Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
آقا من یه جایی گیر کردم
یه ماموریت هست که ظاهرا باید کیوسک هایی که مخصوص فروش هست رو یه کاری بکنم
وقتی می رم جلو پیغام می ده که باید ضربه ای بزنم ولی خب نمی دونم چرا نمیشه
همون دکان هایی که صاحب اونها در GPS بازی نشون داده می شن و باید از بین برن فک کنم !

به هر حال این نظر من بود و اینو بگم در این سایت عضو شدم تا راحت تر بتونم از تجربیات شما استفاده کنم.(امیدوارم نظر من کسیو ناراحت نکرده باشه)
نظر شما کاملا محترم و از دید خودتون هم منطقی !
اتفاقا من هم با اون قسمت زیادی دیالوگ ها موافقم با شما !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بهزاد جان شما کافیه ی کسی که نزدیک کیوسک هست رو به سمت اون پرتاب کنی،نزدیک شو با Shift + Left click میگیره و با جهت دادن میتونی به هر سمتی پرتاب کنی :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه ماموریت هست که ظاهرا باید کیوسک هایی که مخصوص فروش هست رو یه کاری بکنم
وقتی می رم جلو پیغام می ده که باید ضربه ای بزنم ولی خب نمی دونم چرا نمیشه
همون دکان هایی که صاحب اونها در GPS بازی نشون داده می شن و باید از بین برن فک کنم !
اونجا باید یکی رو grab کنی بعد طرف دکه ها پرتش کنی تا دکه ها خراب شن

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
با سلام به همه اساتید
من یه عضو تازه وارد سایت هستم و شاید این پست من زیاد مورد پسند شما نباشه.ولی جمله زیر رو به عنوان یه سوال بخونید:
بازی AC واقعاً چه برجستگی داشت که در سایتهای مختلف بازی این همه روش مانور داده شد؟نوآوری جدیدی داشت؟(ضربات شمشیرها یا بالا رفتن از موانع حتماً در برخی از بازیهای دیگه بوده)
گرافیک خوبی داشت؟یا بازی باید به دیالوگهای زیاد و حوصله بر خودش افتخار کنه؟بعضی مواقع هنگام بازی فکر می کنم دارم فیلم می بینم از بس که دیالوگ زیاد داره.
من زیاد دستی در بازی های رایانه ای ندارم ولی تو این چند بازی که انجام دادم و تعریفش رو از شما شنیدم و خوندم واقعاً می تونم بگم AC فقط یه برتری داشت اونم تعریف های زیادتر این بازی نسبت به بازیهای دیگه قبل از انتشار.

به هر حال این نظر من بود و اینو بگم در این سایت عضو شدم تا راحت تر بتونم از تجربیات شما استفاده کنم.(امیدوارم نظر من کسیو ناراحت نکرده باشه)

دوست عزیز من تا حدی با صحبت های شما موافقم گیم پلی بازی بعد از یه مدت واقعا کسل کننده میشد اینکه بخوی در هر شهر و در هر جا یه کار یکسان بکنی .
از لحاظ گرافیگ و طراحی بازی ونور پردازی به نظر من بازی در حد بسیار بالایی قرار داشت و البته تنها چیزی که این بازی رو از بقیه بازی ها جدا میکنه داستان بازی است. البته نحوه روایت این داستان رو ما در قالب دیالوگ های بازی میشنویم مثل اینکه داری یه فیلم رو میبینی البته یه بازی هم هست مثل سایلنت هیل که داستان بازی رو در قالب دست نوشته و کتاب هایی که وسط بازی پیدا میکنید بهتون میگه . این دیگه بر میگرده به طبع شما در بازی که کدام رو بیشتر میپسندید. اصولا بازیهای که ساخت شرق و ژاپن باشه کمتر دیالوگ در بازی داره و داستان بازی تا اواخر بازی پوشیده میمونه . اصولا ژاپنی ها قوه تخیل خوبی برای داستان پردازی و چند لایه داستان درست کردند ندارند. همان طور که در یه بازی مثل سایلنت هیل دیدم که قسمت اول و دوم و سوم و چهارم هر کدام راه جدایی برای خودشان رفتند
در مورد دیالوگ های بازی هم باید بگم که اصولا همین دیالوگ ها بود که با بیان داستان زیبای خودش بازیکن رو مشتاق میکرد . حالا اگه شما از دیالوگ های بازی راضی نبودی پیشنهاد میکنم چند تا کتاب انگلیسی بخون یا نوار انگلیسی گوش کن تا برای سری دوم این مجموعه حرفاشونو بفهمی و دیگه حوصلت سر نره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با سلام به همه اساتید
من یه عضو تازه وارد سایت هستم و شاید این پست من زیاد مورد پسند شما نباشه.ولی جمله زیر رو به عنوان یه سوال بخونید:
بازی AC واقعاً چه برجستگی داشت که در سایتهای مختلف بازی این همه روش مانور داده شد؟نوآوری جدیدی داشت؟(ضربات شمشیرها یا بالا رفتن از موانع حتماً در برخی از بازیهای دیگه بوده)
گرافیک خوبی داشت؟یا بازی باید به دیالوگهای زیاد و حوصله بر خودش افتخار کنه؟بعضی مواقع هنگام بازی فکر می کنم دارم فیلم می بینم از بس که دیالوگ زیاد داره.
من زیاد دستی در بازی های رایانه ای ندارم ولی تو این چند بازی که انجام دادم و تعریفش رو از شما شنیدم و خوندم واقعاً می تونم بگم AC فقط یه برتری داشت اونم تعریف های زیادتر این بازی نسبت به بازیهای دیگه قبل از انتشار.

من اما اصلا باشما موافق نیستم
این حرف شما واقعا معلوم میکنه زیاد بازی نمی کنید چرا که ساختن 3 تا شهر با اون جزئیات و بزرگی و نرمی بازی در زمان رندر کردنه شهر بصورت یه نمای فوق العاده که تاحالا دیده نشده چیزه کمی نیست بلکه یه شاهکاره. و اینکه بتونی هر جایی و بالای هر مکانی که بخوای،بری کاره هر کسی نیست فقط کافیه به بازی های دیگه که شبیهه این بازی هستند(البته شبیه که نیستن چون مثله این بازی فکر نمی کنم وجود داشته باشه که بشه مقایسه کرد:biggrin1:)و هم ژانر هستن،نگاه کنی منظورم رو می فهمی.
بالا رفتن از دیوار شاید یه خورده ساده باشه ولی وقتی به کیفیته بالا رفتن دقت کنی میبینی که هیچ گونه فاصله ای بین دسته الطیر و لبه دیواری که ازش داره بالا میره وجود نداره و این نشان از دقت فوق العاده تیم سازنده هستش.در مورده مبارزها فقط اینو میگم که بازی هایی که از شمشیر به عنوان صلاح استفاده میشه زیاد داشتیم ولی همه یه جوری خیالی بودن و تا به حال مبارزه های به این صورت واقعی و جذاب وجود نداشته.
در مورده گرافیک این بازی یه گرافیک هنری داره نباید با بازیی مثله کرایسیس مقایسه بشه.در ضمن سازنده ها می خواستن با سخت افزار های امروزی بتونی وقتی بالای برج می ایستید یه فریم خوب داشته باشید و یک محیط با جزئیات بالا که کله شهر رو به زیبایی زیره پاتون احساس کنید نه اینکه وقتی از دور به شهر نگاه کنید فکر کنید دارید به یه عکس نگاه می کنید;)
من خودم وقتی بازی رو با این عظمت و جزئیات دیدم واقعا متحیر شدم که چه طور محیط های با این بزرگی و با این جزئیات بالا با این فریم و نرمی خاصش خلق شده.
دیالگ ها فوق العاده اند اگر مشکلی هست مشکل از شماست چرا که هیچ دیالگه اضافیی من به شخصه ندیدم.شاید دیالگ های افراده دیگه یه خورده پیشه پا افتاده هستش وقتی ازشون سوال می کنید ولی این مقتضای یه بازیه و نباید انتظاره یک فیلم رو ازون داشت.گرچه در کل دیالگ ها و داستان بازی از فیلم های سینمایی هم جذاب ترند.
شما اگه تازه بازی خور شدید این بازی یه خورده برای شما بی معناست شاید بعدا ارزشه این بازی رو بفهمید.
در مورد داستان این تاپیک رو بخونید پشیمون نمی شید...;)
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10406&highlight=assassins+Creed

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام من مي خوام ويندوز رو عوض كنم تنها مشكلم save هاي اين بازيه ادرسش كجاست برم بر دارم كه واقعا حيفه اين همه رفتم دوباره باز بازي كنم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با سلام من مي خوام ويندوز رو عوض كنم تنها مشكلم save هاي اين بازيه ادرسش كجاست برم بر دارم كه واقعا حيفه اين همه رفتم دوباره باز بازي كنم
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
جناب qqqqq مطمئناً این مشکل از منه.احتمالاً این بازی به ذائقه من نمیاد.ولی قبول کن اگه شخصیت اصلی بازی به مرور از بعد اکشن پیشرفت می کرد خیلی قشنگتر بود.شاید هم به خاطر سبک این بازی این کار انجام نشده.
بهر حال باید این جا باشم و از علم شما استفاده کنم تا بدونم بازی ها چی هستن و چی میگن.
ممنون

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی قبول کن اگه شخصیت اصلی بازی به مرور از بعد اکشن پیشرفت می کرد
ما نیز نفهمدیدم شما چی گفتی :D عزیزم به نظرت قابلیت های altair بعد harvest کردن target ها ارتقا پیدا نمیکرد؟

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
جوادی جان من به قول شما نفهمیدم ایشون چی گفتن:cheesygri
این یعنی چی؟ولی قبول کن اگه شخصیت اصلی بازی به مرور از بعد اکشن پیشرفت می کرد :confused:
ولی بعضی ها این بازی انتقاد میکنن و میگن که بازی فقط روش زوم شده بود باید گفت که داستان بازی را ایشون کامل نخواندند
من بعد از تمام کردن دوباره crysis و bioshock که دلم واسشون تنگ شده بوده دوباره میرم سراغ AC این از نبود بازی هست :(

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی بعضی ها این بازی انتقاد میکنن و میگن که بازی فقط روش زوم شده بود باید گفت که داستان بازی را ایشون کامل نخواندند
کجا روی این زوم شده بود :D همه زوم ها روی CoD4 بود :D

برای تایپ کلمه پ دکمه ژ رو بزن.
خو مشکل اینه من الان خونه نیستم uni هستم :D به خاطر همون هر 2 تای اون حرف هایی که گفتید روی کیبرد کار نمیکنه :D الانم "پ" رو کیبرد عوض کردم تا تونستم بنویسم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر