Assassin's Creed Origins | PC

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

• حتما

• احتمالا

• فکر نمی کنم

• اصلا

Results are only viewable after voting.

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,719
36,562
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
الان مشکل من اینه من لول مثلا 15 هست ولی تمام ماموریت هایی که دارم بالای 18 هست قرمز باید چیکار کنم ؟
توی مناطقی که هم لول ـه باهات کارای جانبی انجام بده شکار کردن پیدا کردن مقبره ها پیدا کردن گنجینه ها اینا همه XP میدن بهت بعدم تا دو لول پایین تر اشکال نداره اگه خوب بازی کنی با مخفی کاری میتونی ردشون کنی ....

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
381
82
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من یه جا گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم اسم ماموریتش هست NEW KID IN TOWN رفتم 3 نفر پیدا کردم از رو دیوار خونشون با نقشه مقایسه کرد بعد نوشت که باید معبد ا میلیون سال پیدا کنی پیدا نمیکنم :((

ویرایش : پیداش کردم :-bd

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,554
897
نام
صابر
دوستان یه لول توی Abilities آپدیت کردم ! با شمشیر طرفو از وسط نصف میکنه ! چه جوری باید اینو انجام داد !؟

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان یه لول توی Abilities آپدیت کردم ! با شمشیر طرفو از وسط نصف میکنه ! چه جوری باید اینو انجام داد !؟
سلام دوست عزیز میشه اسم اون ability رو بگین، احتمالا shift+f رو که منظورتون نیست؟ همون over power و یا overpower ultra؟ چون همچنین چیزی که شما میگین نداره به اون صورت بازی، یا اینکه من بد متوجه شدم.

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,554
897
نام
صابر
سلام دوست عزیز میشه اسم اون ability رو بگین، احتمالا shift+f رو که منظورتون نیست؟ همون over power و یا overpower ultra؟ چون همچنین چیزی که شما میگین نداره به اون صورت بازی، یا اینکه من بد متوجه شدم.
قسمت Kill Loot ! البت شاید من اشتباه میبینم ! اخه اپدیتشم ربطی به نصف کردن نداره !
ولی انگار طرفو نصف میکنه :|

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
381
82
نام
امیرحسین لطف اللهی
اسلحه مخصوصش رو باید داشته باشی و بعدش وقتی شارژ میشه با shift +f میتونی اینکارو انجام بدی

یه سری سرباز هست تو هر شهری فکر کنم یکی هست لولشون بالاست با ارم کله گاو نشونش داده اونو بکشی اسلحش میتونی بگیری ازش و اون قدرت استفاده کنی

بازی به جایی رسیده اختلاف لول ماموریتت بالای 10 تا شده دیگه نمیشه رفت دوغ در حلاقمش

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه Discovery Tour ، پوستر جالبی براش عرضه شده :

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
296
651
بخش Main Story بازی رو تمام کردم، واقعا خوب بود، کلا اون بازه زمانی اتفاقات جالبی میوفته توصیه میکنم اگه علاقه مندید حتما سریال Rome ساخت شبکه HBO + فیلم Cleopatra 1963 با بازی الیزابت تیلور رو ببینید که وقایع اون زمان رو نمایش میدن و مشابهت های زیادی دارن از قیافه کاراکترها گرفته تا بعضی از کات سین ها مثل صحنه قتل سزار که خیلی مشابه سکانس هایی از سریال رم هستش، کلئوپاترا هم خیلی شبیه الیزابت تیلور بود
در کل خیلی خوب داستان بازی توی اتفاقات اون زمان گنجونده شد و پایه ریزی فرقه اسسین ها و شکل گیری اون آرم ـشون هم جالب بود

در ضمن با این قابلیت عکاسی بازی چقد عکسای با حالی میشه گرفت
البته بعد از پریدن توی این صحنه بایک چند ثانیه بعد با مغز خورد زمین و مرحوم شد :D

20180219232532-1.jpg

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
Discovery Tour بازی به همراه آپدیت 2.6 گیگابایتی عرضه شد :

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
چند تا نکته که New Game + اضافه شده به بازی ، 3 تا Trials of Gods الان فعال هست و Challenge Community داره، Discovery Tour هم خیلی عالی هست و واقعا روش کار شده، و یکی از نکات مثبتش اینه که میتونید با هر شخصیتی Discovery رو برید و میتونید Reset هم بکنید.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
381
82
نام
امیرحسین لطف اللهی
چرا اینقدر بازی طولانیه وقتی جنگ شروع شد سزار اینا رو به قدرت رسوندم فکر کردم دیگه اخرشه نگو الان 10 تا دیگه دشمن شخصی اضافه شده که :((

این شمشیر اتیشیه عجب چیزیه :-"

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
676
207
نام
محمد رضا
این بازی رو خوب ساختند اما محتوای بازی به نظرم می شد بیشتر باشه مثلا محیط بازی پویا و باز است اما محیطش کارایی خاصی نداره . کلا بازی های یوبی سافت در چند سال گذشته علی رغم طراحی خوب بازی هاش از یکنواختی و کمبود محتوا رنج می بره... مثلا بازی Red dead از محیط بازی نهایت استفاده رو کردند کلی مینی گیم با تنوع بالا در گیم پلی عرضه کردند. یوبی هم می تونه همین استفاده رو کنه ولی دریغ!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,391
733
نام
بنیامین
این بازی رو خوب ساختند اما محتوای بازی به نظرم می شد بیشتر باشه مثلا محیط بازی پویا و باز است اما محیطش کارایی خاصی نداره . کلا بازی های یوبی سافت در چند سال گذشته علی رغم طراحی خوب بازی هاش از یکنواختی و کمبود محتوا رنج می بره... مثلا بازی Red dead از محیط بازی نهایت استفاده رو کردند کلی مینی گیم با تنوع بالا در گیم پلی عرضه کردند. یوبی هم می تونه همین استفاده رو کنه ولی دریغ!
کلا بازی های یوبی اکثرا بعد 3 4 ساعت بازی کسل کننده می شوند

• Like
Reactions: mohsen2012

A-L-I

کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
DLC بعدی بازی به نام Curse of the Pharaohs هم چند روز تاخیر خورد و در روز 13 March قرار شد عرضه بشه ، یک نمایش 30 دقیقه ای هم از این DLC میتونید ببینید (شاید خیلی کم حاوی اسپویلر خود DLC باشه نه داستان اصلی بازی)
کیفیت 1080

Download 30 Minutes of 4K Assassin's Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC Gameplay1080p60fps.mp4
کیفیت 720
Download 30 Minutes of 4K Assassin's Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC Gameplay720p.mp4
خلاصه ویدئو بالا
Download Assassin's Creed Origins Curse of the Pharaohs Gameplay and Details UbiBlog Ubisoft _5BUS_5D1080p.mp4

• Like
Reactions: armin_shadow
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟