Multi Platform Assassin's Creed: Rogue

خب نسخه rogue هم بالاخره از طریق Story Trailer بازی تایید شد.
66715103634869469598.jpg

Developer: Ubisoft Sofia
Publisher: Ubisoft
Platform: PS3, Xbox360, PC
Release Date: 2015

داستان بازی:
داستان بازی درباره یک Assassin به نام Shay Patrick Cormac هست که با گذشت زمان عقایدش تغییر میکنه و تبدیل به یک تمپلار میشه.
این امر تا جایی ادامه پیدا میکنه که Shay تمام Assassinهای آمریکای جنوبی رو از بین میبره.

Story Trailer
news_ac_rogue_story_trailer-15951.jpg

دانلود (1080p)

New 20 Minutes of Gameplay
img.aspx

دانلود
(720p)

تاپیک تصاویر بازی

توجه: مطالب زیر ممکنه شامل اسپویل از داستان و جهان بازی باشه.

*- shay از اولین تمپلارهایی هست که تکنولوژی های Assassin رو در اختیار تمپلارها گذاشته.
*- شما در این بازی قادر به کشتن مردم عادی هستید.
*- شی تعداد زیادی لباس (Outfit) برای پوشیدن دارد.
*- بازی دارای یک روند زمانی حال نیز هست اما اطلاعاتی از چگونگی آن در دست رس نیست.
*- shay و haythem kenway یک رابطه حرفه ای با یکدیگر دارند.
*- Shay برای کامل کردن مسیر تمپلار بودن Heythem را به عنوان الگوی خود قرار داده. زیرا او را نمونه کاملی از یک تمپلار میداند.
*- داستان Unity و Rogue با هم ارتباط دارد.
*- سلاح های جدید بسیاری درون بازی خواهد بود.
*- اکثریت ماموریت های جانبی بازی مربوط به "شکار Assassinها" میباشد.
*- زره Shay همان چیزی نیست که ادوارد در نسخه چهارم میتواند باز کند فقط شبیه به ان است (همونی که توی قفس بود و چهرتا قفل داشت)
*- Rogue داستان بین AC3 و AC4 و همچنین دلیل اینکه چرا Conner باید گروه Assassinها رو از نو بازسازی کنه رو بیان میکنه.
*- Shay یک Villain نیست. او یک ضدقهرمان تاریک و قدرتمند است و ساختن آن برای تیم سازنده لذت بخش بود.
*- بازی درون آمریکای شمالی، شمال آتلانتیک و نیویورک اتفاق میافتد.
*- Shay از خط خونی دزموند نیست.
*- مانند نسخه BF شنا در زیرآب وجود ندارد.
*- هر مکان بازی (از سه مکان ذکر شده) به اندازه کل نقشه BF است که بزرگی بازی را میرساند.
*- مانند نسخه Revolutions بازی دارای Zip-Line ها خواهد بود.
*- کشتی رانی دارای بهبودهایی بوده.
*- از کرکترهای آشنای دیگر میتوان به اکیلیس (معلم کانر در نسخه سوم) و ادوول (در نسخه چهارم) اشاره کرد.
*- سیستم شکار کردن و تهیه لباس از آنها همچنان پا برجاست.
*- در این نسخه خرس قطبی هم داریم :D
*- بازی در سالهای 1752 تا 1761 اتفاق میوفتد.
*- کشتی شما Morrigan نام دارد و بخاطر مناطق یخبندان و راه های تنگ از jackdaw نیز کوچک تر است.
*- دشمن ها میتوانند وارد عرشه کشتی شما شوند پس باید مراقب خدمه خود باشید.
*- کشتی شما دارای نمونه های اولیه Machine Gun با نام Puckle است.
*- در صورتی که وارد آب های سرد قطبی شوید، اطراف صفحه یخ میزند و اگر مدت زیادی در این وضعیت بمانید میمیرید.
*- Eagle View ارتقا یافته و حالا اشیائی که برای شما تهدید امیز باشند بصورت قرمز میدرخشند.
*- علاوه بر استفاده از تجهیزات Assassinها، شما میتوانید از تجهیزات تمپلاری که بهتر و پیشرفته ترند هم استفاده کنید.
*- یکی از گونه های جدید مراحل، آنهایی هستند که تمپلارها از هدف بودن یک فرد مطلع هستند و باید مانع از کشته شدن او بشوند.
*- از سلاح های جدید پرتاب کننده نارنجک و نارنجک های جرقه زا را میتوان نام برد!

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
عزیزانی که خیلی از این نسخه اطلاعات جامعی ندارند توی پست اول یک "اطلاعات تایید شده" گذاشتم که میتونید بخونیدش.:)
+
برای دیدن گیم پلی اون 20 دقیقه ایه که گذاشتم هم نسبتا کامل هست.:)
امیدوارم بدردتون بخوره.:bighug:

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
مرسی مسیح بابته تایپیک
امیدوارم مثل تایپیک واچ داگز بترکونی.:bighug:
تریلرم دیدم بدک بنظر نمیرسه بازی

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
Adéwalé در Assassin’s Creed: Rogue حضور خواهد داشت و او اینبار نقش مهی را در جدیدترین تصاویر بازی Assassin’s Creed: Rogue ایفا می کند. البته تمامی تصاویر فقط به این اساسین سیاه پوست تعلق ندارد و موارد دیگری نیز به چشم می خورد. برای تماشای آنها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با Assassin’s Creed: Rogue بازیکنان در نقش شخصیتی به نام Shay Patrick Cormac قرار خواهند گرفت. فردی که در گذشته یک Assassin بوده و هم اکنون به گروه Templar ها ملحق شده است. با بهره گیری از گیم پلی کشتی رانی بسیار محبوب Black Flag، شما وارد دریاهای قطب شمال خواهید شد. از مناطق دیگر می توان به Appalachian River Valley و نمایی کاملا تازه از شهر نیویورک اشاره کرد. Shay یک شکارچی Assassin است، این مهم بدین معنی خواهد بود که بایستی حتی از آنها هم باهوش تر عمل کند تا اینکه بتواند بر افراد نامبرده چیره شود. وقایع داستانی این بازی که پیرامون جنگ هفت ساله است، فضای خالی بین Black Flag و Assassin’s Creed III را پر خواهد کرد.
Assassin’s Creed: Rogue در تاریخ ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان) برای کنسول های نسل هفتمی Xbox 360 و Playstation 3 منتشر خواهد شد و فقط از بخش تک نفره بهره می برد. نسخه PC نیز امروز تایید شده است که در اوایل سال ۲۰۱۵ خواهد آمد.

- - -ویرایش - - -

__________________________تریلر جدید: سرگذشت Shay___________________________________________________

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یااطلاعات پست 1 میشه به این نتیجه رسید که با یک نسخه ی کاملا جدی طرف هستیم و مثل Liberation صرفا برای سرگرمی ساخته نشده ..ازونجایی که با Unity درارتباطه و اطلاعاتی درمورد Connor هم توش موجوده بنظرم باید به چشم یک بازیه جدی بهش نگاه کنیم..ولی این س یاست یوبیسافت که اول نمیخاست تائید کنه تو کتم نمیره..!! از شماره یکش رو واسه PC دادن یهو بیان یه نسخه که احتمالا خیلی هم از نظر داستانی پربار باشه رو تائید نکنه واقعا ظلمی بود درحق ما که خوشبختانه تائیدش کردن..!!

منتظر این نسخه هم میمونیم:>

M.V.S عزیز:)...اسم خیلی باحالی داری:d

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
یااطلاعات پست 1 میشه به این نتیجه رسید که با یک نسخه ی کاملا جدی طرف هستیم و مثل Liberation صرفا برای سرگرمی ساخته نشده ..ازونجایی که با Unity درارتباطه و اطلاعاتی درمورد Connor هم توش موجوده بنظرم باید به چشم یک بازیه جدی بهش نگاه کنیم..ولی این س یاست یوبیسافت که اول نمیخاست تائید کنه تو کتم نمیره..!! از شماره یکش رو واسه PC دادن یهو بیان یه نسخه که احتمالا خیلی هم از نظر داستانی پربار باشه رو تائید نکنه واقعا ظلمی بود درحق ما که خوشبختانه تائیدش کردن..!!

منتظر این نسخه هم میمونیم:>

M.V.S عزیز:)...اسم خیلی باحالی داری:d
یه جوری میگی برای سرگرمی ساخته نشده انگار بازیای دیگه رو برای رنج و عذابشه که بازی میکنی :D
____________________________________________________________________________________________
درکل خیلی باحاله بازیش!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
الان دقیقن فاز این بازی چیه؟؟ واسه ایکس باکس و Ps3 اومده بعد الانم که Unity منتشر شده..ساله بعد برای Pc و بقیه کنسولها میاد...این وسط من موندم اول باید Rogue رو بازی کرد یا Unity؟؟

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
الان دقیقن فاز این بازی چیه؟؟ واسه ایکس باکس و Ps3 اومده بعد الانم که Unity منتشر شده..ساله بعد برای Pc و بقیه کنسولها میاد...این وسط من موندم اول باید Rogue رو بازی کرد یا Unity؟؟

این rogue بازی به شدت توپ و مزخرفیه :D یعنی اینو گفتم تا ته جملم بری :D
یونیتی ارزش بازی کردنش بیش تره .
این یکی الان من دارم رو کنسول میزنم کلا دیدن بیکارن زدن فک کنم :D اون حس خفن بازی های قبلی تو این امکان داره بهت دست نده :|
البته خیلی قشنگه ها مثل موسیقی متن فوق العادش و گرافیک بهتر و اتمسفر طبیعی تر و خیلی چیزای دیگه ولی مثلا شخصیتی که در زمان حاضر کنترل میکنه طرف رو اصلا لباسشم نشون نمیدن :|
دیگه اسپویل نمیخوام کنم ولی یونیتی باز میگم اون رو اول بازی کن این یکی بیش تر جنبه تفریحی داره :D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام

Rogue تقرییا همه‌ی asset های Black Flag رو استفاده میکنه. از انیمیشن و صدا و دوربین و UI گرفته تا مکانیک‌های گیم‌پلی (البته منظورم نیست که کل بازی Copy&Paste هست، نه. تو همه این زمینه‌ها چیز جدید هم داره) اگر از آدمایی هستی که گرافیک و انیمیشن بهتر و کنترل روانتر یه بازی باعث نمیشه از یه نسخه دیگه اون سری بازی زده بشن، اشکال نداره Unity رو اول بازی کنی. اگر از نظر داستانی میگی که اینا از این نظر کاملا مستقل هستن هرچند یک پیوند های داستانی با هم دارن. با توجه به سابقه سازنده‌های این دو بازی Unity مسلما بازی بهتری هست.

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
به نظر من چون قرار نبود unity برا کونسولهای قدیم بیاد rogue ساختن تا کنسولهای قدیمی هنوز زنده بمونن قطعا زمان وهزینه زیادی واسه ساختش سرف نشده در واقع اجبار به ساخت یک بازی برای کونسول قدیم و جدید مشکلات زیادی بوجود اورده جدیدها از کیفیت گرافیک بازی راضی نیستن قدیمیها از افت فرم بازی

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان بنده نظرم کامل عوض شد :D
اینم یه بازی خوب حساب کنید و سعی کنید اگه اومد حتما بخرید .
واقعا داره قشنگ میشه تو این 3 درصد :D
بازی عاللیه انصافا :D

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
دوستان بنده نظرم کامل عوض شد :D
اینم یه بازی خوب حساب کنید و سعی کنید اگه اومد حتما بخرید .
واقعا داره قشنگ میشه تو این 3 درصد :D
بازی عاللیه انصافا :D
این اشتباه برای من زیاد پیش اومده برام تجربه شد تا بازی رو تموم نکردم نظر ندم و یا اگه انقدر بد باشه که کلا قید بازی کردنش رو بزنم

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
این اشتباه برای من زیاد پیش اومده برام تجربه شد تا بازی رو تموم نکردم نظر ندم و یا اگه انقدر بد باشه که کلا قید بازی کردنش رو بزنم

نه اخه جدا داره قشنگ میشه داستانش :D حالا اسپویل نمیکنم ولی خیانتی که کردن .... :|:|:|
یعنی این نامردم داره میزنه ... :|
یه ویدیو تو فایلای بازی پیدا کردم تقریبا کل بازی رو خلاصه میکرد :D اعصابم خرده الان :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر