Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Assassins Creed syndicate is single player only

مپ 30 درصد بزرگ تر از مپ UNITY هست و در مجموع شش بخش از لندن را شامل میشه !
Westminster , the Strand , the City of London , Whitechapel , Southwark , and Lambeth
رودخانه تیمـز نقش عمده در جریان بازی داره و احتمال زیاد قایق سواری همـ داشته باشه .
The game will not be co-op focused this time around
The series has finally gone back to being single player only

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
همه نمایش ها رو دیدم ، خوب نسخه پری آلفا بود و نمیشه در مورد مسائل بصری و گرافیکی و ... صحبت کرد ، میرم سراغ داستان و گیم پلی ـش تا حدی ...
تنها چیزی که منو تا الان به سری AC وفادار نگه داشته داستان ـش بوده که خوب به نظرم خیلی گیرا و بعضی جاها سرّی هست ، خوب من شدیدا از سال های 1840 تا 1920 مخصوصا توی لندن خوشم میاد ، و خیلی اتمسفر اون زمان رو دوست دارم و فقط به همین خاطر Order 1886 رو تجربه کردم که واقعا اون اتمسفر و فضاسازی رو بهم القا کرد و بی نظیر بود توی این مورد ، شهر به نظر تو نمایش ها خوب اومد ، لندن اون زمان بود اما جزییات خیلی کم بود ، حتی به نسبت پاریس یونیبی ، باید روی جزییاتش کار کنن به نظرم ، مبارزات متنوع تر بود ، و وسایل هم خوب بود ، شخصیت پردازی رو هنوز نمیتونم نظر بدم اما امیدوارم خوب بشه که فکر نمیکنم .
گیم پلی بازی هم توی نمایش ها مثل همیشه بود اما فکر کنم کمی سریع تر شده ، در کل انتظار ـش رو فقط برای برهه زمانی ـش میکشم و امیدوارم نسخه خوبی از آب در بیاد و حداقل این آی پی تموم بشه ، واقعا با اینکه علاقه بهش دارم داره زیادی کِش پیدا میکنه ...

jhamid93

کاربر سایت
Mar 11, 2015
110
من بسی سری AC رو دوس دارم ولی بنا به دلایلی یکم عقب موندم از این سری

بعد از بلک فلگ، یونیتی اومد درسته؟ این سیندیکیت بعد از یونیتی حساب میشه؟

اون فرعیا مد نظرم نیس :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
من بسی سری AC رو دوس دارم ولی بنا به دلایلی یکم عقب موندم از این سری

بعد از بلک فلگ، یونیتی اومد درسته؟ این سیندیکیت بعد از یونیتی حساب میشه؟

اون فرعیا مد نظرم نیس :d
آره درسته . اما بعد از بلک فلک ، Rogue هم همزمان با یونیتی برای نسل قبل اومد که خیلی هم فرعی نیست و با یونیتی مرتبطه .
چند ماه بعد هم برای PC اومد و در دسترسه
شخصیت های قبلی هم مثل Adwale ، Haytem Kenway و Achilles توش حضور دارند
بنابر این با توجه به ارتباط داستانی بین Unity و Rogue ، پیشنهاد میکنم ابتدا Rogue رو بازی کنی ( هرچند اگه Black Flag زیاد بازی کرده باشی ، بخش های دریاییش خسته کنندست اما بخاطر داستانش قابل تحمله )

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
چقدر تریلر گیم پلی بازی مزخرف بود. دیگه واقعاً هیچ جایی برا ادامه دادن نداره این بازی. دیگه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مکانیک بازی تکراری شده. سیستم کامبت بازی رو مثلاً ارتقاع دادن ولی هنوز همون مزخرف قبلی هست. اوج نوآوریشون اضافه کردن یه Grappleـه که اونم چیز خاصی نیست. ترجیح میدم بتمن بازی کنم :D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آقا موقعی که اسم بازی Victory بود یادمه زده بودن کارگردان بازی Ashraf Ismail حالا یادم نیست دقیقا کجا خوندم:| برا همین خوشحال بودم بعد از معرفی Marc-Alexis Cote شد :|

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Ubisoft reveals how assassins creed syndicate will begin
Because the game starts outside London
you reach London on the train with the characters and you see it with them for the first time

So that is a nice moment of revelation and kind of seeing the city through their eyes as well
They discover the city and at the same time the player is doing all those things too
When Jacob and Evie arrive in London the Templars are winning
They control all the key aspects of London

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر