Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
خوب اینبار بازی با اندکی تاخیر برای PC میاد، و گفته که داخل خود استودیو دارن روش کار می کنن. اگه نگاه هم کنید نسبت به پارسال خیلی سیاست این ها عوض شده. نمونه هاش:

1- معرفی Syndicate با دمو گیم پلی از ساخت اولیه بازی
2- تریلر های بازی هایی که توی E3 نشون داد کاملا از همون چیزی بود که مردم می تونستن توی غرفه بازی کنن، به جز Ghost Recon که خب هنوز قابل بازی برای عموم نبوده
3- گذاشتن فاز بتا برای اکثر بازی هاشون
4- فروم ها و صفحه های Reddit که اکثرا هم توشون فعال هستن از طرف تیم سازنده

امیدوارم این کارارو ادامه بدن؛ توی پیش نمایش E3 هم دیدیم که حتی خود سازنده ها هم همه ی توییت هایی که بهشون می شه رو می خونن و در جریان هستن.

دقیقا کاملا موافقم . البته نه تنها یوبی بلکه بقیه کمپانی ها هم دارن به این شیوه حرکت می کنن. کلا آدم رو یاد یه جمله ی معروفی مینداره که میگه

دولت و ملت همدلی و همزبانی یا تو این مورد یوبی و گیمر همدلی و همزبانی . :d
ولی خوب با این کارش کاملا مشخصه که یوبی راهش رو عوض کرده و داره سعی میکنه که متفاوت با سالهای دیگه ظاهر بشه و اینکه اگه واقعا صدای گیمرهای همه پلتفرم ها رو بشنون مطمئنا امسال و سال دیگه میترکونن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوب اینبار بازی با اندکی تاخیر برای PC میاد، و گفته که داخل خود استودیو دارن روش کار می کنن. اگه نگاه هم کنید نسبت به پارسال خیلی سیاست این ها عوض شده. نمونه هاش:

1- معرفی Syndicate با دمو گیم پلی از ساخت اولیه بازی
2- تریلر های بازی هایی که توی E3 نشون داد کاملا از همون چیزی بود که مردم می تونستن توی غرفه بازی کنن، به جز Ghost Recon که خب هنوز قابل بازی برای عموم نبوده
3- گذاشتن فاز بتا برای اکثر بازی هاشون
4- فروم ها و صفحه های Reddit که اکثرا هم توشون فعال هستن از طرف تیم سازنده

امیدوارم این کارارو ادامه بدن؛ توی پیش نمایش E3 هم دیدیم که حتی خود سازنده ها هم همه ی توییت هایی که بهشون می شه رو می خونن و در جریان هستن.

یوبیسافت کاری کرده که دیگه شخصا به هیچ وجه به حرف هاش اهمیت نمی دم، اگر به من باشه که میگم تو همون مدت زمان تاخیر PC رو پورت این نسخه کار میشه و باز دوباره یه فاجعه بدتر از قبل تحویل میدن ...
باید عمل کنه، انقدر دروغ و چرت و پرت شنیدیم ازشون که دیگه توجه به حرفاشون فقط باعث ناامیدی میشه ....

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یوبیسافت کاری کرده که دیگه شخصا به هیچ وجه به حرف هاش اهمیت نمی دم، اگر به من باشه که میگم تو همون مدت زمان تاخیر PC رو پورت این نسخه کار میشه و باز دوباره یه فاجعه بدتر از قبل تحویل میدن ...
باید عمل کنه، انقدر دروغ و چرت و پرت شنیدیم ازشون که دیگه توجه به حرفاشون فقط باعث ناامیدی میشه ....

اینکه گفته درست، مشکل هم داشته درست، منم نمی گم این نسخه 100% بدون مشکل هست.

اما صحبت من در مورد حرف های این بابا هم نیست، کارهایی که داره فعلا انجام می ده داره نشون می ده که یه تغییراتی کرده!
گذاشتن Beta ، نمایش بازی از نسخه ای که در حال حاضر هست مثل Pre-Alpha Build که مردم هم داشتن بازی می کردن. ایناست که یکم امیدوار می کنه! اگه دوباره فقط حرف می زدن خوب آره، کاملا درست بود حرفتون

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
هی دوستان میگفتن بعد اساسین 2 دیگه اساسین خوبی نیومد من هی میگفتم با خودم چرا :d تا اینکه یونیتی اومد بعد دیدم تو چه گمراهیی بودم :d بعد نوبت به این رسید من که تریلر ها رو دیدیم همون یونیتی انگار با چند عدد حرکت و اپشن اضافه و الا نواوری تو بازی ؟؟!!:d شایدم من اشتپ می کنم :d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
companion app پروندش تو آپدیت 6م ه Unity بسته شد

آره، اما خوب اینجا از اول خبری ازش نیست کلا :d

من چرا با لباس این جیکوب اصلا ارتباط برقرار نمی کنم؟ احساس می کنم خیلی سنگینه :| خدا کنه بشه عوض کرد اینو :d

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
اساس سری AC | قبل از انتشار : بازی ما سه سال در دست ساخت بوده است. بازی ما بهینه می باشد و بهترین تجربه را برای تمامی طرفداران به ارمغان خواهد آورد. زمان انتشار : نسخه PC برای رفع باگ ها و سایر مشکلات تاخیر خواهد خورد از این بابت پوزش می طلبیم. انتشار نسخه PC : بازی بر روی کارت گرافیک های AMD دچار مشکلاتی می باشد. بازی با تکنولوژی Mantle شرکت AMD مچ نیست و با پچ روز های آینده حل خواهد شد. بازی با پچ نسخه ۱۲ پس از سه ماه از تاریخ انتشار بی مشکل خواهد بود. در پایان : بازی پر از باگ است و هیچ گیمری تجربه خوبی از بازی نخواهد داشت. AC برای من یکی از نسخه Brother Hood به بعد تموم شد ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
تبریک به همه دوسداران

Multi Counter Attacks and Multi Finishers are back!!! :|:|)x:wallbash:
کجا زدن؟

والا شاید منظورش به طور کلی کانتر اتک قدیم نباشه و تو تریلرا که اصلا خبری از کانتر اتک اونطوری نبود و همینطور حتما خود یوبی فهمیده یکی از نکات مثبت بازی نداشتن کانتر اتکه که خیلی بازی رو آسون میکرد!
برا اولین بار بعد از 6 سال یکم آدم توی این سری به چالش میوفتاد و اکثرشم بخاطر این بود که اون کانتر اتک مسخره که یکی بهت حمله میکرد کلیک میکردی میمرد بعد به صورت رندوم کلیک میکردی هر کی جلوت میومد خودش طرفو میکشت رو نداشت و مجبور میشدی وقتی دشمنا زیاد میشن دود بندازی و در بری (که همین دود هم برا اولین بار توی همین یونیتی خیلی به کار میومد وگرنه قبلیا که یک ارتش بهت حمله میکردن مهم نبود میزدی همشونو :D )

من که مطمئنم کانتر اتک قدیم برنمیگرده، اگه هم برگرده خیلی محدودیت دار باید باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر