Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
برو اول چن تا از اون view point ها رو باز کن (توی نقشه با علامت عقاب مشخصه ) از اونجا میری بالا بعد مثل عقاب میپری پایین اگه همه اونا رو بری تمام ماموریت هایی که میتونی انجام بدی تو نقشه میاد (چه اصلی و چه فرعی ).
البته منظورت از مرحله اول شهر اول ؟ یا نه ؟!!

King_Of_The_Games

کاربر سایت
Dec 14, 2007
26
نام
Mehdi_Se7eN
سلام . من از کجا باید بدونم که بازی که من نصب کردم دسته یا نه ؟

اگه جایی هم هست که مطمئین هستین سی دی اصلیش رو می فروشن آدرس دقیقش رو بدین برم بگیرم . ممنون .

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام . من از کجا باید بدونم که بازی که من نصب کردم دسته یا نه ؟
اگه متن (text) بازی روسی یا هر چیزی غیر انگلیسیه باشه که موقع اجرای بازی میشه فهمید.
در مورد نسخه انگلیسی: (در حال حاضر که پچی منتشر نشده) باید نگاه کنی بعد از نصب, حجم فایل با عنوان DataPC_Jerusalem.forge چقدره, اگه 766.560 کیلو بایته که این نسخه ایراد داره, بگمانم حجم این فایل در نسخه اصلی (سالم) 804.320 کیلوبایته.
موفق باشید.

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
در عین لذت بردن از بازی متاسفانه بازی پر از باگ های فراوانه (البته شاید نسخه من ایراد داشته باشه) ... اگه این باگ ها نبود قطعا جزو سه تا بازی برتر من قرار می گرفت.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
در عین لذت بردن از بازی متاسفانه بازی پر از باگ های فراوانه (البته شاید نسخه من ایراد داشته باشه) ... اگه این باگ ها نبود قطعا جزو سه تا بازی برتر من قرار می گرفت.

واسه من بگو حتی یک باگ هم نداشته شما چطوری میگی باگ داره حتما از وست نگرفتی;)

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
سلام کسی نبود که بدونه این مشکل از چییه بابا یکی جواب ما رو بده:((

در ضمن شما که اینقدر سنگ وست رو به سینه میزنین باید بگم من با هزار بدبختی یه آشنا پیدا کردم که می خواست بره تهران واسه خرید یه دستگاه عکاسی و زود برگرده آدرس تمام نمایندگی ها رو که از همین سایتی که فرمودین گرفته بودم رو بهش دادم و توی یه کاغذ اسم بازی رو نوشتم زیرشم نوشتم "حتما به فروشنده بگویید نسخه کامل بازی باشد" که یادش نره ولی دیده بودن که زیاد حالیش نی اون پچ روسی رو بهش انداخته بودن (Game Collection MARCH 2 ) این ماجرا مال سه روز پیشه پولش هم حلالشون ولی بعد از دو سال انتظار واسه این بازی .... چی بگم..... این رسمش نبود . من که دیروز رفتم از اهواز خریدم

لطفا اگه کسی هست که بدون مشکلی که قبلا عکسش رو گذاشتم از چیه جواب بده ، من این بازی رو از سرزمین تهیه کردم مشکل از بازی هستش یا از سیستم من.

King_Of_The_Games

کاربر سایت
Dec 14, 2007
26
نام
Mehdi_Se7eN
اگه متن (text) بازی روسی یا هر چیزی غیر انگلیسیه باشه که موقع اجرای بازی میشه فهمید.
در مورد نسخه انگلیسی: (در حال حاضر که پچی منتشر نشده) باید نگاه کنی بعد از نصب, حجم فایل با عنوان DataPC_Jerusalem.forge چقدره, اگه 766.560 کیلو بایته که این نسخه ایراد داره, بگمانم حجم این فایل در نسخه اصلی (سالم) 804.320 کیلوبایته.
موفق باشید.

مرسی از راهنمایی خوبت

زنده باد Assassin

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
اگر بازی رو تموم کردی که حتما این تاپیک رو بخون به خیلی از سوالاتت جواب میده!!(اگر تموم نکردی اصلا سمت این تاپیک نرو،یه توصیه جدی ـه )
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10406&highlight=assassins+Creed

اگرم تموم نکردی بگو کجا نفهمیدی توضیح بدم :D
کلا اون چیزی که شما تو اسپویلر گفتی بعد از همه قتل ها بین altair و almualim اتفاق میوفته!
ممنونم دوست عزیز فکر کنم تو اون تاپیک جواب سوالم رو پیدا کردم

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام کسی نبود که بدونه این مشکل از چییه بابا یکی جواب ما رو بده:((

در ضمن شما که اینقدر سنگ وست رو به سینه میزنین باید بگم من با هزار بدبختی یه آشنا پیدا کردم که می خواست بره تهران واسه خرید یه دستگاه عکاسی و زود برگرده آدرس تمام نمایندگی ها رو که از همین سایتی که فرمودین گرفته بودم رو بهش دادم و توی یه کاغذ اسم بازی رو نوشتم زیرشم نوشتم "حتما به فروشنده بگویید نسخه کامل بازی باشد" که یادش نره ولی دیده بودن که زیاد حالیش نی اون پچ روسی رو بهش انداخته بودن (Game Collection MARCH 2 ) این ماجرا مال سه روز پیشه پولش هم حلالشون ولی بعد از دو سال انتظار واسه این بازی .... چی بگم..... این رسمش نبود . من که دیروز رفتم از اهواز خریدم

لطفا اگه کسی هست که بدون مشکلی که قبلا عکسش رو گذاشتم از چیه جواب بده ، من این بازی رو از سرزمین تهیه کردم مشکل از بازی هستش یا از سیستم من.

والا من همون موقع این پچو گرفتم ولی به من ننداختن;) وست اهل این حرفا نیست شما میگفتی برات میفرستادن اهواز شما مشکلی داری زیره امضای من تاپیک وست هست بیا اونجا مطرح کن در ضمن پشتیبانی هم داره:eek:

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
دوست عزیز جای این مسائل اینجا نیست من هم نمی خوام کشش بدم ، ولی معلومه که به شما نمیندازن. درضمن نمی خوام وست پیش بچه ها خراب شه تی این شکی نیست که محصولات وست بهترینه واسه همینم من ترجیح دادم که از وست این بازی رو تهیه کنم ممکن اشتباهی بوده باشه ول برای اطلاع بیشتر این اشتباه توی نمایندگی پاساژ پارسیان رخ داده

از همه به خاطر مطرح کردن این مسائل توی این بخش معذرت میخوام

مسئله اصلی الان مشکلی هست که توی بازی برام پیش امده لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر