Assassin's Creed Odyssey | PC

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
545
1,106
نام
محمد
بازی رو حذف کردم. جایزه بدترین Assassin's Creed تاریخ رو به آسونی برنده میشه این اثر.

یعنی هیچ چیز جدیدی برای ارائه که نداره هیچ، تمام چیزایی که حداقل تو Origins خوب بودن رو هم به سخره گرفته این بازی.

نکات مثبت بازی:
داستان بسیار خوب
گرافیک بسیار عالی
گدا نبودن گیمر در طول بازی و توانایی خرید ابزار آلات مختلف
نقشه وسیع

نکات منفی:
نحوه روایت بسیار ضعیف داستانی که پتانسیل بسیار بالایی داره - بعد از سالها شاهد یک Assassin's Creed هستیم که داستان بسیار جذابی داره ولی بشدت بد روایت میشه.
هوش مصنوعی افتضاح
مکان های تکراری
مراحل تکراری- نمیدونم یوبیسافت چی فرض کرده گیمر رو. نقشه به این بزرگی، مراحل چرا انقدر تکراریه؟؟؟ هیچ چالشی پیش روی گیمر نیست. عملاً بازی آشفته ای هست. چقدر باید یک گیمر برای لول آپ شدن کارکترش گرگ شکار کنه؟ راهزن ها رو بکشه؟ بعضی لوکیشن ها رو پاکسازی کنه؟ آخه چقدر؟؟ من تا 15الی20 لول بالا رفتم فکر کنم بالای 50 بار این مراحل رو باید تکرار میکردم. تنها فرقی که مراحل میکردن این بود که دشمنان لولشون بالاتر میره..... آخه چقدر تکرار؟؟
صداگذاری ناامیدکننده
کارکترهایی که به یادماندنی نیستند
گیم پلی تماماً تکراری

نمره: 4 از 10

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
296
651
بازی رو حذف کردم. جایزه بدترین Assassin's Creed تاریخ رو به آسونی برنده میشه این اثر.

یعنی هیچ چیز جدیدی برای ارائه که نداره هیچ، تمام چیزایی که حداقل تو Origins خوب بودن رو هم به سخره گرفته این بازی.

نکات مثبت بازی:
داستان بسیار خوب
گرافیک بسیار عالی
نقشه وسیع

نکات منفی:
نحوه روایت بسیار ضعیف داستانی که پتانسیل بسیار بالایی داره - بعد از سالها شاهد یک Assassin's Creed هستیم که داستان بسیار جذابی داره ولی بشدت بد روایت میشه.
هوش مصنوعی افتضاح
مکان های تکراری
مراحل تکراری- نمیدونم یوبیسافت چی فرض کرده گیمر رو. نقشه به این بزرگی، مراحل چرا انقدر تکراریه؟؟؟ هیچ چالشی پیش روی گیمر نیست. عملاً بازی آشفته ای هست. چقدر باید یک گیمر برای لول آپ شدن کارکترش گرگ شکار کنه؟ راهزن ها رو بکشه؟ بعضی لوکیشن ها رو پاکسازی کنه؟ آخه چقدر؟؟ من تا 15الی20 لول بالا رفتم فکر کنم بالای 50 بار این مراحل رو باید تکرار میکردم. تنها فرقی که مراحل میکردن این بود که دشمنان لولشون بالاتر میره..... آخه چقدر تکرار؟؟
صداگذاری ناامیدکننده
گیم پلی تماماً تکراری

ایکاش به جای تولید یه همچین نسخه های تکراری و بیخودی لااقل میومدن ریمِیک شماره های اول رو میساختن، دقیقا مثل کاری که capcom داره با سری رزیدنت ایول میکنه.

آخرین ویرایش:

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,719
36,562
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
دیگه شما حساب کن طی کمتر از 1 سال بازی با این عظمت رو ساختن، چیزی بیشتر از یه کپی پیست شتاب زده و سرهم بندی شده از نسخه قبلیم انتظار نمیرفت. ایکاش به جای تولید یه همچین نسخه های تکراری و بیخودی لااقل میومدن ریمِیک شماره های اول رو میساختن، دقیقا مثل کاری که capcom داره با سری رزیدنت ایول میکنه.
البته بازی سه سال در دست ساخت بوده :D منتهی با است های یکسان کیفیت بازی هم به نظرم در حد همون متاشه یک سری ضعف اشکار داره من خودم با یـ سری چزیاش اساسی مشکل دارم ولی خوب معتقدم فرسنگ ها بهتره Origin ـه و کاملا قابل تحمله ....

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
296
651
البته بازی سه سال در دست ساخت بوده :D منتهی با است های یکسان کیفیت بازی هم به نظرم در حد همون متاشه یک سری ضعف اشکار داره من خودم با یـ سری چزیاش اساسی مشکل دارم ولی خوب معتقدم فرسنگ ها بهتره Origin ـه و کاملا قابل تحمله ....
آره درسته، اریجینز رو Ubisoft Montreal و اینو Ubisoft Québec توسعه داده، پستم رو ویرایش کردم
ولی خب همچنان سر حرفمم که این همه نسخه اسسین سالانه واقعا دیگه از ریشه هاش دور شده و شده عین سری CoD که سال به سال سینگل ها ضعیف تر و تکراری شد تا جایی که تو نسخه جدیدش کلا کردنش مولتی. آرزوی ریمیک نسخه های قدیمی رو هم باید ببریم به گور. انگار نهایتا عید قراره یه ریسمتر از AC III هم بیاد که به درد خودشون میخوره.

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
86
236

نکات مثبت بازی:
داستان بسیار خوب
گرافیک بسیار عالی
نقشه وسیع

نکات منفی:
هوش مصنوعی افتضاح
مکان های تکراری
صداگذاری ناامیدکننده
گیم پلی تماماً تکراری

غیر از این هم از یوبی سافت توقع نمیرفت

• Like
Reactions: WTF?

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
298
97
اتفاقا تو این چند وقت بهترین بازی هست که امده هیچ بازی فعلا بهتر از این اساسین نیست تو بازار به غیر از اون مسابقات اسب سواری راکستار که برای دستگاههای میکرو و سگا امده حالا یه نفر بلد نیست بازی کنه چه ربطی داره بازی بد باشه من الان 85 ساعت تا حالا بازی کردم هنوز تازگی داره برام در صورتی که جی تی ای را 2 ساعت بازی نکردم حالم ازش به هم خورد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
8,896
1,875
نام
Majid
ایکاش به جای تولید یه همچین نسخه های تکراری و بیخودی لااقل میومدن ریمِیک شماره های اول رو میساختن، دقیقا مثل کاری که capcom داره با سری رزیدنت ایول میکنه.
خداوکیلی AC II رو با گیم پلی و گرافیک نسل هشتی ریمیک میکردن بهترین چیز بود بنظرم مخصوصا شهر ونیزش :D با اینکه دو سه بار تمومش کردم بازم ارزش داشت.
خیلیا با این نسخه های آخر حال کردن برای من از بلک فلگ و یونیتی به اینطرف اصلا نمیتونم با طراحی مراحلش کنار بیام بشدت برام تکراریه.

• Like
Reactions: WTF? and ROONEY190

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
1,700
837
دوستان این نسخه هم مثل assassins origins فریم کمی می ده؟
نسخه قبلی دهن مارو سرویس کرد اینقدر افت فریم داشت!!!

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
686
850
نام
Moein
دوستان این نسخه هم مثل assassins origins فریم کمی می ده؟
نسخه قبلی دهن مارو سرویس کرد اینقدر افت فریم داشت!!!
بله اینم مثل اوریجینز زیاد بهینه سازی جالبی نداره

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
160
28
نام
سید حسین
سلام من رفتم نسخه اشتراکی وی ای پی این بازی رو با فعال سازی اپدیت های ایندش گرفتم

به نظرتون کرکی بازی کنم یا اشتراکیرو؟؟
ممنون

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
160
28
نام
سید حسین
اتفاقا تو این چند وقت بهترین بازی هست که امده هیچ بازی فعلا بهتر از این اساسین نیست تو بازار به غیر از اون مسابقات اسب سواری راکستار که برای دستگاههای میکرو و سگا امده حالا یه نفر بلد نیست بازی کنه چه ربطی داره بازی بد باشه من الان 85 ساعت تا حالا بازی کردم هنوز تازگی داره برام در صورتی که جی تی ای را 2 ساعت بازی نکردم حالم ازش به هم خورد
با احترام به رد دد ردمشن برو بابا من جی تی ای رو 7*24 =168 ساعت بازی کردم شما ذائقت مشکل داره داداش!!

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
686
850
نام
Moein
سلام من رفتم نسخه اشتراکی وی ای پی این بازی رو با فعال سازی اپدیت های ایندش گرفتم

به نظرتون کرکی بازی کنم یا اشتراکیرو؟؟
ممنون
سلام کرکی بازیش کن، منم اشتراکی خریدم 5-6 ساعتشو رفتم دیدم اولا باید کلا یوپلی و استیم و آفلاین کنم بعد هم اگر از یوپلی لاگ اوت کنم دوباره واسه لاگین کردنش باید منت این اشتراکی فروشِ ... رو بکشم که بیاد واسم two step verification رو فعال کنه که یجور با منت و قیافه گرفتن واسم فعال کرد فک کردم اون به من پول داده :| خلاصه که عطاشو به لقاش بخشیدم و پشت دستمو داغ کردم اگر یبار دیگه از این ***** خرید کنم.
طرف بازی رو با هزار تا قفل و تریگر کرک میکنه و رایگان در اختیار ملت قرار میده اینجور قیافه نمیگیره که این فروشگاه های اشتراکی فروش قیافه میگیرن

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
2,110
369
نام
هادی
شخصا برام عجیبه چطوری امتیازات بالایی میگیره . همون origins رو چون امتیاز بالایی گرفته بود بازی کردم حالم بهم خورد انقدر تکراری و خسته کنندس .

• Like
Reactions: WTF?

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,397
3,185
همون نسخه ی قبلی هست با فیزیک و انیمیشن به مراتب بدتر یاد بازی های rpg نسل پیش افتادم برای کاهش استفاده ی cpu فکر کنم تا حد ممکن دانگرید شده

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟