Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
يه تازه وارد

سلام به دوستان گلم

من يه تازه واردم .... نه اين جا رو ميشناسم ... نه اهل انجمن و از اين حرفام ... سرتون رو درد نمي يارم ... من واقعا پرينس رو دوست دارم ... همه شماره هاشو ...

يه خبر از نسل جديد اين بازي رو شنيدم ... سايت شمات به فارسي بود و خيلي ازش لذت بردم ...

نمي دونم اين مطلب رو كي نوشته و نمي دونم چه طوري بايد ازش تشكر كنم ... اما واسه زحمتش ممنونم ...

اسم ايديم هم رومه ايدي الكي اين رو الكي ساختم ... كه بتونم از مطالي شما لذت ببرم ...

حتي اگر كسي از شما بخواد برام پيغام هم بده بلد نيستم برم بخونم ... فقط بلدم اين صفحه رو باز كنم ...

راستي خيلي ها نمي دونن اين بازي ادامه نسل بازي پرنس هست ...
اگر براتون امكانش هست و دوست دارين و مي تونين اسمشو يه تغيير بدين و اسم پرنس رو در ادامش بنويسن

باز هم تشكر مي كنم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط alaki:
سلام به دوستان گلم

من يه تازه واردم .... نه اين جا رو ميشناسم ... نه اهل انجمن و از اين حرفام ... سرتون رو درد نمي يارم ... من واقعا پرينس رو دوست دارم ... همه شماره هاشو ...

يه خبر از نسل جديد اين بازي رو شنيدم ... سايت شمات به فارسي بود و خيلي ازش لذت بردم ...

نمي دونم اين مطلب رو كي نوشته و نمي دونم چه طوري بايد ازش تشكر كنم ... اما واسه زحمتش ممنونم ...

اسم ايديم هم رومه ايدي الكي اين رو الكي ساختم ... كه بتونم از مطالي شما لذت ببرم ...

حتي اگر كسي از شما بخواد برام پيغام هم بده بلد نيستم برم بخونم ... فقط بلدم اين صفحه رو باز كنم ...

راستي خيلي ها نمي دونن اين بازي ادامه نسل بازي پرنس هست ...
اگر براتون امكانش هست و دوست دارين و مي تونين اسمشو يه تغيير بدين و اسم پرنس رو در ادامش بنويسن

باز هم تشكر مي كنم
سلام.
ورودت رو به سایت تبریک میگم.
16.gif
16.gif

در زیر هر نوشته دکمه ای به اسم هست با فشردن اون میتونی از اون نوشته تشکر کنی.

برای فرستادن پیغام خصوصی و دریافت اون باید به قسمت بالای سایت بری اونجا نوشته شده پیغام خصوصی

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
E3 2K6 GT Jade Raymond 3

E3 2K6 GT Jade Raymond 3
برای پخش روی عکس کلیک کنید

A.I. and character interaction is discussed in this in-depth interview.
برای دانلود
دانلود

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Grim Reaper:
اگه دقت کنی می بینی اون نیست;) این جدید تره
اوه درسته شرمنده اخه عکسش یکی بود گفتم همونه. اخه هر دو هم از یک سایت لینک داده شدن.:blushing:

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
راهنمايي ؟ !

سلام دوستان
2 تا سوال دارم ؟

يكي اين كه من چون تازه واردم نمي دونم چه طوري اين تالار رو ادد كنم ...
و هر دفعه بايد سرچ كنم پيدا كنم ... اگر ميشه راهنمايي كنين ؟

و سوال دوم شما لينك مي گذارين و مي گين مثلا اين عكس جديد هست يا فيلم جديد ... !!!
خوب من هم مي رم ببينمش .... !!! ميبينم 30 مگا بايت هجمش هست ؟!!!! حدود 5 ساعت دانلودش طول مي كشه ؟ كه شما شايد از آمريكا يا اروپا تشريف مي يارين كه خيلي راحت ميرين مي بينين يا از تهران با ديش يا ADSL وصل هستين ؟!!! يا اين كه چيزي هست كه من نمي فهمم ... و شما بلدين واسه ديدن كه اگر امكان داره به من هم ياد بدين ؟

من صحنه هايي از اين بازي رو ديدم ... بسيار گرافيك بالايي داره ... من فكر ميكنم با اين نسل از كارت هاي گرافيكي رايانه هاي خانگي سازگار نباشه...

البته كمي بين عكس هاي اين بازي با فيلمش فرق هست ...

فيلمش نشون دهنده ي گرافيك بسيار بالا و شايد رويايي باشه اما عكس هاش نشون دهنده يه گرافيك بالاي خوبه نه عالي ...

سرتون رو درد نيارم ... اما اين رايانه هاي شخصي نياز به چند تغيير عمده دارن تا بتونن به نسل بعدي الكترونيك گرافيك وارد بشن ...

1- 64 بيتي شدن سيستم كه تا حدودي آمده(ويندوز 64 بيتي ي ويستا 64 بيتي) اما درايور هاي قطعات جانبيش پيدا نميشه پس فعلا قابل اجرا نيست ...

2- نياز به ديسك هايي با حجم خيلي بالا تر ... كه باز هم اومده مثل blu-ray - HD-dvd كه اين ها هم هنوز به اون صورت وارد كامپيوتر هاي شخصي نشده .... (حد اقل تا اون جايي كه من خبر دارم)

3- نياز به پروسسور هاي 4 گيگا هرتز ... كه ممكنه شما بگين مثلا CPU سه گيگ دارين مثلا اتلون64 3000 اما اين كلاك داخلي اش 1.75 هست ... پس فاصله در اين مورد هم زياده نياز به كلاك 4 به بالا داره

4- نياز به 4 گيگ رم يا بيشتر ... كه اين هم براي سيستم 32 بيتي خانگي امكان پذير نيست چون 32 بيتي هستن ... در 64 بيتي ممكنه

5- نياز به هارد هاي دور بالا كه اين تا حدودي امكان پذيره براي دستگاه هاي خانگي ...

حالا مي رسيم به PS3 كه چه طوري مي ياد بازار رو براي بار ديگه فتح ميكنه ... و يك فاصله عميق بين دنياي PC با PS3 مي ندازه ...

اين دستگاه پروسسور 4 گيگا هرتزي داره ... رم داخلي بسيار بسيار بالا ... و مجهز به سيستم blu-ray .... اينجاست كه شركت مثل UBI soft motreal براي اينكه نشون بده در گرافيك 3 بعدي خيلي قدرت منده ... و بازي خودش رو روي پلت فرمي مي سازه كه بتونه جلوه هاي بيشتري داشته باشه و دستش باز تره و بيشتر گل كنه ...

حالا از اين بحث هم بيايم بيرون .. بچه اون موقعي كه كسي نمي دونست DVD چيه من سي دي روم و سي رايترمو در آوردم انداختم دور و به مبلغ حدود 300 هزار تومان اون روز ( معادل 500 هزار تومان الان پول دادم و دي و دي رام و رايتر گرفتم) البته اين حرفا رو براي پز دادن و اين حرفا نزدم ... براي اين گفتم كه يه حركتي رو اين جا با دوستان گلم شروع كنم و سيستم هامون رو بالا ببريم و تبادل نظر يشه ...

مثلا كسي تا حالا شنيده جايي در تهران blu-ray براي فروش باشه ؟

ديگه صحبتام طولاني شد ..
ببخشيد سر درد گرفتين ...

باي
الكي

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
1- 64 بيتي شدن سيستم كه تا حدودي آمده(ويندوز 64 بيتي ي ويستا 64 بيتي) اما درايور هاي قطعات جانبيش پيدا نميشه پس فعلا قابل اجرا نيست ...
من الان ویندوز 64 بیتی دارم تمام درایور هامم 64 بیتیه الان دیگه درایور 64 بیتی برای تمام قطعات اومده.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط alaki:
سلام دوستان
2 تا سوال دارم ؟

يكي اين كه من چون تازه واردم نمي دونم چه طوري اين تالار رو ادد كنم ...
و هر دفعه بايد سرچ كنم پيدا كنم ... اگر ميشه راهنمايي كنين ؟

و سوال دوم شما لينك مي گذارين و مي گين مثلا اين عكس جديد هست يا فيلم جديد ... !!!
خوب من هم مي رم ببينمش .... !!! ميبينم 30 مگا بايت هجمش هست ؟!!!! حدود 5 ساعت دانلودش طول مي كشه ؟ كه شما شايد از آمريكا يا اروپا تشريف مي يارين كه خيلي راحت ميرين مي بينين يا از تهران با ديش يا ADSL وصل هستين ؟!!! يا اين كه چيزي هست كه من نمي فهمم ... و شما بلدين واسه ديدن كه اگر امكان داره به من هم ياد بدين ؟

من صحنه هايي از اين بازي رو ديدم ... بسيار گرافيك بالايي داره ... من فكر ميكنم با اين نسل از كارت هاي گرافيكي رايانه هاي خانگي سازگار نباشه...

البته كمي بين عكس هاي اين بازي با فيلمش فرق هست ...

فيلمش نشون دهنده ي گرافيك بسيار بالا و شايد رويايي باشه اما عكس هاش نشون دهنده يه گرافيك بالاي خوبه نه عالي ...

سرتون رو درد نيارم ... اما اين رايانه هاي شخصي نياز به چند تغيير عمده دارن تا بتونن به نسل بعدي الكترونيك گرافيك وارد بشن ...

2- نياز به ديسك هايي با حجم خيلي بالا تر ... كه باز هم اومده مثل blu-ray - HD-dvd كه اين ها هم هنوز به اون صورت وارد كامپيوتر هاي شخصي نشده .... (حد اقل تا اون جايي كه من خبر دارم)

3- نياز به پروسسور هاي 4 گيگا هرتز ... كه ممكنه شما بگين مثلا CPU سه گيگ دارين مثلا اتلون64 3000 اما اين كلاك داخلي اش 1.75 هست ... پس فاصله در اين مورد هم زياده نياز به كلاك 4 به بالا داره

4- نياز به 4 گيگ رم يا بيشتر ... كه اين هم براي سيستم 32 بيتي خانگي امكان پذير نيست چون 32 بيتي هستن ... در 64 بيتي ممكنه

5- نياز به هارد هاي دور بالا كه اين تا حدودي امكان پذيره براي دستگاه هاي خانگي ...

حالا مي رسيم به PS3 كه چه طوري مي ياد بازار رو براي بار ديگه فتح ميكنه ... و يك فاصله عميق بين دنياي PC با PS3 مي ندازه ...

اين دستگاه پروسسور 4 گيگا هرتزي داره ... رم داخلي بسيار بسيار بالا ... و مجهز به سيستم blu-ray .... اينجاست كه شركت مثل UBI soft motreal براي اينكه نشون بده در گرافيك 3 بعدي خيلي قدرت منده ... و بازي خودش رو روي پلت فرمي مي سازه كه بتونه جلوه هاي بيشتري داشته باشه و دستش باز تره و بيشتر گل كنه ...

حالا از اين بحث هم بيايم بيرون .. بچه اون موقعي كه كسي نمي دونست DVD چيه من سي دي روم و سي رايترمو در آوردم انداختم دور و به مبلغ حدود 300 هزار تومان اون روز ( معادل 500 هزار تومان الان پول دادم و دي و دي رام و رايتر گرفتم) البته اين حرفا رو براي پز دادن و اين حرفا نزدم ... براي اين گفتم كه يه حركتي رو اين جا با دوستان گلم شروع كنم و سيستم هامون رو بالا ببريم و تبادل نظر يشه ...

مثلا كسي تا حالا شنيده جايي در تهران blu-ray براي فروش باشه ؟

ديگه صحبتام طولاني شد ..
ببخشيد سر درد گرفتين ...

باي
الكي
فکر نکنم کسی گفته باشه این بازی یا بازی های دیگر روی پی سی های امروزی اجرا بشه!
درکل وقتش رسیده که همه یه حال اساسی به پی سی هاشون بدند چون قراره کارت گرافیک هایی بیاند که DirectX 10 رو پشتیبانی کنند و کلا از این به بعد فکر کنم بازی هایی که در سال 2007 وارد بازار می شوند روی ویندوز ویستا هستند و 64 بیتی در مورد پروسسور هم بگم که در حال حاضر سی پی یو های 2 هسته ای موجود هست و فکر کنم می توانند این مشکل رو حل کنند و در آینده نزدیک می توینم شاهد سی پی یو های 3 هسته ای هم باشیم!
از بحث پی سی بیایم بیرون ...
بازی Assissan's Creed اگر روی X360 هم بیاد (که فکر کنم به احتمال زیاد خواهد آمد) باز همین گرافیک را خواهد داشت چون PS3 و X360 از لحاظ قدرت تقریبا توی یک سطح هستند.
----------------------
برای اینکه بتونی راحت به این تاپیک بیای این کارو کن
بالای تاپیک این 4 تا هستند

ابزار هاي گفتگو
menu_open.gif
جستجو اين تالار
menu_open.gif
رتبه گيري:
menu_open.gif
نحوه نمایش
ابزار های گفتگو رو انتخاب کن و از منوی باز شده "مشترک شدن در این گفتگو" رو کلیک کن بعد صفحه ای میاد که می تونی این امکانو داشته باشی که توسط ایمیل به روز شدن تاپیک رو گذارش بده یا ... و محلشو تعیین کنی
برای دسترسی بهش هم از بالا "لینک های سریع" رو انتخاب کن و از منو باز شده "گفتگو های مشترک شده" رو انتخاب کن
--------------------------
خوب من هم مي رم ببينمش .... !!! ميبينم 30 مگا بايت هجمش ....
اگه میشه منظورتون رو دقیق تر توضیح بدید...:confused:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سوال دوم شما لينك مي گذارين و مي گين مثلا اين عكس جديد هست يا فيلم جديد ... !!!
خوب من هم مي رم ببينمش .... !!! ميبينم 30 مگا بايت هجمش هست ؟!!
عکس ها که حجمی نداره .... اما تریلر ها خب معمولا همینه حجمشون !
البته این مشکل شماست که از دایالاپ های قرون وسطی استفاده میکنید.
خب اگر برای PC بیاد چند ماه دیگه سیستم مورد نیازش رو اعلام میکنند. نمیشه حدس زد از الان که چه کارت گرافیکی برای اجرا میخواد ...

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط SHvIRUS:
عکس ها که حجمی نداره .... اما تریلر ها خب معمولا همینه حجمشون !
البته این مشکل شماست که از دایالاپ های قرون وسطی استفاده میکنید.

خب اگر برای PC بیاد چند ماه دیگه سیستم مورد نیازش رو اعلام میکنند. نمیشه حدس زد از الان که چه کارت گرافیکی برای اجرا میخواد ...

شما درست ميگين ... خط اينترنت من ضعيفه ....

ميشه لطفا خطي كه خودتون استفاده ميكنين رو بگين و راهنمايي كنين چه خطي از چه شركتي بگيرم خوبه ؟

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط old snake:
من الان ویندوز 64 بیتی دارم تمام درایور هامم 64 بیتیه الان دیگه درایور 64 بیتی برای تمام قطعات اومده.

سلام دوست من ...
شما فرمودين تمام درايور هاي 64 بيتي تقريبا هست ...

اگر ميشه يه كمه به من هم كمك كنيد من هم درايور هامو پيدا كنم .... البته اگر براتون زحمتي نيست ... !!! من كه خيلي تلاش كردم اما پيدا نكردم ... حالا ليستشو مي دم خدمتتون شايد شما بتونين لطف كنيد و كمك كنيد ... البته يه تعدادي رو خودم پيدا كردم اما يه تعدادي رو نتونستن پيدا كنم ...

HP printer Laserjet 1000W
Webcam Logitech quickcam
Modem Rockwell DP(contorollel - conextant)s

با تشكر از هم كاري شما

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

در مورد قدرت سخت افزاری و اینکه کدوم پلت فرم میتونه جلوه های بیشتری در اختیار سازنده بزاره جواب کاملا واضحه ... PC از نظر قدرت سخت افزاری اوله
همین الان هم میشه یه PC بست که از نظر قدرت PS3 و 360 رو قورت میده
البته میدونم قیمتش زیاد میشه ولی اگه بخوایم قدرت رو اندازه گیری کنیم کنسولها در مقابل PC حرفی برای گفتن ندارن
تا چند ماه دیگه که کارتهای DX10 هم بیان قدرت سخت افزاری دیگه به طور کامل در اختیار PC قرار میگیره

نياز به 4 گيگ رم يا بيشتر ... كه اين هم براي سيستم 32 بيتي خانگي امكان پذير نيست چون 32 بيتي هستن ... در 64 بيتي ممكنه

4 گیگ رم ؟؟؟
میشه بفرمایید کدوم یکی از کنسولهای نسل جدید معادل 4 گیگ رم دارن ؟
Crysis که از نظر گرافیک غولیه واسه خودش و برمبنای DX10 هم هست مقدار رمی که براش پیشنهاد شده 2 گیگه
اونوقت شما 4 گیگ رم یا بیشتر رو از کجا آوردی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر