گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,579
این دمو از همون بخشیـه که قبلا Gameplay ـش رو نشون داده بودند (تحت اختیار گرفتن یکی از محله‌ها)

---
این چیزی که من می‌بینمـ، Syndicate نفس آخر AC ـه 8-|

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
این دمو از همون بخشیـه که قبلا Gameplay ـش رو نشون داده بودند (تحت اختیار گرفتن یکی از محله‌ها)

---
این چیزی که من می‌بینمـ، Syndicate نفس آخر AC ـه 8-|
واقعا هیمنطوره! شماره های قبلی وقتی نمایش هاشون رو می دیدیم یه نکته جالب یا مثبتی توشون بود، اما اینو هرچی نگاه می کنم فقط نقاط ضعف نسخه های قبلی توش دیده می شه!
یعنی جلبک اگه بود هوش بهتری از هوش مصنوعی این بازی داشت! نمی دونم واقعا اینارو حل می خوان کنن یا نه؟ این همه سوال پرسیدن و پرسشنامه فرستادن، دلیلشون چی بوده پس؟
مبارزات هم که اصلا جالب نیست، انیمیشن ها هم که تو شماره های قبلی همیشه جزو نقاط قوت بوده اینجا ناقصه!
خوبیش اینه بازی با تاخیر برای PC میاد، حداقل برای خریدش می شه تصمیم گرفت. بیچاره لندن :(

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
تریلره چرت و پرت بود اصلا طرفش نرید :D

همون تریلر قبلی بود که فقط یک زنه هیچی بارش نبود نشسته بود پای کنسول همون یک دونه مرحله رو نیم ساعت طول داد رد کنه بعد که تموم شد باز دوباره از نو همون مرحله رو شروع کرد به رفتن :| در کل تکراری بود.

چیز جدیدی هنوز ازش نشون ندادن امیدوارم چیز بهتری واسه نمایش داشته باشن والا اینکه درجه هایپش 0 ـه :D
ولی خوب به این اعتقاد دارم بدون هایپ بیاد ولی کامل کننده یونیتی باشه میتونه خیلی موفق ظاهر بشه، طراحی محیط و ساختمون ها مثل یونیتی عالیه فقط گیم پلی غیر از همون هوک و ... هیچ پیشرفت خاصی نداشته نسبت به یونیتی.

دقیقا وضعیت AC IV رو نسبت به ACIII داره :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,994
نام
حمیدرضا
من تریلر 60 دقیقه ای رو دانلود کردم ولی هنوز وقت نشده مشاهده کنم، حتما بعد از این پست حداقل چند دقیقه شو می بینم.

اما در مورد بازی بر اساس نمایش های قبلی، چیزی که مشخصه اینه که این نسخه، به جرات می تونم بگم تو خیلی از بخش ها، خیلی متفاوت از نسخه های قبل هست. اولین دلیل این اتفاق هم به نظر من صد در صد به عوض شدن استدیو سازنده بر می گرده. سازنده اصلی تمام نسخه های اصلی AC تا الان استدیو بزرگ و فوق العاده و خلاق مونترال بوده، مونترال متاسفانه تو چند سال اخیر رسما دهنش آسفالت شده ولی واقعا به من ثابت کرده اگر برای بازی ای واقعا وقت بزاره، رسما چیزی جز شاهکار تحویل نمی ده، کارنامه شون رو نگاه کنید، متوجه صحبتم می شید اما متاسفانه تو سال های اخیر سیاست های یوبیسافت نزاشته این استدیو کارشو درست انجام بده، عرضه داغون واچ داگز و اون اتفاق هایی که براش افتاد مشخص کرد این استدیو دیگه واقعا کم آورده اما توجه نشد تا عرضه Unity که رسما یوبیسافت رو مجبور کرد دست از سر این استدیو تا حدی برداره و اونم واگذار کردن نسخه جدید AC به Ubi Q بود، این اتفاق و تجربه Syndicate شاید باعث نارضایتی خیلی از طرفدارها بشه و احتمالا همینطوره، احساسی که خیلی ها نسبت به این بازی دارن زیاد مثبت نیست، اما من مطمئنم کاری که یوبی کرده میتونه به این سری کمک کنه....

AC سال بعد رو دوباره شعبه مونترال می سازه، همین الانم هم صد در صد داره ساخته میشه و من به اون خیلی امیدوارم هستم.

فقط امیدوارم تو نسخه بعدی برگردند به چند صد سال قبل تر از Syndicate، به نظرم این سری به دنیای مردن نیاز نداره ....

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
539
اگ تونستین چندتا شات از تریلر جدیده بزارین تا چند روز دیگه دانلودش کنم :d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
اینم لینک مستقیم برای اون 60 دقیقه!
دانلود فایل Assassin's-Creed-Syndicate-1-HOUR-of-Gameplay-Walkthrough-LIVE-on-PS4-with-Parkour-&-Free-Roam

اینم انگار همون نسخه Pre-Alpha که اولین بار پخش شده، احتمال خیلی زیاد توی گیمزکام هم نمایش داره! ببینیم چی نشون می ده و تغییرات چی هست اونجا!

یه ویدیو از پارکور هم چند روز پیش منتشر شده، با کیفیت 4K یو..توب می تونید دانلود کنید :

دانلود فایل Assassin's-Creed-Syndicate-Meets-Parkour-in-Real-Life!-in-4K!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,655
نام
سهند
AC دیگه ، AC نمیشه . آخرین AC همین Unity بود .
از همون اولین نمایشش معلوم بود آش دهن سوزی نیست به هیچ وجه . حیف وقت و سرمایه ای که پای این نسخه گذاشتن
امیدوارم چند سال دیگه شاهد یک Assassin's Creed ناب با مولتی پلیر فوق العاده ببینم . یعنی میشه همون حسی که اول Assassin's Creed II بالای برج به آدم القا میشه رو دوباره تجربه کرد ؟:(

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
اینا مارو گرفتن؟:|

تریلر 18 دقیقه ای جدید اومده سومین تریلر تکراری :| همون مرحله مسخره با کالسکه میوفته دنبال طرف بعدم با خواهرش میبره بالا میگه حالا ما رئیس شما هستیم :| اینقدر این مرحله رو دیدم از حفظ شدم دیگه.

واقعی چیز بهتری ندارن نشون بدن یعنی؟ :D نه به اون AC های قبلی که یک گوشه از بازی رو نشون میداد آدم هایپ میشد نه به این که گیر کرده روی یک مرحله که هیچی ـم نداره :|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,994
نام
حمیدرضا
دوستان بازی پر از NPC های تکراری هست یا من اینطور فکر میکنم؟ زمان مبارزه با 5 تا دشمن دوتاشون یه جور هستند (کچل و گنده) و سه تای دیگه یه جور ....

ویرایش: دوستان اگر ویدیو گیم پلی جدید منتظر شد قرار بدید، والا حالمون بد شد انقدر گیم پلی معرفی رو با تو حالت های مختلف دیدم....

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
کاربر سایت
Mar 3, 2009
4,147
نام
محمد. تـ
دوستان بازی پر از NPC های تکراری هست یا من اینطور فکر میکنم؟ زمان مبارزه با 5 تا دشمن دوتاشون یه جور هستند (کچل و گنده) و سه تای دیگه یه جور ....

ویرایش: دوستان اگر ویدیو گیم پلی جدید منتظر شد قرار بدید، والا حالمون بد شد انقدر گیم پلی معرفی رو با تو حالت های مختلف دیدم....
علاوه بر دشمن ها و NPC های فوق تکراری و کم شدن جمعیت در صحنه های شلوغ اُفت گرافیک بازی نسبت به یونیتی به شدت توی ذوق میزد. واقعاً این کار برگ زرینی در کارنامه ی یوبیه! آخه دانگرید نسبت به بازی قبلی خودتون دیگه چه صیقه ایه؟

الان اسکرین شات با اسکرین شات این دوتا رو بزاری کنار هم فک میکنی سیندیکیت نسخه قبلی یونیتیه. :|

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,779
علاوه بر دشمن ها و NPC های فوق تکراری و کم شدن جمعیت در صحنه های شلوغ اُفت گرافیک بازی نسبت به یونیتی به شدت توی ذوق میزد. واقعاً این کار برگ زرینی در کارنامه ی یوبیه! آخه دانگرید نسبت به بازی قبلی خودتون دیگه چه صیقه ایه؟

الان اسکرین شات با اسکرین شات این دوتا رو بزاری کنار هم فک میکنی سیندیکیت نسخه قبلی یونیتیه. :|
خب این جوری بهتر از اینه که فردا بازی هزار جور مشکل و افت فریم داشته باشه و اتفاقی که برای یونیتی به خاطر فریم ریتش افتاد، برای این هم بیافته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟