Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی به شدت نسبت به Unity دانگرید شده اما تم لندن واقعا دوست داشتنی هست ، تو گیم پلی های آخر هم محیط شهر کمی پر جمعیت تر شده ، پیش خرید بازی هم محتوای اضافه داروین رو داره ، بازی رو Pre Order کردم و امیدوارم بازی خیلی خوبی از آب در بیاد .

rxj5_222.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان میگم این بازی فقط مشت و لغت هست؟یا نهایت یه نفر رو با خنجر مخفیت از پشت خفت کنی؟؟؟شمشیر نداره اصلا؟ چندین تریلر گیم پلی از بازی دیدم همه مبارزاتش با مشت بود همه انیمیشن هاشم تکراری.اصلا هم اسلحه نداشت ! این گاز و پرتاب چاقو که قدیمی هستن/کلا تکراری بر مکررات بود در فضایی جدید.
نمیدونم بهش امیدوار باشم یا نه چون من همه نسخه های سری رو بازی کردم اگر بخرمش فقط به خاطر محیط و اتمسفرش هست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
^^^
من بی گناهما :-" همین صفحه پیش بحثش بود! گفتم از نظر زمانی نمیخوره:-" ولی خوب...جاش دادن یه جورایی :d :-"
فقط باز هنوز نیمده DLC معرفی کردن! اونم چی :| یکی از چیزایی که ملت منتظرش بودن توی بازی رو DLC کردن :|

ویرایش: الان تریلر رو دیدم:-" خوب درسته... 1888هه DLC ! در صورتی که خود بازی 1868 میباشد! :-"
حالا ببینیم باز از نظر داستانی چیز مهمی رو میزارن برای DLC یا نه :|

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
با چه منطقی همچین چیزی میگی ؟ با 980 فک کنم بشه بازی رو روی High یا اگه خیلی خوب بهینه کنن Ultra اجرا کرد. 980 واسه حداقل ؟ :|

عجب !اونوقت به نظرت این بازی روی جفت کنسولا چجوری میخوات با کیفیت مطلوب اجرا بشه؟
اینم در نظر بگیر که گرافیک کنسول ps4 معادل 7770 یا r7 260 که چند هسته غیر فعال شده در کنسول ps4
کنسول xo هم 7750

- - -ویرایش - - -

نه هنوز اما احتمالا حداقلش 980 و پیشنهادیشون هم 980ti خواهد بود تا بتونه 30 فریم رو 1080 اجرا کنه.

عجب !اونوقت به نظرت این بازی روی جفت کنسولا چجوری میخوات با کیفیت مطلوب اجرا بشه؟
اینم در نظر بگیر که گرافیک کنسول ps4 معادل 7770 یا r7 260 که چند هسته غیر فعال شده در کنسول ps4
کنسول xo هم 7750

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کنسول xo هم 7750

- - -ویرایش - - -

کنسول xo هم 7750

عزیز اون وقت سیستم پیشنهادیشم حتما 990ti 24 گیگ که نیومده خواهد بود آره؟
لطفا تا هیچ چیز مشخص نیست بحث های الکی نکنید چون خودتون فکرتون اشغال میشه اونم بیخودی

Sent from my HTC using Tapatalk

با چه منطقی همچین چیزی میگی ؟ با 980 فک کنم بشه بازی رو روی High یا اگه خیلی خوب بهینه کنن Ultra اجرا کرد. 980 واسه حداقل ؟ :|
HKCmPTb.jpg

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واااای چقدر این یوبیسافت فرصت طلب ــه! من دو صفحه قبل گفتم یکی از انگیزه های اصلی ــم برای تجربه این بازی جک قاتل هست که چپوندش تو DLC ...
چقدر ناامید کننده بود این کارشون، یعنی یه حرکتی زدن که خیلی ها رو برای خرید Season Pass تحریک می کنه، حیف....
امیدوارم تو بازی اصلی هم بهش پرداخته بشه ....

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
واااای چقدر این یوبیسافت فرصت طلب ــه! من دو صفحه قبل گفتم یکی از انگیزه های اصلی ــم برای تجربه این بازی جک قاتل هست که چپوندش تو DLC ...
چقدر ناامید کننده بود این کارشون، یعنی یه حرکتی زدن که خیلی ها رو برای خرید Season Pass تحریک می کنه، حیف....
امیدوارم تو بازی اصلی هم بهش پرداخته بشه ....
احتیاجی نیست کل سیزن پس رو بخرید.میتونید dlc جک قاتل رو با هزینه ی کم به صورت جداگانه تهیه کنید !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
پیمان محتویات سیزن پس رو گذاشت! این یکم با جزئیات بیشتر مشخصه :-"

و اینجا هم لباس بانو نسبت به جیکوب سره! :-" کلا همه جوره سره خواهرش! :d این جیکوب رو بزنند تو سرش بره:-"

امیدوارم این بدین معنی نباشه که jack توی story نباشه چون خیلی شخصیتش با دوران مرموز ویکتوریایی جور در میاد حیفه تو داستان بکار نگیرن :)
جک احتمالا توی بازی نیست! یعنی از نظر تاریخی هم توی 1868 (که بازی اون زمان اتفاق میفته!) نبوده و فعالیتش از 1888 شروع شده!
اما ... توی تریلر میگه :
I love my work and want to start again
ممکنه طرف رو توی بخش داستانی زیارتش کنیم! ولی اون موقع تحت نام Jack the Reaper نبوده باشه! و مثلا آخر DLC هویتش مشخص بشه! :d
البته صرفا حدسه! ولی احتمالش زیاده:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر