Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

'Gwynbleidd'

The White Wolf
کاربر سایت
May 29, 2014
616
1,097
نام
کیوان
امیدوارم بازی بهینه باشه. وگرنه نمیشه درست ازش لذت برد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,886
4,000
گرافیک تکنیکی نسخه ی قبل که عالی بود اگر هنریش در همین حد باشه بازی از لحاظ گرافیک بی نظیر می شه فقط گیم پلی بازی ممکنه می ترسم خراب کنن

از لحاظ بهینه سازی هم من نسخه ی قبل رو با 670 در بااترین حالت full hd زیر 30 فریم نمی گرفتم اما فریم بالا هم زیاد نمی گرفتم اگر به نسبت گرافیک بسنجیم خیلی هم مشکل بهینه سازی نداشت تازه تمامی تکنیک های NVidia هم on می ذاشتم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,284
3,381
والپیپر شخصی AC Syndicate

خوب منم برای بازی یه والپیپر ساختم و ادیت کردم ، از تصویر توی Pre-Show بازی توی سایت یوبی ؛ تقدیم میکنم به طرفداران بازی ، خودم گذاشتم روی بک گراند PC

:x

Attachments

Hamidreza

Time to Change
ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,171
1,366
نام
حمیدرضا
تاپیک به اهلش سپرده شد و با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز رسانی خواهد شد ...

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,284
3,381
همه نمایش ها رو دیدم ، خوب نسخه پری آلفا بود و نمیشه در مورد مسائل بصری و گرافیکی و ... صحبت کرد ، میرم سراغ داستان و گیم پلی ـش تا حدی ...
تنها چیزی که منو تا الان به سری AC وفادار نگه داشته داستان ـش بوده که خوب به نظرم خیلی گیرا و بعضی جاها سرّی هست ، خوب من شدیدا از سال های 1840 تا 1920 مخصوصا توی لندن خوشم میاد ، و خیلی اتمسفر اون زمان رو دوست دارم و فقط به همین خاطر Order 1886 رو تجربه کردم که واقعا اون اتمسفر و فضاسازی رو بهم القا کرد و بی نظیر بود توی این مورد ، شهر به نظر تو نمایش ها خوب اومد ، لندن اون زمان بود اما جزییات خیلی کم بود ، حتی به نسبت پاریس یونیبی ، باید روی جزییاتش کار کنن به نظرم ، مبارزات متنوع تر بود ، و وسایل هم خوب بود ، شخصیت پردازی رو هنوز نمیتونم نظر بدم اما امیدوارم خوب بشه که فکر نمیکنم .
گیم پلی بازی هم توی نمایش ها مثل همیشه بود اما فکر کنم کمی سریع تر شده ، در کل انتظار ـش رو فقط برای برهه زمانی ـش میکشم و امیدوارم نسخه خوبی از آب در بیاد و حداقل این آی پی تموم بشه ، واقعا با اینکه علاقه بهش دارم داره زیادی کِش پیدا میکنه ...

jhamid93

کاربر سایت
Mar 11, 2015
86
133
من بسی سری AC رو دوس دارم ولی بنا به دلایلی یکم عقب موندم از این سری

بعد از بلک فلگ، یونیتی اومد درسته؟ این سیندیکیت بعد از یونیتی حساب میشه؟

اون فرعیا مد نظرم نیس :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,493
282
نام
سهند
من بسی سری AC رو دوس دارم ولی بنا به دلایلی یکم عقب موندم از این سری

بعد از بلک فلگ، یونیتی اومد درسته؟ این سیندیکیت بعد از یونیتی حساب میشه؟

اون فرعیا مد نظرم نیس :d
آره درسته . اما بعد از بلک فلک ، Rogue هم همزمان با یونیتی برای نسل قبل اومد که خیلی هم فرعی نیست و با یونیتی مرتبطه .
چند ماه بعد هم برای PC اومد و در دسترسه
شخصیت های قبلی هم مثل Adwale ، Haytem Kenway و Achilles توش حضور دارند
بنابر این با توجه به ارتباط داستانی بین Unity و Rogue ، پیشنهاد میکنم ابتدا Rogue رو بازی کنی ( هرچند اگه Black Flag زیاد بازی کرده باشی ، بخش های دریاییش خسته کنندست اما بخاطر داستانش قابل تحمله )

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر فعال
Apr 11, 2011
6,007
1,373
نام
Afshin
چقدر تریلر گیم پلی بازی مزخرف بود. دیگه واقعاً هیچ جایی برا ادامه دادن نداره این بازی. دیگه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مکانیک بازی تکراری شده. سیستم کامبت بازی رو مثلاً ارتقاع دادن ولی هنوز همون مزخرف قبلی هست. اوج نوآوریشون اضافه کردن یه Grappleـه که اونم چیز خاصی نیست. ترجیح میدم بتمن بازی کنم :D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,188
2,665
نام
Majid
آقا موقعی که اسم بازی Victory بود یادمه زده بودن کارگردان بازی Ashraf Ismail حالا یادم نیست دقیقا کجا خوندم:| برا همین خوشحال بودم بعد از معرفی Marc-Alexis Cote شد :|

آخرین ویرایش:

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
0
نام
مجید (وحید)
تنها چیزی که از این نسخه میخوام اینه که بهینه باشه، همین.

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
288
84
نام
میلاد
دوستان من یه والپیپر یه جا دیدم که جیکوب فایر تو یه بلندی نشسته بود داشت شهر آلوده و تاریک رو تماشا می کرد.یه تم تاریکی داشت.
الان هر چی میگردم پیداش نمی کنم.شما داریدش؟بزاریم بک گراند:d

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,284
3,381
دوستان من یه والپیپر یه جا دیدم که جیکوب فایر تو یه بلندی نشسته بود داشت شهر آلوده و تاریک رو تماشا می کرد.یه تم تاریکی داشت.
الان هر چی میگردم پیداش نمی کنم.شما داریدش؟بزاریم بک گراند:d
منظورتون این عکسه ؟

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
288
84
نام
میلاد
[MENTION=49282]A-L-I[/MENTION]
اره همینه ولی اون in game نبود فک کنم;)

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,284
3,381
@A-L-I
اره همینه ولی اون in game نبود فک کنم;)
این یکی از اسکرین شات های اولیه بازی هست که بازی به اسم Victory لو رفته بود و ... اینم سایز اصلی :
http://gm1.s-ports.ru/files/images/styles/1920_1080/547ed665ca8d1.jpg
اما تاجایی یادم میاد in Game بود و HUD داشت ، اما متاسفانه با این Syndicate ـی که معرفی کرد و گرافیک دانگرید محض بود و یاد The GodFather 2 آدمو میندازه (اغراق میکنم:d) زمین تا آسمون فرق میکنه ، حتی فکر کنم شخصیتشو هم عوض کردن ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟