گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
11,620
نام
فرشید
منم توی برخی صحنه ها تا 38 فریم هم افت راندمان داشتم، در حالی که کارتهای گرافیکی فقط دارن روی 60 درصد کار می کنن. :|

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,497
نام
پوریا
:d
باید بیشتر بازی رو برید تا بشه در مورد داستان نظر داد... مشکل اساسین گیم پلی تکراریش هست... تو نقدها خوندم که گیم پلی سریع تر شده اما همچنان اساس تکراری قبل رو داره...
بازی GTA و یا COD هم در همه نسخه ها اساس گیم پلیش یکسانی دارند منتها از طریق خط متفاوت داستانی، شخصیت پردازی و فضا سازی متفاوت و مینی گیم های گوناگون سعی در ارائه یک عنوان جدید و نواور می کنند....
در هر حال امیدوارم این نسخه بهبودهایی داشته باشه... کاش به جای اینکه خود یوبی مجبور بشه یه وقفه زمانی بین انتشارش بوجود می اومد...
حزفت درسته ولی خب شروع داستان و نحوه گفتنش هم خوبه. دو قلو بودن شخصیت ها هم جالبه. از همینش هم خوشم اومد. گیم پلی تکراری هم قبول دارم. ولی خب توی این به خوبی عوض شده. کرفت و ... جالب کرده بازی رو.
منم توی برخی صحنه ها تا 38 فریم هم افت راندمان داشتم، در حالی که کارتهای گرافیکی فقط دارن روی 60 درصد کار می کنن. :|
آره متوجه شدم. باید منتظر پچ بود. ایشالله تا پچ 1.5، بازی کم مشکل میشه.:d

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,579
من هی می گم بازی بهینه تر نیست 1 عده می گن بذار بازی بیاد بعد قضاوت کن بفرمایید اینم سند دیگه بدتر از این نداشتیم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,825
نام
Iman
این چندمین بازیه معروفیه که امسال اومده و بهینه نیست؟:|
بتمن-فال اوت-بلک اپس....
اینم یوبیسافت حتما میخواد 10 گیگ پچ بده که درست اجرا بشه:|

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,497
نام
پوریا
من هی می گم بازی بهینه تر نیست 1 عده می گن بذار بازی بیاد بعد قضاوت کن بفرمایید اینم سند دیگه بدتر از این نداشتیم.
فکر کنم از این بدتر هم دیده بودیم. (بتمن). هیچکس منکر افت فریم نیست ولی خداییش بهتر از Unity هست.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,500
نام
رضا.آ

یوبی سافتِ میفهمی ! یوبی سافت !!!!
الکی که نیست باید افت فریم داشته باشه ، اصلا افت فریم با اسم تجاریش پیوند خورده به طوریکه اگه نداشته باشه میگن این بازی یوبی سافت نیست !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
11,620
نام
فرشید
فکر کنم از این بدتر هم دیده بودیم. (بتمن). هیچکس منکر افت فریم نیست ولی خداییش بهتر از Unity هست.

واقعا از یونیتی خیلی بهتر هست، حتی در فریم های پایین مثل 40 و 50 هم بسیار رووانتر از Unity اجرا میشه و مشکل وقفه و لگ و Micro Stutter رو مثل اون نداره، مشخصه که بهینه شده اما نه در حد ایده آل

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
373
نام
حمید

نه دوست عزیز، تو این بنچمارک حتما PCSS Shadows رو الترا هست ، این مورد رو بیارید پایین و کمی هم با تنظیمات کار کنید راحت 60 فریم با 970 بدست میاد ... و پرت هم خیلی بهتر از یونیتی هست !

i7 2600k
8gb ram
gtx 970

runs at a pretty solid 60fps at 1080p with everything except shadows on max. pcss shadows tank the framerate and they barely add anything.

It's not really a fair test to completely max out settings and then say it runs like shit. Unity ran like shit no matter what you did, but running PCSS + everything on ultra on a 970 isn't really realistic hardware wise. If it was getting that kind of frames on a 980ti I could understand but even "good" ports like GTA drop a lot of frames if you push every setting to the max.

Haha at the comments bitching about a 970 not being able "max out" the game out at 1080p and 60FPS with PCSS, MSAA and TXAA on while blaming the game/Ubisoft for their ridiculous expectations.

EQ: Very High
TQ: High
SQ: High
AO: HBAO+
AA: FXAA

i5 2500k@4.5GHz.
EVGA GTX 970 SSC @ 1417MHz
RAM 16GB@1866MHz.
Installed on my Samsung 850 EVO 500GB SSD.

60fps 1080p

980Ti
i7 3770K
16GB RAM

I turned down environment quality to very high, SSAO to HBAO+, and AA to FXAA. Locked 60 at 1440p.

اینم نظر چند تا کاربر ....اینقدر یوبی رو نکوبین عه :D ...بازی خیلی بهتر از یونیتی هست.... البته ایده آل نیست ولی بازم یوبی داره بهتر میشه .... فقط باید با تنظیمات ور برید ....C'mon you're a PC Gamer !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,579
کجا بهتره بابا م نمی دونم شما با چه سیستمی unity بازی کردین اما با 670 که داشتم 30 فریم ثابت با 970 هم زیر 55 اصلا فریم نداشتم(البته با 970 اپدیت ها نصب شده بود دیگه)

واقعا از یونیتی خیلی بهتر هست، حتی در فریم های پایین مثل 40 و 50 هم بسیار رووانتر از Unity اجرا میشه و مشکل وقفه و لگ و Micro Stutter رو مثل اون نداره، مشخصه که بهینه شده اما نه در حد ایده آل
حقیقتا مشکل لگ نداشتم مگر در قسمت فیلم ها که با اپدیت خیلی بهتر شد(کلا خوب شد.). با 980ti همین الان unity محال ممکن هست حتی با aa زیر 60 فریم حتی 1 لحظه بیاد این تا 45 فریم زده افت پیدا کرده اصلا چطوری می گید بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهترم نه تازه نه خیلی بهتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,497
نام
پوریا
کجا بهتره بابا م نمی دونم شما با چه سیستمی unity بازی کردین اما با 670 که داشتم 30 فریم ثابت با 970 هم زیر 55 اصلا فریم نداشتم(البته با 970 اپدیت ها نصب شده بود دیگه)
unity براش پنچ تا پچ اومده که الان درست شده. ولی روز اول واقعا بد بود. تعداد مردم کم شد، خیلی چیزاش تغییر کرد. شما روز اول ریلیز unity عمرا 60 فریم ثابت میگرفتی. در ضمن من با همون سیستمی که Unity رو اجرا کردم این رو هم اجرا میکنم. پس مطمئنم که این بهتره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,579
unity براش پنچ تا پچ اومده که الان درست شده. ولی روز اول واقعا بد بود. تعداد مردم کم شد، خیلی چیزاش تغییر کرد. شما روز اول ریلیز unity عمرا 60 فریم ثابت میگرفتی. در ضمن من با همون سیستمی که Unity رو اجرا کردم این رو هم اجرا میکنم. پس مطمئنم که این بهتره.
بیا این مدرک با بالا مقایسه کن منم روز اولش بازیش کردم این بنچمارک روز اول unity

گذشته از اینا unity جا برای بهینه شدن با اپدیت ها گذاشته بود چرا انجین تازه کار بود این دیگه فکر نکنم خیلی هم بهبودی درش اصل بشه من راضیم با اپدیت ها در حد unity بشه حداقل 60 فریم ثابت بده

Skychaser

Graveyard of Dreams
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,729
نام
جواد محسنی
بحث مربوط به پرفرمنس و غیره رو ببرید داخل تاپیک مشکلات و اینجا در مورد خود بازی بحث کنید!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,579
منم کمی بازی کردم شاید زود باشه اما چیزی که خیلی در ابتدای بازی جذبم کرد گیم پلی بسیار منطقی تر شده ی بازی بود به نظر میاد با بازی به مراتب بهتر از unity طرف هستیم مکانیسم اکشن و مبارزات بازی خیلی بهتر شده(بیشتر منطقی شده) ابتدای بازی که کاملا حالت خطی داره بازی ای کاش کل بازی حالت خطی داشت خسته شدیم از بس بازی ow بازی کردیم هی باید نصف شهر را بدویم. 1 چیز جالبم دیگه هم قسمت اصلی بازی بالا رفتن از ساختمان اینا هست که خیلی دقیق تر دیگه الکی سقوط نمی کنید بمیرید.

اما گرافیک بازی به نظرم در کل نسبت به قبل افت کرده اما خوب از 1 جهاتیم پیشرفت کرده بدترین افتش برای چهره ها با دشمن ها هست اما از لحاظ سایه اینا پیشرفت کرده. فریم دهی بازی اما بدترین چیزی هست که حتی از چیزی که در بنچمارک گذاشتم هم بدتره کلا خیلی بد فریم می ده اما با pcss اگر disable کنید فریم خیلی بهتر می شه دیگه زیر 60 نمیاد. اما hbao+ عین گذشته تاثیر خاصی در فریم نداره بهتره که سر جاش باشه. خلاصه بدترین بازی تا این لحظه از لحاظ فریم دهی همین بازی هست اما خوشبختانه تنظیمات گسترده بازی تاثیر زیادی در بهتر کردن فریم داره کسایی که سیستم های ضعیف ترم دارن می تونن راحت بازی کنن.

اما مهم بازی گیم پلیش هست که ظاهرا پیشرفت داشته نمرات بازی هم نشان دهنده ی همین هستن.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
310
بهترین چیزی که به این بازی اضافه شده Zipline خیلی خوبه.

برای شما هم لباس ایو توی ذوق می زنه؟ انیمیشنش انگار مشکل داره !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟