Assassin's Creed Origins | PC

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

• حتما

• احتمالا

• فکر نمی کنم

• اصلا

Results are only viewable after voting.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
Discovery Tour برای بازی تاریخ 20 فوریه منتشر میشه.

• Like
Reactions: bezad

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
147
115
نام
سعید
اساتید محترم یه سوال دارم :
چرا بعضی از دشمنان بازی بالای سرشون یه کله اسکلت نشون داده میشه و وقتی هم باهاشون درگیر میشی ، اصلأ از جونشون کم نمیشه و با یه ضربه هم آدم رو به ملکوت اعلی میفرستن ؟؟؟
اینها همیشه اینجور هستن یا باید لول خودم رو بالا ببرم تا قابل شکست بشن ؟؟؟
---------------
عذرخواهی میکنم ولی یه سوال دیگه هم دارم :
بهترین روش مبارزه با این سربازانی که سوار اسب هستن چیه ؟؟؟ وقتی من پیاده هستم یه دفعه چندتا اسب سوار من رو محاصره میکنن و از همه طرف شروع به تیراندازی میکنن ... با گارد گرفتن توسط سپر هم نمیتونم از پسشون بربیام !
چجوری میشه این سربازا رو سریع از اسب به پایین پرتاب کنیم ؟؟؟

آخرین ویرایش:

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
545
1,106
نام
محمد
اومدم یه ساید کوئست برم . با شتر و بار افتادیم تو آب:D

• Like
Reactions: saeedx

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,719
36,562
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
اومدم یه ساید کوئست برم . با شتر و بار افتادیم تو آب:D

اینکه چیزی نیست از یـ صخره بلند رفتم پایین بعد اسب رو صدا زدم بیاد پشتم به صخره بود یهو دیدم ی چیز از اون بالا نقش بر زمین شد قشنگ افتاد جلوم تا دو ساعت داشتم میخندیدم به جنازه اسب بدبخت :D

• Like
Reactions: WTF?

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,719
36,562
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
اساتید محترم یه سوال دارم :
چرا بعضی از دشمنان بازی بالای سرشون یه کله اسکلت نشون داده میشه و وقتی هم باهاشون درگیر میشی ، اصلأ از جونشون کم نمیشه و با یه ضربه هم آدم رو به ملکوت اعلی میفرستن ؟؟؟
اینها همیشه اینجور هستن یا باید لول خودم رو بالا ببرم تا قابل شکست بشن ؟؟؟
---------------
عذرخواهی میکنم ولی یه سوال دیگه هم دارم :
بهترین روش مبارزه با این سربازانی که سوار اسب هستن چیه ؟؟؟ وقتی من پیاده هستم یه دفعه چندتا اسب سوار من رو محاصره میکنن و از همه طرف شروع به تیراندازی میکنن ... با گارد گرفتن توسط سپر هم نمیتونم از پسشون بربیام !
چجوری میشه این سربازا رو سریع از اسب به پایین پرتاب کنیم ؟؟؟
اون کله اسکلت وقتی لولت پایین باشه میاد . تو مپ همیشه دقت کن عکس یـ سپر وقتی زوم نقشه را آخر میبری بالا وسط اون منظقه میاد نوشته مثلا 3-5 ینی از لول 3 تا 5 تو منطقه هایی که لولش بالاتر از لولت اصلا نرو تا میتونی هم لول خودت برو تا 1 یا دو لول پایین تر هم بری مشکلی نیست ولی خوب دشمنا سگ جونن و بازم پارت میکنن :D (رو درجه ی سختی هارد که اینجوره) برا مبارزه با اسب سوارها هم پیاده خیلی سخته واسه همین اولین اسب/ شتری که دیدی سوارش شو و شیلد کن و ترکیبی از تیرکمون و شمشیرت استفاده کن ترجیها هم واسه این کار از نیزه استفاده کنن چون بلنده و میتونی همزمان هم به چندتا دمیج بزنی مواقع استفاده از قدرت ویژش هم اگه وسط دشنما بزنی قشنگ همشون رو کتلت میکنه کلا نیزه خیلی خوبه تو بازی ....

• Like

soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
26
30
دوستان جریان این Ancient Mechanism ها چی بود؟یکی میتونه توضیح بده

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
381
82
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان سلام اصولا من چیز زیادی از ایتم های بازی این چیزا سر در نمیارم فقط بازی میکنم با سختی بسیار زیاد مثلا لول 12 شدم تاره ابیلیتی پیدا کردم شمشیر عوض کردم لباس این چیزا خیلی دردم اومد~X(

خب حالا سوال اصلی اینه کدوم از این چیز میزایی که بع عنوان لوت میگیرم میتونم بفروشم همشون به درد نخورن یا نه منظورم مثلا پوست کروکدیل این چیزاست یا اسب ابی پدر سوخته وحشی یا گنج ها

بعد لباس هایی که هست قابلیت های خاصی داره ؟

این ماموریت سنگ ها باید با ستاره میزون بشن اینا هم خیلی دردسر داره ؟ من یکیش پیدا کردم دیگه نیست #:-S

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,719
36,562
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
دوستان سلام اصولا من چیز زیادی از ایتم های بازی این چیزا سر در نمیارم فقط بازی میکنم با سختی بسیار زیاد مثلا لول 12 شدم تاره ابیلیتی پیدا کردم شمشیر عوض کردم لباس این چیزا خیلی دردم اومد~X(

خب حالا سوال اصلی اینه کدوم از این چیز میزایی که بع عنوان لوت میگیرم میتونم بفروشم همشون به درد نخورن یا نه منظورم مثلا پوست کروکدیل این چیزاست یا اسب ابی پدر سوخته وحشی یا گنج ها

بعد لباس هایی که هست قابلیت های خاصی داره ؟

این ماموریت سنگ ها باید با ستاره میزون بشن اینا هم خیلی دردسر داره ؟ من یکیش پیدا کردم دیگه نیست #:-S
چیزایی که لوت میکنی به غیر از مواد اولیه و صلاح ها (پوست حیوانات,چوب,اهن,برنز,نقره و ....) همه به دردنخورن و فقط واسه فروشن مثلا وقتی ی کروکودیل رو میکشی خود کروکودیل و با پوستش لوت میکنی با پوستش میتونی با سیستم کرفتینگ بازی تو بخش Gear خودت رو اپگرید کنی (بیشتر کردن تعداد قابل حمل تیر و بیشتر کردن دمیج از راه نزدیک و دورت و... ) خود کروکودیل رو هم میری میفروشی ! واسه فروش چیزهای غیر قابل استفاده هم اون پایین خودش نوشته دکمه V رو (یا Space مطمعن نیستم) نگه دار همه رو خودش میفروشه (تو بخش Sell) لباس ها هم همه جنبه ظاهری دارن اون سنگ ها رو هم به مرور زمان پیداشون میکنی فقط باید صبر به خرج بدی ! بیشتر به درد کسی میخوره که میخواد تمام محیط بازی رو بگرده و کلا تو لوت کردن وسواس داره (مثل خودم) صد درصد پیداشون میکنی ولی با 100 ساعت گیم پلی :D در کل میحط بازی خیلی بزرگه و کلی سوراخ سمبه واسه گشتن داره دیگه بستگی به خودت داره

• Like

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
381
82
نام
امیرحسین لطف اللهی
خیالم راحت شد مرسی فقط ایا سلاح خاصی وجود داره ادم بخره قوی شه ؟ تاحالا هیچی نخریدم همه شمشیرا خودش داده به من بعد شمشیر این چیزا رو باید فروخت یا بینهایت میشه اسلحه جمع کرد حریفام خیلی قوی شدن اصلا نمیشه با بعضیاشون جنگید بدون اتیش تیرکمون سپرم هم اشغاله یه شاپ خوب نداره شاخ بخره ادم ؟

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,719
36,562
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
خیالم راحت شد مرسی فقط ایا سلاح خاصی وجود داره ادم بخره قوی شه ؟ تاحالا هیچی نخریدم همه شمشیرا خودش داده به من بعد شمشیر این چیزا رو باید فروخت یا بینهایت میشه اسلحه جمع کرد حریفام خیلی قوی شدن اصلا نمیشه با بعضیاشون جنگید بدون اتیش تیرکمون سپرم هم اشغاله یه شاپ خوب نداره شاخ بخره ادم ؟
خوب سلاح هات رو اپگیرد کن پیش فروشنده صلاح . تو هر لولی باشی وقتی اپگیرد کنی لول سلاحت هم هم لول خودت میشه میتونی با دشمنای هم لول خوت یا پایینتر مبارزه کنی . دشمنای لول بالاتر هم خوب به طبع سخت تر میشه باهاشون مبارزه کرد واسه همین تا میتونه با هم لول خودت مبارزه کن بعدشم اگه لول دشمنت خیلی بالاتر از تو باشه یک کله اسکت بالاسرش میاد به این معنی که نمیتونی باهاشون مبارزه کنی در کل مبارزات بازی بر پایه لول بندی داخل بازی بنا شده !
پ.ن : چیز خیلی خوب میخوای بخری باید لوت باکس بخری که تخم مرغ شانسی در واقع 3000 تا هرکدوم پولشون ـه ایتمای Legendary بهت میده (از این زردا) ولی خوب گرونن ...

• Like

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
296
651
بعد از 10 12 ساعت بازی کردن میتونم بگم ازش لذت بردم، طراحی گرافیکی بازی و محیطش واقعا زیباست به طوریکه خیلی کم Fast Travel میکنم
نقشه هم واقعا بزرگه هر چند که بخش زیادیش بیابون برهوته!، مناطق شهری و معماری های ساختمونا هم با جزیئات خیلی خوبی ساخته شدن
داستان بدک نیست اما مراحل فرعی خیلی جذاب نیست
علاوه بر اینکه خیلی شبیه ویچر شده (البته قطعا توی حوضه داستان به گرد پاش نمیرسه) با فارکرای پرایمل هم مشترکات زیادی داره (مثلا اون جغده که اینجا جاشو داده به یه عقاب)
در کل کسانی که بازی های اپن ورلد دوست دارن، ازین بازی لذت میبرن هر چند که در بحشای داستانی و جذابیت مراحل ضعف هایی هم داره
اینم مثلا یه سلفی از بایک و سنو و مجسمه ابوالهول گرفتم :D
پ.ن: بایک همیشه پا برهنه اس؟!
20180215153156.jpg

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
545
1,106
نام
محمد
بعد از 10 12 ساعت بازی کردن میتونم بگم ازش لذت بردم، طراحی گرافیکی بازی و محیطش واقعا زیباست به طوریکه خیلی کم Fast Travel میکنم
نقشه هم واقعا بزرگه هر چند که بخش زیادیش بیابون برهوته!، مناطق شهری و معماری های ساختمونا هم با جزیئات خیلی خوبی ساخته شدن
داستان بدک نیست اما مراحل فرعی خیلی جذاب نیست
علاوه بر اینکه خیلی شبیه ویچر شده (البته قطعا توی حوضه داستان به گرد پاش نمیرسه) با فارکرای پرایمل هم مشترکات زیادی داره (مثلا اون جغده که اینجا جاشو داده به یه عقاب)
در کل کسانی که بازی های اپن ورلد دوست دارن، ازین بازی لذت میبرن هر چند که در بحشای داستانی و جذابیت مراحل ضعف هایی هم داره
اینم مثلا یه سلفی از بایک و سنو و مجسمه ابوالهول گرفتم :D
پ.ن: بایک همیشه پا برهنه اس؟!
View attachment 84311
این لباسی که انتخاب کردی پا برهنه ش میکنه.

• Like
Reactions: Sir Daniel

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
381
82
نام
امیرحسین لطف اللهی
الان مشکل من اینه من لول مثلا 15 هست ولی تمام ماموریت هایی که دارم بالای 18 هست قرمز باید چیکار کنم ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
الان مشکل من اینه من لول مثلا 15 هست ولی تمام ماموریت هایی که دارم بالای 18 هست قرمز باید چیکار کنم ؟
ماموریت فرعی و بقیه Activity های بازی رو برید تا به لول مورد نظر برسید.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟