Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
1 . من XP استفاده میکنم
2.خود DVD یه اپدیت میکنه
3.تو Run رفتم DXdiag هم تایپ کردمم تو تب Sound 1 هم رفتم اما Sound CC رو ندارم
4. درست نشد و از کارت صدای مادر بورد استفاده میکنم Vista Editon Peremium SLI ASUS
Sound max HD Audio

خوب پس این کار رو بکنید ببین درست میشه.

میری Control Panel .. اونجا Sound and Audio Devices .. یک صفحه دیگه باز میشه به اسم Sound and Audio Devices Properties .. اون پاین دست راست در قسمت Speaker Settings یک دکمه داره به اسم Advanced .. اونجا در تَب Performance .. وسط صفحه نوشته Hardware Acceleration .. اونجا یک Slider داره .. اون رو بگذارید روی خط دوم از دست چپ یعنی خط کنار None . زیرش مینویسه Basic Acceleration .

نمیدونم بعد این کار restart هم میخواد یا نه .. ولی برای چند تا از بچه ها اینجوری درست شد.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سخه pc اضافاتی هم نسبت به نسخه هایه دیگه داره؟
همچین چیز خاصی هم نیست فقط یه چند تا side quest اضافه شده
پ.ن:پارسیا میگم چی شده قبلا تو این تاپیک ها پیدات نمیشد:biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حس PC gamer دوستی پارسیا جونم گل کرده :D

کسی عکسی داره که جای اون 60 تا گارد ها رو مشخص کنه؟ حسش نیست بگردم پیداشون کنم،همه پرچم ها رو پیدا کردم مونده اینا :D ( حالا اسمشون هم یادم رفت :D)

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام تو شهر ها بعضي اشخاص هستند كه بايد با ديالوگشون گوش بديم بهد مي رن يه جاي خلوت مي زنيمش يه سري اطلاعات مي ده اما بعضي رو نميشه زد؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
با سلام تو شهر ها بعضي اشخاص هستند كه بايد با ديالوگشون گوش بديم بهد مي رن يه جاي خلوت مي زنيمش يه سري اطلاعات مي ده اما بعضي رو نميشه زد؟
اون ها رو که نباید بزنی..باید بری و بدون اینکه متوجه بشن جیب زنی کنی ;)

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
نگارش جديد PC كه فرق مي كنه حتي با نگارش قبلي و خراب PC هم تفاوت داره در كل بهتر شده اما يك چيزي كه من ديروز ديدم و نمي دونم تو كنسول ها هم بود يا نه، سمج تر شدن اين گدا ها ست. ديروز براي اينكه از دست يكي از اين گدا هاي سمج فرار كنم از ديوار بالا رفتم زنيكه يك سنگ برداشت زد به من افتادم بعد زنه فرار كرد رفتم دنبالش همون زني كه مي گفت من ضعيف و گرسنه و مريضم از نگهبان ها هم سريع تر مي دويد. :laughing:به خدا اين گداهاي اورشليم با گدا هاي تهران رقابت مي كنن!

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
حس PC gamer دوستی پارسیا جونم گل کرده :D

کسی عکسی داره که جای اون 60 تا گارد ها رو مشخص کنه؟ حسش نیست بگردم پیداشون کنم،همه پرچم ها رو پیدا کردم مونده اینا :D ( حالا اسمشون هم یادم رفت :D)
سلام
برو اینجا :arrowd:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9736
-------------
توجه:
برای پیدا کردن مکان این Templar ها کافیست به تصاویر نقشه هایی که برای پرچم ها در زیر قرار گرفته است مراجعه کنید. مکان Templar ها در نقشه به صورت دایره سبز رنگ مشخص شده است.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من به شدت گیر کردم همون اوایل بازی که دروازه ی شهر باز میشه و میتونی از شهر خارج بشی یعنی بعد از اینک موسان رو قبل از المعلم گیر میاری و میبری پیشش تا بکشتش و بعد شمشیرتو بهت میده اونجا به بعد نمیدونم چیکار باید بکنم view پوینت هم چندتا گرفتم ولی خارج از شهر که میرم اکثرا مسیراشون بسته هست در ضمن تو اون قسمت تمرینی یا Practic من گیر کردم هیچکدومش رو نمیتونم رد کنم نه combi kill رو نه fight رو دوستان راهنمایی کنن به صورت کامل ممنون

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
دوستان من به شدت گیر کردم همون اوایل بازی که دروازه ی شهر باز میشه و میتونی از شهر خارج بشی یعنی بعد از اینک موسان رو قبل از المعلم گیر میاری و میبری پیشش تا بکشتش و بعد شمشیرتو بهت میده اونجا به بعد نمیدونم چیکار باید بکنم view پوینت هم چندتا گرفتم ولی خارج از شهر که میرم اکثرا مسیراشون بسته هست در ضمن تو اون قسمت تمرینی یا Practic من گیر کردم هیچکدومش رو نمیتونم رد کنم نه combi kill رو نه fight رو دوستان راهنمایی کنن به صورت کامل ممنون
قسمت تمرینی رو میتونی با زدن دکمه ESC بپیچونی(Skip).
اگر به نقشه نگاه کنی اون گوشه نوشته که باید چکار کنی. احتمالا میگه که باید به نمایندتون تو دمشق مراجعه کنی دقیق یادم نیست...

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

احتمالا اونجایی هستی که باید بری به سمت اورشلیم تنها راهش اینه از روی نقشه بری چون مسیرش هم طولانیه هم بد قلق راه دیگه ای هم نداره.اکه همه view ها رو بگیری راه هم معلوم میشه.
در مورد قسمت تمرینی هم روی صفحه میزنه باید چی کار کنی.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
نگارش جديد PC كه فرق مي كنه حتي با نگارش قبلي و خراب PC هم تفاوت داره در كل بهتر شده اما يك چيزي كه من ديروز ديدم و نمي دونم تو كنسول ها هم بود يا نه، سمج تر شدن اين گدا ها ست. ديروز براي اينكه از دست يكي از اين گدا هاي سمج فرار كنم از ديوار بالا رفتم زنيكه يك سنگ برداشت زد به من افتادم بعد زنه فرار كرد رفتم دنبالش همون زني كه مي گفت من ضعيف و گرسنه و مريضم از نگهبان ها هم سريع تر مي دويد. :laughing:به خدا اين گداهاي اورشليم با گدا هاي تهران رقابت مي كنن!
واقعا ، اینا خیلی سریشن با سنگم میزننت وقتی هم یه مشت کوچیک بهشون میزنی گارد ها میان دنبالت واقعا که.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
با سلام به همه اساتید
من یه عضو تازه وارد سایت هستم و شاید این پست من زیاد مورد پسند شما نباشه.ولی جمله زیر رو به عنوان یه سوال بخونید:
بازی AC واقعاً چه برجستگی داشت که در سایتهای مختلف بازی این همه روش مانور داده شد؟نوآوری جدیدی داشت؟(ضربات شمشیرها یا بالا رفتن از موانع حتماً در برخی از بازیهای دیگه بوده)
گرافیک خوبی داشت؟یا بازی باید به دیالوگهای زیاد و حوصله بر خودش افتخار کنه؟بعضی مواقع هنگام بازی فکر می کنم دارم فیلم می بینم از بس که دیالوگ زیاد داره.
من زیاد دستی در بازی های رایانه ای ندارم ولی تو این چند بازی که انجام دادم و تعریفش رو از شما شنیدم و خوندم واقعاً می تونم بگم AC فقط یه برتری داشت اونم تعریف های زیادتر این بازی نسبت به بازیهای دیگه قبل از انتشار.

به هر حال این نظر من بود و اینو بگم در این سایت عضو شدم تا راحت تر بتونم از تجربیات شما استفاده کنم.(امیدوارم نظر من کسیو ناراحت نکرده باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر