Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
یه سری مشکلات بازی رو برطرف میکنه .....;)

Assassin's Creed 1.02 PC Patch

assassins_creed_logo.jpg

:arrowd:

* Fixed a rare crash while riding the horse in Kingdom
* Fixed a corruption of Altair’s robe on certain graphics hardware
* Cursor is now centred when accessing the Map
* Fixed a few problems with Alt-Tab
* Fixed a graphical bug in the final fight
* Fixed a few graphical problems with dead bodies
* Fixed pixilation with post-FX enabled on certain graphics hardware
* Fixed a small bug in the DNA Menu that would cause the image to disappear if the arrow was clicked rapidly
* Fixed some graphical corruption in Present Room with low Level Of Detail
* Character input is now cancelled if the controller is unplugged while moving
* Added support for x64 versions of Windows
* Fixed broken post-effects on DirectX 10.1 enabled cards

با تشكر ولي وقتي اينو مي ريزم كرك بازي از بين ميره و بايد دوباره كرك رو بريزم حالا اينجوري درسته؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
می خوام یه چیزی اینجا بنویسم که اصلاً جاش تو این تاپیک نیست ولی مجبورم:
هر چی تو نت گشتم راهنمایی در رابطه با بازی Simcity پیدا نکردم.اینجا هم که تا بیست روز نشه نمیشه تاپیک زد و سوال در رابطه با این بازی پرسید.
اگه شما تو سایت چنین تاپیکیرو داشتید بگید تا با دقت بگردم.
(می دونم الآن آماج حملات قرار می گیرم.ببخشید مجبور بودم.شما جواب بدین من پستمو پاک می کنم)
ممنون

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
سلام
می خوام یه چیزی اینجا بنویسم که اصلاً جاش تو این تاپیک نیست ولی مجبورم:
هر چی تو نت گشتم راهنمایی در رابطه با بازی Simcity پیدا نکردم.اینجا هم که تا بیست روز نشه نمیشه تاپیک زد و سوال در رابطه با این بازی پرسید.
اگه شما تو سایت چنین تاپیکیرو داشتید بگید تا با دقت بگردم.
(می دونم الآن آماج حملات قرار می گیرم.ببخشید مجبور بودم.شما جواب بدین من پستمو پاک می کنم)
ممنون

یه سر بزن این جا :
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=80&page=84
خیلی هم خوب سرچ نکردی ها!!!!!!!!
هر چی خواستی بپرس از بچه ها جواب میگیری .

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
من گیر کردم در قسمتی که وقت میده تا معموریت هارو انجام بدم کمک کنید باید چیکار کنم
خوب بگو تو کدوم ماموریت هستی . توی بعضی از آنها باید چند نفر رو بدون اینکه بفهمند بکشی.البته فکر نکنم شما در این ماموریت گیر کرده باشی. شاید اون ماموریت هست که باید از طریق پست بام ها به دوست اساسین خود برسی.
به هر حال ای کاش گفته بودی دقیقا کجایی.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
یه سر بزن این جا :
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=80&page=84
خیلی هم خوب سرچ نکردی ها!!!!!!!!
هر چی خواستی بپرس از بچه ها جواب میگیری .

بابا شماها دیگه کی هستین؟الآن با ترس و لرز اومدم تو تاپیک.گفتم الآنه که ببینم منو توبیخ کردین که چرا چنین موضوعی رو اینجا آوردم.خیلی با مرام هستین.خیلی ممنون از راهنماییتون و چشم سعی می کنم بیشتر جستجو کنم.
الآن پست قبلی رو ویرایش می کنم تا تاپیک از موضوع خارج نشه.

"پست قبلیم ویرایش نمیشه"

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بابا شماها دیگه کی هستین؟الآن با ترس و لرز اومدم تو تاپیک.گفتم الآنه که ببینم منو توبیخ کردین که چرا چنین موضوعی رو اینجا آوردم.خیلی با مرام هستین.خیلی ممنون از راهنماییتون و چشم سعی می کنم بیشتر جستجو کنم.

"پست قبلیم ویرایش نمیشه"
تو که نمیخوای تاپیک منحرف بشه الان همین پستت تاپیک رو منحرف میکنه:biggrin1:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!

"پست قبلیم ویرایش نمیشه"

چون کاربره جدیدی هستی توبیخ نشدی :biggrin1: عزیز جان اینجا تاپیک AC هست
شما برای چیزی که میخوای برای بدست آوردنش 1 ساعت تو BC بگردی پیدا میکنی
همه چیز در BC پیدا میشه
ممنون

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
سلام

دوستان عزیز سلام من اولین پستم در این فروم هست...:love:

می خوام در مورد این بازی نظرمو بگم...من الان مموری بلاک 4 رو تموم کردم...

اولا که به نظر من بازی اصلن خسته کننده نیست...تکراری هم نیست...شهر ها و موسیقی آن قدر زیبا هستن که اصلن احساس خستگی به انسان دست نمیده...شخصا موقعی که به اورشلیم وارد شدم و از دور قدس رو دیدم اشکم در اومد! خیلی قشنگ درست کردن...فقط حیف که دور تا دور قدس سرباز وایساده نمیذاره بری داخل رو بیبنی:p خلاصه موسقیش محشره به نظر من...صدای کلیسا و صدای حماسی فیلم...وقتی با اسب می تازی اهنگ تند میشه...گفتم اسب..به نظر خیلی اسب سواری رو خوب درست کردن...از اوبلیون قشنگ تر..
واسه این میگم خسته کننده نیست چون من یه بار تا اورشلیم رفتم تازه فهمیدم دیسکم همون نسخه ناقصه! :-"خلاصه رفتم نمایندگی وست گیم توی میلاد نور...یه کاملشو خریدم...(دمشون گرم کلی با هاشون حال کردم..مغازه فقط گیم میفروخت:cheesygri ...قیمتشم خیلی خوب بود)..خلاصه اومدم نصب کردم...سیو های نسخه قبلی رو نشناخت..و مجبور شدم از اول برم...ولی اصلن خسته نشدم...فقط چند تا نکته های کوچیک تو بازی به نظرم خوب نیومد...
یکی اینکه اون زنا که کوزه رو سرشون بادم بهشون میخوره کوزشون میافته! کلی بارمون میکنن:((:(( بعد اینکه من نفهیمدم تو بازار زدن کیف پول ملت به چه دردی میخوره...چون تا اینجا که خبری از خرید و فروش نیست...هست؟...بعد به نظرم زیاد روی سلاح تو این بازی کار نشده..شایدم عمدی بوده...یعنی تنوع سلاح تو بازی نیست....خوب میشد مثل اوبلیون میشد شمشیر بهتر خرید... به هرحال..اونجا هم که طرف رو میکسی یه کم غیر طبیعی کار شده..طرف انگار نه انگار زخمی شده :cheesygri کلی حرف میزنه...یعنی میخوام بگم کاش لحن صحبتش رو هم همراه با درد طبیعی میساختن..نه اینکه عادی صحبت کنه...شایدم من توقع زیادی دارم...اون پرچم ها توی بازی هم من میگیرمشون بازی یه سیو میشه..میخواستم بدونم واقعه درسته؟یعنی خارج شی از همون جا که پرچم رو خوردی دوباره شروع میشه؟:confused:

یه نکته هم در مورد گرافیک بازی بگم...به نظرم برای اینکه این بازی رو با اخرین جزئیات بازی کنی..نیاز به گرافیک خفن نیست! بیشتر روی سی پی یو و رم مانور دادن...چون من کارتم
7600gs هست اما سی پی یوم دو هسته ای 2180 و رم دو گیگ باس 800 دارم روی ایکس پی با رزولوشن 1024 در 768 بازی میکنم تنظیمات گرافیکی رو تا اخر بردم بالا و اصلن با افت فریم هم مواجه نشدم...;)

ببخشید در حضور اساتید من زیاد حرف زدم...شاید از ذوق اولین پست در فروم بود...:cheesygri

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
دوستان عزیز سلام من اولین پستم در این فروم هست...:love:

می خوام در مورد این بازی نظرمو بگم...من الان مموری بلاک 4 رو تموم کردم...

اولا که به نظر من بازی اصلن خسته کننده نیست...تکراری هم نیست..

ببخشید در حضور اساتید من زیاد حرف زدم...شاید از ذوق اولین پست در فروم بود...:cheesygri

دوست من در مورد کیف پول زدن شما کیف پول نمیزنی و یه نامه از طرف میدزدی که اطلاعاتی از تارگت داره.دوم اینکه خداییش وقتی زخمی میشدن داد و بیداد راه مینداختن و ناله میکردن.صداشون هم فرق می کرد.راستی به bcخوش اومدی.

آخرین ویرایش:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوست من در مورد کیف پول زدن شما کیف پول نمیزنی و یه نامه از طرف میدزدی که اطلاعاتی از تارگت داره.دوم اینکه خداییش وقتی زخمی میشدن داد و بیداد راه مینداختن و ناله میکردن.صداشون هم فرق می کرد.راستی به bcخوش اومدی.

در مورد کیف پول ممنون من نمیدونستم...ولی در مورد زخمی شدن..من منظورم اون نه نفر اصلی بود..برای همین به حرف زدنشون اشاره کردم...موقعی که میکشیم به حالت دمو میره...ولی نحوه حرف زدنشون در حال مرگ نیست:eek: اما در مورد سرباز های عادی بله منم با شما هم عقیده هستم قبل مرگ ناله میکنن و کمک میخوان.
:love:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
در مورد کیف پول ممنون من نمیدونستم...ولی در مورد زخمی شدن..من منظورم اون نه نفر اصلی بود..برای همین به حرف زدنشون اشاره کردم...موقعی که میکشیم به حالت دمو میره...ولی نحوه حرف زدنشون در حال مرگ نیست:eek: اما در مورد سرباز های عادی بله منم با شما هم عقیده هستم قبل مرگ ناله میکنن و کمک میخوان.
:love:
خب اون قسمت هایی که با target های اصلی بعد از مرگشون حرف میزنمیم اصلا real نیست بلکه شبیه سازی شده توسط دستگاهه برای همینه که اصلا حس مردن به ادم نمیدن

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
آقایون یه راهنمایی
من می خوام این بازی رو بخرم ولی می دوونید که واسه ps3 نباید ریسک کرد و هر بازی رو خرید می خواستم بدونم این بازی ارزش داره که من 70 80 تومن بدم بهش !!!؟
چند ساعته تموم میشه، گرافیکش چه جوریه ( البته دمو دیدم ازش ) ، مثل بعضی بازیها تو کنترل مشکل نداره؟
کلاً روی اعصاب آدم راه میره یا نه!:biggrin1:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
آقایون یه راهنمایی
من می خوام این بازی رو بخرم ولی می دوونید که واسه ps3 نباید ریسک کرد و هر بازی رو خرید می خواستم بدونم این بازی ارزش داره که من 70 80 تومن بدم بهش !!!؟
چند ساعته تموم میشه، گرافیکش چه جوریه ( البته دمو دیدم ازش ) ، مثل بعضی بازیها تو کنترل مشکل نداره؟
کلاً روی اعصاب آدم راه میره یا نه!:biggrin1:

والا به نظر من که ارزش داره البته اگه عاشق اینجور بازی ها باشی کلن بازی هایی که داستان های جذاب داره و قابل بحث...

در مورد تموم شدن من نمیتونم نظر بدم چون خودم اواسط بازی هستم...دوستان نظر بدن..

در مورد گرافیک من با گرافیک بازی در قسمت های مربوط به ااطیر که در زمان جنگ های صلیبی اتفاق میافته خیلی حال کردم...خیلی قشنگ ساخته شده مخصوصا شهر ها..و اسب سواری..و آدم ها رو طبیعی ساختن..ولی خود من اصلن با گرافیک قسمت های بازی که در زمان آینده اتفاق میافته اونجا که دکتر و لوسی هستن اصلن حال نکردم..خیلی ابتدایی ساختن! با اینکه من دارم با آخرین گرافیک بازی ..بازی میکنم..ولی اون قسمت هاش اصلن خوب کار نشده..ولی چون درصد کمی از بازی توی اون قسمت میگذره..و خود بازی اصلی در زمان گذشتست..زیاد اذیت نمیکنه...

موسیقی بازی فوق العادست!

در مورد گیم پلی اگر عادت کنی..خیلی راحته..ولی اولاش شاید اعصابت خورد بشه!

نظر نهایی من: بخرش!

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
سلام بچه ها.هیچ توجه کردین که تو این بازی چقدر دکتره شبیه المعلم هست؟؟؟؟البته میدونم یه کم با این انجمن نمیسازه.ولی اگه کس بامن هم نظره حتما بهم بگه.قیافش نوع ایستادنش و و و... خیلی جالبه.نه؟؟؟؟؟؟راستی تا به حال هیچ گیمی که خارج شدن ازش از اساسینز کرید اعصاب خورد کن تر باشه دیدید؟؟دوست عزیزمون Shadmehr_mگفته بودند که ایکاش میشد شمشیر بهتری خرید. عزیزم بعد از مموری بلاک4 هر کدوم از تارگت ها رو که بکشی المعلم یه شمشیر باحال تر بهت میده.
خوب سرتون درد گرفت بای
223.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر