Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
تریلر قشنگی بود جدا از کیفیت این نسخه از بازی که به نظرم از نظر همه چیز از Unity هم کمتره ... آهنگ خیلی قشنگی هم داشت!
بعله دیگه اون گندی که سر بهینه سازی یونیتی در آوردن نمیخوان سر این در بیارن، از همه مهمتر تعداد NPC ها هست که توی تریلرا یک چهارم یونیتی نیست، خودشون به این نتیجه رسیدن پردازش اون همه NPC یکم مشکله.

ای کاش این عنوان قبل از یونیتی میومد و مشکل فنی میداشت تا سر یونیتی مشکلاتشو فیکس میکردن، بنظر من یونیتی خیلی بازی سطح بالایی بود که فقط و فقط فدای این مشکلات فنی شدید شد :| فک نکنم این به اون اندازه جذاب در بیاد، مگه اینکه مثل AC IV بشه که حال و هوای اساسین نداره اما یک بازی خفن بشه.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
بعله دیگه اون گندی که سر بهینه سازی یونیتی در آوردن نمیخوان سر این در بیارن، از همه مهمتر تعداد NPC ها هست که توی تریلرا یک چهارم یونیتی نیست، خودشون به این نتیجه رسیدن پردازش اون همه NPC یکم مشکله.

ای کاش این عنوان قبل از یونیتی میومد و مشکل فنی میداشت تا سر یونیتی مشکلاتشو فیکس میکردن، بنظر من یونیتی خیلی بازی سطح بالایی بود که فقط و فقط فدای این مشکلات فنی شدید شد :| فک نکنم این به اون اندازه جذاب در بیاد، مگه اینکه مثل AC IV بشه که حال و هوای اساسین نداره اما یک بازی خفن بشه.
تنها چیزی از یونیتی که سطح بالا بود گرافیکش بود...
وگرنه به جز یه گرافیک و یه شخصیت درست حسابی(الیز:d)دیگه رسما هیچی نداشت...
داستانم که کلا هیچی...:-&

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
تنها چیزی از یونیتی که سطح بالا بود گرافیکش بود...
وگرنه به جز یه گرافیک و یه شخصیت درست حسابی(الیز:d)دیگه رسما هیچی نداشت...
داستانم که کلا هیچی...:-&
اتفاقا بنظر من نزدیک ترین بازی به ریشه های سری بعد از برادر هود همین بازی بود، هم از نظر طراحی محیط که فوق العاده بود هم طراحی مراحل. :D
حالا داستانو بزاری کنار کسی که AC های قدیمو بازی کرده باشه قشنگ یادشه تو چه فازی بود، یک تارگت داشتی که باید اساسینیت میکردی توی مراحل مختلف اما بعد کلا سری از راه خودش جدا شد رسید به ACIII یا ACIV که کلا ربطی ندارن به سری ولی یونیتی قشنگ سری رو برگردوند به حال و هوای گذشته.

من که شخصا با مخفی کاری و طراحی مراحلش بشدت حال کردم.
حتی بنظرم DLC ـه Dead kings ـش بهترین DLC ـه این چندتا نسخه آخر بود.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
اتفاقا بنظر من نزدیک ترین بازی به ریشه های سری بعد از برادر هود همین بازی بود، هم از نظر طراحی محیط که فوق العاده بود هم طراحی مراحل. :D
حالا داستانو بزاری کنار کسی که AC های قدیمو بازی کرده باشه قشنگ یادشه تو چه فازی بود، یک تارگت داشتی که باید اساسینیت میکردی توی مراحل مختلف اما بعد کلا سری از راه خودش جدا شد رسید به ACIII یا ACIV که کلا ربطی ندارن به سری ولی یونیتی قشنگ سری رو برگردوند به حال و هوای گذشته.

من که شخصا با مخفی کاری و طراحی مراحلش بشدت حال کردم.
حتی بنظرم DLC ـه Dead kings ـش بهترین DLC ـه این چندتا نسخه آخر بود.
بله...داستان بازی هم کپی نسخه ی دو بازی هست(حالا با یک سری تفاوتهای کوچک)ولی این اسمش بازگشت به ریشه ها نیست...این یه کپی مسخره از شماره ی دو بازی هست...نه یه چیز جدید و نو...
من که نسبت به این بازی هیچ حسی ندارم...کلا به نظرم دیگه از revelations به بعد داستان این سری به شدت افت کرده...
دیگه در مسخره بودن داستان بازی همین بس که
یارو تو کل بازی اصلا براش مهم نبود باباش رو کی و به چه علتی کشته

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
خب این جوری بهتر از اینه که فردا بازی هزار جور مشکل و افت فریم داشته باشه و اتفاقی که برای یونیتی به خاطر فریم ریتش افتاد، برای این هم بیافته.

اون اولین بازی درست این نسل برای یوبی بود. اگه به این نتیجه رسیده همین اول نسلی تسلیم بشه و سعی نکنه برسه به کیفیت بالاتر از یونیتی که واقعاً تاسف باره!
اونم البته بعد از 2 گیگ آپدیت روون شد و مشکلی نداشت اما همین سیندیکیت حالا شلوغی به کنار من واقعاً چون علاقه ی شدیدی به معماری دارم توی هر نسخه یکی از بخش های عمده کارم چرخیدن دور بناهای شاخص بود. از مسجدالقدس توی شماره یک تا سانتاماریا دلفیوره و سن پیتر و سن پیترو و مسجد ایاصوفیه و بعد پاریس سانت به سانت بررسی با اون گرافیک :> وای که چه لذت بخش بود. و چون هر نسخه از قبلی بهتر بود واقعاً نامید میشم ( و تقریباً شدم) که ببینم بازی پس رفت کرده و لندن ویکتوریایی رو نمیشه مثل پاریس زیبا و لذت بخش دید.
البته همین الان هم خوبه و مقام مقایسه ی من فقط و فقط با گرافیک یونیتیه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هرچقدر گیمپلی جیکوب برام عادی و معمولی بود از این خواهرش خیلی خوشم اومد :D:x
این تریلر 10 دقیقه ای واقعا عالی بود. خیلی خوشم اومد:bighug:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
AC اگه هیچی هم نداشته باشه باز هم برای من هایپ برانگیزه :bighug::d
گیم پلی Evie خیلی خوب بود ولی این قابلیت غیب شدنش به نظر زیاده رویه :dیه جورایی بازی رو راحت تر میکنه :d
از حذف شدنش استقبال میشه :-"
دوست داشتم تعداد NPC ها هم بیشتر باشه ولی خوب نسبت به Unity خیلی کمتر شده :d
اگه بازی بین خواهر و برادر بالانس بشه عالی میشه :d ضمن اینکه امیدوارم lock picking تو بازی وجود داشته باشه :d
کلا علاقه خاصی به باز کردن درها دارم :-":d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
گیم پلی جدید بازی رو حتما ببینید، 10 دقیقه هست من یکی رو واقعا تحت تاثیر قرار داد....
چقدر مرحله ای که نشون دادند فوق العاده بود، یعنی سندباکس واقعی، امیدوارم ساختار بیشتر مراحل همینطور باشه، الان که فکر می کنم می بینیم این مرحله در مقایسه با اونی که زمان معرفی نشون دادند چند لول بالاتر هست، انصافا اون قبلی ــه خیلی افتضاح بود حتی زمان مخفی کاری....
من امیدوار شدم هم به جو بازی هم گرافیک هم ساختار مراحل و ....

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یوبی یه Q&A تو توییتر گذاشته نکات مهم ــش اینه که اول لباس ها رو میشه شخصی سازی کرد، دوم گفته شده یه گزینه تو منوی بازی وجود داره که با استفاده از اون میتونید بین شخصیت ها سوییچ کنید، تمام مراحل فرعی رو هم می تونید با هر کدوم از شخصیت ها که خواستید انجام بدید.
Jacob و Evie هر کدوم مهارت های خاص خودشون رو دارند.
لندن بزرگ ترین شهر سری Assassin's Creed هست، مکان های زیادی برای اکتشافت داره و ....

یه نکته که داستانی هم هست و من متوجه نشدم اینه که پرسیدند چه piece of eden رو تو Syndicate می بینیم که پاسخ دادند "Shroud of Eden"، گفتند بخش اعظمی از بازی حول همین Shroud of Eden هست...
دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند اگر در این مورد یه مقدار توضیح بدند ممنون می شویم :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
اون اولین بازی درست این نسل برای یوبی بود. اگه به این نتیجه رسیده همین اول نسلی تسلیم بشه و سعی نکنه برسه به کیفیت بالاتر از یونیتی که واقعاً تاسف باره!
اونم البته بعد از 2 گیگ آپدیت روون شد و مشکلی نداشت اما همین سیندیکیت حالا شلوغی به کنار من واقعاً چون علاقه ی شدیدی به معماری دارم توی هر نسخه یکی از بخش های عمده کارم چرخیدن دور بناهای شاخص بود. از مسجدالقدس توی شماره یک تا سانتاماریا دلفیوره و سن پیتر و سن پیترو و مسجد ایاصوفیه و بعد پاریس سانت به سانت بررسی با اون گرافیک :> وای که چه لذت بخش بود. و چون هر نسخه از قبلی بهتر بود واقعاً نامید میشم ( و تقریباً شدم) که ببینم بازی پس رفت کرده و لندن ویکتوریایی رو نمیشه مثل پاریس زیبا و لذت بخش دید.
البته همین الان هم خوبه و مقام مقایسه ی من فقط و فقط با گرافیک یونیتیه.

حالا باز خداکنه گرافیک PC رو نسبت به کنسولها دانگرید نکنن . البته بعید میدونم روی PC زیاد وقت بذاره
بازم بازی رو میده دست ubisoft kiev :|:((

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
این تریلر اخریه از گیمپلی نشون داد guard ها ناشنواند :|تو دقیقه 6 ام پشت یارو میدوه یارو هیچ عکس العمل نشون نمیده صدای کفش حالا خوبه هستش. عکس العمل اون یکی guard هم غیر طبیعیه

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان این قضیه قابلیت فوق العاده مسخره نامرئی شدن توی بازی دیگه چی بود ؟ مگه Crysis ـه ؟:|
گرافیک تو جاهایی به نظرم از AC IV هم پایین تر بود Unity که جای خودش .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
فک کنم تا یه ماه دیگه مرحله گیمزکام رو نشون بدن...

راستی دوستان در مورد Shroud of Eden کسی چیزی نمی دونست؟

Shroud of Eden یکی از Artifact ـهای مربوط به تمدن اوله
پارچه‌ایه که قابلیت التیام‌دادن زخم‌ها رو داره

دست جیسون رهبر آرگونات‌ها، یوسف، داود، عیسی و پدر Ezio هم بوده

پ.ن: Gotta love AC lore :x :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر