Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب هر کسی نظری داره ولی مثل اینکه ننگ دیگری در راهه ما که هنوز تست نکردیم ولی ی چی بدتر از یونیتی نشه ؟:d

- - -ویرایش - - -

محیط بازی چرا اینقدر داغونه ؟؟؟!!!!!

انجین گرافیکی بازی شدیدا داغونه..پرفورمنس خوبی روی قویترین PC ها نمیده برا کنسول محبورن از سر و ته بازی بزنن..نقد DF کی میاد ببینیم رزولوشن و فریم ریتش در چه وضعیه؟؟

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
خوب مثل اینکه بازی نامیدانه رفته جلو یکم چون دوستمم خریده میگه یونیتی از خیلی جهات ازش بالاتره :d:|
یوبی عملا انتخابو گذاشته بین بدو بدتر
ولی بازم من امید دارم بازی یه حرفی داشته باشه برا گفتن

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
اینکه چرا هر سال یوبی میاد و گند میزنه به این سری معلوم نیس :| شاید کشفش بعد کشف چرخ از مهم ترین کشف های بشر باشه :d
.
هر چی خاطرات خوب از 1 و 2 برادرهوود داشتیم کلا از یادمون رفته با این حرکتاش :|
.
این طوری بره جلو نفس های اخر رو میزنه ....

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خوب مثل اینکه بازی نامیدانه رفته جلو یکم چون دوستمم خریده میگه یونیتی از خیلی جهات ازش بالاتره :d:|
یوبی عملا انتخابو گذاشته بین بدو بدتر
ولی بازم من امید دارم بازی یه حرفی داشته باشه برا گفتن
اقا اصلا من دیروز تا seq 4 رفتم دیدم داستان شدیدا مسخره هست !!! با گیم پلی کنار اومدم باز ولی داستانش انگیزه ای رو تو پلیر ایجاد نمیکنه تا ادامش بده :|
خلاصه مطمئنم متاش هم چیز خوبی در نمیاد :D هر سال اساسینز دادن همین میشه نتیجش دیگه :)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان
کسایی که نسخه معمولی یا اسپشل ادیشن رو خریدن لطف کن بگن چه کدهایی داخل هر کدوم هست؟کد مراحل اضافیه یا لباس؟اسم مراحل اضافش چیه؟؟ممنون

یه سرچی که کردم.نسخه ps4 کد ده مرحله ایی بنام The-Dreadful-Crime داره و نسخه اسپشل کد دانلود دی ال سی The-Darwin-&-Dickens-Conspiracy رو داره

kl.jpg

اینکه چرا هر سال یوبی میاد و گند میزنه به این سری معلوم نیس :| شاید کشفش بعد کشف چرخ از مهم ترین کشف های بشر باشه :d
.
هر چی خاطرات خوب از 1 و 2 برادرهوود داشتیم کلا از یادمون رفته با این حرکتاش :|
.
این طوری بره جلو نفس های اخر رو میزنه ....
یوبی کلا تبلیغ خوبی میکنه ولی بازیش گند در میاد
واتش داگز,crew,اسیسین و ....
احتمالا دوییژن هم همین مشکل رو داره

ولی در کل اسیسن گیم پلی خوبی داره
من شادوو اف موردور رو بخاطر اینکه گیم پلی شبیه این داشت بازی کردم

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من امروز نسخه وان رو گرفتم. ولی برای دوبی هست. مشکلی از لحاظ محتوی نداره؟ یعنی ناقص باشه نسبت به ریجن های دیگه؟
و اینکه چون روز انتشار بازی فرداست من الان بازی کنم بن نمیشم؟
بعد از بازی هم نظرم رو میدم اینجوری که دوستان دارن میتوپن به بازی باید ببینم یعنی انقدر داغونه؟ حیلیا از یونیتی ناراضی بودن ولی من مشکلی نداشتم و یکی از بازیهایی بود که لذت بردم ازش

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
2 3 ساعتی بازی کردم اولین چیزی که به چشم میخوره گرافیک دانگرید شده بازی نسبت به یونیتی هست که کاملا عیان هست.بازی باز هم کم و بیش باگ های مسخره داره البته من اپدیت بازی را دانلود نکردم.کلا بازی فرمول ساده ای داره و پیچیدگی خاصی نداره به نظرم با یه عنوان متوسط تو سری اساسین طرف هستیم اما من بازی را دوست دارم چند روزی سرگرم میشیم:d

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
عجب نمره ای داده گیم اسپات عجیبه

چیزه عجیبی هم نیست . چون از وقتی که بازی Release شد، هر first impression ای که از بازی دیدم و خوندم از بازی تعریف کرده بود و یه جورایی این قسمت رو نقطه ی بازگشت سری به اوج خودش میدونستن و یه تلافی اساسی سر گندی که با Unity بالا اوردن هست.
هرچند که Haters gonna Hate !!! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر