Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,633
نام
iMAN
آقا وحید دمت گرم حال دادی . من با یه Value دارم بازی میکنم شمارش 1776 بود که خودت داده بودی تا الان که مشکلی نداشته
( فعلا مرحله نجات بچه های کاترینا هستم )
می خواستم ببینم این که دارم آخریشه یا نه ؟

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام من بازي رو رو pcفقط به خاطر DLCبازي مي كنم مي شه يكي بگه اين DLCها كه گفتن با نسخه كامپيوتر بازي هست كجان و چطوري مي تونم بازيشون كنم يعني بازي رو بايد تموم كرد يا بايد از يه جا دانلود كرد خواهش مي كنم اگه كسي مي دونه بهم بگه:praying:

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,633
نام
iMAN
دوست عزیز والا تو شهر ما اومده تو دو نسخه یکی 3 نا dvd یکی هم دوتا . همشون هم نرم افزارها و valueها را به طور کامل داره . من خودم از میهن دانلود دان کردم تا حالا هم مشکلی نداشته .

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
سلام من با بازی مشکلی ندارم . اجرا میشه و..
فقط یه مرحله گیر کردم میره
میره پیش یه زنه اون چاقوی توی دستش که داوینچی براش درست کرد رو نشون میده . بهد عکس قاتل باباش همون چاقه میاد کنار تصویر. چه کار باید کرد؟
من روی دیوار 3 تا علامت پیدا کردم . بازم هست؟؟

من نمدونم کجا باید برم . 1 روزه دارم توی شهر میگردم.
یه جا هست میره پیش یه زنه چاقوی مخفی تو دستش رو نشون میده . بعد زنه یه ماموریت نشون میده. اون دوست پدرش نشون میده .اون چاقه .(دشمن پدرش که روز اعدام نامردی میکنه)

چه کار باید کرد.

این Values ها چیه شما همتون دنبالشید؟

آخرین ویرایش:

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
سلام من با بازی مشکلی ندارم . اجرا میشه و..
فقط یه مرحله گیر کردم میره
میره پیش یه زنه اون چاقوی توی دستش که داوینچی براش درست کرد رو نشون میده . بهد عکس قاتل باباش همون چاقه میاد کنار تصویر. چه کار باید کرد؟
من روی دیوار 3 تا علامت پیدا کردم . بازم هست؟؟

من نمدونم کجا باید برم . 1 روزه دارم توی شهر میگردم.
یه جا هست میره پیش یه زنه چاقوی مخفی تو دستش رو نشون میده . بعد زنه یه ماموریت نشون میده. اون دوست پدرش نشون میده .اون چاقه .(دشمن پدرش که روز اعدام نامردی میکنه)

چه کار باید کرد.

این Values ها چیه شما همتون دنبالشید؟
تعداد مراحل !

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
منظورم از تعداد مراحل اون سری مراحلی هست که به صورت آفلاین میشه بازی کرد هست.
مرسی دوست عزیز.
با هزار ترسو لرز این valu رو که نمدونستم چیه کپی کردم . مرحله اومد.اصلا فکرش رو نمیکردم بازی اینجوری باشه.
به اسم 100 کرک خریدم. این Values iهم که همه دانلود کردم فکر کردم واسه اونایی که خرابه و اجرا نمیشه

باز مرسی

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
درود
کسی میدونه مشکل این چیه ؟ وقتی سرور رو اجرا میکنم این ارور میده.
wb4fz4vimzqeglo0f07.jpg

ممنون
دوست عزیز
شما باید نرم افزار net Framwork 3.5 رو نصب کنید .
دوستان برای اجرای server تو xp نیاز به برنامه NET framwork هست یا نه ؟
100 %
البته توی ویندوز 7 نیازی نیست .
www.gamedooni.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر