Assassin's Creed Odyssey | PC

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
2,110
369
نام
هادی
شما نگاه کن با سخت افزار شیش سال پیش ی بازی مثل همین اساسین ادیسی با تنظیمات مدیوم 1080 رو کنسولا اجرا میشه با همون سخت افرار اون سال 720 رو PC هم شاید اجرا نشه واقعا سیاست کثیفی هستش :-& حالا بازیا جدید رو دست کاری کنن ی چیزی بازیا قدیمی رو دیگه چیکار دارن کثافتا :-&
البته کنسول با pc فرق میکنه . دلیل نمیشه همون سخت افزار فریم یکسانی بده.
اگه قرار بود فرقی نباشه که همه pc میگرفتن مرض ندارن که . فلسفه کنسول هزینه کم با بازده بالاست .

آخرین ویرایش:

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,917
نام
پوریا

دزدی به سبک انویدیا پرفرمنس اکثر بازیا به عمد توی درایور جدید کاهش یافته حالم بهم میخوره ازش دیگه برن بمیرن
بحث خیلی آف تاپیک میشه ولی موندم حرف کی رو باور کنم. این آقا موقع ریلیز درایور 411 تست کردن و مشکلی نبوده. خواهشا نگید ایشون clickbait هستن و ... چون مطمعنه.
این اتفاق جدیدی نیست،انویدیا همیشه بعد از دو سال از عرضه گرافیک شروع میکنه با درایورهاش ،گند زدن به کیفیت کارت. اینو بارها خودمون تیت کردیم.که گرافیکها تو یه بازی با درایوردو سال پیشش فریم بهتری میداد تو بازی ای که تازه عرضه شده بود.
یه نفر دیگه هم با یه کارت 780 و 4 تا درایور تست کردن و مشکلی نبوده.
NVIDIA gimping benchmarks: GTX 780 tested {322.21 vs. 353.62 vs. 376.33 vs. 398.36 vs. 411.70}

فکر کنم باید خودم روی سیستم ام یه تست بزنم که کاملا مطمعن بشم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rahyarpaul

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,413
440
نام
Masoud

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,917
نام
پوریا
البته فکر کنم ورژن 416.34 میگن بد شده ...
گفتم موقع ریلیز درایور 411 تست کردن و انگار یه باگی بوده که بعدا برطرف شده. شاید دوباره همین مشکل پیش اومده. ولی در مورد کارت 780 که به بحث میخوره. کارت سال 2013 ریلیز شده و اگه این حرف نرف کردن با درایور صحیح بود که باید ما یه چیزی میدیدم.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,917
نام
پوریا
فرقش استفاده از سطح API پایین تر و رم یکپارچست ولی جفتشون تماما از یـ معماری استفاده میکنن DX12 خفن ماکرو (مثلا) هم که عرضه شده ولی میبینم با اومدن کارت گرافیکای جدید سیستمای پیشنهادی داره همینجوری بالاتر میره و الی اخر

اینکه 411 هستش این ویدئو که من گذاشتم چنلش تا قبلش اصلا چیزی در مورد کاهش راندمان نگفته بود ولی الان تازه 416 رو تست کرده دیده ای دل غافل 10 فرم کاهش داشته !
میدونم منظورتون چی بود میخواستم بگم که توی درایور یه باگی بوده که شاید برگشته. ولی چطور 780 نرف نشده که هیچ، یه خورده افزایش فریم هم داشته. خیلی دوس دارم چند تا ویدیوی دیگه هم ببینم که آیا با درایور 416 کارت های قدیمی نرف میشن یا نه. کاش با 416.34 هم تست کرده بود.

پ.ن: این بحث خیلی آف تاپیک هست. اگه کسی میدونه که برای اینحور بحث ها تاپیکی هست لطفا بهم بگه. ممنون

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
407
330
نام
محمد
اقا این بازی چقدر بی منطقه ! چقدر افت فریم داره

من با 1060 دارم میرم باور کنین تو تست بنچمارک خودش روی وری ها 39 فریم روی های 45 روی مدیوم 45 روی کمترین حالت هم 45 فریم . اصلا خودمم تعجب کردم والا اخرین اپدیت خود بازیم نصبه! عجیبه اصلا! ورژن انویدیا هم 416.16 هست

میشه واسه درایو باشه? جدید تر اومده?

داخل تستهای یوتیوب دیدم طرف 60 فریم میگرفت روی های!

بازی خیلی عجیب غریبیه، گرافیکش از قبلیم بجز کاراکترها کمتر خدایی باید قبول کرد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3,510
4,918
بحث خیلی آف تاپیک میشه ولی موندم حرف کی رو باور کنم. این آقا موقع ریلیز درایور 411 تست کردن و مشکلی نبوده. خواهشا نگید ایشون clickbait هستن و ... چون مطمعنه.

یه نفر دیگه هم با یه کارت 780 و 4 تا درایور تست کردن و مشکلی نبوده.
NVIDIA gimping benchmarks: GTX 780 tested {322.21 vs. 353.62 vs. 376.33 vs. 398.36 vs. 411.70}

فکر کنم باید خودم روی سیستم ام یه تست بزنم که کاملا مطمعن بشم.
من قصدم این نبود که بگم حتما این اتفاق افتاده الان،ولی مثال میزنم. من یه 260x داشتم با یه 750ti
یه تست گذاشتیم یادم نیست دقیقا کدوم بازی بود.با یه درایور از سه سال قبل .تو اونجا 750 ،8 فریم بالاتر از 260 بود
تو تست بعد ،درایور آخرشون رو گذاشتیم تو همون بازی و نتیجه برابری فریم بود
______
من نمیگم سر این درایور این اتفاق افتاده ولی این کار رو میکنه انویدیا.من حدسم اینه هر دو نسل،شایدم هر سه نسل

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,917
نام
پوریا
من قصدم این نبود که بگم حتما این اتفاق افتاده الان،ولی مثال میزنم. من یه 260x داشتم با یه 750ti
یه تست گذاشتیم یادم نیست دقیقا کدوم بازی بود.با یه درایور از سه سال قبل .تو اونجا 750 ،8 فریم بالاتر از 260 بود
تو تست بعد ،درایور آخرشون رو گذاشتیم تو همون بازی و نتیجه برابری فریم بود
______
من نمیگم سر این درایور این اتفاق افتاده ولی این کار رو میکنه انویدیا.من حدسم اینه هر دو نسل،شایدم هر سه نسل
اصلا کاری به حدس و گمان نداره. تست کردن این قضیه هم خیلی راحته. این آقا تست کردن توی یه گرافیک 780 که سه نسل قبل هست و هیچ گونه نرف یا دانگریدی صورت نگرفته. شما خودتون رو هم میتونید تست کنید. توجه کنید اونجا ایران نیست. اگه یه کمپانی همچین کاری کنه، با خاک یکسان اش میکنن. اونم همچین کاری که راحت و با نصب یه درایور مشخص میشه. اگه بازم سوال یا حرفی داشتید این تاپیک جای بهتری هست. من و یکی دیگه از دوستان تست کردیم و مشکلی نداشت.
تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

• Like
Reactions: Sir Daniel

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
261
178
من اخر نفهمیدم چه نسبتی دارن شخصیت ها؟ یا کلا نسبتی ندارن

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
407
330
نام
محمد
اقا این بازی چقدر بی منطقه ! چقدر افت فریم داره

من با 1060 دارم میرم باور کنین تو تست بنچمارک خودش روی وری ها 39 فریم روی های 45 روی مدیوم 45 روی کمترین حالت هم 45 فریم . اصلا خودمم تعجب کردم والا اخرین اپدیت خود بازیم نصبه! عجیبه اصلا! ورژن انویدیا هم 416.16 هست

میشه واسه درایو باشه? جدید تر اومده?

داخل تستهای یوتیوب دیدم طرف 60 فریم میگرفت روی های!

بازی خیلی عجیب غریبیه، گرافیکش از قبلیم بجز کاراکترها کمتر خدایی باید قبول کرد.
خب شما که کمک نکردین خودم درستش کردم:D

دوتا کار باید بکنید .

۱- داخل پوشه بازی تو استیم روی exe گیم کلیک راست کنین و در Compatibility" Tab اونجا گزینه Disable Fullscreen Optimization رو بزنید و اوکی کنید بیاید بیرون.

2- داخل تنظیمات انویدیا اگه گزینه Multi-Frame Sampled AA۲ رو اگه روشنه off کنید.

تمام. من قبل این کار رو high فریم 35 به زور میگرفتم فهمیدم یه جای کار میلنگه الان دقیقا دارم ماکس ۷۰ مین ۵۵ راحت میگیرم. امتحان کنید حتما مشکل من که حل شد.

البته اضافه کنم خیلی ویدیو تو یوتیوب دیدم بازی به هیچ عنوان بهینه نیست. حتی دیجیتال فاندری هم پیشنهاد داده روی high برید بازی رو و خیلی فرق انچنانی نیست با اخرین تنظیمات و گفته پرفرمنس رو فدای کیفیت کم نکنید.

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,782
37,019
نام
∂αнмα
خب شما که کمک نکردین خودم درستش کردم:D

دوتا کار باید بکنید .

۱- داخل پوشه بازی تو استیم روی exe گیم کلیک راست کنین و در Compatibility" Tab اونجا گزینه Disable Fullscreen Optimization رو بزنید و اوکی کنید بیاید بیرون.

2- داخل تنظیمات انویدیا اگه گزینه Multi-Frame Sampled AA۲ رو اگه روشنه off کنید.

تمام. من قبل این کار رو high فریم 35 به زور میگرفتم فهمیدم یه جای کار میلنگه الان دقیقا دارم ماکس ۷۰ مین ۵۵ راحت میگیرم. امتحان کنید حتما مشکل من که حل شد.

البته اضافه کنم خیلی ویدیو تو یوتیوب دیدم بازی به هیچ عنوان بهینه نیست. حتی دیجیتال فاندری هم پیشنهاد داده روی high برید بازی رو و خیلی فرق انچنانی نیست با اخرین تنظیمات و گفته پرفرمنس رو فدای کیفیت کم نکنید.
با چه CPU ـیی ؟ یـ اسکرین از قسمت بنچمارک بازیتون میدید ؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,914
5,542
نام
امیرحسین
در مورد مشکلات CPU و پرفرمنس بازی:
Kaldaien/SpecialK
از نظر قابل اعتماد بودن، نویسندش سازنده اون Mod نیر اوتوماتا بود که بازی رو فیکس می کرد، خلاصه حرفش اینه که ر##ن با این کد نوشتنشون ولی ربطی به DRM نداره:D

• Like
Reactions: Morg0th
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟