Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
همون طور که میدونید این بازی توسط تیم pop میشه که یکیش که من خیلی دوستش دارم رافاعل هست.
خوب سازندگان بازیه شاهزاده ایرانی که به کل سبک این بازیها رو تغییر داد(و خیلی از بازیها با تقلید از اون مثل بازی خدای جنگ) این بازی هم میخوان باز در این سبک غوغایی به پا کنند و در یاداشتهایی رافاعل گفته شده ما تجربه خوبی در کار شاهزاده ایرانی داشتیم و این بار به مرتب بهتر ظاهر خواهیم شد .(امیدوارم این بازی موفق شود چون مطمانا این تجربیات برای شاهزاده ایرانی نسل بعد هم مفید خواهد بود )
در یاداشتهای بعد سخنان سازندگان رو به طور کامل خواهم گذاشت

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
هاشم جان مطمئنی؟؟
خالی نبند بابا:)
این یه بازیه چه ربطی به واقعیت داره;)
ولی ببخشیدا منم همین حرف رو از شما ها نقل قول کردم!:cheesygri
بالاخره باعث نمیشه که مردم در مورد امنیت شهر فکر هایی بکنند!!
فکر کنم داره تاپیک منحرف میشه!!
217.gif

آخرین ویرایش:

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
who say?

(و خیلی از بازیها با تقلید از اون مثل بازی خدای جنگ)

وحید جان کی گفته که بازی Gow تقلیدی از پرنس میباشد.
همه اینو میدونن که خدای جنگ یه سبک جدید از اکشن بود.
اصلا بازیش کردی بچه محل چه خبر؟

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام

سلام بچه ها امیدوارم خوب باشین بچه ها کسی که درباره ی خود بازی نه تاریخچه ی بازی که خوب اطلاع داره بیاد یک توضیح مفصل درباره ی خود بازی بده من تاریخ بازی می دونم ولی درباره ی بازی اطلاع زیادی ندارم یکجا خوندم که منوی بازی ماشین زمانه:confused: نمی دونم می تونیم در زمان سفر کنیم لطفا یک توضیح بدین ممنون.

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
Gooooo

یکی از شایعه ها در مورد شخصیت اول اینه که یه آدم هم عصر ما به گذشته سفر کرده ودیگری اینه که یکی در حال تعریف وقایع داستان می باشد.;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
یکی از شایعه ها در مورد شخصیت اول اینه که یه آدم هم عصر ما به گذشته سفر کرده ودیگری اینه که یکی در حال تعریف وقایع داستان می باشد.;)
میشه یه منیع بدی؟؟;)
چنین چیزی به نظر من امکان نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا بازیه تخیلی نیست که بخواد این اتفاقات توش بیفته:)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میشه یه منیع بدی؟؟;)
چنین چیزی به نظر من امکان نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا بازیه تخیلی نیست که بخواد این اتفاقات توش بیفته:)
خالی بندیه...
خدایش هنوز بعد از 4 .5 ماه تو کف تریلر x06 موندم

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب من امروز اومدم اينجا كه بگم دقت كردين تو بازيه oblivion اونايي رو كه اول بازي پادشاه رو ميكشن assassin صدا ميكنن؟ جالب اينكه اوناهم(از نظر كار) يه چيزي تو مايه هاي همين چيزايين كه در مورد قهرمان اين بازي ميگن ودر ضمن اونجا بنظر ميرسه كه اونا از جنس آدم، الف و ......... نيستن
يادم رفت بگم از نظر پوشش هم مثل همين الطيار هستن

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب من همه اين تاپيك رو تقريبا خوندم و خالا تنها با يه جمله ميتونم وضع خودم رو بيان كنم:
i'm out of control :mad: :mad: :mad:
تا حالا داشتم فكر ميكردم با توجه به داستاني كه از بازي ميدونم (والبته با مال شما ها فرق داره) باز قرار چه بلايي سر تاريخ ما بيارن (البته به شكل غير عمد و از روي بي اطلاعي ، شايدم.......) اما حالا ميبينم مثل اينكه قرارنيست اتفاقي بيافته چون هر چي اتفاق بوده همه قبلا افتاده:( :( :(
البته به خودتون نگيرين منظورم بعضيا بود.................

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب من همه اين تاپيك رو تقريبا خوندم و خالا تنها با يه جمله ميتونم وضع خودم رو بيان كنم:
i'm out of control :mad: :mad: :mad:
تا حالا داشتم فكر ميكردم با توجه به داستاني كه از بازي ميدونم (والبته با مال شما ها فرق داره) باز قرار چه بلايي سر تاريخ ما بيارن (البته به شكل غير عمد و از روي بي اطلاعي ، شايدم.......) اما حالا ميبينم مثل اينكه قرارنيست اتفاقي بيافته چون هر چي اتفاق بوده همه قبلا افتاده:( :( :(
البته به خودتون نگيرين منظورم بعضيا بود.................
خوب منظورت چیه؟؟؟؟ اگر منظورت تیکه انداختن بود باید بگم
67.gif
67.gif
67.gif

اینجا برو بچ هر چی تو کتابا خونده بودن یا تو نت پیدا کرده بودن رو گذاشتن اینجا آخرش هم جای دستت درد نکنه میان چی میگن
158.gif
158.gif

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب منظورت چیه؟؟؟؟ اگر منظورت تیکه انداختن بود باید بگم
67.gif
67.gif
67.gif

اینجا برو بچ هر چی تو کتابا خونده بودن یا تو نت پیدا کرده بودن رو گذاشتن اینجا آخرش هم جای دستت درد نکنه میان چی میگن
158.gif
158.gif
دوست عزيز
1-دستتون دردنكنه;)
2-منظورمن اطلاعاتي كه در مورد بازي دادين نبود وگرنه اين همه اطلاعات رو يه جا جمع كردن كار قابل تحسينيه
3-ما دستمون تو گوشامون نميكنيم و همه صدا ها را ميشنويم اما بعضي وقتا هم "انظر الي من قال"
4-منظور من در مورد تاريخچه هايي بود كه تو تاپيك گفته بودن و همچنين منابع تاريخي
5-داستان بازي هم در كلي ترين حالت ممكن هم از نظر تاريخي ايراد اساسي داره
6-منم مثل همه تو كف گرافيك و گيم پلي اين بازيم و قطعا از دست نميدمش
7-اگه مديرا گير نميدن يكم در مورد اون ابعادي كه از اسماعيليه گفته نشده بگم
8- من قصد ناراحت كردن كسي رو نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر