گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,042
نام
alishp
بازی به پایان رسید اصلا انتظار نداشتم بازی تا این حد لذت بخش باشه کاملا فراتر از انتظار خیلی از نواقص گیم پلی بازی بر طرف شده در این نسخه دیگه خبری از دشمنان هایی که از همه جا عین شما بالا می رفتن نیست یا کسایی که سرعت دویدنشون بیشتر از شما بود کل شهر مامور روی پشت بام خونه ها بی دلیل نیست برای اپگرید کردن دیگه نیازی ب رفتن در محل مشخصی نیست سیستم سلامتی با مکانیزم مبارزات همگی عالی کار شده مهم تر از همه ماموریت های بازی هم بسیار لذت بخش هستن خیلی هم تکراری نیستن. ZIPLINE هم که شاهکاری بود نیازش کاملا حس می شد.

گرافیک بازی شاید از لحاظ فنی کمی پایین تر از UNITY باشه اما قطعا از لحاظ هنری بهتر هست در کل شاید بشه گفت بهترین گرافیک بازی تا امروز همین بازی هست بعد از این بازی گرافیک بازی های دیگه مسخره به نظر می رسه صداگذاری هم در سطح بسیار خوبی قرار داشت تنها ایراد بازی ماموریت های جانبی هستن که کلا چند مدل بیشتر نیستن که البته جانبی از نظر من هیچ اهمیتی نداره مهم بخش اصلی بازی هست که عالیه

اصلا اینکه چرا متای بازی شده 76 برام مشخص نیست امتیاز من به این بازی زیبا 9 از 10 هست.
سلام بر شما

نظر من با شما متفاوته درسته بازی خیلی بهتره اما از یه بازی کامل فاصله داره گرافیک بهتره شکی درش نیست گرافیک خدا نباشه هم مهم اینه بهینه هست ....
درسته از بعضی نظر ها بهتر شده اما یه نظر خوب نیست ماموریت های بازی اکثرا شبیه هم هستن مخصوصا ماموریت های جانبی ...شما فرض کن بازی رو کلا بخواهی تموم کنی 100 ساعت طول بکشه از این 100 ساعت شما 80 ساعتشو باید ماموریت جانبی بری تا بتونی ارتقا بدی خودتو بعد بری ماموریت تا نبازی اصولش اینه اما اینجا همه شبیه هم هستن میتونست خیلی بهتر باشه اما نیست .....ولی همینم که هست باز من قبول دارم اما نه در حد یه بازی شاخ....

گنگ تو بازی میتونست بهتر کار شه جنگ های گروهی بین دو گروه یا حتی بیشتر میتونست باشه ....

از نظر من یونیتی از نظر داستان و موارد دیگه بهتر بود ولی این بازی امکانات جدیدی داره که خوشم میاد در کل از نظر من امتیاز بازی 6 از 10 هست تازه زیادم هست:))

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,053
نام
محسن
سکانس 8 قفله وباز نمیشه سه تا ماموریت که علامتش مرگ (danger:d) هستو باید انجام بدم که من یکشو مثل

اینکه از قبل انجام دادم:d مونده 2 تا که رو نقشه هم چیزی نیست؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,585
سکانس 8 قفله وباز نمیشه سه تا ماموریت که علامتش مرگ (danger:d) هستو باید انجام بدم که من یکشو مثل

اینکه از قبل انجام دادم:d مونده 2 تا که رو نقشه هم چیزی نیست؟
شما باید 3 تا بخش شهر کامل رو بگیرید قسمت های قرمز در هر خط کشی که کنارشم زده چنتا مونده از چنتا در ضمن ZOOM کنید تا دقیقش مشخص بشه

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
ای بابا چرا سیستم مورد نیاز بازیا هی داره میره بالا مخصوصا سری assassin's creed الان این از unity بدتر داره اجرا میشه واسه من ، اونو حداقل میشد رو مدیوم یا های بری ، syndicate رو روی low هم نمیشه راحت بازی کرد .
اون حالت مخفی کاریشم اصلا جالب نیست ، مثل پیر مردا خم خم راه میره :d ، مثل قبل بود بهتر بود . قبلا که مبارزات تن به تنش هم با شمشیر بود خیلی بیشتر حال میداد ، هیچکی جرات نمیکرد بیاد جلو b-) ، این که فعلا مبارزات تن به تنش چنگی به دل نمیزنه .

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,120
DLC داستانی Jack the Ripper واسه پی سی 22 دسامبر عرضه میشه, واسه کنسول 15 دسامبر. :|

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,053
نام
محسن
بازی فوق العاده نیست ولی خوب رو به عالی هستش و سرگرم کننده هستش گرافیک هم عالی هستش ولی مثل یونیتی فوق العاده نیست :d چیزی که تو سری بازیه آساسینز (نسل هشتی ها)

و واچ داگز خیلی جالبه رفتار و حرکات خیلی طبیعی npc ها هستش همین بازی رو برین تو خیابون یا پارک ها وبه رفتار مردم نگاه کنید واقعا دیدنیه:d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
یه سری Artwork از DLC بازی که Jack the Ripper هست منتشر شده، Artwork های قشنگی بودن که گفتم اینجا بزارم دوست داراش لذت ببرن :d

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,120
Jack the Ripper تا چند ساعت دیگه عرضه میشه.

حجمش 15 گیگ بعد از اینکه نصب شد. :d

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,053
نام
محسن
دوستانی که dlc Jack the Ripper رو بازی کردن بیان تعریف کنن ارزش وقت گزاشتن داره؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,579
این چیزی که من می‌بینمـ، Syndicate نفس آخر AC ـه
8-|
- صفحه 6، اینجانب

---

چهارمین AC مورد علاقه‌ام شد ( Brotherhood حقیقتا با AC II یک بازی محسوب میشن )

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,779
- صفحه 6، اینجانب

---

چهارمین AC مورد علاقه‌ام شد ( Brotherhood حقیقتا با AC II یک بازی محسوب میشن )

یه سر بیا بریم پیش yves ، آب توبه بریزه رو سرت، شاید مورد بخشش قرار بگیری:D
-----
حداقل ترتیب AC های مورد علاقه ات را هم می گفتی:-/ :D
---------------------------------
چرا؟
احساس کردم به آرمان های مقدس yves پشت کردی!:D
======================================
یه عکس از فیلمِ AC :D (با تشکر از [MENTION=920]armin_shadow[/MENTION] )

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
697
نام
محمد رضا
خوب وقت شد یه بخش اعظمی از بازی رو برم......... بازی پیشرفت های جالبی داره... تو بین نظرات دوستان هم به این مواد اشاره شده... داستان بازی هم بد نیست...کلا بیش از این هم انتظار نداشتم...
ایراد بازی هم مثل همیشه خستگی در مراحل بازی هست.... منظورم تکراری بودن مراحل و گیم پلی بازی هست... کلا بازیهای یوبی سافت داره به هم شبیه میشه، البته بیشتر ایراداتشون دارند بهم نزدیک میشند!... انگار از مشکل کمبود نواوری رنج می برند...
من وقتی نسخه دوم رو بازی کردم انتظاراتم بشدت از این بازی بالا رفت اما انگار یوببی سافت استودیویی نیست که بشه روش حساب کرد... نمی دونم باید انتظار یه عنوان بینظیر رو داشته باشم و یا یه بازی صرفا معمولی! تبلیغات بازی همیشه بیش از انچه که خود بازی داشته بوده به قول انگلو ها هایپ بازی خیلی زیاد بوده و اما خود بازی! در این حد نبوده...

شاید ارزش و مطلوبیت بازی برای من یه چیزی حدود 6.5 یا 7 از 10 بوده باشه....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟