Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام
من یک جای بازی گیر کردم اون مرحله ای که میره زیر زمین و باید یک فردی رو بکشیم که فرار میکنه تا آخر میره یک جایی در رو میبنده بعدش از بالا میریم توی اون محل و میکشیمش بعدش یک لحظه میره رو دوربین جلو(از چشمای اتزو )بالا رو نشون میده و قسمتی از دیوار که یک جمجمه توش تعبیه شده حالا این جا باید چکار بکنیم؟؟؟ دیگه از اون محل نمیتونم بیرون بیام.
آقا یکی بمن کمک کنه

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
ساده ترین روش کرک کردن بازی

اول بازی رو نصب کنید

بعد این لانچر اتوماتیک رو نصب کنید : اینجا

بعد از آیکون روی صفحه دسکتاپ اجرا کنید (Play Assassin's Creed II)

این یک لانچر اتوماتیک هست که تمامی مراحل گفته شده از قبیل تغییر فایل Host در ویندوز

و اجرای سرور و حتی آپدیت لانچر رو انجام میده و حتی لازم نیست برای آپدیت لانچر به اینترنت وصل باشید

یعنی فقط 2 مرحله

اول نصب بازی

دوم نصب لانچر اتوماتیک

لذت ببرید

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
آقا یکی بمن کمک کنه

دوست عزیز فک کنم شما توی یکی از Assassin Tomb ها باشید . باید جلوی او شیء جمجمه مانند بایستی و shift رو بزنی تا در ورودی باز بشه (وقتی رفتی تو ، این جمجمه رو دوباره میبینی که اگه شیفت رو بزنی قبر باز میشه) و بعد یه لوح از توش درمیاره که باید ببریش به Villa توی زیر زمین و محل مجسمه ها. اگه بتونی 6 تا لوح رو بدست بیاری مجسمه الطیر باز میشه و میتونی از اون زره خفنش استفاده کنی.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوست عزیز فک کنم شما توی یکی از Assassin Tomb ها باشید . باید جلوی او شیء جمجمه مانند بایستی و shift رو بزنی تا در ورودی باز بشه (وقتی رفتی تو ، این جمجمه رو دوباره میبینی که اگه شیفت رو بزنی قبر باز میشه) و بعد یه لوح از توش درمیاره که باید ببریش به Villa توی زیر زمین و محل مجسمه ها. اگه بتونی 6 تا لوح رو بدست بیاری مجسمه الطیر باز میشه و میتونی از اون زره خفنش استفاده کنی.
من میرم کنار جمجمه ولی هرچقدر شیفت و هر دکمه ای که میزنم کار نمیکنه چکار کنم؟ راستی این مرحله فرعیه یا اصلی؟

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
من میرم کنار جمجمه ولی هرچقدر شیفت و هر دکمه ای که میزنم کار نمیکنه چکار کنم؟ راستی این مرحله فرعیه یا اصلی؟

( اگه عکس بذاری ببینیم کجاست که خیلی خوب میشه ) اما اینا مراحل فرعی هستند. مشکل شما هم با ریختن value جدید حل میشه . هرجا دیدید بازی گیر کرد یا ماموریت نگرفتید مطمئن باشید که مشکل از value هست.

آقایون بازی چند سکانس هست ؟

کلا بازی 14 سکانس رو شامل میشه که تعداد ماموریت هرکدوم با هم فرق داره.

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
میشه ماموریت رو توضیح بدید ؟
اونجائی که به خانواده لورنزو حمله میکنند همشونو میکشن هالا ما باید از لورنزو دفا کنیم و 12 نفرو بکشیم بد از اینکه همرو میکشم دیکه نمیدونم باید چه کار کنم

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
( اگه عکس بذاری ببینیم کجاست که خیلی خوب میشه ) اما اینا مراحل فرعی هستند. مشکل شما هم با ریختن value جدید حل میشه . هرجا دیدید بازی گیر کرد یا ماموریت نگرفتید مطمئن باشید که مشکل از value هست.
ببخشید حالا این ولیو چی هست واز کجا باید گیرش بیارم وچکارش بکنم؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
اونجائی که به خانواده لورنزو حمله میکنند همشونو میکشن هالا ما باید از لورنزو دفا کنیم و 12 نفرو بکشیم بد از اینکه همرو میکشم دیکه نمیدونم باید چه کار کنم

من رو 360 بازی کردم لورنزو رو ازش دفاع می کنی بعد تا یه خانه ی امن همراهی اش می کنی وتو راه ازش دفاع می کنی بعد که میرسی اون جا لورنزو بت میگه برو فرانچسکو دی پاتزی رو بکش بعد از خونه میاد بیرون دو تا سرباز بیرون وایسادند باید بری پیش اونا تا ماموریت شروع بشه میری بالای اون ساختمونی که پدر اتزیو را زندانی کردند اونجا فرانچسکو می پره پایین تو هم می پری پایین و باید دنبالش کنی و هر جا که تونستی بکشیش

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
ببخشید حالا این ولیو چی هست واز کجا باید گیرش بیارم وچکارش بکنم؟

Value فایلی است که شما باید تو پوشه DRM Server کپی کنی که بتونی ماموریت بگیری. کاملش هم هست که بچه ها تو صفحات قبل گذاشتن.
برای آموزش کرک کردن هم از صفحه 60 به بعد موجود میباشد. :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر