گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,910
نام
امیرحسین
تبریک به همه دوسداران

Multi Counter Attacks and Multi Finishers are back!!! :|:|)x:wallbash:
یعنی چی؟ همینه که دو نفر بهت حمله می کنن کانتر می کنی؟ اگه این باشه که توی یونیتی هم بود فکر کنم:|

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
یعنی چی؟ همینه که دو نفر بهت حمله می کنن کانتر می کنی؟ اگه این باشه که توی یونیتی هم بود فکر کنم:|
نه همونا که یکی رو می کشتی شروع می کردی 250 نفر بعدیشم می کشتی :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,910
نام
امیرحسین
نه همونا که یکی رو می کشتی شروع می کردی 250 نفر بعدیشم می کشتی :|
اون Kill Streak یا یه همچین چیزی بود اسمش فکر کنم:|
پ.ن: قصدم کل کل نیست، امید دادن به خودمه:))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
1,661
نام
مهراد
اساس سری AC | قبل از انتشار : بازی ما سه سال در دست ساخت بوده است. بازی ما بهینه می باشد و بهترین تجربه را برای تمامی طرفداران به ارمغان خواهد آورد. زمان انتشار : نسخه PC برای رفع باگ ها و سایر مشکلات تاخیر خواهد خورد از این بابت پوزش می طلبیم. انتشار نسخه PC : بازی بر روی کارت گرافیک های AMD دچار مشکلاتی می باشد. بازی با تکنولوژی Mantle شرکت AMD مچ نیست و با پچ روز های آینده حل خواهد شد. بازی با پچ نسخه ۱۲ پس از سه ماه از تاریخ انتشار بی مشکل خواهد بود. در پایان : بازی پر از باگ است و هیچ گیمری تجربه خوبی از بازی نخواهد داشت. AC برای من یکی از نسخه Brother Hood به بعد تموم شد ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
تبریک به همه دوسداران

Multi Counter Attacks and Multi Finishers are back!!! :|:|)x:wallbash:
کجا زدن؟

والا شاید منظورش به طور کلی کانتر اتک قدیم نباشه و تو تریلرا که اصلا خبری از کانتر اتک اونطوری نبود و همینطور حتما خود یوبی فهمیده یکی از نکات مثبت بازی نداشتن کانتر اتکه که خیلی بازی رو آسون میکرد!
برا اولین بار بعد از 6 سال یکم آدم توی این سری به چالش میوفتاد و اکثرشم بخاطر این بود که اون کانتر اتک مسخره که یکی بهت حمله میکرد کلیک میکردی میمرد بعد به صورت رندوم کلیک میکردی هر کی جلوت میومد خودش طرفو میکشت رو نداشت و مجبور میشدی وقتی دشمنا زیاد میشن دود بندازی و در بری (که همین دود هم برا اولین بار توی همین یونیتی خیلی به کار میومد وگرنه قبلیا که یک ارتش بهت حمله میکردن مهم نبود میزدی همشونو :D )

من که مطمئنم کانتر اتک قدیم برنمیگرده، اگه هم برگرده خیلی محدودیت دار باید باشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,586
من که با کانتر حال می کردم بذارن اصلا بهترم هست

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,016
نام
sal
امیدوارم دراین نسخه از AC :
1.دیگه باگهای یونیتی رو نداشته باشه و برای pc بهینه باشه !( سیستمهای ما که ضعیفن راحت بازی کنیم.)
2.حالت synchronization ش باید به قبل یعنی ac 4 black flag برگرده دیگه خودمون مدیساین نزنیم خیلی مسخره هست همش خونش کم بشه پول نداشته باشی نتونی بخری بعد بمیری.موندم سری های قبلی رو یادشون میره چه ویژگی هایی داشت دیگه نباید پسرفت کنن. بلکه اون قابلیت سینکرو نایزشن باید خودش پربشه توی نسخه 4 (ادوارد کنوی) خوب بود و زیاد مشکلی پیش نمیومد.
3. باید هنرهای رزمیش بیشترباشه یعنی بااستفاده از دست خالی (مثل چومونگ) دشمناش رو بزنه. و درباره شمشیرش هم همینطور باید ویژگی هاش بهترباشن یک سری skill ها باشه و بتونه اونهارو یادبگیره و درنبردهای چند به تک 6نفرو بزنه مثل جومونگ.(این جومونگ رو که گفتم بازیش واقعا قشنگ ازآب درمیاد .)
فقط امیدوارم اینطورباشه.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,910
نام
امیرحسین
امیدوارم دراین نسخه از AC :
1.دیگه باگهای یونیتی رو نداشته باشه و برای pc بهینه باشه !( سیستمهای ما که ضعیفن راحت بازی کنیم.)
2.حالت synchronization ش باید به قبل یعنی ac 4 black flag برگرده دیگه خودمون مدیساین نزنیم خیلی مسخره هست همش خونش کم بشه پول نداشته باشی نتونی بخری بعد بمیری.موندم سری های قبلی رو یادشون میره چه ویژگی هایی داشت دیگه نباید پسرفت کنن. بلکه اون قابلیت سینکرو نایزشن باید خودش پربشه توی نسخه 4 (ادوارد کنوی) خوب بود و زیاد مشکلی پیش نمیومد.
3. باید هنرهای رزمیش بیشترباشه یعنی بااستفاده از دست خالی (مثل چومونگ) دشمناش رو بزنه. و درباره شمشیرش هم همینطور باید ویژگی هاش بهترباشن یک سری skill ها باشه و بتونه اونهارو یادبگیره و درنبردهای چند به تک 6نفرو بزنه مثل جومونگ.(این جومونگ رو که گفتم بازیش واقعا قشنگ ازآب درمیاد .)
فقط امیدوارم اینطورباشه.
میگم یهو بگو بازی سخته، آسون ترش کنید برام:| در مورد 2 هم اینکه میگید نسخه های قبلی رو یادشون بیاد، شما سری های Ezio رو بازی کردید؟ تقریبا همینجوری بودن! بماند که شما زحمت می کشیدی 5-6 تا مرحله جانبی میرفتی پولت از پارو بالا میرفت راحت همه چی می خریدی!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
من که با کانتر حال می کردم بذارن اصلا بهترم هست
مشکل اینجا با کانتر اتک نیست با اینه که بازی خیلی آسون میشه!
الان AC IV رو با ACU مقایسه کن توی AC U وقتی بیشتر از 5-6 نفر بیان قشنگ باید در بری وگرنه یا از میکشنت یا هم بزور با آخرین قطرات خون میتونی بکشیشون در صورتی که با AC IV همون کانتر اتک میشد یک ارتشو زد.

ACI ـم کانتر اتک داشت ولی بازم تعدادو زیادی نمیشد زد چون اینقدر حرکات جدید تخیلی نداشت که یک ارتشو باهاش بکشی.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,586
مشکل اینجا با کانتر اتک نیست با اینه که بازی خیلی آسون میشه!
الان AC IV رو با ACU مقایسه کن توی AC U وقتی بیشتر از 5-6 نفر بیان قشنگ باید در بری وگرنه یا از میکشنت یا هم بزور با آخرین قطرات خون میتونی بکشیشون در صورتی که با AC IV همون کانتر اتک میشد یک ارتشو زد.

ACI ـم کانتر اتک داشت ولی بازم تعدادو زیادی نمیشد زد چون اینقدر حرکات جدید تخیلی نداشت که یک ارتشو باهاش بکشی.

منم مشکلم همینه در acu حتی گاهی 4 نفر مشکل ساز می شن اکثرا هم دست به اسلحه هست که باعث می شه از مبارزات ادم هیچ لذتی نبره همین بتمن هم گاهی 1 ارتشو رسما می کشید اما خیلی حال می ده سختم هست مهم اینه که بتونن طراحی مبارزات رو درست طراحی کنن که لذت بخش نه عین acu ازار دهنده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
منم مشکلم همینه در acu حتی گاهی 4 نفر مشکل ساز می شن اکثرا هم دست به اسلحه هست که باعث می شه از مبارزات ادم هیچ لذتی نبره همین بتمن هم گاهی 1 ارتشو رسما می کشید اما خیلی حال می ده سختم هست مهم اینه که بتونن طراحی مبارزات رو درست طراحی کنن که لذت بخش نه عین acu ازار دهنده
بتمن یک ارتشو میزنی ولی همون ارتش با چالش میمیرن و درصد مرگ وجود داره اما توی نسخه های قدیم AC اصلا مرگ وجود نداشت انگار :D
برا هر وسیله ای یک دفاع وجود داشت، برای شمشیر کانتر اتک بود برا تفنگ یکی رو میگرفتی جلو خودت تیر میخورد به اون و رسما هیچ اتفاقی برات نمیوفتاد و اون قلدرا هم که نمیشد کانتر اتک کرد راحت یک اسپیس میزدی یک لگد میزد بعد با شمشیر میکشتیش رسما هیچ چالشی وجود نداشت ولی مثلا توی بتمن یک ارتش که بهت حمله کنن یکیشون اون وسط تفنگ میداشت دهنت سرویس میشد تا بگیریش.

والا این نظر توـه من یکی با فایتینگ ACU بشدت حال کردم و دلیلیشم همین چالشش بود که واسم تازگی داشت
و خوبیشم این بود آدم برا اولین بار بعد از 6 سال میترسید بپره وسط یک مشت سر باز و برا همین روش مخفی کاری رو پیش میگرفت و همین نکته رو من خیلی دوس داشتم در صورتی که AC ای قدیم میدیدی یک فرمانده با 6-7 تا سرباز تو خیابون داره راه میره برا خنده میزدی با دو حرکت همشونو میکشتی رد میشدی انگار نه انگار.
ولی خوب طبق تریلرا کلا فایتینگ تغییر کرده و اون حالت مشت هم بهش اضافه شده.

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,016
نام
sal
میگم یهو بگو بازی سخته، آسون ترش کنید برام:| در مورد 2 هم اینکه میگید نسخه های قبلی رو یادشون بیاد، شما سری های Ezio رو بازی کردید؟ تقریبا همینجوری بودن! بماند که شما زحمت می کشیدی 5-6 تا مرحله جانبی میرفتی پولت از پارو بالا میرفت راحت همه چی می خریدی!
2 شو رفتم ولی نوآوری آوردن ودوباره برگشتن به قبل نباید به عقب برگردن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
4,000
نام
حمیدرضا
من یکی از مشکلاتی که با این نسخه دارم همین تجهیزات شخصیت های اصلی برای مبارزه هست، تو ویدیوها معلوم نیست با چی میجنگه به نظر میاد بیشتر با دست خالی باشه که هر وقتی با هیدن بلید و اون خنجره ترکیب میشه کلا این نوع مبارزه برای من نه تنها جذاب نبود بلکه کسل کننده هم بود ....
ای کاش شمشیر رو حذف نمی کردند، اصلا حس مبارزه با شمشیر خیلی عالیه، حیف...
نکته بعد این کلاه شخصیت اصلی هست، به نظر میاد یوبیسافت کلا سعی داره ریشه های این سری رو محو کنه، درسته کلا شخصیت اصلی تو این نسخه مطابق اون محیط و بازه زمانی هست ولی به نظر من دلیلی نداره باشه اولویت با همون شنل اساسین هاست که شبیه عقابه، درسته زمان شلوغ کاری همین شنل رو میزاره رو سرش ولی بهتر بود همیشه اینطور می بود چون کلا این نسخه خیلی از اساسین های قبلی دور شده همین ویژگی میتونست کاری کنه که یه مقدار اون حس اساسین بازی کردن برگرده ....
من از الان بیشتر منتظر نسخه سال بعد هستم که احتمال قوی شعبه مونترال میسازه، یعنی تنها امیدواریم اینه که نسخه بعد برگرده به چند صد سال قبل با تجهیزات قدیمی و یه جو فوق العاده تو یه شهر باستانی با معماری زیبا مثل اول مصر و بعد چین ...
سیندیکیت تو یه سری مکان ها جو خیلی خوفناکی داره، یه عکس بود یه محیط شبیه راه آهن رو نشون میداد زمان بارش بارون. جو اون عکس واقعا درگیر کننده بود، یکی از نکات مثبت این نسخه به نظر من همینه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,407
نام
Majid
من یکی از مشکلاتی که با این نسخه دارم همین تجهیزات شخصیت های اصلی برای مبارزه هست، تو ویدیوها معلوم نیست با چی میجنگه به نظر میاد بیشتر با دست خالی باشه که هر وقتی با هیدن بلید و اون خنجره ترکیب میشه کلا این نوع مبارزه برای من نه تنها جذاب نبود بلکه کسل کننده هم بود ....
ای کاش شمشیر رو حذف نمی کردند، اصلا حس مبارزه با شمشیر خیلی عالیه، حیف...
نکته بعد این کلاه شخصیت اصلی هست، به نظر میاد یوبیسافت کلا سعی داره ریشه های این سری رو محو کنه، درسته کلا شخصیت اصلی تو این نسخه مطابق اون محیط و بازه زمانی هست ولی به نظر من دلیلی نداره باشه اولویت با همون شنل اساسین هاست که شبیه عقابه، درسته زمان شلوغ کاری همین شنل رو میزاره رو سرش ولی بهتر بود همیشه اینطور می بود چون کلا این نسخه خیلی از اساسین های قبلی دور شده همین ویژگی میتونست کاری کنه که یه مقدار اون حس اساسین بازی کردن برگرده ....
من از الان بیشتر منتظر نسخه سال بعد هستم که احتمال قوی شعبه مونترال میسازه، یعنی تنها امیدواریم اینه که نسخه بعد برگرده به چند صد سال قبل با تجهیزات قدیمی و یه جو فوق العاده تو یه شهر باستانی با معماری زیبا مثل اول مصر و بعد چین ...
سیندیکیت تو یه سری مکان ها جو خیلی خوفناکی داره، یه عکس بود یه محیط شبیه راه آهن رو نشون میداد زمان بارش بارون. جو اون عکس واقعا درگیر کننده بود، یکی از نکات مثبت این نسخه به نظر من همینه ...
تو ویدئو ها بیشتر میخواست جنگ با مشت رو نشون بده چون تازه اضافه شده وگرنه شمشیر تا جایی که میدونم سر جاشه!
شرایط اون دوره زمانی و محیطش سازنده رو محدود میکنه مثلا مطمئنن دوره ویکتوریا لندن رو نمیشه با انقلاب فرانسه مقایسه کرد خوب مطمئنن!
دیگه شخصیت اصلی نمیتونه خیلی راحت شمشیرش بیرون همینطوری تو خیابون راه بره و طبق چیزی که من شنیدم اون اسایی که سرش عقابه شمشیر قلاف شده هست.

ACU یک بازی عالی بود اما بخاطر مشکلات فراوانی که داشت و روش کار نشده بود خراب کرد و اگه بتونه مشکلات اونو رفع کنه با یک شخصیت پردازی خوب و داستان و طراحی محیط خوب بترکونه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟