Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان من یه جای بازی گیر کزدم...الان باید برم ویلیام رو بکشم توی عکا همون که ملت رو به زور میفرسته جنگ...اولش که مثل همیشه میرم پیش اون بروس تو خونش که ازش اطلاعات اولیه بگیرم...بعد دوباره طبق همیشه بهم میگه برو بگرد فعلن...میرم تو شهر میگردم..یه جا یکی داشت سخنرانی میکرد مثل مراحل قبل بعد سخنرانیش گفت بیفت دنبالش و با مشت ازش اعتراف بگیر...منم همین کارو کردم..یا رو هم یه سری اطلاعات داد....و باز هم مثل مراحل قبل خود الطیر میکشتش تا لو نده مارو...اما از اینجا به بعد طبق روال پیش نرفت! یعنی اینجا باید من دوباره برمیگشتم پیش اون بروس تو خونش تا بهم یه پر بده برم نفر بعدی رو بکشم..ولی ایندفعه نگفت که باید برم..اما من خودم رفتم..اما باز گفت برو بگرد! اما هر جای شهر میرم..و میرم عقاب ها رو آزاد میکنم و نقشه کامل میشه اما هیچی رو نقشه نمیده...نمیدونم ویلیام کجاست! باید یه چیزی رو نقشه بیاد!...میشه کمک کنید؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب اگه دقت کنی شهر ها به سه قسمت تقسیم شدن و بعضی جاهاش بسته است الان یکی دیگه از اون قسمت ها باز شده برو و اونجا ماموریت انجام بده

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
دوستان من یه جای بازی گیر کزدم...الان باید برم ویلیام رو بکشم توی عکا همون که ملت رو به زور میفرسته جنگ...اولش که مثل همیشه میرم پیش اون بروس تو خونش که ازش اطلاعات اولیه بگیرم...بعد دوباره طبق همیشه بهم میگه برو بگرد فعلن...میرم تو شهر میگردم..یه جا یکی داشت سخنرانی میکرد مثل مراحل قبل بعد سخنرانیش گفت بیفت دنبالش و با مشت ازش اعتراف بگیر...منم همین کارو کردم..یا رو هم یه سری اطلاعات داد....و باز هم مثل مراحل قبل خود الطیر میکشتش تا لو نده مارو...اما از اینجا به بعد طبق روال پیش نرفت! یعنی اینجا باید من دوباره برمیگشتم پیش اون بروس تو خونش تا بهم یه پر بده برم نفر بعدی رو بکشم..ولی ایندفعه نگفت که باید برم..اما من خودم رفتم..اما باز گفت برو بگرد! اما هر جای شهر میرم..و میرم عقاب ها رو آزاد میکنم و نقشه کامل میشه اما هیچی رو نقشه نمیده...نمیدونم ویلیام کجاست! باید یه چیزی رو نقشه بیاد!...میشه کمک کنید؟
سلام دوست عزیز
توی هر شهر باید 3 تا از 6 تا ماموریت اصلی رو انجام بدی تا بتونی تارگت اصلی رو بکشی ( البته در اوایل بازی 2 تا از 6 تا لازمه)برای اینکه هر 6 تا هم تو نقشه بیاد باید همه عقابا رو بری.شما یا همه عقابا رو نرفتی و یا از اون 6 تا ماموریت 3 تا رو نرفتی .

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
سلام دوست عزیز
توی هر شهر باید 3 تا از 6 تا ماموریت اصلی رو انجام بدی تا بتونی تارگت اصلی رو بکشی ( البته در اوایل بازی 2 تا از 6 تا لازمه)برای اینکه هر 6 تا هم تو نقشه بیاد باید همه عقابا رو بری.شما یا همه عقابا رو نرفتی و یا از اون 6 تا ماموریت 3 تا رو نرفتی .

6 تا ماموریت تو هر شهر هست؟... من تا مموری بلاک 4 غیر از کشتن تارگت اصلی تو شهر هیچ کاری نمیکردم! یعنی اون پرچ جمع کردن که 3 دقیقه وقت میده....جز ء ماموریت های اصلیه؟
من اون رو هم انجام نمیدادم! چون خیلی به نظرم مسخره بود.. من فقط غیر از کشتن تارگت اصلی ملت رو از دست سرباز ها نجات میدادم..و فوق فوقش یه جیب بری میکردم...اینا هم جزء ماموریت ها بود؟
البته فکر کنم یکی از عقاب ها رو نرفتم...
ولی من تو این شهری که باید ویلیام رو بکشم..تا الان 3 تا کار کردم..

1- یکی از گروه خودم رو دیدم که بهم گفت برو دو تا سرباز و مخفیانه بکش تا من بتونم از شهر خارج شم..که اینو انجام دادم..و اونم تشکر کرد..و گفت منو فراموش کن..شتر دیدی ندیدی :cheesygri
2- مثل شهر های قبلی و تارگت های قبلی یکی رو که داشت جلوی در کلیسا ور میزد :laughing: رو با مشت ازش اعتراف گرفتم..اونم یه سری اطلاعات داد و منم در حالت اوتوماتیک کشتمش ! ( دمو ) مثل مراحل قبلی...اما چیزی رو نقشه نیومد.
3- کلی هم ملت رو نجات دادم....

اینا کافی نبود؟

دیگه چیز دیگه نیست من انجام بدم همه جا رفتم :((

بذار برم اون یکی عقاب رو برم ببینم چی میشه....آخه میدونی من اون عقابه رو که الان مونده چرا نرفتم؟ چون در پایین ترین نقطه شهره...و وقتی میرم اونجا بدون دلیل بهم حمله میکنن!

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
6 تا ماموریت تو هر شهر هست؟... من تا مموری بلاک 4 غیر از کشتن تارگت اصلی تو شهر هیچ کاری نمیکردم! یعنی اون پرچ جمع کردن که 3 دقیقه وقت میده....جز ء ماموریت های اصلیه؟
من اون رو هم انجام نمیدادم! چون خیلی به نظرم مسخره بود.. من فقط غیر از کشتن تارگت اصلی ملت رو از دست سرباز ها نجات میدادم..و فوق فوقش یه جیب بری میکردم...اینا هم جزء ماموریت ها بود؟
البته فکر کنم یکی از عقاب ها رو نرفتم...
ولی من تو این شهری که باید ویلیام رو بکشم..تا الان 3 تا کار کردم..

1- یکی از گروه خودم رو دیدم که بهم گفت برو دو تا سرباز و مخفیانه بکش تا من بتونم از شهر خارج شم..که اینو انجام دادم..و اونم تشکر کرد..و گفت منو فراموش کن..شتر دیدی ندیدی :cheesygri
2- مثل شهر های قبلی و تارگت های قبلی یکی رو که داشت جلوی در کلیسا ور میزد :laughing: رو با مشت ازش اعتراف گرفتم..اونم یه سری اطلاعات داد و منم در حالت اوتوماتیک کشتمش ! ( دمو ) مثل مراحل قبلی...اما چیزی رو نقشه نیومد.
3- کلی هم ملت رو نجات دادم....

اینا کافی نبود؟

دیگه چیز دیگه نیست من انجام بدم همه جا رفتم :((

بذار برم اون یکی عقاب رو برم ببینم چی میشه....آخه میدونی من اون عقابه رو که الان مونده چرا نرفتم؟ چون در پایین ترین نقطه شهره...و وقتی میرم اونجا بدون دلیل بهم حمله میکنن!
نجات دادن ملت جزء مامویت ها نیست.مامویت های اصلی عبارت است از:
1.جیب بری:-"
2.گوش دادن به حرف ملت:eek:
3.پریدن از روی پشت بام ها و رسیدن به دوست خود(در زمان مشخص)
224.gif

4.اعتراف گرفتن از افرادی که ضر مفت میزنند.
96.gif

5.اسکورت کردن دوستان
111.gif

6.کشتن چندنفر(معمولا تمپلارها)
231.gif

7.کشتن کمان دارها.
219.gif

8.جمع کردن پرچم(در زمان مشخض)
117.gif

فکر نمیکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم
112.gif

ماموریت ها 8تا شد ماموریت ها در شهرها مختلف است
236.gif
(شاید بگید که فقط 6تا ماموریت توی کل شهر ها وجود دارد. به همین دلیل این توضیح را در بالا نوشتم)
موفق باشید شادمهر جان
بازم میام
18.gif
24.gif

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
خب بالاخره این ویلیام رو کشتیم :p ولی چقدر سخت بود ...کشتنش راه داشت...چون خیلی سرباز اونجا بود...ولی فرارش خیلی سخت بود..نامردا چهل نفر ریختن سرم دروازه م بستن:(
مگه میشد فرار کرد... پدرمان در امد تا از اون منظقه درآمدیم ..و در شهر از روی پشت بام ها فرار کردیم :cheesygri

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
ما که چیزی تو این ماهی ها ندیدیم! شاید منظور شما Archer ها بود
عزیزم بازی رو تموم کردی؟؟؟اگر تموم کرده باشی دست کم 2تا از اینفورمر ها میگفتند تمپلار بکشیم.من انقدر ها هم احمق نیستم که فرق کموندار با تمپلار رو نفهمم.
من در ذکر کرده بودم کشتن کماندارها.

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عزیزم بازی رو تموم کردی؟؟؟اگر تموم کرده باشی دست کم 2تا از اینفورمر ها میگفتند تمپلار بکشیم.من انقدر ها هم احمق نیستم که فرق کموندار با تمپلار رو نفهمم.
مونده بود شما به من درس AC بدی :laughing:
عزیزم templar ها 60 نفر بودم که با زدنشون تو نسخه 360 واست achivment باز میشد و توی نسخه PC فقط علافی حساب میشد! تو هیچ Side quest ـی بهت نمیگفت templar بزن،شاید یه سری از اون سرباز های معمولی رو با Templar اشتباه گرفتی!

منم الان حوصله بحث ندارم،هر جور عشقته حساب کن،فکر کن اونایی که میزنی mickey mouse هستن،فرض کن OGGI هستن،فرض کن max payne هستن،فرض کن Metal Gear هستن،فرض کن ...

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
عزیزم templar ها 60 نفر بودم که با زدنشون تو نسخه 360 واست achivment باز میشد و توی نسخه PC فقط علافی حساب میشد! تو هیچ Side quest ـی بهت نمیگفت templar بزن،شاید یه سری از اون سرباز های معمولی رو با Templar اشتباه گرفتی!

منم الان حوصله بحث ندارم،هر جور عشقته حساب کن،فکر کن اونایی که میزنی mickey mouse هستن،فرض کن OGGI هستن،فرض کن max payne هستن،فرض کن Metal Gear هستن،فرض کن ...

جواد جان زیاد خودتو ناراحت نکن ایشات عضو تازه هستن و آشنایی کامل با شما ندارند و گرنه اینطوری صحبت نمیکردن:biggrin1:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640

بازی رو تموم کرده خیلی وقت پیش هم تموم شده !!!
من از فعالیت آقا جواد خبر دارم !!( چند صفحه پیش خودش گفته .)
حالا اگه میشه به ما بگو کی و کجا میگن تمپلار بکشیم ما ندیدیم ؟؟؟؟؟؟:confused::confused::-"

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam

حیف که اگه جواب شما رو بدم همه میشن دایه ی دلسوزتر تر از مادر.
بله اشتباه از من بوده.پس همه چی رو بی خیال.:-"
در ضمن نمیخواد سابقت رو به رخ من بکشی .
شما فقط یه پیش نمایش با کمک رضا و بلک کتس نوشتی اونم با کلی اشکالات.
یه سوال ازکی تا حالا ACشده درس؟؟؟؟؟ بینم جرا فکر میکنی من هم مثل خودت فرض میکنم؟؟؟
من واسه این گفتم تمپلار چون خود اینفورمر میگفت تمپلار.
بعد از دادن این پست هم 100درصد بن میشم. چون جوابتون رو دادم.
با اجازه آقای فعال.

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
در ضمن نمیخواد سابقت رو به رخ من بکشی .
شما فقط یه پیش نمایش با کمک رضا و بلک کتس نوشتی اونم با کلی اشکالات.
یه سوال ازکی تا حالا ACشده درس؟؟؟؟؟ بینم جرا فکر میکنی من هم مثل خودت فرض میکنم؟؟؟
من واسه این گفتم تمپلار چون خود اینفورمر میگفت تمپلار.
با اجازه آقای فعال.
بابا ایول
58.gif
58.gif
58.gif
تو پست من چیزی از سابقه میبینی؟ من گفتم پیش نمایش نوشتم؟ اون قضیه مال 1 سال پیش ـه اشکالی هم توش نمیبینم چون اون موقع کلفت تر از شما بالا سرمون بودن تا اشتباهاتمون رو بگن! شما اون موقع احتمالا اصلا نمیدونستی BC چیه! بازی ـه یا خوردنیه
210.gif

حوصله جواب دادن به تو هم ندارم، حالا وایسا اینجا هی بگو این Templar هست اون Archer شاید یه چیزی دستگیرت شد ما چی میگیم
ugly004.gif

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
بابا ایول
58.gif
58.gif
58.gif
تو پست من چیزی از سابقه میبینی؟ من گفتم پیش نمایش نوشتم؟ اون قضیه مال 1 سال پیش ـه اشکالی هم توش نمیبینم چون اون موقع کلفت تر از شما بالا سرمون بودن تا اشتباهاتمون رو بگن! شما اون موقع احتمالا اصلا نمیدونستی BC چیه! بازی ـه یا خوردنیه
210.gif

حوصله جواب دادن به تو هم ندارم، حالا وایسا اینجا هی بگو این Templar هست اون Archer شاید یه چیزی دستگیرت شد ما چی میگیم
ugly004.gif
دزسته اونجا اشتباه ازمن بود. منظورم دوستان دیگر بود که سابقه رو گفته بودند.
بازم شرمنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر