گیفت کارت

Assassin's Creed: Syndicate | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين

Name: Assassin's Creed Syndicate
Developer: Ubisoft Quebec
Port: Ubisoft Kiev
Publisher: Ubisoft
Director: Marc-Alexis Cote
Writer: N/A
Release Date: 19 November On PC
MetaScore: 76
System Requirements
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

سال 2015 هم فرا رسید و بار دیگر به دوره و مکانی دیگر همراه با سری Assassin's Creed سفر می کنیم ، اینبار به انگلیس ، کلان شهر لندن در سال 1868 میلادی در دوران اوج انقلاب صنعتی اروپا . در دوره ای که انگلستان بزرگترین امپراطوری که بشر تا به حال به چشم دیده بود را تشکیل داد.
اینبار بازی Syndicate نام گرفته است و بازیکنان در نقش Jacobe Frye و خواهر او Evie Frye قرار خواهند گرفت. خواهر و برادری که در روستای Crawley در فاصله 30 مایلی از لندن به دنیا آمده اند و به عنوان اساسین تربیت شده اند. در ابتدای بازی آن ها تازه وارد هایی به شهر لندن هستند که تازه با گوشه و کنار شهر ، خطرات ، موقعیت ها و مزایای آن آشنا می شوند.

اطلاعات کلی بازی:

• اسم بازی که قبلا طی اطلاعات لو رفته توسط Kotaku به نام Victory خوانده می شد به Syndicate در جریان نمایش رسمی بازی تغییر کرد.
  • بازی دارای دو کارکتر قابل بازی که برادر و خواهر به نام های Jacob و Evie هستند می باشد و در طول بازی می توانید بین آن ها سوییچ کنید. گفته می شود که هر کدام از آن ها خط داستانی جدا و ماموریت های متفاوتی را دارند.
  • بازی در شهر لندنِ دوران ویکتوریایی در سال 1868 میلادی مصادف با اوج انقلاب صنعتی در جریان است که امپراطوری بزرگ آن زمان انگلستان موجب شده بود که در مرکز این انقلاب صنعتی قرار گیرد.
  • این دوره از بازی نه فقط به خاطر امکانات زیاد آن دوره که موجب رفاه شده بود ، بلکه به خاطر نزاع بین مردم ، فقر و ظلم و ستم که موجب اختلافات طبقاتی شده بود انتخاب گردید تا پایه مناسبی برای جنگ همیشگی بین Assassin ها و Templar ها ایجاد شود.
  • دوره زمانی بازی 75 سال جلوتر از Unity است اما به گفته کارگردان بازی، انگار 1000 سال از اون دوره به دلیل رشد شدید تکنولوژی گذشته
  • لندن دوران ویکتوریا همیشه در حال ساخت و ساز بوده ، در بازی هم اینگونه هست ، می توانید ساخته شدن اولین مترو های لندن رو ببینید ، ساختمان های در حال ساخته شدن ، خیابان های ناهموار. خیابان پر از گاری ها و ارابه ها می باشد. از قطار های بخار و کالسکه ها برای حمل و نقل ها با فواصل دور استفاده می شود.
  • در این دوره چارلز دیکنز نویسنده معروف و داروین که نظریه تکامل او بسیار مشهور هست نیز زندگی می کردند، احتمال حضور آن ها نیز در طول بازی بنا به سنت سری وجود دارد اما تایید رسمی نشده است.
  • در بازی می توان از قطار بخار و کالسکه برای جابجایی در لندن استفاده کرد. خیابان ها همانند آن دوره و به گونه ای طراحی شده اند که مکانیزم های جدید توسط کالسکه رانی به بازی اضافه شود که شامل تعقیب و گریز ها و درگیری های هیجان انگیزی می شود.
  • سلاح های شخصیت اصلی نیز معرفی شده اند. Kukri سلاح سردی شبیه به خنجر که از گوشت و استخوان دشمنان گذر خواهد کرد، قابلیت پرتاب این سلاح نیز وجود دارد. Revolver که هفت تیر معروفی مباشد و برای قتل های فاصله دور و تمام کننده های خشن از آن استفاده می شود. پنجه بکس که برای درگیری ها با مشت از آن استفاده می شود تا استخوان های صورت حریف را با آن خورد کنید و در آخر سلاحی که نماد Assassin ها می باشد، Hidden Blade که اینبار به طنابی برای جابجایی های عمودی و دیگر مصارف به آن اضافه شده است و دیگر فابلیت ها که در مجموعه ای به نام Assassins Gauntlet وجود دارند.
  • شهر بازی به مناطقی تقسیم بندی شده است که توسط Templar ها کنترل می شوند و در طول بازی وظیفه بازیکن است که این مناطق را از چنگ آن ها خارج کند.

اطلاعات و اخبار جدبد:

• تایید شده که برای این نسخه اپلیکیشن موبایلی در کار نخواهد بود ، برنامه ای که باعث نارضایتی خیلی ها توی عنوان قبلی بازی شده بود. گویا اولین درسی که از مشکلات Unity گرفتن همین بوده!
  • بازی با تاخیر 4 هفته ای روی PC منتشر می شه، پورت نسخه PC به عهده Ubisoft Kiev هست، و هدف سیستم پیشنهادی بازی اجرا با رزولیشن 1080 و نرخ فریم 30 می باشد.

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720 | 1080 | 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720
| 1080 HQ

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,208
نام
آرمين
این یوبی سافت خسته نمیشه هر سال هی تکرارش می کنه ؟
شما به عنوان فن تا حالا این سوال رو از خودت پرسیدی ؟
هر سال چیو تکرار می کنه؟! کلا پارسال این قضیه برای بازی هاش بوده به علاوه GR دیگه هر سال کدومه؟!

بعد من مگه الان گفتم موردی نداره؟! بعضی ها هنوز بازی نکرده دارن می گن ای بابا چرا افت فریم داره! خوب صبر کن حداقل بازی بیاد، بازی کن بعد گیر بده! نیومده گیرتون به چیه من نمی فهمم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,579
توی حرفام دو بار اشاره کردم که فریم ریت نسبت به Unity بهتر شده ولی باز هم شاهد افت فریم هستیم. (مخصوصا با تکنیک های Nvidia) حالا شما از کجای حرفام متوجه شدین که گفتم فریم ریت بدی داره؟ شک نکنید Unity خیلی خیلی بهتر از بازی های مثل بتمن یا مورتال کمبت و ... بود ولی باز هم خوب نبود. بعد از اون همه پچ و کم کردن مردم و ...

- - -ویرایش - - -

دقیقا با حرفت موافقم. فکر کنم امسال Witcher 3 یکی از بهینه ترین بازی هایی است که دیده باشیم. همون نسخه های اولیه اش و قبل از عرضه ی پچ های متعدد وقتی Hairwork رو روشن میکردی حدودا 10-15 فریم از بازی میگرفت. توی ای بازی هم شدیدا صدق میکنه. کلا این تکنیک ها روی فریم تاثیر بدی دارن.

مگه شما نمی گی طرف با 970 بین 30 تا 40 فریم گرفته از فریم دهی بازی شاکی هستن؟؟؟؟ می دونید اگه با 970 تا 30 فریم بیاد پایین یعنی چی؟ یعنی 980ti هم 60 ثابت نمی ده این در حالی که بازم خودت می گی گرافیکش افت هم کرده نسبت به قبل حالا چطوری می گی فریم دهی بهتر شده؟؟؟؟؟ یکم بیشتر توضیح بده بفهمم پوریا جان;;)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
دوستان عزیز بنده بازی ـم دانلود شده ، بذارید اول یکی ـمون تست کنه بعد قضاوت کنیم ، بنده خودم تست میکنم یا امشب یا اگه خدا بخواد فردا ، بررسی رو اعلام میکنم :x

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
373
نام
حمید
تفاوت بین نسخه PC و کنسول خیلی فاحش هست :

در رابطه با خود بازی هم اینطور که به نظر میاد بازم Nvidia Gameworks گل کاشته و خود بازی بدون این تنظیمات روون هست (البته باید منتظر بنچمارک ها باشیم)

JK

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
Assassin's Creed: Syndicate | PC Review and Screenshots

خوب هنوز بازی روی استیم آنلاک نشده و با همون نسخه کرک شده کدکس بازی رو ران کردم ، اول از بخش داستان شروع میکنم که احساس میکنم شخصیت پردازی خوبی به کار رفته در بازی ، دیالوگ ها به روز تر شده ، و همچنین به نظر گیرا تر میان این دوقلو های اساسین ! ، گیم پلی فوق العاده عالی و روون بود ، خیلی خیلی خوب ، Stealth خیلی پیشرفت کرده ، راه های Assassinate زیاده ، دشمنان کمی هوشمند تر هستند و مراحل جذابی داشته تا الان البته ، و اما گرافیک بازی که دانگرید شده بود به نسبت Unity و اون زمان که بازی با نام Victory لو رفت ، و همه از جمله من با توجه به گرافیک نسخه کنسولی گمان میکردیم گرافیک خوبی نخواهد داشت به نظر بنده که فوق العاده خوبه ، هم اتمسفر ، هم طراحی کرکتر ها وصورت هاشون ، هم لباس ها ، تکسچر ها ، و ... کاملا قابل قبول بوده ، و بخشی که دوستان بهش اشاره کردن ، پرفورمنس ، نمیشه گذشت ، باید منتظر یه آپدیت زودهنگام برای بازی باشیم ، احتمالا مشکلات Unity تکرار میشه ، تنظیمات به کار برده در بازی در بالاترین حد خودش بود ، فریم بازی روی 60 قفل هستند با درصد Usage 50-60 از هر کارت یعنی یه کارت 980 TI G1 بین 50-60 فریم میگیره ، اما بدترین جاش دراپ فریم هست که تا 39 هم بنده دراپ داشتم در صورتی که Usage GPU حدود 40% بود و مشکل پرفورمنس بازی بود ، با تغییر AA از TXAA 4x + FXAA به FXAA هم هیچ تغییری مشاهده نشد، البته ذکر میکنم که انویدیا هنوز درایور مخصوص این بازی رو تا جایی که میدونم ارائه نکرده (پ.ن : ارائه شده اما بنده نصب نکرده بودم) و درایور بنده ورژن 358.91 میباشد.

تمامی اسکرین شات ها در بالاترین تنظیمات گرافیکی بوده و در کل گیم پلی بازی فوق العاده جالبه :

:)

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,497
نام
پوریا
مگه شما نمی گی طرف با 970 بین 30 تا 40 فریم گرفته از فریم دهی بازی شاکی هستن؟؟؟؟ می دونید اگه با 970 تا 30 فریم بیاد پایین یعنی چی؟ یعنی 980ti هم 60 ثابت نمی ده این در حالی که بازم خودت می گی گرافیکش افت هم کرده نسبت به قبل حالا چطوری می گی فریم دهی بهتر شده؟؟؟؟؟ یکم بیشتر توضیح بده بفهمم پوریا جان;;)
دوستمون علی با 980 ti تست کرده و دیده 60 فریم میگیره ولی با افت فریم ناگهانی. بنچمارک های یونیتی روز اول (بدون پچ) هست. با 970 فریم ریت اینطوری نبود و روی 1080 کمتر از 30 هم میشد. حتی یادمه توی یکی از این بنچمارکها فریم 26 شده بود. حالا این دانگرید شده یا نه، تعداد مردم کم شده، در هر صورت هرکاری کردن فریم بهتر شده. ولی باز هم شاهد افت فریم هستیم نه به اندازه Unity.

در هر صورت من یکی دو ساعت دیگه دانلودم تموم میشه و بهتون خبر میدم. میدونم بهتر از Unity هست ولی خب....

اگه مشکلی پیش نیاد پچ روز اول هم با انتشار نسخه استیم عرضه میشه. البته انگار نسخه ی Uplay پچ بازی رو داره چون نسخه اش 1.12 هست.

-Improved Multi-GPU functionality
-Improved PCSS and HBAO+ render quality
-Added VRAM Meter in Video Options
-Added HBAO+ Ultra parameter in Graphic Options
-Fixed various window mode issues
-Fixed Alt+Tab issue in Fullscreen mode
-Fixed issues on switching displays in Fullscreen
-Fixed various render issues
-Fixed various UI issues
-Fixed various online issues

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,644
نام
سهند
[MENTION=49282]A-L-I[/MENTION]
افت گرافیکی نسبت به یونیتنی کاملاََ مشخصه . فکر نمیکنم تکسچراش هم با PS4 فرقی بکنه .
برتریهاش فقط تو نورپردازی ، سایه زنی و AA خلاصه میشه

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,497
نام
پوریا
خوب هنوز بازی روی استیم آنلاک نشده و با همون نسخه کرک شده کدکس بازی رو ران کردم ، اول از بخش داستان شروع میکنم که احساس میکنم شخصیت پردازی خوبی به کار رفته در بازی ، دیالوگ ها به روز تر شده ، و همچنین به نظر گیرا تر میان این دوقلو های اساسین ! ، گیم پلی فوق العاده عالی و روون بود ، خیلی خیلی خوب ، Stealth خیلی پیشرفت کرده ، راه های Assassinate زیاده ، دشمنان کمی هوشمند تر هستند و مراحل جذابی داشته تا الان البته ، و اما گرافیک بازی که دانگرید شده بود به نسبت Unity و اون زمان که بازی با نام Victory لو رفت ، و همه از جمله من با توجه به گرافیک نسخه کنسولی گمان میکردیم گرافیک خوبی نخواهد داشت به نظر بنده که فوق العاده خوبه ، هم اتمسفر ، هم طراحی کرکتر ها وصورت هاشون ، هم لباس ها ، تکسچر ها ، و ... کاملا قابل قبول بوده ، و بخشی که دوستان بهش اشاره کردن ، پرفورمنس ، نمیشه گذشت ، باید منتظر یه آپدیت زودهنگام برای بازی باشیم ، احتمالا مشکلات Unity تکرار میشه ، تنظیمات به کار برده در بازی در بالاترین حد خودش بود ، فریم بازی روی 60 قفل هستند با درصد Usage 50-60 از هر کارت یعنی یه کارت 980 TI G1 بین 50-60 فریم میگیره ، اما بدترین جاش دراپ فریم هست که تا 39 هم بنده دراپ داشتم در صورتی که Usage GPU حدود 40% بود و مشکل پرفورمنس بازی بود ، با تغییر AA از TXAA 4x + FXAA به FXAA هم هیچ تغییری مشاهده نشد، البته ذکر میکنم که انویدیا هنوز درایور مخصوص این بازی رو تا جایی که میدونم ارائه نکرده (پ.ن : ارائه شده اما بنده نصب نکرده بودم) و درایور بنده ورژن 358.91 میباشد.

تمامی اسکرین شات ها در بالاترین تنظیمات گرافیکی بوده و در کل گیم پلی بازی فوق العاده جالبه :

علی فریم بازی بهتر از Unity نیست؟ البته اون موقع 980 TI نداشتی ولی خب نظرت رو بگو. به خاطره کارت گرافیکت میگم که قدرتمنده.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
علی فریم بازی بهتر از Unity نیست؟ البته اون موقع 980 TI نداشتی ولی خب نظرت رو بگو. به خاطره کارت گرافیکت میگم که قدرتمنده.
فریم دهی از Unity بهتره اما دراپ من اصلا نه با R9 290x نه با 980 توی Unity نداشتم در صورتی که این تو دارم .
======
عجب بی نظمی ای شده استیم در این بازی ، زودتر از تایم ـش آنلاک شد !

آخرین ویرایش:

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,497
نام
پوریا
فریم دهی از Unity بهتره اما دراپ من اصلا نه با R9 290x نه با 980 توی Unity نداشتم در صورتی که این تو دارم .
======
عجب بی نظمی ای شده استیم در این بازی ، زودتر از تایم ـش آنلاک شد !
خیلی اعتراض کردن. نسخه ی کرکی اومده بود استیم هنوز آنلاک نکرده بود. ملت هم شاکی.

ویرایش: بازی به دست من هم رسید. به نظرم فریم بهتر از Unity هست ولی افت فریم اذیت میکنه. روی 900P بازی میکنم. به نظرم داستان بهتری نسبت به Unity داره. شایدم اشتباه میکنم. آپدیت Nvidia برای این بازی خیلی واجبه.

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285

خوب بازی رو از استیم اجرا کردم ، نمیتونم به صورت قطعی بگم اما احساس میکنم دراپ فریم خیلی کم شد اما بازم قطعی نمیگم شاید اشتباه میکنم ، در مورد گرافیک بازی بگم که فوق العاده ـست و اصلا چیزی از Unity کم نداره ، نسبت به کنسول کاملا فرق داره ، و غیر از این که این 2 قلو ها خیلی کرکتر های دوست داشتنی ای هستند ، هر 2 یکی از یکی جالب تر ، یکی بهترین کرکتر ها بود تو کل سری که از اول بازی من رو جذب کرد ، مچ بودن بازی با Present Day هم تا اینجا خوب بوده ، سیستم کمبت به نظرم خیلی خوبه اصلا نبود شمشیر و ... حس نمیکنید و بلکه برای من لذت بخش تر بوده ، نبود اسب تو Unity کمی غریب بود که تو این نسخه با کالسکه و سیستم Travel خوب جبران شده ، اسکیل ها عالیه مخصوص Auto Loot که لازم بود واقعا ، کمبو های خیلی خوبی هم داره ، و اما یه سری شات دیگه خدمت شما :

موفق باشید ;)

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
697
نام
محمد رضا
خیلی اعتراض کردن. نسخه ی کرکی اومده بود استیم هنوز آنلاک نکرده بود. ملت هم شاکی.

ویرایش: بازی به دست من هم رسید. به نظرم فریم بهتر از Unity هست ولی افت فریم اذیت میکنه. روی 900P بازی میکنم. به نظرم داستان بهتری نسبت به Unity داره. شایدم اشتباه میکنم. آپدیت Nvidia برای این بازی خیلی واجبه.
:d
باید بیشتر بازی رو برید تا بشه در مورد داستان نظر داد... مشکل اساسین گیم پلی تکراریش هست... تو نقدها خوندم که گیم پلی سریع تر شده اما همچنان اساس تکراری قبل رو داره...
بازی GTA و یا COD هم در همه نسخه ها اساس گیم پلیش یکسانی دارند منتها از طریق خط متفاوت داستانی، شخصیت پردازی و فضا سازی متفاوت و مینی گیم های گوناگون سعی در ارائه یک عنوان جدید و نواور می کنند....
در هر حال امیدوارم این نسخه بهبودهایی داشته باشه... کاش به جای اینکه خود یوبی مجبور بشه یه وقفه زمانی بین انتشارش بوجود می اومد...

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
:d
باید بیشتر بازی رو برید تا بشه در مورد داستان نظر داد... مشکل اساسین گیم پلی تکراریش هست... تو نقدها خوندم که گیم پلی سریع تر شده اما همچنان اساس تکراری قبل رو داره...
بازی GTA و یا COD هم در همه نسخه ها اساس گیم پلیش یکسانی دارند منتها از طریق خط متفاوت داستانی، شخصیت پردازی و فضا سازی متفاوت و مینی گیم های گوناگون سعی در ارائه یک عنوان جدید و نواور می کنند....
در هر حال امیدوارم این نسخه بهبودهایی داشته باشه... کاش به جای اینکه خود یوبی مجبور بشه یه وقفه زمانی بین انتشارش بوجود می اومد...
بازی تنوع مراحل خیلی خوبی دره ، مینی گیم های جالبی هم درش دیده میشه ، و بهترین بخش هم آپگرید و کرفت بازی ـه ، همچنین اسکیل های بازی خیلی منظم و دسته بندی شده و متنوع ـست.
همچنین درایور گرافیک رو به ورژن 359.00 آپدیت کردم ، اما هیچ تغییری در دراپ فریم دیده نشد و هیچ فرقی نداشت.

=====

یه سری تصویر از بخش های چشم نواز لندن

Uplay هم یه Reward خوب بهم داد و اونم لباس اتزیو برای جیکوب بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟