Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
[MENTION=119604]mobile1199[/MENTION]

دوست عزیز میشه در مورد Modern Day بازی هم توضیح بدی؟ تا جایی که یادمه گفته بودند تو Syndicate به این بخش خیلی پرداخته شده، چجوریاس؟
بعد در مورد سیستم مبارزه، مبارزه بدون شمشیر جذاب تر هست یا نه؟ تو تریلرها که ناامید کننده بود....

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
دقیقا این نسخه نسبت به نسخه قبلی چه تفاوتی های داشت من نسخه قبلی رو اصلا نتوانستم تحمل کنم
یه موردش بخاطر باگ هایی بازی بود یه مورد دیگه اش هم با نسخه هایی قبلی خیلی تفاوت داشت الان این نسخه اش چه پیشرفت هایی کرده؟ شبیه همون نسخه قبلی هست

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
دوستان دیروز بازی به دستم رسید تو تاپیک بقلی هم پست گذاشتم لینکش رو این زیر میدم ولی دیدم شاید نگاهتون نیفته اون طرف گفتم توضیحات بازی رو این جا هم بدم ...:D
لینک پست در تاپیک کناری :

http://forum.bazicenter.com/thread93829/page10/#post3893177

:D
اول در مورد باکسش که کلا از قبل معلوم بود!
این نسخه ای هم که گرفتم شامل دو تا dlc بود برای ps4 .

بازی که شروع شد احساس کردم عنوان قوی از اب درنیومده ! از نظر داستانی که اعصاب خرد کنه . جو شهر با این که خیلی قشنگ طراحی شده ولی اون حسی که تو unity به من دست داد ، به هیچ وجه تو این متوجهش نشدم ... گرافیک که بدجور دانگرید شده و تو ذوق میزنه همش :| گیم پلی با این که شباهت زیادی به قبل داره ولی انگار روون نیست و مبارزات هم که افتضاح به تمام معنا !!! :D
نمیدونم یوبی سافت عزیز چی فکر کرده با خودش ولی خیلی اعصاب خرد کنه و من به شخصه تمایلی ندارم با ادامه دادنش :(
تصاویر زیر هم یه سریشون مربوط به کات سین هستند که شاید فکر کنید خیلی محیط عالی شده ولی واقعا فاجعس :D
عکس ها رو هم میذارم زیر تو اسپویلر خودتون قضاوت کنید :

بازم تصویر از بازی میذارم اینا فقط برای دست گرمی بود ;)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
@mobile1199

دوست عزیز میشه در مورد Modern Day بازی هم توضیح بدی؟ تا جایی که یادمه گفته بودند تو Syndicate به این بخش خیلی پرداخته شده، چجوریاس؟
بعد در مورد سیستم مبارزه، مبارزه بدون شمشیر جذاب تر هست یا نه؟ تو تریلرها که ناامید کننده بود....
درود
modem day چی هست دقیقا؟ چون من فقط یه تریلر از بازی دیدم !!! :D
در مورد مبارزه بسیار افتضاجه بدون شمشیر :| دیگه خفنترین بکسر ها هم نمیتونن چنین سرعتی ضربه بزنن !!

به شدت از هایپ درآوردیمون ، واقعا ممنونم :d ، گرافیک هم با SS هایی که قرار دادی خیلی بد بود حقیقتا ، امیدوارم برای PC بهتر باشه :) ممنون از اینکه فورا به فکر تاپیک PC بودی تا کنسول :x بازی کن جای ما رو هم خالی کن :d

واقعا تو عکس زیر :

گرافیک خیلی تو ذوق میزنه (تکسچر واقعا افتضاحه)

بیچاره مرد پایین سمت راستی عکس بالا :))

سلام
خواهش میکنم :D واقعا سر چیز الکی هایپ شده بودی :D تکسچر ها که فاجعس اصلا !!! فریم هم افت نداره تقریبا . گیم پلی که خراب شده انگار ! بازی هم تقریبا بدون مقدمه و خیلی الکی شروع میشه برخلاف قبلی ها و واقعا داستان جالبی نداره ... از همون اول باید شروع کنیم به assassinate تمپلارهای بدبخت :-o
باگ مبارزات که همچنان پابرجاست و تو عکس دوم پست خودت هم همه چیز واضحه که ... :D:D
خلاصه یونیتی خیلی بهتر بود :)
والا وقت بازی ندارم خیلی اینم امید نداشتم از همون اول بهش :(

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بازی نرم اجرا میشه ؟ آپدیت اول رو نصب کردی؟ چی میکنه پچ اول؟
بازی اگه منظورتون از نرم بودن نبود لگ و افت فریم هست که درسته از این لحاظ مشکلی نداره به هیچ وجه .
تو اپدیت history نگاه ننداختم که چی میکنه پچ ولی معمولا مینویسه سازنده که جهت پایداری و بهبود بازی :|:D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
درود
در مورد مبارزه بسیار افتضاجه بدون شمشیر :| دیگه خفنترین بکسر ها هم نمیتونن چنین سرعتی ضربه بزنن !!

سلام
خواهش میکنم :D واقعا سر چیز الکی هایپ شده بودی :D تکسچر ها که فاجعس اصلا !!! فریم هم افت نداره تقریبا . گیم پلی که خراب شده انگار ! بازی هم تقریبا بدون مقدمه و خیلی الکی شروع میشه برخلاف قبلی ها و واقعا داستان جالبی نداره ... از همون اول باید شروع کنیم به assassinate تمپلارهای بدبخت :-o
باگ مبارزات که همچنان پابرجاست و تو عکس دوم پست خودت هم همه چیز واضحه که ... :D:D
خلاصه یونیتی خیلی بهتر بود :)
والا وقت بازی ندارم خیلی اینم امید نداشتم از همون اول بهش :(
والا من اون زمان که هنوز رسما معرفی نشده بود هایپ شدم با این SS ها :

که بعدش کلی دانگرید شد و ...
تنها دلیل امیدم ـم به بازی لوکیشن بازی یعنی لندن بود.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
والا من اون زمان که هنوز رسما معرفی نشده بود هایپ شدم با این SS ها :

که بعدش کلی دانگرید شد و ...
تنها دلیل امیدم ـم به بازی لوکیشن بازی یعنی لندن بود.
این عکسا رو اگه اشتباه نکنم سال پیش اومده بود همراه یه شایعه که میگفت اسم بازی ac victory هست .
منم دیدم کلی کیف کردم با عکساش ولی موقع بازی تنها چیزی که دیدم یه لباس داغون بود با یه مبارزه افتضاح و یه گیم پلی باگ :|
امیدوارم حالا outfit های اساسین های قبلی واسه این باشه :D خدایی خیلی تابلوئه این چیزی که الان تنش هست :|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این عکسا رو اگه اشتباه نکنم سال پیش اومده بود همراه یه شایعه که میگفت اسم بازی ac victory هست .
منم دیدم کلی کیف کردم با عکساش ولی موقع بازی تنها چیزی که دیدم یه لباس داغون بود با یه مبارزه افتضاح و یه گیم پلی باگ :|
امیدوارم حالا outfit های اساسین های قبلی واسه این باشه :D خدایی خیلی تابلوئه این چیزی که الان تنش هست :|

علی کلا سعی کن در مورد بازی های یوبیسافت تا موقعی که منتشر نشدن حتی فکر هم نکنی:d

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان
کسایی که نسخه معمولی یا اسپشل ادیشن رو خریدن لطف کن بگن چه کدهایی داخل هر کدوم هست؟کد مراحل اضافیه یا لباس؟اسم مراحل اضافش چیه؟؟ممنون

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
خب هر کسی نظری داره ولی مثل اینکه ننگ دیگری در راهه ما که هنوز تست نکردیم ولی ی چی بدتر از یونیتی نشه ؟:d

- - -ویرایش - - -

محیط بازی چرا اینقدر داغونه ؟؟؟!!!!!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
درود

منظورم اون بخش از بازی هست که تو زمان حال روایت میشه....
در مورد سیستم مبارزه سرعتی جنگیدن که خیلی خوبه، تو بخش مبارزه همیشه اغراق بوده، تو این مدت که بازی کردید تکراری نشده؟ زمان استفاده از شمشیر بعنوان مثال تنوع سلاح ها مبارزه ها رو از یکنواختی در میاورد، تو این نسخه چی در نظر کرفته شده؟ با توجه به اینکه دیگه شمشیر وجود نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر