرتب و منظمه شاید تکراری باشه ولی هیجان داره.
تو این تایم که اصلا حال و حوصله بازیای سنگین و سخت رو ندارم واقعا سیندیکیت عالی بوده واسم.
-----
بازی بشدت مظلوم واقع شده بخاطر عرضه احمقانه سالیانه و مشکلات فنی یونیتی.ولی کسایی که محیط لندنُ دوست دارن و میخوان یه open world باحال و هیجان انگیز بازی کنن حتما این شماره رو بخرن.

من این همه ساعت که بازی کردم اکثرا دنبال مراحل فرعی و اکتیویتی ها رفتم + تصاحب مناطق مختلف شهر :D
خیلی لذتبخشه مخصوصا وقتی گنگت قوی و زیاد ، آپگریدهای بازی واقعا کارآمدن ، چه برای گنگت چه اسکیل های خودت
Dreadful Crimes هم عالی طراحی کردن ، ۵ ۶ تاییش رو رفتم خیلی جالب بودن

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی رو کامل کامل کردم...

در کل به نظرم جزو معدود سری اساسین هایی بود که لذت بردم. انقلاب صنعنی لندن و حال و هوای شهر به خوبی تو بازی احساس میشه. روایت داستان خیلی خوب بود. ماموریت های فرعی متنوعی داشت.( دیگه فقط خبری از Tail کردن های آبکی تو بازی نیست). مراحل پایانی هر سکانس عالی کار شدن( مخصوصا با استراتژی خاصی وارد مکان شدن). آپگرید ها به شدت احساس میشه و با هر آپگریدی که انجام میدیم به خوبی میزان آپگرید رو میشه احساس کرد. موسیقی های واقعا لذت بخش. تنها ایرادی که میتونم برای این بازی بگیرم، باگ های واقعا بی خود و بی جایی هست که تو بازی دیده میشه( البته 10% unity رو در نظر بگیرید نه تا اون حد) و مجبور به رلود کردن چکپوینت!!! تروفی های بازی هم خیلی خوب و منطقی هست حوصله داشتید حتما انجامشون بدین، بعضی هاش باعث میشن چیزای جدیدی تو بازی رو ببینید.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چقدر این بازی مظلوم واقع شده واقعا ، برای من که خیلی هایپ داشته تا الان ، طبق پست کاربرات 2-3 روز قبل از ریلیز بازی که پنج شنبه هست ، پریلود شروع میشه ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
۳۲تا موزیک باکس رو‌یافتم چه لباااااسی داااد :x
گنگم نیز فوول آپ شد
تمام لندن رو‌تسخیر کردیم
۶ اسکیل پوینت دیگم خرج کنم فول آپ میشن خواهر برادر
و همچنان نصف استوری هم نرفتم :D