Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
دوستانی که بازی کردن هرکدوم یه نوع نظری میدن، یکی واقعا تعریف میکنه از ته دل یکی هم از ته دل میکوبه بازی رو :D حالا نفهمیدم بازی ارزش خرید داره یا نه؟ :D

برو تویچ یا یوتیوب ببین
دقیقآ این مشکل و من سر R6 داشتم یکی میکوبید یکی تعریف میکرد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بازی رو با افتخار کامل فتح کردم.
از اونجایی میگم با افتخار چون یکی از بهترین بازی های نسل 8 بود از نظر من. کسایی که شک دارن باید بهشون جواب میدم اصلا شک نکنید در خریدش.
چقدر سرم گرم کننده بود.گیم پلی بینظیر.در بخش مبارزه هر اسلحه که توی بازی هست روش خاص و انیمیشن های خودشو داره و حتی فینیشرها چقدر متفاوتن واسه سلاح ها.یا برای بالا رفتن از ساختمون میتونید با قلاب سریع برید بالا یا میتونید با روش سنتی یعنی با حرکات بدن برید بالا.بخش گنگ عالی کار شده مخصوصا اگر افردادتون رو اپگرید کنید.حتی میتونید درکشه هایی که سوارن هم با اپگرید شیک کنیدپیشنهاد میکنم پلیس ها رو هم اپدیت کنید چون در این صورت اگر سروقت درگیری شما با تمپلرها برسند اول تمپلرها رو داغون میکنن بعد میان سراغ شما ولی اگر اپگرید نکنید با جفتتون همزمان درگیر میشن.مراحل فرعی بسیار متفاوت.هر لحظه کار واسه انجم دادن دارید.سویچ بین شخصیت هامونم عالیه.بازی هم اختیار کامل بهتون میده که با کدوم شخصیت بازی کنید فقط بعضی ماموریت ها مختص یه شخصیت هست.
گرافیک مثال زدنیه ست.اتمسفر شهر واقعا فوق العاده کار شده.من بعد از چپتر3 و 4 بازی انحصاری ps4 یعنی اوردر که من رو پشت کنسول از اتمسفر میخکوب کرد زمین این بازی اساسینز کرید بازی بعدی هست که اینقدر اتمسفر لندنش من رو معشوق خودش کرده مخصوصا اگر شب باشه نور.یا هوای مه الود.اون چراغ های شهر.نور خورشید توی روز یا مردمایی که دارن موسیقی میزنن یا روزنامه فروش ها یا اگهی هایی که دارن میچسبونن روی دیوار کلا هر کس مشغوله یه کاریه.وای خدا این بازی بینظیره.
موسیقی صدا گزاری هم فوق العاده نیست ولی من راضیم.
داستانش هم از نظرم گیرا بود و من رو تا اخر خیلی راضی کرد.
و اما در جواب به کسایی که بازی رو نخریده میکوبن و دلیلش این بود همش تکراریه باید بگم تنوع ماموریت اصلی بسیار بالا هست و هیچ ماموریتی مثل قبلی نیست.برای کشتن باس فایت ها انواع روش ها وجود داره.من معولا روش مخفی کاری رو پیش میگیرم چون از بس لذنت بخش نوع کشتن انواع رییس ها که نگو.منظورم از مخفی کاری جوری که مخفی شید کسی نبینه نیست منظورم رو نمیتونم بگم چون اسپویل میشه ولی وقتی خودتون تجربه کردید خواهید فهمیدبا چه شاه کاری پیش رو هستید ولی سربسته مبخوام بگم در روش مخفی کاری اول به یه نفر کمکم میکنید و اون هم در کوتاه ترین راه شما رو به فرد مورد نظر میرسونه و بعد شما هم با یه انمیشن بسیار زیبا که فقط 1 بار در بازی اتفاق میوفته کارش رو تموم میکنین.
من به بازی نمره ی 9.5 رو تقدیم میکنم.بازم میگم واقعا عنوان عالی ای هست.منم با دیدن تریلرهای بازی زیاد امیدوار نبودم ولی وقتی تجربش کردم فهمیدم چقدر عالیه.
در خلاصه ی نقد هم باید بگم این 3 تا کلمه ای که با رنگ های قرمز و ابی و سبز مشخص کردم رو کنار هم بزارید خودتون نتیجه بگیرید:bighug:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
خب چند تا نکته ی مهم در رابطه با تعریف دوستانی که بازی کردن وجود داره :d
اولیش اینه که یونیتی خودش یه جورایی افول محسوب میشه پس خواهشا انقدر نگید بالاتره باید بالاتر باشه جزوی از وظیفشه:d
دومین نکته اینه که ظاهرا به شدت سلیقه ایی هستش و بیشتر کسایی که فن جدید اساسینن میتونن راحت باهاش ارتباط بگیرن
سومین نکته هم اینه که متاسفانه تعاریف دوستان به شدت متضاده چون یکی میگه داستان بده یکی میگه شاهکار نسله :|:d
________
در کل عجیبه فکر کنم تا بازی نکنم نمیتونم نظر قطعی بدم تنها ترسمم همینه که بگیرم دوباره همون قضیه یونیتی پیش بیاد :-s

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
من خودم فن سر سخت اساسین هستم.... نمیدونم چرا بعضی از دوستان از یونیتی بدشون میاد! به نظر من یونیتی یکی از بهترین نسخه های بازی بود چه از نظر گرافیک چه داستان و چه گیم پلی... سازنده ها هم برای باگ های بازیش آپدیت دادن که بعد از آپدیت خیلی بهتر هم شد.... مثله سخت گیری بعضی هاست که باید باهاش کنار بیان.... در خصوص متا هم اصلا فکر نکنید خودتون بازی کنید همه چیز رو متوجه میشید... به عنوان مثال خیلی از بازی ها بودن که متا ی خوبی نگرفتن اما برای من خیلی بازی های خوبی بودن و خیلی لذت بردم ازشون...

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
یه 2 ساعتی بازی کردم. من که راضی بودم. چیزی که خیلی خوب بود به نظرم این بود سکانس های بازی و گیم پلی کارگزدانی شده و به شدت هیجان انگیز بودن . چیزی که به هیچ وجه تو یونیتی ندیدیم.

کمبت بازی رو زیاد دوست نداشتم. خیلی سریع و تقریبا یه Button mashing صرف شده. به نظرم یوبی باید یه تصمیم قطعی در مورد کمبت این بازی بگیره و هر نسخه یه سیستم رو امتحان نکنه. ولی از گیم پلی مخفی کاری راضی بودم. تو Scale سری AC به نظر خوب می رسه و از یونیتی به شدت نرم تر و انعطاف پذیرتر.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
خب چند تا نکته ی مهم در رابطه با تعریف دوستانی که بازی کردن وجود داره :d
اولیش اینه که یونیتی خودش یه جورایی افول محسوب میشه پس خواهشا انقدر نگید بالاتره باید بالاتر باشه جزوی از وظیفشه:d
دومین نکته اینه که ظاهرا به شدت سلیقه ایی هستش و بیشتر کسایی که فن جدید اساسینن میتونن راحت باهاش ارتباط بگیرن
سومین نکته هم اینه که متاسفانه تعاریف دوستان به شدت متضاده چون یکی میگه داستان بده یکی میگه شاهکار نسله :|:d
من همین یه صفحه رو که خوندم دیدم چقدر بین دوستان تضاد هست
معمولا فن بوی های هر بازی میان و میگن این بازی تو نسل خودش شاهکاره
دقیقا چیزی که در تالار ویچر و یا متال و یا همین اسسین دیده میشه و یه عده مدام در حال تعریف بازی هستند
همین موضوع در تالار ساکر و فیفا هم دیده میشه
پس به قول دوستمون این بازی بیشتر سلیقه ای هست و باید خود طرف خوشش بیاد

فقط سوال من اینه که
ایا بازی مثل نسخه های قبل خیلی تکراری و خسته کننده هست یا نه؟
نسخه های قبلی مراحل تکراری زیادی داشت و باید از دیوار بالا میرفتی و یکی رو میکشتی و یه سری چیز پیدا میکردی
خواستم بدونم در این نسخه شاهد مراحل و نکته های جدید هم هستیم یا نه

سوال دوم اینکه در کنسول های نسل هشتم یکی از نکات مهم گرافیک خوب هست
خواستم بدونم بازی از گرافیک خوبی برخوردار هست یا نه؟
گرافیکی که به دل ادم بچسبه و دیگه شاهد باگ و مشکلات دیگه نباشیم

و در نهایت سوال اخر اینکه بخش انلاین بازی مثل نسخه قبل کوتاه هست یا شاهد بخش انلاین گسترده تری هستیم؟

با تشکر

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
از اونجایی که Ubi همیشه ارادت خاصی به PC و PC گیمر داشته :bighug: احتمال استفاده از قفل منحوس Denovu زیاده :-" (یوبی بالاخره به آرزوش میرسه ؟)

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
دقیقا چیزی که در تالار ویچر و یا متال و یا همین اسسین دیده میشه و یه عده مدام در حال تعریف بازی هستند

فقط سوال من اینه که
نسخه های قبلی مراحل تکراری زیادی داشت و باید از دیوار بالا میرفتی و یکی رو میکشتی و یه سری چیز پیدا میکردی

و در نهایت سوال اخر اینکه بخش انلاین بازی مثل نسخه قبل کوتاه هست یا شاهد بخش انلاین گسترده تری هستیم؟

با تشکر

نظر من رو بخوای 2 هفته صبر کن fall out رو بگیر

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی

فقط سوال من اینه که

با تشکر
در مورد سوال اولت باید بگم اصلا مراحل تکراری نیست.توی چند پست بالاترم یعنی پست 218 همه چی رو توضیح دادم و گفتم هیچ مرحله ای مثل دیگری نیست.بسیار متنوع و انواع کارها.حتی نوع کشتن سران تمپلر دست خودته.یا شایدم توقع داری گیم پلی توی هر مرحله از اول کدهای برنامه نویسیش تغییر کنه و یه بازی جدید رو توی هر مرحله امتحان کنی؟؟؟
بخش گنگ که بیشتر جز مراحل فرعی هست عالیه.دو شخصیت قابل بازی یعنی خواهر و برادر رییس گروه کلاغ سیاه هستن.لباس های افرادتم سبز هستش.لباس تمپلرها هم که طبق معمول قرمز.
میتونی اپگرید کنی گروه رو.مثل تعداد افرادی که بتونن همراهیت کنن یا درکشه هایی که سوارن شیک بشن یا نوع افرادی که باهاتن مثلا یار معمولی یا هیکلی یا متخصص.بعد اسلحه دستشون باشه یا فقط با چاقو باشن.اپگرید هم با توجه به پول و به خصوص ایتم هایی که بدست میاری هست.ایتم ها رو میتونی از صنوق چه ها بدتس بیاری.یا از طریق ارتقا مهارت میتونی کاری کنی ایتم هایی که بدست میاری توی بصنوقچه ها ضربدر 2بشه.
تو میتونی تمام شهر رو از دست تمپلرها ازاد کنی.برای اینکار انتخاب با خودت هست تنها بری واسه ی اینکار یا اینکه با افرادت بری.برای پیدا کردنشون هم 2 راه هست توی شهر قدم میزنن میتونی بری با یه دکه بگی بیان دنبالت یا میتونی با یه سوت 5 نفر رو باهم خبر کنی (مثل بیسیم زدن در زمان حال) بعد با درکشه میان سریع بهت ملحق میشن.
در مورد سوال دوم بچه ها میگن دانگریدی هست اما به نظرم من که عالیه و البته مطمن باش اتمسفر فوق العاده ای داره مخصوصا توی شب.
در مورد سوال سوم هم اصلا بازی بخش انلاین نداره.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

فقط سوال من اینه که

با تشکر

سوال اول و دومت رو چون هنوز بازی نکردم نمیتونم جواب بدم
ولی در مورد سوال سوم این بازی اصلا بخش انلاین نداره :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
از اونجایی که Ubi همیشه ارادت خاصی به PC و PC گیمر داشته :bighug: احتمال استفاده از قفل منحوس Denovu زیاده :-" (یوبی بالاخره به آرزوش میرسه ؟)

منبع برای این احتمال؟:-/
چون Denovu دو روز نیست که استفاده میشه و اگه می خواست استفاده بکنه رو بازی های قبلیش هم استفاده می کرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
منبع برای این احتمال؟:-/
چون Denovu دو روز نیست که استفاده میشه و اگه می خواست استفاده بکنه رو بازی های قبلیش هم استفاده می کرد.
فقط حدس ـه بعدم , این قفل اولین بار رو FIFA14 اومد کسی حتی خبر نداشت اسمش چیه هیشکیم ازش استفاده نکرد ولی الان فرق کرده قضیه سه تا ناشر مختلف از این قفل استفاده کردن یوبی هم که عاشق اینجور قفلا بوده و هست همه اینا احتمال رو بالا میبره ....

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
فقط حدس ـه بعدم , این قفل اولین بار رو FIFA14 اومد کسی حتی خبر نداشت اسمش چیه هیشکیم ازش استفاده نکرد ولی الان فرق کرده قضیه سه تا ناشر مختلف از این قفل استفاده کردن یوبی هم که عاشق اینجور قفلا بوده و هست همه اینا احتمال رو بالا میبره ....

یوبی سافت گفته که از سال 2012 به بعد از DRM قدیمیش (نیاز به آنلاین بودن دائمی داشت) استفاده نمی کنه:
Ubisoft drops old DRM system - GameSpot

و توی یکی از مصاحبه های اخیرش اومده با DRM مخالفت کرده و گفته هر قفلی با گذشت زمان و صرف زمان شکسته خواهد و اون کسی که بخواد بازی را پایرت بکنه، پایرت می کنه.
Ubisoft: DRM Can't Stop Piracy - GameSpot

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر