گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
تریلر قشنگی بود جدا از کیفیت این نسخه از بازی که به نظرم از نظر همه چیز از Unity هم کمتره ... آهنگ خیلی قشنگی هم داشت!
بعله دیگه اون گندی که سر بهینه سازی یونیتی در آوردن نمیخوان سر این در بیارن، از همه مهمتر تعداد NPC ها هست که توی تریلرا یک چهارم یونیتی نیست، خودشون به این نتیجه رسیدن پردازش اون همه NPC یکم مشکله.

ای کاش این عنوان قبل از یونیتی میومد و مشکل فنی میداشت تا سر یونیتی مشکلاتشو فیکس میکردن، بنظر من یونیتی خیلی بازی سطح بالایی بود که فقط و فقط فدای این مشکلات فنی شدید شد :| فک نکنم این به اون اندازه جذاب در بیاد، مگه اینکه مثل AC IV بشه که حال و هوای اساسین نداره اما یک بازی خفن بشه.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
739
نام
علی
بعله دیگه اون گندی که سر بهینه سازی یونیتی در آوردن نمیخوان سر این در بیارن، از همه مهمتر تعداد NPC ها هست که توی تریلرا یک چهارم یونیتی نیست، خودشون به این نتیجه رسیدن پردازش اون همه NPC یکم مشکله.

ای کاش این عنوان قبل از یونیتی میومد و مشکل فنی میداشت تا سر یونیتی مشکلاتشو فیکس میکردن، بنظر من یونیتی خیلی بازی سطح بالایی بود که فقط و فقط فدای این مشکلات فنی شدید شد :| فک نکنم این به اون اندازه جذاب در بیاد، مگه اینکه مثل AC IV بشه که حال و هوای اساسین نداره اما یک بازی خفن بشه.
تنها چیزی از یونیتی که سطح بالا بود گرافیکش بود...
وگرنه به جز یه گرافیک و یه شخصیت درست حسابی(الیز:d)دیگه رسما هیچی نداشت...
داستانم که کلا هیچی...:-&

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
تنها چیزی از یونیتی که سطح بالا بود گرافیکش بود...
وگرنه به جز یه گرافیک و یه شخصیت درست حسابی(الیز:d)دیگه رسما هیچی نداشت...
داستانم که کلا هیچی...:-&
اتفاقا بنظر من نزدیک ترین بازی به ریشه های سری بعد از برادر هود همین بازی بود، هم از نظر طراحی محیط که فوق العاده بود هم طراحی مراحل. :D
حالا داستانو بزاری کنار کسی که AC های قدیمو بازی کرده باشه قشنگ یادشه تو چه فازی بود، یک تارگت داشتی که باید اساسینیت میکردی توی مراحل مختلف اما بعد کلا سری از راه خودش جدا شد رسید به ACIII یا ACIV که کلا ربطی ندارن به سری ولی یونیتی قشنگ سری رو برگردوند به حال و هوای گذشته.

من که شخصا با مخفی کاری و طراحی مراحلش بشدت حال کردم.
حتی بنظرم DLC ـه Dead kings ـش بهترین DLC ـه این چندتا نسخه آخر بود.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
739
نام
علی
اتفاقا بنظر من نزدیک ترین بازی به ریشه های سری بعد از برادر هود همین بازی بود، هم از نظر طراحی محیط که فوق العاده بود هم طراحی مراحل. :D
حالا داستانو بزاری کنار کسی که AC های قدیمو بازی کرده باشه قشنگ یادشه تو چه فازی بود، یک تارگت داشتی که باید اساسینیت میکردی توی مراحل مختلف اما بعد کلا سری از راه خودش جدا شد رسید به ACIII یا ACIV که کلا ربطی ندارن به سری ولی یونیتی قشنگ سری رو برگردوند به حال و هوای گذشته.

من که شخصا با مخفی کاری و طراحی مراحلش بشدت حال کردم.
حتی بنظرم DLC ـه Dead kings ـش بهترین DLC ـه این چندتا نسخه آخر بود.
بله...داستان بازی هم کپی نسخه ی دو بازی هست(حالا با یک سری تفاوتهای کوچک)ولی این اسمش بازگشت به ریشه ها نیست...این یه کپی مسخره از شماره ی دو بازی هست...نه یه چیز جدید و نو...
من که نسبت به این بازی هیچ حسی ندارم...کلا به نظرم دیگه از revelations به بعد داستان این سری به شدت افت کرده...
دیگه در مسخره بودن داستان بازی همین بس که
یارو تو کل بازی اصلا براش مهم نبود باباش رو کی و به چه علتی کشته

slipkboy

Apollo 13
کاربر سایت
Mar 3, 2009
4,147
نام
محمد. تـ
خب این جوری بهتر از اینه که فردا بازی هزار جور مشکل و افت فریم داشته باشه و اتفاقی که برای یونیتی به خاطر فریم ریتش افتاد، برای این هم بیافته.

اون اولین بازی درست این نسل برای یوبی بود. اگه به این نتیجه رسیده همین اول نسلی تسلیم بشه و سعی نکنه برسه به کیفیت بالاتر از یونیتی که واقعاً تاسف باره!
اونم البته بعد از 2 گیگ آپدیت روون شد و مشکلی نداشت اما همین سیندیکیت حالا شلوغی به کنار من واقعاً چون علاقه ی شدیدی به معماری دارم توی هر نسخه یکی از بخش های عمده کارم چرخیدن دور بناهای شاخص بود. از مسجدالقدس توی شماره یک تا سانتاماریا دلفیوره و سن پیتر و سن پیترو و مسجد ایاصوفیه و بعد پاریس سانت به سانت بررسی با اون گرافیک :> وای که چه لذت بخش بود. و چون هر نسخه از قبلی بهتر بود واقعاً نامید میشم ( و تقریباً شدم) که ببینم بازی پس رفت کرده و لندن ویکتوریایی رو نمیشه مثل پاریس زیبا و لذت بخش دید.
البته همین الان هم خوبه و مقام مقایسه ی من فقط و فقط با گرافیک یونیتیه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
4,000
نام
حمیدرضا
گیم پلی جدید بازی رو حتما ببینید، 10 دقیقه هست من یکی رو واقعا تحت تاثیر قرار داد....
چقدر مرحله ای که نشون دادند فوق العاده بود، یعنی سندباکس واقعی، امیدوارم ساختار بیشتر مراحل همینطور باشه، الان که فکر می کنم می بینیم این مرحله در مقایسه با اونی که زمان معرفی نشون دادند چند لول بالاتر هست، انصافا اون قبلی ــه خیلی افتضاح بود حتی زمان مخفی کاری....
من امیدوار شدم هم به جو بازی هم گرافیک هم ساختار مراحل و ....

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
4,000
نام
حمیدرضا
یوبی یه Q&A تو توییتر گذاشته نکات مهم ــش اینه که اول لباس ها رو میشه شخصی سازی کرد، دوم گفته شده یه گزینه تو منوی بازی وجود داره که با استفاده از اون میتونید بین شخصیت ها سوییچ کنید، تمام مراحل فرعی رو هم می تونید با هر کدوم از شخصیت ها که خواستید انجام بدید.
Jacob و Evie هر کدوم مهارت های خاص خودشون رو دارند.
لندن بزرگ ترین شهر سری Assassin's Creed هست، مکان های زیادی برای اکتشافت داره و ....

یه نکته که داستانی هم هست و من متوجه نشدم اینه که پرسیدند چه piece of eden رو تو Syndicate می بینیم که پاسخ دادند "Shroud of Eden"، گفتند بخش اعظمی از بازی حول همین Shroud of Eden هست...
دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند اگر در این مورد یه مقدار توضیح بدند ممنون می شویم :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,656
نام
سهند
اون اولین بازی درست این نسل برای یوبی بود. اگه به این نتیجه رسیده همین اول نسلی تسلیم بشه و سعی نکنه برسه به کیفیت بالاتر از یونیتی که واقعاً تاسف باره!
اونم البته بعد از 2 گیگ آپدیت روون شد و مشکلی نداشت اما همین سیندیکیت حالا شلوغی به کنار من واقعاً چون علاقه ی شدیدی به معماری دارم توی هر نسخه یکی از بخش های عمده کارم چرخیدن دور بناهای شاخص بود. از مسجدالقدس توی شماره یک تا سانتاماریا دلفیوره و سن پیتر و سن پیترو و مسجد ایاصوفیه و بعد پاریس سانت به سانت بررسی با اون گرافیک :> وای که چه لذت بخش بود. و چون هر نسخه از قبلی بهتر بود واقعاً نامید میشم ( و تقریباً شدم) که ببینم بازی پس رفت کرده و لندن ویکتوریایی رو نمیشه مثل پاریس زیبا و لذت بخش دید.
البته همین الان هم خوبه و مقام مقایسه ی من فقط و فقط با گرافیک یونیتیه.
حالا باز خداکنه گرافیک PC رو نسبت به کنسولها دانگرید نکنن . البته بعید میدونم روی PC زیاد وقت بذاره
بازم بازی رو میده دست ubisoft kiev :|:((

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
این تریلر اخریه از گیمپلی نشون داد guard ها ناشنواند :|تو دقیقه 6 ام پشت یارو میدوه یارو هیچ عکس العمل نشون نمیده صدای کفش حالا خوبه هستش. عکس العمل اون یکی guard هم غیر طبیعیه

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
دوستان این قضیه قابلیت فوق العاده مسخره نامرئی شدن توی بازی دیگه چی بود ؟ مگه Crysis ـه ؟:|
گرافیک تو جاهایی به نظرم از AC IV هم پایین تر بود Unity که جای خودش .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,579
فک کنم تا یه ماه دیگه مرحله گیمزکام رو نشون بدن...

راستی دوستان در مورد Shroud of Eden کسی چیزی نمی دونست؟
Shroud of Eden یکی از Artifact ـهای مربوط به تمدن اوله
پارچه‌ایه که قابلیت التیام‌دادن زخم‌ها رو داره

دست جیسون رهبر آرگونات‌ها، یوسف، داود، عیسی و پدر Ezio هم بوده

پ.ن: Gotta love AC lore :x :d

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,910
نام
امیرحسین
Shroud of Eden یکی از Artifact ـهای مربوط به تمدن اوله
پارچه‌ایه که قابلیت التیام‌دادن زخم‌ها رو داره

دست جیسون رهبر آرگونات‌ها، یوسف، داود، عیسی و پدر Ezio هم بوده

پ.ن: Gotta love AC lore :bighug: :d
و البته هرکی استفاده کرده روانی شده. یعنی یوبی سافت رو به فحش می کشم اگه چند تا کاراکتر روانی خفن تو بازی نزارن>:d
اوه، الان یادم اومد Jack The Ripper هم مال همون زمانه. This is going to be GOOD[SUB]or disappointing af[/SUB]

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
خوب تاریخ عرضه دقیق برای PC هم Nov 19 ، یعنی 4 هفته بعد از عرضه کنسولی تعیین شده! بازی هم گویا توسط یوبیسافت Kiev داره پرت می شه :|
سیستم پیشنهادی بازی هم با حدف رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 اعلام می شه!

VG247

Eurogamer

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟