Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
چند روز پیش خبر رسمی اومد که این نسخه مثل یونیتی دیگه Companion App برای موبایل نداره :bighug:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
به نظر خبر خوبی میاد :d

"We've got an internal team that's dedicated to the PC version, and one of the things that I'm happy about is that we're really taking our time with the PC version to really make it shine," Creative Director
اینو Marc-Alexis Côté کارگردان بازی به PC Gamer گفته!

منبع

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,762
9,172
نام
حمیدرضا
به نظر خبر خوبی میاد :d

"We've got an internal team that's dedicated to the PC version, and one of the things that I'm happy about is that we're really taking our time with the PC version to really make it shine," Creative Director
اینو Marc-Alexis Côté کارگردان بازی به PC Gamer گفته!

منبع
یادش بخیر زمان Farcry 4 هر وقت یوبیسافت در مورد نسخه PC چیزی میگفت سعی میکردم تو اولین فرصت یه جا اطلاع رسانی کنم اما بعد از عرضه اون و Unity دقیقا متوجه شدم یوبیسافت در این مورد چیزی جز چرت و پرت و مضخرف و دروغ نمیگه!!!! یعنی تا الان در این مورد انقدر دروغ و دونگ سر هم کرده که کوچک ترین توجهی به صحبت هاش نمیکم ...
الانم این حرف ها رو میزنند بعد زمان عرضه مشخص میشه نسخه کنسولی رو خودشون ساختند و نسخه PC رو دادند دست خل وضع های Ubi kiev که انویدیا همکاری کنند یه گند وسیع تر از قبل به بار بیارن ....

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
یادش بخیر زمان Farcry 4 هر وقت یوبیسافت در مورد نسخه PC چیزی میگفت سعی میکردم تو اولین فرصت یه جا اطلاع رسانی کنم اما بعد از عرضه اون و Unity دقیقا متوجه شدم یوبیسافت در این مورد چیزی جز چرت و پرت و مضخرف و دروغ نمیگه!!!! یعنی تا الان در این مورد انقدر دروغ و دونگ سر هم کرده که کوچک ترین توجهی به صحبت هاش نمیکم ...
الانم این حرف ها رو میزنند بعد زمان عرضه مشخص میشه نسخه کنسولی رو خودشون ساختند و نسخه PC رو دادند دست خل وضع های Ubi kiev که انویدیا همکاری کنند یه گند وسیع تر از قبل به بار بیارن ....
خوب اینبار بازی با اندکی تاخیر برای PC میاد، و گفته که داخل خود استودیو دارن روش کار می کنن. اگه نگاه هم کنید نسبت به پارسال خیلی سیاست این ها عوض شده. نمونه هاش:

1- معرفی Syndicate با دمو گیم پلی از ساخت اولیه بازی
2- تریلر های بازی هایی که توی E3 نشون داد کاملا از همون چیزی بود که مردم می تونستن توی غرفه بازی کنن، به جز Ghost Recon که خب هنوز قابل بازی برای عموم نبوده
3- گذاشتن فاز بتا برای اکثر بازی هاشون
4- فروم ها و صفحه های Reddit که اکثرا هم توشون فعال هستن از طرف تیم سازنده

امیدوارم این کارارو ادامه بدن؛ توی پیش نمایش E3 هم دیدیم که حتی خود سازنده ها هم همه ی توییت هایی که بهشون می شه رو می خونن و در جریان هستن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,187
2,664
نام
Majid
البته فارکرای 4 دست خود Ubi Kiev مضخرف بود اما به شکل عجیبی خوب در اومده بود! من یکی که کوچکترین مشکلی نداشتم و روی آپشنای بالا بازی میکردم بدون افت فریم
در مورد یونیتی هم که کلا مشکلش پورت نبود، اینقدر مشکل روی کنسولم داشت که دیگه بدون تغییر هم پورت میکردن بازم افتضاح بود و در کل کلا مشکل داشت و روش کار نشده بود و مطمئنم این نسخه دیگه به اون افتضاحی نمیشه چون دیگه خود یوبی سافت اینقدر ضرر داد سر یونیتی که دیگه اگه منتشر نکنه راحت تره تا اینکه اونقدر داغون بده بیرون.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,734
1,860
من فعلا نظری در مورد تغییر سیاست های یوبی سافت ندارم ولی یه اتفاق که تو Pre show کنفرانس E3 نمایش دادن، برام جالب بود. اومده بودن توییت هایی که توش به بازی هاشون فحش داده بودن را می خوندن! یکی از همون توییت ها در مورد اپتیمایز نبودن بازی ها رو پی سی بود.
نمی خوام بگم بازی هایی بعدی یوبی سافت کاملا اپتیمایز میشن ولی حداقل این امیدواری را دارم که این جمله که "بازی هاتون روی پی سی اپتیمایز نیست" را خوندن.
این هم عکس از الکس هاچینسون کارگردان فار کرای 4 و توییتی که خونده :

این یه دونه هم خیلی باحال بود!:D Yves را مسخره کرده بودن تو توییت:D

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
262
4
نام
میلاد
خوب اینبار بازی با اندکی تاخیر برای PC میاد، و گفته که داخل خود استودیو دارن روش کار می کنن. اگه نگاه هم کنید نسبت به پارسال خیلی سیاست این ها عوض شده. نمونه هاش:

2- تریلر های بازی هایی که توی E3 نشون داد کاملا از همون چیزی بود که مردم می تونستن توی غرفه بازی کنن، به جز Ghost Recon که خب هنوز قابل بازی برای عموم نبوده

امیدوارم این کارارو ادامه بدن؛ توی پیش نمایش E3 هم دیدیم که حتی خود سازنده ها هم همه ی توییت هایی که بهشون می شه رو می خونن و در جریان هستن.
دقیقا کاملا موافقم . البته نه تنها یوبی بلکه بقیه کمپانی ها هم دارن به این شیوه حرکت می کنن. کلا آدم رو یاد یه جمله ی معروفی مینداره که میگه

دولت و ملت همدلی و همزبانی یا تو این مورد یوبی و گیمر همدلی و همزبانی . :d
ولی خوب با این کارش کاملا مشخصه که یوبی راهش رو عوض کرده و داره سعی میکنه که متفاوت با سالهای دیگه ظاهر بشه و اینکه اگه واقعا صدای گیمرهای همه پلتفرم ها رو بشنون مطمئنا امسال و سال دیگه میترکونن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,762
9,172
نام
حمیدرضا

یوبیسافت کاری کرده که دیگه شخصا به هیچ وجه به حرف هاش اهمیت نمی دم، اگر به من باشه که میگم تو همون مدت زمان تاخیر PC رو پورت این نسخه کار میشه و باز دوباره یه فاجعه بدتر از قبل تحویل میدن ...
باید عمل کنه، انقدر دروغ و چرت و پرت شنیدیم ازشون که دیگه توجه به حرفاشون فقط باعث ناامیدی میشه ....

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
یوبیسافت کاری کرده که دیگه شخصا به هیچ وجه به حرف هاش اهمیت نمی دم، اگر به من باشه که میگم تو همون مدت زمان تاخیر PC رو پورت این نسخه کار میشه و باز دوباره یه فاجعه بدتر از قبل تحویل میدن ...
باید عمل کنه، انقدر دروغ و چرت و پرت شنیدیم ازشون که دیگه توجه به حرفاشون فقط باعث ناامیدی میشه ....
اینکه گفته درست، مشکل هم داشته درست، منم نمی گم این نسخه 100% بدون مشکل هست.

اما صحبت من در مورد حرف های این بابا هم نیست، کارهایی که داره فعلا انجام می ده داره نشون می ده که یه تغییراتی کرده!
گذاشتن Beta ، نمایش بازی از نسخه ای که در حال حاضر هست مثل Pre-Alpha Build که مردم هم داشتن بازی می کردن. ایناست که یکم امیدوار می کنه! اگه دوباره فقط حرف می زدن خوب آره، کاملا درست بود حرفتون

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
532
153
نام
سید سعید
هی دوستان میگفتن بعد اساسین 2 دیگه اساسین خوبی نیومد من هی میگفتم با خودم چرا :d تا اینکه یونیتی اومد بعد دیدم تو چه گمراهیی بودم :d بعد نوبت به این رسید من که تریلر ها رو دیدیم همون یونیتی انگار با چند عدد حرکت و اپشن اضافه و الا نواوری تو بازی ؟؟!!:d شایدم من اشتپ می کنم :d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
companion app پروندش تو آپدیت 6م ه Unity بسته شد
آره، اما خوب اینجا از اول خبری ازش نیست کلا :d

من چرا با لباس این جیکوب اصلا ارتباط برقرار نمی کنم؟ احساس می کنم خیلی سنگینه :| خدا کنه بشه عوض کرد اینو :d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
تبریک به همه دوسداران

Multi Counter Attacks and Multi Finishers are back!!! :|:|)x:wallbash:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟