Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
مرسی عزیز بابت راهنماییت :love:. فقط یه نموره حوصله میخاستش رد کردن اون مرحله البته کارم اشکالم داشت مثلا زیاد تو فکر دفاع کردن نبودم و میخواستم سریع بکشمشونو مرحله رو رد کنم که خب زودم کشته میشدم . دیگه انقد اعصابمو خورد کرده بود که کم کم داشتم میرفتم تو فکر راه حل سومت :-"(خاک وچوک:blushing:)

به هر حال Assassin تموم شد . خیلی فاز داد و شدیدا منتظر شماره ی 2 میمونم :love:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اخر بازي هم كه رابرت دي سابله رو ميكشه ميفهمه كه المعلمرييس مخفي تمپلار ها هستش و حاضر نميشه قدرت رو تقسيم كنه برا همين الطائر ميره تا با المعلم صحبت كنه و بگه چرا تو رئيس مخفي هستي كه ميفهمه المعلم به وسيله تكه اي از باغ عدن تمام مردم شهر رو هيپنوتيز كرده و ميخواد الطائر رو بكشه
همه چیز پستتون درست بود بجز این قسمت :biggrin1:
شما وقتی روبر دیسابلو رو می کشید اون بهتون میگه تا حالا فکر کردی چرا ما 9 نفریم ؟
پس چه کسی تکمیل کننده ی این حلقس ؟
اون میگه که المعلم از الطایر سو استفاده کرده که رقیبانشو از راه به در کنه و خودش اون قسمت Eden رو بدست بیاره.
در مورد نوشته های روی زمین و روی دیوار های آزمایشگاه روایات و رمیزگشای های زیادی هست
مثلا پایین انیموس یه مثلثه بزرگه که پر از حرف انگلیسیه ، خود جملش رو یادم نیست ولی میگه به هیج وجه به اینها کمک نکنید.
همه ی این نوشته ها رو آدم قبلی که روی انیموس خوابیده در لحظات مرگش با خون روی زمین نوشته (تا اونجایی که من یادمه) و Eagle View مثل ماورای بنفش عمل می کنه و می تونه رد خون های پاک شده رو ببینه.
در خصوص شکل ها به آتلانتیس و جزیره ای مشابه در ژاپن اشاره شده.
ولی پایان دنیا و قیامت موضوع اصلی اوناس.
داستان بازی یکی از غنی ترین داستان های دنیای بازی های کامپیوتری تا کنونه.تو نوشتنش صدها مورخ و تاریخدان شرکت داشتن و صدها مورخ و تاریخدان نیز داستان بازی رو ستایش می کنن ولی به نظر من داستان خیلی به فرقه ی حسن سباح نمی پردازه. شما اگه کتاب های "حشاشین" و "خداوند علموت" رو بخونید خیلی بهتر با حشاشین آشنا میشید و از بازی لذت بیشتری می برید. فرقه ی حشاشین اولین گروه تروریستی سازمان یافته ی تاریخن که کلمه ی Assassin یا "فدایی" در زبان انگلیسی از لغت حشاشین (اولین تروریست های جهان) گرفته شده.حالا چرا به اینا میگن فدایی ، اول بازی دیدین که المعلم دستور داد و دو نفر از بام قلعه پایین پریدن. یا مثلا شما تو این کتاب ها می خونید که حشاشین وقتی برای ترور کسی می رفتن گوشه ی لپشون مقداری تریاک نگه می داشتن که اگه گیر افتادن اونو قورت بدن و بمیرن تا نشه ازشون حرف کشید.اون ها کاملا فدایی بودن که به این مطلب تو بازی اشاره نشده.
به نظر من قبل از عرضه ی قسمت دوم و سوم برید و دو کتاب ذکر شده رو مطالعه کنید.
مطالعه راجع به باغ عدن که همه دنبال قسمت هایی از اونن هم خالی از لطف نیست و واقعا دهنه همرو باز می زاره...
موفق باشید.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
بازیو نصب کردم آخر نصب شدن همه گزینه هارو تیک زذ. اما بعد از اینکه فیلم اول بازیو نشون میده صفحه سفید میمونه و اتفاقی نمی افته. باید چیکار کنم تا بازی درست اجرا بشه.؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بازیو نصب کردم آخر نصب شدن همه گزینه هارو تیک زذ. اما بعد از اینکه فیلم اول بازیو نشون میده صفحه سفید میمونه و اتفاقی نمی افته. باید چیکار کنم تا بازی درست اجرا بشه.؟؟
احتمالا ناقص نصب شده دوباره نصب کن!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوباره نصب كردم .
بازم همين مشكل هست.
ويندوز من ويستاست . ميتونه مشكل از ويندوز باشه؟؟؟
نه مگر این که ویندوز خراب شده باشه!
پیشنهاد میکنم یه سری دیگه بازی رو بخری یا بری تعویض کنی دی وی دی هارو! احتمال داره از دی وی دی ها باشه!

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
سلام
رفقا من تازه این بازی رو نصبیدم
با اینکه بازی جالبی به نظر میرسه ولی زیاد باهاش حال نکردم

راستی یه سئوالی داشتم، چطوری میشه سابتایتل رو به بازی اضافه کرد؟

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سلام دوستان من این بازیرو خیلی وفت پیش تموم کردم کسی منبع فارسی سراغ داره بتونم داستانشو کامل بخونم ؟میخوام واسه 2 اماده شم :smile:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام بر دوستان غیور بازی سنتری دوستان من مرتضی هستم و یه کم تازه کار
دوستان من تو بازی یه جایی گیر کردم لطفا هر کی مرام داره جواب منو بده:
وقتی وارد سومین شهر میشم بازی وایمیسته و میاد بیرون ارور dont send میده دوستان لطفا بگید من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان لطفا سریع جوابمو بدید

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
سلام بر دوستان غیور بازی سنتری دوستان من مرتضی هستم و یه کم تازه کار
دوستان من تو بازی یه جایی گیر کردم لطفا هر کی مرام داره جواب منو بده:
وقتی وارد سومین شهر میشم بازی وایمیسته و میاد بیرون ارور dont send میده دوستان لطفا بگید من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان لطفا سریع جوابمو بدید
دوست من نسخه شما خرابه باید نسخه سالم را بخری

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان عزیز ممنون مشم جوابمو بدید
من بازی رو نصب کردم سیو هایم را هم در همون آدرسی که گفتید زدم ولی سیو هارو شناسایی نمیکنه حالا چیکار کنم؟؟؟؟

اگه چاره ای ندارم پس لطفا سیو 100 بازی رو لطف کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر