Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اي كاش من هم اينترنت پر سرعت داشتم و مي تونستم اين ترينر ها رو بگيرم اما چه حيف كه ندارم ....
هنوز ترینری برای این بازی ساخته نشده.
این فیلم هایی که میبینی گذاشتیم تریلر Trailer هستند.
راستي ميشه يه راهنمايي بكنبن به من بگين اگر كسي بيرون ايران داشته باشيم ... مثلا كانادا يا امريكا در رابطه با اين بازي مي تونه كمكي كنه يا نه ؟
مثلا چه کمکی؟!!!
105.gif

راستي بچه ها كسي در رابطه با داستانش خبري نداره ؟ كه موضوع دقيقش چيه و در كجا بازي انجام شده ؟ و ...
همونطور که گفتم بازی در سال 1919 و سرزمینی به نام Holy Land هست. شخصیت بازی الطیر یک قاتله که دو راه رو میتونه انتخاب کنه "Save the holy land" یا "Destroy it !!!" !!!
مگه گیم پلی بازی بودن یا نبودن مربوط میشه به HUD !!!؟؟؟
باشه قبول ... ولی من بعید میدونم اون گیم پلی باشه.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
یک سری اطلاعات جالب از بازی پیدا کردم ... گفتم بد نیست ترجمه کنم اینجا بذارم
76.gif

بازی در زمان جنگ صلیبی اتفاق می افتد , شما در نقش یک قاتل حرفه ای روحانی بازی میکنید , کسی که خودش را "پیام آور خدا" میداند. با روپوشی سفید شما در خیابانهای بیت المقدس باستانی سرگردان هستید و کسانی را به قتل میرسانید که قابل تنبیه هستند توسط خشم خدا.
در یک مصاحبه با یک منبع بدون نام در غرفه E3 یوبیسافت , آنها درباره چگونگی درهم آمیختن مقدار زیادی صحبت ها و نشان ها و تاریخ مذهبی توضیح دادند.
زمانی که ما در رابطه با شخصیت اصلی بازی پرسیدیم که آیا شبیه به شاهزاده ایران است او این جواب را داد :
"... نه, ما امیدواریم تا یک همسانی را بین این شخصیت جدید و شاهزاده ایرانی به تصویر بکشیم. اگرچه گیم پلی بازی شباهت خیلی زیادی به شاهزاده ایرانی دارد, بین این دو شخصیت همسانی های زیادی وجود خواهد داشت. واما درباره شخصیت جدید.... شخصیت بازی دائما نقل قول هایی را از کتاب مقدس می آورد برای مثال : "تو چرا مرا انکار کردی".

این بازی Multiple Platform خواهد بود و این آزادی انتخاب را به خریدار میدهد. :cheesygri

نوشته اصلی :
In an interview with a unnamed source at Ubisofts E3 booth, they spoke on how Assassin's Creed will incorprate lots of religous sayings, symbols, and history. When asked about the character you play and if he resembles Prince of Persia he responded. "...no, we hope to portray no similaritys between the prince and this new character, altough the gameplay is very much alike, there will be no similarity between characters, and about the new guy.....lets just say the man will bring many quotes from the bible." For example: "why have you forsaken me."

. With the game set to be a multiplatform launch this could be the start of a bright new franchise.

منبع : http://www.ps3land.com/article-353.php

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط SHvIRUS:
سلام
یک سری اطلاعات جالب از بازی پیدا کردم ... گفتم بد نیست ترجمه کنم اینجا بذارم
76.gif

بازی در زمان جنگ صلیبی اتفاق می افتد , شما در نقش یک قاتل حرفه ای روحانی بازی میکنید , کسی که خودش را "پیام آور خدا" میداند. با روپوشی سفید شما در خیابانهای بیت المقدس باستانی سرگردان هستید و کسانی را به قتل میرسانید که قابل تنبیه هستند توسط خشم خدا.
در یک مصاحبه با یک منبع بدون نام در غرفه E3 یوبیسافت , آنها درباره چگونگی درهم آمیختن مقدار زیادی صحبت ها و نشان ها و تاریخ مذهبی توضیح دادند.
زمانی که ما در رابطه با شخصیت اصلی بازی پرسیدیم که آیا شبیه به شاهزاده ایران است او این جواب را داد :
"... نه, ما امیدواریم تا یک همسانی را بین این شخصیت جدید و شاهزاده ایرانی به تصویر بکشیم. اگرچه گیم پلی بازی شباهت خیلی زیادی به شاهزاده ایرانی دارد, بین این دو شخصیت همسانی های زیادی وجود خواهد داشت. واما درباره شخصیت جدید.... شخصیت بازی دائما نقل قول هایی را از کتاب مقدس می آورد برای مثال : "تو چرا مرا انکار کردی".

این بازی Multiple Platform خواهد بود و این آزادی انتخاب را به خریدار میدهد. :cheesygri

نوشته اصلی :

منبع : http://www.ps3land.com/article-353.php

دمت گرم شايان
اطلاعات خوب بود .واقعا با اين تفاسير بازيش مثل پرنس ميتركونه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ایول شایان دمت گرم خیلی توضیحات باحالی دادی
ولی من که هر دفعه عکساش رو میبینم میرم تو حس شاهزاده اخه هیکلش مثل شاهزاده میمونه اصلا انگار همونه خدارو چه دیدی اخر سر دیدیم کلاش رو برداشت شاهزاده بود:cheesygri
راستی الان یک چیز بگم همه گیر میدید ولی چیزدرباره برگشت زمان قبل نیست مثل شاهزاده؟

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
ژستهایی هم که میگریه خیلی شبیه پرنس هست.
من که هر تریلری ازش میبینم خشکم میزنه منو بدجور یاد پرنس میندازه کلی هم گریم میگیره که چرا دیگه پرنس نیست:((
حالا انشالله این بتونه جای خالی پرنس رو پر کنه

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
من تا جایی که تونستم و دیدم ترایلر های این بازی رو دانلود کردم. واقعا ازش خوشم اومد. مخصوصا که من خودم علاقه خاصی به دوران قرون وسطی و اون زمانها دارم. به نظرم بازیه خیلی عالی باید باشه.

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط Sayeh:
من تا جایی که تونستم و دیدم ترایلر های این بازی رو دانلود کردم. واقعا ازش خوشم اومد. مخصوصا که من خودم علاقه خاصی به دوران قرون وسطی و اون زمانها دارم. به نظرم بازیه خیلی عالی باید باشه.

سلام

خوبين ؟

برام ايديتون جالب شد ... آخه احساس كردم دختر هستين و علاقه به بازي مثل عقيده فداعيون برام جاي تعجب داشت ...

بعد با خودم گفتم حتما پسره ايديش دختره ؟!!!! وقتي رفتم بيوگرافيتون رو ديدم ... مطمعن شدم دختر هستين ... بعد سايتتون رو ديدم فهميدم شاعر هم هستين ...

يه خانم مهترمي كه شاعر - دانشجو - و از همه مهم تر علاقه مند به ايران و شاهزاده پارسي ...

اين يه تركيب كامل بود ... البته خدايي نكرده فكر بدي نكنين ... من فقط يه تازه واردم كه واسه پرينس اومدم ... كم كم هم دارم مي رم ... شايد اين هم جزو سايه سرنوست من باشه ...

نوشته بودين كه به قرون وسطا علاقه دارين ... اگر اطلاعاتي در رابطه با عقيده فداعيون (هشاشين- هشاشيون) دارين ممنون مي شم در اختيار انجمن بگذارين ؟ (منظورم از نظر تاريخي هست)

زندگي گفتم تا هست و شنود --- جمله يك خوانم از بود و نبود
من كيم تا من به تو ماها شويم --- جمله آخر ، زندگي تنها شويم

درود بر تمدن پارسي

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط Elvish Hero:
اینطور که بوش میاد،نباید تعجب کنید اگه داستان این بازی حول زمان بچرخه(حتی شاید Prince رو دوباره دیدین!)

سلام دوست من
اگر اشكالي نداره يه سوال بپرسم ؟

شما از چه منبعي مي گين كه بازي حول زمان مي چرخه ؟ اگر از سايت خاصي مي گين لطفا براي من هم بنويسين كه من هم برم بيشتر بخونم ؟

با تشكر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر