Multi Platform Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin-Creed-Brotherhood-PS3-beta-exclusive.jpg

Ubisoft
Ubisoft Montreal
Historic Action Adventure
Release: Q1 2011​

اولین عنوان در این سری که دارای بخش Multiplayer نیز خواهد بود احتمالا در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.
ظاهرا داستان بازی در ادامه ی وقایع AC II واقع خواهد شد جایی Ezio Auditore da Firenze بعد از حوادث بازی قبل هم اکنون به مقام استادی فرقه رسیده وکنترل کننده ی همه ی حرکات گروه است.
اینبار Ezio قصد دارد با حمله به رم مرکز فرماندهی تمپلارها کار آن ها را یکسره وپرده از اسرار جدیدی بردارد...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdy.z

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
اخه تاخیر خورد دیگه تو بخش اخبار همین سایت بود فکنم خیلی طرفدار این بازی باشی یا باید خیلی صبور باشی یا 360 در خدمت مردم کم تحمل جامعه.
به قول هم کارم فروشنده کنسوله میگه تو اگه فیلم باز باشی فیلمی داغ بیاد میری پرده ایش رو میگیری یا وای میستی چند ماه بگذره HD رو بگیری؟
بازیم جریانش همینجوریه دیگه...

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
درسته من عاشق اين بازيم:x
كلاً بازي هاي يوبي مخصوصاً آساسين رو خيلي دوست دارم.
سيستم مورد نيازش رو هم بگيد ممنون ميشم:">

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
من که برای اومدنش دارم لحظه شماری میکنم فقط خداکنه زمان امتحان ها نیاد...!
به نظر شما این DRM مسخره هم هنوز هست؟؟؟؟

اتفاقا خدا تعیین کرده سر وقت امتحاناتتون بیاد:d
اون قفل کذایی هم هست خیالت راحت>:)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
میگم این که ادامه ی AC2 هستش و باید بریم رم rodrigo borgia رو بکشیم و داستان اتزیو تموم میشه. درست. ولی AC3 مگه زمان حال نیستش؟؟ جنگ جهانی چیه پس؟ یکی شفاف سازی کنه :d تو شماره 3 که داستان بازی میگن تموم میشه و ما بالاخره باید در نقش دزموند بازی کنیم یا نه؟
من خواب دیدم تو AC2 دارم با گوشت کوب با دشمنا میجنگم !!! به خدا !!!! :)) تعبیرش چیه!!

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میگ این که ادامه ی AC2 هستش و باید بریم رم rodrigo borgia رو بکشیم و داستان اتزیو تموم میشه. درست. ولی AC3 مگه زمان حال نیستش؟؟ جنگ جهانی چیه پس؟ یکی شفاف سازی کنه :d تو شماره 3 که داستان بازی میگن تموم میشه و ما بالاخره باید در نقش دزموند بازی کنیم یا نه؟
من خواب دیدم تو AC2 دارم با گوشت کوب با دشمنا میجنگم !!! به خدا !!!! :)) تعبیرش چیه!!
هنوز کسی این شماره هم بازی نکرده داستانو بدونه:D
دوم اینکه شاید تا اون موقع زمین نابود شه و یوبی سافتو آب ببره:D(میشه نرم کننده:)) )
بعدشم جنگ جهانی نیست یا قرون وسطی یا چین و...

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
من احتمال خیلی قوی می دم که نسخه ی 3 (با در نظر گرفتن تریلوژی) و یا نسخه ی آخر بازی در نقش دزموند باشه ، از زمینه سازی پایان نسخه 2 بازی کاملا واضح است !

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من احتمال خیلی قوی می دم که نسخه ی 3 (با در نظر گرفتن تریلوژی) و یا نسخه ی آخر بازی در نقش دزموند باشه ، از زمینه سازی پایان نسخه 2 بازی کاملا واضح است !
منم همین احتمال رو میدم.

بعدشم جنگ جهانی نیست یا قرون وسطی یا چین و...
قرون وسطی که شماره اول بودش! البته من شخصا بدم نمیاد کش پیدا کنه. ولی از اول معلوم بود که سه گانه هست دیگه.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
چه فاجعه ای ! یعنی باید با این عنوان خداحافظی کنیم !؟
واقعا ً جا داشت ادامه های متعددی براش بسازن !
برای من که هیچ بازی ای جای آساسن رو نمی گیره !

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
بازی تاخیر خورده و به نظر میاد که بازی فصل اول سال جدید عرضه شه، یکی اصلاح کنه این حرف منو!:D
منم امیدوارم چنین باشه!:D

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
1چیزی رو همه یادشون رفته انگار الطایر,قاتل بی رنگ و لعاب که واقعا دل من 1نفر خیلی براش تنگ شده که باهاش میشد همزاد پنداری کرد از سر در اوردن توطعه کثیف المعلم تا...
و این نکته که هم در 2 سری به الطایر عزیز میزنی و هم با عرضه نسخه 2 بازیوبازی جدیدی با عنوان اسسین میاد که کارکترش الطایر هست(psp) پس بازی سازا 1 فکرایی دارن و هنوز چند چیز مبهم از داستان 1 مونده که 1مقداریش در نسخه بد دست psp مشخص شد اما خیلی چیزا نامشخص موند ازیو کارکتر خوبی بود اما سوسول بود و خیلی چیزای دیگه داشت که نمیشد باحاش ارتباط برقرار کرد.
الطایر ساکت بود صورتش زیر کولاهش پوشیده و شخصیت نا مشخصی داشت که زیباییش در این بود و میتونستی درکش کنی و باهاش ارتباط برقرار کنی اما ازیو هیچ چیز برای کنجکاوی نداشت چون زیبایی الطایر رونداشت گیم پلی گرافیک و میشه گفت از خیلی جهات عالی بود اما نمیشد با کارکتر بازی هم زاد پنداری کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر