گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,501
نام
رضا.آ
البته علی جان تا بخواد اپدیت برای این بازی بیاد شما ماموریت های جانبی این بازی هم تموم کردی من جوانیمم اینقدر بازی نمی کردم:d
کلا تمام نسخه های ac از لحاظ ماموریت های جانبی خیلی طولانی بود و اینم از این قاعده مستثنی نیست !
جوونی شما تو بطالت گذشت :)) پول داده میفهمی پول ! :d باید تهشو در بیاره :))

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
البته علی جان تا بخواد اپدیت برای این بازی بیاد شما ماموریت های جانبی این بازی هم تموم کردی من جوانیمم اینقدر بازی نمی کردم:d
تا تنور داغه باید نون رو چسبوند ، بازی از تایم ریلیز ـش که بگذره دیگه پلی ـش ارزش نداره;) من بازی میاد 2 روز وقت میذارم تموم میشه ، دیگه هیچی تا بازی AAA بعدی :d خوب اشتباه میکردی دیگه ، راستی ماموریت جانبی ها هم تموم شد رفت..:d
کلا تمام نسخه های ac از لحاظ ماموریت های جانبی خیلی طولانی بود و اینم از این قاعده مستثنی نیست !
خدا از دهنت بشنوه:d :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,594
دیگه بدتر بابا سلامت ادمم هم مهمه البته دیگه زمان بازی کردن هم من ندارم حتی اگر بتونم

یعنی الان شماها این همه بازی می کنید بطالت نیست دیگه:)) بابا من هم اون زمانها هر چی کنسول بود خریدم هنوزم دارمشون pc هم که همیشه در حال ارتقا اما یاد دارم 1 بازی با 30 ساعت گیم پلی در 3 روز تموم کرده باشم حتی تابستون ها

- - -ویرایش - - -

تا تنور داغه باید نون رو چسبوند ، بازی از تایم ریلیز ـش که بگذره دیگه پلی ـش ارزش نداره;) من بازی میاد 2 روز وقت میذارم تموم میشه ، دیگه هیچی تا بازی AAA بعدی :d خوب اشتباه میکردی دیگه ، راستی ماموریت جانبی ها هم تموم شد رفت..:d

[/SPOILER]
قبلنا اقایی به اسم طالبی در سایت داشتیم که همچنان هم فعال هستن(قبلا در بازی رایانه بودن) هر چی بازی می یومد در عرض چند روز تمومش می کرد اما الان رکورد شکنی کردی cod در عرض 24 ساعت زدی با 11 ساعت گیم پلی:d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
دیگه بدتر بابا سلامت ادمم هم مهمه البته دیگه زمان بازی کردن هم من ندارم حتی اگر بتونم

یعنی الان شماها این همه بازی می کنید بطالت نیست دیگه:)) بابا من هم اون زمانها هر چی کنسول بود خریدم هنوزم دارمشون pc هم که همیشه در حال ارتقا اما یاد دارم 1 بازی با 30 ساعت گیم پلی در 3 روز تموم کرده باشم حتی تابستون ها

- - -ویرایش - - -

قبلنا اقایی به اسم طالبی در سایت داشتیم که همچنان هم فعال هستن(قبلا در بازی رایانه بودن) هر چی بازی می یومد در عرض چند روز تمومش می کرد اما الان رکورد شکنی کردی cod در عرض 24 ساعت زدی با 11 ساعت گیم پلی:d
در کل بطالت یعنی این پست هایی که تو فروم ما میدیم :d
یه سلامی هم جا داره بکنیم به پیر پاتالای سایت (البته "قولهم من انفسکم") ، سلاااام

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,501
نام
رضا.آ

- - -ویرایش - - -

خب ایشون تازه نفسِ :d
از اونجایی که بازیایی مثل همین ac ی تم تکرای و داستان تکراری و گیم پلی یکنواخت دارن ارزش بازی کردن نداره البته به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره !
البته دوران جوونی سابقه تموم کردن بازی تو 2 روز هم دارم تو کارنامم ;;)
همین الان کسایی می شاسم که با سن 37 - 8 سال 24/7 پای Dota 2 و اینجور بازیان !

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
خدایا اخه کی میره به این بازی اشغال پول بده :|
دیوونه کرده منو گیم پلی داغون اصلا حرکت نمیشه کرد . طناب بازی اسکی از بتمن اونم از نوع پایین به بالا ( یوبی سافت قوانین فیزیک تو این بازی نابود کرده )

دشمنای تکراری : کلا تو سربازا همیشه دو تا کچل تکرار میشن بقیه هم همشون چهار قلو شبیه همن

یه ذره جذبه این دختره منو گرفته مگرنه بازی هیچی برا گفتن نداره:d

ممنون از سایت PC GAMER همون نمره 6 واقعا زیاده برای این بازی

مجبورم تا Legacy Of The Void دانلودش تموم بشه سرمو با این درپیت گرم کنم :d

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
آها، من تازه فهمیدم این بتمن همیشه طنابش رو به سمت پایین مینداختاا... عجب خریه این یوبی واقعا :-&

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,872
نام
parham
بازیرو گرفتم
گرافیک بازی چرا اینجوریه از همه بدتر چرا طراحی چهره شخصیت ها انقدر بی کیفیته !
رو بالاترین حد دارم بازی میکنم ولی گرافیک نصف یونیتی هم نیست به نظرم :| (کلا گرافیک یونیتی شاهکار بود و از بعضی لحاظ هم بی نظیر واین اصلا خوب نیست )
گیم پلی :| داستان :|گرافیک :| کلا :|
:d

Batman 007

کاربر سایت
Apr 4, 2012
120
دوستان راهی نیستش که جیکوب این کلاه اساسین ها رو همیشه رو سرش بزاره .... اینجوری حس میکنم دارم شرلوک هولمز بازی میکنم :| نمیدونم چرا :)

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
196
نام
سید حسین
باگهاش اعصاب آدم رو خورد میکنه بعد از این همه شماره جای تعجبه.
معرکه هوش مصنوعی هم بالانس نیست یه جا پشت دیوار رویت میشی یه جا هم تو شکم یارو نمیبینتت.
اون حسو حال اساسین هم دیگه نداره با اینکه همه سری رو دخلش رو آوردم نزدیک بود اینو بیخیال شم. ولی دارم میرم دسته بندی مراحلش فقط بهتر شده + گرافیک.

- - -ویرایش - - -

بازیرو گرفتم
گرافیک بازی چرا اینجوریه از همه بدتر چرا طراحی چهره شخصیت ها انقدر بی کیفیته !
رو بالاترین حد دارم بازی میکنم ولی گرافیک نصف یونیتی هم نیست به نظرم :| (کلا گرافیک یونیتی شاهکار بود و از بعضی لحاظ هم بی نظیر واین اصلا خوب نیست )
گیم پلی :| داستان :|گرافیک :| کلا :|
:d
سلام. توی رزولیشن 1080 آنتی الیزینگ رو کلا آف کن ببین بهتر میشه بعد دقایقی.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
697
نام
محمد رضا
بالاخره وقت کردم و بازی رو نصب کردم و چند ساعتی جلو رفتم...یعنی باید بگم که خاک بر سر یوبی سافت...از بی خودترین سری های اساسین بود که من بازی کردم...حیف این چند ساعت وقت که هدر دادم... بازی به معنای واقعی کلمه تکرار مکررات است...کلا دیگه شده یه مدل بازی پارکور و حوصله بر...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,779
بازی عجب تخفیفی خورده رو استیم!:|
40% تخفیف خورده!
--------
چرا تموم شد تخفیف!!؟ :|

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,249
نام
بنیامین
بهترین قسمت همون شماره 4 black flag بود

محیط های بکر و بسیار زیبایی داشت که آدمو میخکوب می کرد . نبرد کشتی حماسی بود

• Like
Reactions: 3RFAN

hamed_2000

کاربر سایت
Mar 28, 2011
59
سلام.من DLC های مخصوص Pre Order دانلود کردم واز حالت زیپ در آوردمشون وچند تا فولدر بود اونارو همونجوری توی محل نصب بازی کپی کردم ورفتم توی بازی ولی هر کاری کردم دی ال سی ها اجرا نشدند شاید من بلد نیستم شما بگین چجوری اجراشون کنم؟ممنون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,594
بازی به پایان رسید اصلا انتظار نداشتم بازی تا این حد لذت بخش باشه کاملا فراتر از انتظار خیلی از نواقص گیم پلی بازی بر طرف شده در این نسخه دیگه خبری از دشمنان هایی که از همه جا عین شما بالا می رفتن نیست یا کسایی که سرعت دویدنشون بیشتر از شما بود کل شهر مامور روی پشت بام خونه ها بی دلیل نیست برای اپگرید کردن دیگه نیازی ب رفتن در محل مشخصی نیست سیستم سلامتی با مکانیزم مبارزات همگی عالی کار شده مهم تر از همه ماموریت های بازی هم بسیار لذت بخش هستن خیلی هم تکراری نیستن. ZIPLINE هم که شاهکاری بود نیازش کاملا حس می شد.

گرافیک بازی شاید از لحاظ فنی کمی پایین تر از UNITY باشه اما قطعا از لحاظ هنری بهتر هست در کل شاید بشه گفت بهترین گرافیک بازی تا امروز همین بازی هست بعد از این بازی گرافیک بازی های دیگه مسخره به نظر می رسه صداگذاری هم در سطح بسیار خوبی قرار داشت تنها ایراد بازی ماموریت های جانبی هستن که کلا چند مدل بیشتر نیستن که البته جانبی از نظر من هیچ اهمیتی نداره مهم بخش اصلی بازی هست که عالیه

اصلا اینکه چرا متای بازی شده 76 برام مشخص نیست امتیاز من به این بازی زیبا 9 از 10 هست.

• Like
Reactions: GPSY

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟