Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من فکر نکنم مشکل از رم باشه.من سری اول که بازی اومد گرفتم اون موقع البته سی پی یو رو اور کلاک تا 3500 کرده بودم و بازی بدون هیچ گیری اجرا میشد.ولی الان که گزاشتم رو 2.71 دیگه اذیت میکنه.تو صحرا که میرم یعنی گرافیک کاملا میارم پایین همه رو 1 بعد میرم از این شهر به اون شهر.ولی تو شهرا رو حد اکثر همه موارد هیچ مشکلی ندارم...

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
این شهر ARCE فرمانداری نداره؟ تا این گداها منو میبینن میوفتن دنبالم نمیزارن به کارمون برسیم یکی بیاد اینارو جمع کنه:cheesygri

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
این شهر ARCE فرمانداری نداره؟ تا این گداها منو میبینن میوفتن دنبالم نمیزارن به کارمون برسیم یکی بیاد اینارو جمع کنه:cheesygri
مثل من باش هر كدوم رو ديدي بگير پرتشون كن اين و اون ور به غلط كردن مي‌آفتن :p

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مثل من باش هر كدوم رو ديدي بگير پرتشون كن اين و اون ور به غلط كردن مي‌آفتن :p
تو موقعیت های حساس هم خیلی راحت لو میری!!! اصلا استراتژی خوبی نیست :-"

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
;)
دوستان من بازی رو می خوام تو ویستا 64 بیتی با استفاده از دایرتکس 10 اجرا کنم ارور دایرتکس می ده، دایرتکس 10 ویستا 64 بینی با 32 بیتی فرق داره؟ یعنی باید دایرتکس مخصوص 64 بیتی نصب کنم؟

اگه یه سری به Read Me بزنی میبینی نوشته:

This product does not support Windows 98/ME/2000/NT/XP x64/Vista x64

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
تو موقعیت های حساس هم خیلی راحت لو میری!!! اصلا استراتژی خوبی نیست :-"

درسته جواد جان درست میگه تو همین شهر یک ماموریت بهم میدن که یکی از گاردهای ویژه را بکشم تو این مسیر کلی گدا و سرباز هست اگر دستم به یکشون بخوره کارم تمومه ولی سربازا اینقدر ضعیف هستند که نفلشون میکنم سه سوته ولی باعث میشه گارده در بره و دوباره باید اون قسمتو از اول شروع کنم;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تموم شد :(( همونطور که انتظار داشتم جز Top 10 بهترین بازی های عمرم شد.واقعا زندگی میکنم با این بازی.
ولی عجب داستان خفنی داره :love:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
جواتی:love: ممنون به خاطر عکس
من تازه بازیو شروع کردم خیلی حال میده:biggrin1: ولی واقعا افت فریم اعصابمو خراب میکنه:mad:
راستی من تو ویستا مشکل صدا دارم فکر کنم مصطفی جان یه روش گفته بود که این مشکلو رفع میکرد اگه کسی بذاره ممنون میشم

King_Of_The_Games

کاربر سایت
Dec 14, 2007
26
نام
Mehdi_Se7eN
سلام . من یک مشکل بزرگ دارم بگین علت چیه ؟ من وقتی بازی می کنم وسط بازی یک دفعه می پره بیرون . بگید باید چیکار کنم از نظر گرافیکی فکر نکنم مشکل داشته باشم . Assasin's خداست یعنی فکر نکنم یک بازی انقدر زیبا باشه اگه 10 بارم تمومش کنی بازی مجبورت می کنه بازم بازی کنی .
راستی بگید چرا من وسط بازی می پرم بیرون می نویسه Don't Send

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام . من یک مشکل بزرگ دارم بگین علت چیه ؟ من وقتی بازی می کنم وسط بازی یک دفعه می پره بیرون . بگید باید چیکار کنم از نظر گرافیکی فکر نکنم مشکل داشته باشم . Assasin's خداست یعنی فکر نکنم یک بازی انقدر زیبا باشه اگه 10 بارم تمومش کنی بازی مجبورت می کنه بازم بازی کنی .

شما مطمئن هستی که این نسخه ای که بازی میکنی نسخه سالم بازی هست؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
اين نسخه اي كه شما داري نسخه خراب بازي هست. شما بايد نسخه اصلي بازي رو تهيه كنيد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر