Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

neo_mor

کاربر سایت
Apr 5, 2010
6
با تشکر از آقا وحید.من یک value با حجم 212 هم پیدا کردم.
تو یک جا خوندم که با این روش نمیشه ماموریت های جانبی رو هم به طور کامل رفت.
در هر صورت باز خیلی خیلی خوبه.

به بچه ها هم توصیه میکنم به مراحل گفته شده توسط آقا وحید در صفحه 60 عمل کنن.فقط از value جدید استفاده کنند.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
تو این شماره هم ماموریتهای جانبی مثل کشتن 60 تمپلار در شماره قبلی وجود داره؟!

خوب اگه اینا وجود داره با این شبیه ساز سرور مشکلی پیش نمیاد ؟!

یه سوال دیگه ترتیب گرفتن ماموریت هم هیچ فرقی نمیکنه؟!

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
کسانی که در ویندوز vista یا 7 مشکل دارند این کارو بکنند

برن control panel

بعد

Programs &Functions

بعد

روی گزینه turn windows features on or off

تیک گزینه Internet Information Services رو بردارند و ok رو بزنند

ببخشید برای اینکه بچه ها به مشکل برنخورند باید بگم صحیح کلمه

Programs and Features هست.;)در ضمن دستتون درد نکنه برای حل این مشکل.

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
سلام دوستان
خواهش می کنم کممممممممممممممممکم کنید.
من بازی رو گرفتم و نصب هم کردم و آخر هم به طور اتومات همه چی رو نصب میکنه و در ادامه روی صفحه دسکتاپ دو گزینه server و نیز لانچ اساسین هم وجود داره بعد از اینکه روی گزینه server و سپس لانچ اساسینس هم کلیک میکنم میگه بایستی به اینترنت وصل بشی و من بعد از اینکه به اینترنت وصل میشم خود به خود یه اپدیت کوچولو میکنه و بعدش یه یوزرنیم و پسورد میخواد خواهش میکنم اینجارو بهم توضیح بدبد من چکار بایستی بکنم چون هر کاری کردم باز تو یوزر و پسورد من ایراد میگیره و میگه اشتباهه!!!!جندبار هم امتحان کردم ول نشده وبه نظر خودم همه کارهارو درست انجام دادم ولی نمیدونم مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
و دوباره بایستی به اینترنت وصل بشم..........

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
سلام دوستان
خواهش می کنم کممممممممممممممممکم کنید.
من بازی رو گرفتم و نصب هم کردم و آخر هم به طور اتومات همه چی رو نصب میکنه و در ادامه روی صفحه دسکتاپ دو گزینه server و نیز لانچ اساسین هم وجود داره بعد از اینکه روی گزینه server و سپس لانچ اساسینس هم کلیک میکنم میگه بایستی به اینترنت وصل بشی و من بعد از اینکه به اینترنت وصل میشم خود به خود یه اپدیت کوچولو میکنه و بعدش یه یوزرنیم و پسورد میخواد خواهش میکنم اینجارو بهم توضیح بدبد من چکار بایستی بکنم چون هر کاری کردم باز تو یوزر و پسورد من ایراد میگیره و میگه اشتباهه!!!!جندبار هم امتحان کردم ول نشده وبه نظر خودم همه کارهارو درست انجام دادم ولی نمیدونم مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
و دوباره بایستی به اینترنت وصل بشم..........

شاید ماله پسورده چند صفحه قبل گفته شده که باید تو پسورد عدد باشه البته شاید:)

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
واقعا بازی بسیار زیبا هست انیمیشن هاش خیلی طبیعی هست حالات صورت خیلی قشنگ کار شده.. گیم پلی بازی مثل شماره قبلی خسته کننده نمیشه بیشتر مشکلات بازی قبل در کل برطرف شده و چیزای جدیدی که بهش اضافه شده خیلی بازی رو قشنگ کرده حالا که دارم بازی می کنم میبینم که اگر کرک نمی شد (که خدا رو شکر شد) ارزش اوریجینال خریدن رو داشت :cheesygri

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
شاید ماله پسورده چند صفحه قبل گفته شده که باید تو پسورد عدد باشه البته شاید:)
نشد دوست عزیز
بدبختی رو ببین ملت سر چی گیر کردن ما آخرش که یه یوزر و پسورد الکی میخواد چطوری گیر کردیم.
بچه ها تورابخدا کمکم کنید .........................
:((:((:((:((:((:((

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
نشد دوست عزیز
بدبختی رو ببین ملت سر چی گیر کردن ما آخرش که یه یوزر و پسورد الکی میخواد چطوری گیر کردیم.
بچه ها تورابخدا کمکم کنید .........................
:((:((:((:((:((:((
دوست گلم
توی ویندوزت بیرو به این آدرس :
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
البته توجه کن ، به جای درایو c باید به درایوی که ویندوزت نسب شده بری .
بعد یه فایل به اسم Hosts هست که باید با notepad بازش کنی .
در خط آخر این فایل ، متن زیر رو کپی کن :s

127.0.0.1 static3.cdn.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit.s3.amazonaws.com
127.0.0.1 onlineconfigservice.ubi.com
127.0.0.1 orbitservice.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit-savegames.s3.amazonaws.com

بعد سیو کن و صفحه رو ببند .
بعد سرور رو اجرا کن و بعد ش بازی رو کلیک کن .
میری به صفحه لودینگ ، هر چی دوست داری همون جا به عنوان یوزر نیم و پسورد وارد کن .
بعد وارد بازی شو :cheesygri
اگر کار کرد و خواستی تشکر کنی ، بیا به سایتم و توی انجمنش عضو شو :
www.gamedooni.com

آخرین ویرایش:

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
دوستان من تمام مراحلی رو كه vahid_ba گفته بود رفتم ولی وقتی مي خوام بازی رو اجرا كنم اين پيغام مياد.

داخل پوشه ی کرک یه فایل هست که لانچر یوبی هستش.اونو برو تو درای ویندوزت و تو مسیری که پوشه ی یوبی سافت هست کپی کن

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
دوستان من تمام مراحلی رو كه vahid_ba گفته بود رفتم ولی وقتی مي خوام بازی رو اجرا كنم اين پيغام مياد.

p3puln71ttcnkztqcbe.jpg

همه ی دوستانی که این مشکل رو دارن ! اول باید بدون تغییر دادن آدرس در سیستم یه بار بازی رو اجرا کنید و Ubisoft Game Launcher تون آپدیت بشه و بعد اون تغییرات رو انجام بدید و بعد وارد بازی شید. اون آپدیت ابتدایی باید حتما انجام شه که اونم مشروط به ایه که تغییرات رو بعد از آپدیت انجام بدید. یعنی الان اون آدرسارو از ته اون فایل پاک کنید تا بتونه کانکت شه و آپدیت کنه و بعد که آپدیت شد بقیه مراحل رو انجام بدید !

Reza hitman

کاربر سایت
Jun 19, 2008
46
نام
رضا
من قبل از اين كار ديگه ای انجام نداده بودم. الان اومدم اين روش ها رو رفتم. بعد زدم بازی شروع بشه. بعد كه خواست آپديت بشه ،نشد. وقتی زدم هم بازی شروع بشه همون پيغام اومد. نميدونم حالا كدوم مرحله ای رو كه رفتم بايد درست كنم دوباره تا آپديت بشه؟
اموزش راه اندازی assassins creed2 به وسیله سرور شبیه ساز شده

1- اگر احیانا قبلا بازی رو نصب کردید و اونو کرک کردید بازی رو unistall و تمامی کرک ها رو پاک کنید!
2-بازی رو نصب کنید و هیچ گونه کرک دیگری کپی نکنید

3- تمامی فایلهای زیر را دانلود کنید:

ubisoftelancher
4-این فایل را جایگزین پوشه ای با همین نام کنید ادرس پوشه: c:\program files\ubisoftluncher

server emulator assassins creed2

5-فایل را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه دلخواه انتقال دهید

lastes Values
---------------------------
6-این فایل را درون پوشه اصلی server emulator assassins creed2 کپی کنید(یعنی درون همون پوشه بالایی که دانلود کردید)

hosts
7- این فایل رو کپی کنید به ادرس زیر

c:\windows\system32\driver\etc

8- به پوشه server emulator (همونی که دانلود کردید) رفته و فایل server رو که یک فایل exe هست اجرا کنید و در حین بازی این سرور رو نبندید

7- حالا بازی را اجرا کنید و با usernam و password دلخواه وارد شوید.

9-بهتر است اولین باری که وارد بازی میشوید به اینترنت متصل باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر