Assassin's Creed Origins | PC

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

• حتما

• احتمالا

• فکر نمی کنم

• اصلا

Results are only viewable after voting.

hosseinkhd

کاربر سایت
Feb 24, 2018
1
0
دوستان ی سوال در باره اسیسینز رولیشن
تو شهر زیر زمینیش یجا ی نفر رو کتک میزنن باید 4 تا سرباز تفنگ دار رو بکشی بعدش اون اصلی رو بکشی هر کاری ک مشه واسه کشتنش کردم نمیشه
پریدم روش یا رفتم سمتش نشد
کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
511
25
تا اینجا این قسمت کارگردانیش ضعیف تر از قسمت های 2 و ریولیشن هست که تموم کردم.
مثلا دست Bayek انگشتش قطع شد، برگشت پیش زنش، زنه اصلا حتی نپرسید انگشتت چی شده! مگه میشه ؟ مگه داریم ؟

• Like
Reactions: mohsen2012

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
147
115
نام
سعید
من یه 30 ساعتی بازی کردم و در یک کلام میتونم بگم:
یه بازی سرگرم کننده و سرکاریه !

فقط بدرد کسانی میخوره که بخوان وقت بگذرونن و توی محیط بچرخن و از دیدن مناظر و شکار حیوانات لذت ببرن
هیچ غنایی در داستان و هیچ جذابیتی در ماموریتها وجود نداره
فقط باید به نقشه نگاه کنید و برید به نقطه ای که توی نقشه علامت زده و یه کار سرکاری انجام بدین مثلأ یه نفر رو بکشید یا یه چیزی رو پیدا کنید
لول آپ ها و ارتقا سلاحها و زره ها هم هیچ جذابیتی ندارن .. مثلأ خود من از ابتدای بازی تا لول 24 که 30 ساعت بازی کردم ، فقط و فقط از یه نوع زره و یه نوع شمشیر و یه نوع اسب استفاده کردم

البته باید این رو بگم که گرافیک بازی عالیه و مناظر و محیط پیرامون بسیار بسیار زیبا طراحی شده اند ولی بالاخره اونها هم بعد یه مدت خسته کننده میشن ...

حالا ممکنه یه تعداد بهشون بربخوره و ناراحت بشن ولی بهرحال با احترام به نظر همه اساتید محترم ، این هم نظر من بود.
----------
گرافیک : عالی
پرفورمنس: متوسط ( با توجه به اینکه یوبی سافت پول پرست دور بازیش دو لایه سیم خاردار کشیده :D )
گیم پلی : در یک کلمه افتضاح ! 8->

آخرین ویرایش:

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,479
1,541
نام
محسن
فقط باید گفت خاک بر سر یوبیسافت با این بازی چرت و مضخرف٬مراحل تکراری٬داستان آبکی و از همه بدتر سیستم مبارزات بازی آشغال به تمام معنا.

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,847
288
نام
parham
فقط باید گفت خاک بر سر یوبیسافت با این بازی چرت و مضخرف٬مراحل تکراری٬داستان آبکی و از همه بدتر سیستم مبارزات بازی آشغال به تمام معنا.
واقعا این نسخه شر و ور ترین سریه
نمی دونم چرا امتیاز بالا گرفته ملت خشتک دارن پاره می کنن سرش
هر چی میگم بازی کن خوشت میاد
هی مزخرف تر میشه :D
نظر شخصی

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
Reward به پایان رساندن بازی در New Game +

Outfit بعدی که در Uplay Reward از 20 مارچ قابل دریافته

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
خوب به لطف New Game + یه بار دیگه به صورت Rushed بازی رو تموم کنیم و با تایمر دقیق 5 ساعت و 37 دقیقه طول کشید؛ خیلی لذت بخش بود ، با همچین Gear ـی، حالا که صرفا Main Quest رفتم میتونم بگم کیفیت Main Quest های بازی نسبت به AC هایی مثل Unity و II و شماره های موفق خیلی بالا نبود ، و کوتاه اما داستان خوبی داشت ولی میشد نوع روند بازی رو به رفتن Side Quest اجباری نزدیک نمیکردن ولی من بازم از این نسخه دفاع میکنم. واقعا Outfit جذابی داد ، با اینکه خیلی شبیه Scorpion هست اما خوب بازم خیلی زیباست، کاش به Save اصلی هم منتقل میشد؛

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
آپدیت 1.4.0 بازی هم عرضه شد ، تغییرات :
Hey everyone,
Patch 1.4.0 will be deployed on all platforms tomorrow, March 6.

Patch Size
Steam: 0,7 GB
Uplay PC: 3.2 GB

New Features
  • Added support for the “The Curse of the Pharaohs” expansion
  • Added a reward to the main game for completing the Discovery Tour – finish all 75 guided tours to find out what that reward is. ;)
New Game+
  • Fixed an issue blocking the quest “Homecoming” from progressing when Hypatos is knocked down by a blunt weapon
Discovery Tour
  • Fixed an issue where the Discovery Tour progress could be lost after reinstalling the base game without patching to the latest version
  • Fixed an issue that could limit the speed of a mount in all areas
The Hidden Ones
  • Removed the possibility of selling the Mysterious Papyrus at the Bureau
Main Game
Quest

• Fixed an issue preventing the “Kill Sefetu’s archers” objective from completing in the quest “All Eyes on Us”
  • Fixed an issue preventing the player from giving the amulet to complete the quest “A Dream of Ashes”
  • Fixed an issue with mounts appearing in the fight ring during the quest “Lady of Slaughter”
Gameplay
  • Improved enemies reactions to observing a Chain Assassination
  • Added the possibility of parrying with the shield while carrying a torch
  • Changed the description of the Hou Yi’s Bow to indicate that it has Poison on Hit ability instead of Instant Charging
  • Fixed the displayed Player Level on a save game which could drop back to 40 after uninstalling an add-on
  • Fixed an issue preventing Camp Shetjeh from completing
  • Fixed an issue preventing the Gracious Attire from appearing in Weaver Shops
  • Fixed an issue with Phylakes that would stop spawning
  • Fixed an issue preventing the playable character from leaving the Krocodilopolis arena after performing a Fast Travel
  • Fixed an issue preventing the playable character from controlling mounts of assassinated NPCs
World
  • Fixed an issue that could prevent the output of any sound when resuming the game after being inactive.
  • [PC] Fixed low-quality textures for low and very low texture details
  • [PC] Fixed flickering artifacts on multi-monitor setup
  • [PC] Fixed resolution option when using portrait mode
System
  • Improved overall stability of the game application
  • [PC] Fixed an issue preventing the completion of the ”Seshem.eff Er Aat” tomb after quitting the game with Alt-F4 after having activated the Ancient Mechanisms
واقعا این فشرده سازی در دانلود استیم چقدر بعضی جاها خودشو نشون میده! :D

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
آپدیت 1.4.0 بازی هم عرضه شد ، تغییرات :

واقعا این فشرده سازی در دانلود استیم چقدر بعضی جاها خودشو نشون میده! :D
یه سری توضیحات رو اضافه کنم که این ماه 4 دوره برای Trial of the Gods داریم که در هر دوره ، 2 نوع God فعال میشن ، یکی با درجه سختی Normal یکی Hard که برای Hard یه Anubis Gear Set و در نهایت یک Outfit هدیه میگیرید مثل همیشه :

پک جدیدی هم اضافه شده :

اینم یه سری Gear Set از FarCry Primal :

یه Quest مقدماتی هم برای Expansion جدید بازی به بازی اضافه شده به نام : Lights Among the Dunes

اینم لیست تاریخ آنلاین شدن Trial of the Gods :

• March 6 – 13 → Anubis on Normal + Sekhmet on Hard
  • March 13 – 20 → Sobek on Normal + Anubis on Hard
  • March 20 – 27 → Sekhmet on Normal + Sobek on Hard
  • March 27 – April 3 → Anubis on Normal + Sekhmet on Hard

• Like
Reactions: Augustus

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
یه سری توضیحات رو اضافه کنم که این ماه 4 دوره برای Trial of the Gods داریم که در هر دوره ، 2 نوع God فعال میشن ، یکی با درجه سختی Normal یکی Hard که برای Hard یه Anubis Gear Set و در نهایت یک Outfit هدیه میگیرید مثل همیشه :

پک جدیدی هم اضافه شده :

اینم یه سری Gear Set از FarCry Primal :

یه Quest مقدماتی هم برای Expansion جدید بازی به بازی اضافه شده به نام : Lights Among the Dunes

اینم لیست تاریخ آنلاین شدن Trial of the Gods :

• March 6 – 13 → Anubis on Normal + Sekhmet on Hard
  • March 13 – 20 → Sobek on Normal + Anubis on Hard
  • March 20 – 27 → Sekhmet on Normal + Sobek on Hard
  • March 27 – April 3 → Anubis on Normal + Sekhmet on Hard
آقا این Sekmet on hard چقدر سخت شده، واقعا جای اشتباه نداری، لول دشمناهم بالاتر رفته هم خیلی سنگین damage میدن هم خیلی طول میشکه بمیرن، تا وقتی هم که DLC بیاد یعنی 13 مارچ هم ماکس لول 45 هست..... نمیدونم باید چیکارش کرد واقعا.....

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
آقا این Sekmet on hard چقدر سخت شده، واقعا جای اشتباه نداری، لول دشمناهم بالاتر رفته هم خیلی سنگین damage میدن هم خیلی طول میشکه بمیرن، تا وقتی هم که DLC بیاد یعنی 13 مارچ هم ماکس لول 45 هست..... نمیدونم باید چیکارش کرد واقعا.....
شما رو چه درجه سختی بازی میکنید ؟
من بازی ـم که رو Hard هست ، همون دفعه اول زدمش ، وقتی اون NPC ها که میان سخت تر شدن وگرنه زیاد سخت نبود بازم ، منم لول 40 ـم ، اونا 43 بودن!

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
شما رو چه درجه سختی بازی میکنید ؟
من بازی ـم که رو Hard هست ، همون دفعه اول زدمش ، وقتی اون NPC ها که میان سخت تر شدن وگرنه زیاد سخت نبود بازم ، منم لول 40 ـم ، اونا 43 بودن!
برای بنده لول این mission رو 48 بود، لول خودم 45، لول NPC ها هم 48 هست، با هر یک ضربه اونا کم کم 50 درصد از health bar من خالی میشه، البته میشه رفت، ولی من 2 بار بازی کردم، که مردم، و بعدش بیخیال شدم. ولی بیشتر منظور الان برین 2 تا trails of the gods داریم، که یکی هم از اون یکی انگاری سخت تر هست. درجه سختی کلی بنده هم رو هارد قرار داره.
پ.ن. البته منم سر 4 مین بار موفق به زدنش شدم، حواسم نبود predator bow لول 15 استفاده میکردم، خیلی طول میکشید.....:grin::grin::grin:

آخرین ویرایش:
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟