Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Shroud of Eden یکی از Artifact ـهای مربوط به تمدن اوله
پارچه‌ایه که قابلیت التیام‌دادن زخم‌ها رو داره

دست جیسون رهبر آرگونات‌ها، یوسف، داود، عیسی و پدر Ezio هم بوده

پ.ن: Gotta love AC lore :bighug: :d
و البته هرکی استفاده کرده روانی شده. یعنی یوبی سافت رو به فحش می کشم اگه چند تا کاراکتر روانی خفن تو بازی نزارن>:d
اوه، الان یادم اومد Jack The Ripper هم مال همون زمانه. This is going to be GOOD[SUB]or disappointing af[/SUB]

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
منم خدارو شکر کلا خوشم نیمد ، مخصوصا با قابلیت نامرئی شدن به شدت مشکل دارم ، هیچ منطقی پشتش نیست ، بازی برای زیرپا گذاشتن منطق هست اما نه دیگه تا این حد :d
Grapple هم لووسه به نظرم ! زااارت فرار میکنه میره ، البته حتما دشمنا هم یه چیزی واسه مقابله خواهند داشت
گرافیک هم افت داشته نسبت به ACU
محیط بازی بسیار خلوت و مرده است
موزیک های بازی خیلی خووبن
حالا اینکه میشه به چند روش ماموریت رو انجام داد جالبه
این صورت شخصیت ها هنوز مثل جنازه میمونه موقع دیالوگ گفتن :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان الان تو یوتیوب این ویدیو گیمپلی رو دیدم. جالبه که مال E3 هست ولی من که دنبال اخبار بازی بودم ندیده بودمش :| :D. خیلی عالیه گرافیک درون روز هم خیلی عالیه توی این تریلر
watch?v=hF7YlT-m-iw

nm9l61w9eh6volm0a84o.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من چرا دو پست بالا رو ندیده بودم؟ الان میخواستم همین رو بزارم! :)) :d
در حال گشت و گذار تو سایت AC بودم که تو صفحه اطلاعات هر کاراکتر 3تا از لباس هاش رو گذاشته بودن! :d

جیکوب :

بانو Evie :

این لباس سفیده عالیه! :x رنگی اصلی اساسین ها رو من همین میدونم! :-" توی AC:U هم اکثرا این رنگ رو انتخاب میکردم :d
نمیدونم اینا جزو لباس های خریدنی توی بازی هستن یا باز کردنی! :-" ولی هرچی هست هدف اول گرفتن اینه! >:)

کلا رنگ اول برای اساسین ها،اول همین سفید و قرمز رو میپسندم،بعدشم مشکی و قرمز! :-"
بعید نیست لباسه Shao Jun رو هم برای Evie بزارن! همینطور که لباس بقیه ی اساسین ها رو از طریق UPlay میشد گرفت! یا از AC IV به بعد با توجه به اطلاعات از بازی ها ،خودش Unlock میکرد لباس ها رو و نیاز به خرج Point براشون نبود:-" (همین چند روز پیش Rouge رو شروع کردم! حتی لباس آرنو و شمشیرش رو هم برام باز کرد...علاوه بر لباس الطایر تا ادوارد رو ... :-" )

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اتزیو همیشه سردم دارشونه .... اما به جیکوب خیلی لطف شده حق الطایر هم نیست او گوشه باشه....
ای کاش دوباره اتزیو رو ببینیم :(

دوستان کسی اطلاع داره که Jack the Ripper هم تو بازی هست یا نه؟
یعنی اگر نباشه به نظر من کلا بازی ناقص میشه ....

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اتزیو همیشه سردم دارشونه .... اما به جیکوب خیلی لطف شده حق الطایر هم نیست او گوشه باشه....
ای کاش دوباره اتزیو رو ببینیم :(

دوستان کسی اطلاع داره که Jack the Ripper هم تو بازی هست یا نه؟
یعنی اگر نباشه به نظر من کلا بازی ناقص میشه ....
این نوع والپیپر رو برای قبلی ها هم دادن! کاراکتر بازیه جدید رو هم همیشه میزارن وسط! (یعنی باید بزارن وسط...بالاخره تبلیغاته:-" )
همیشه هم الطایر رو همون گوشه میزارن :d

مثل اینکه AC:S فقط توی سال 1868 اتفاق میفته، 20 سال قبل از ظهور جک قاتل! :-"

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مثل اینکه AC:S فقط توی سال 1868 اتفاق میفته، 20 سال قبل از ظهور جک قاتل! :-"

این موضوع تایید شده؟ اگر اینطورــه که من واقعا ناامید شدم....
چه پتانسیلی داشت انصافا، می تونست جو داستان و بازی رو تاریک تر و مرموز تر کنه ....

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این موضوع تایید شده؟ اگر اینطورــه که من واقعا ناامید شدم....
چه پتانسیلی داشت انصافا، می تونست جو داستان و بازی رو تاریک تر و مرموز تر کنه ....
بلی تو مصاحبه با Game Informer تایید شده. سواله دوم! :-"

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب تاریخ عرضه دقیق برای PC هم Nov 19 ، یعنی 4 هفته بعد از عرضه کنسولی تعیین شده! بازی هم گویا توسط یوبیسافت Kiev داره پرت می شه :|
سیستم پیشنهادی بازی هم با حدف رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 اعلام می شه!

VG247

Eurogamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر