Multi Platform Assassin Creed III Remastered

29 مارس نسخه ریمستر بازی اساسین 3 منتشر میشود که با بهبود گرافیک ،تکسچرهای hd و تغییرات گیم پلی همراه است.از تغییرات گیم پلی میشود به تغییرات در شلیک تیر ،اضافه شدن مخفی کاری بیشتر و موارد دیگر که از اینجا قابل مشاهده هست،اشاره کرد.
MSLeb8Qkwnb4XHwF4WNgME-650-80.jpg
این بازی از 21 مارس برای nintendo قابل بازی بوده است و از 29 مارس برای سه پلتفرم ایکس باکس وان ، pc و ps4 در دسترس خواهد بود
سیستم مورد نیاز به شرح زیر است:
assassins_creed_3_remastered_specs_graph-1152x648.jpg
همراه بازی dlc های افلاین این نسخه به همراه ریمستر نسخه liberation عرضه میشود.
پ.ن:از تاپیک قبلی بیش از 5 سال گذشته بود برا همین که زیر خاکی بیرون نیارم . تاپیک جدید زدم.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
یعنی بعد از دو سه تجربه اساسین اشغال، بلاخره یه بازی درست و درمون بازی کردم!

AC3 رو زمانی که عرضه شد خیلی بهم نچسبید و حتی یادم ول کردم، ولی الان که بازی میکنم میبینم چقد خوش ساخته یعنی حداقل از ادیسه و سیندیکیت و اورجینز بهتره!
گرافیک بازی به شکل خیره کننده بالا رفته، من رو شدیدا یاد یونیتی میندازه یه جاهایی حس میکنم یونیتی هست به خصوص که این نسخه از لحاظ موشن کپچر خیلی پیش رفت داشت و پارکور عالی ای داشت همون موقع هم یادمه و یونیتی هم که معرکه بود. ولی حالا نمیدونم شاید من اشتباه میکنم ولی حس میکنم یک سری از موشن کپچر های یونیتی به بازی اضافه شده چون یک سری حرکات بازی عینا ارنو هست و یادمه تو نسخه اصلی نبود! فقط کاش حالا که اینقدر زحمت کشیدن پائین اومدن رو هم به بازی اضافه میکردن.
گیم پلی بازی که همون هست و فرقی نکرده دوباره همون مبارزات اساسینی تن به تن معرکه رو ادم تجربه میکنه نه مثل اورجینز یا ادیسه که باید با یه تبر هی میوفته به جون یارو هیچ جوره هم حس نکنی اساسین هستی فقط یک سری قابلیت جدید مثل مخفی کاری اضافه شده که متاسفانه هوش مصنوعی رو براش بازنویسی نکردن، مثلا بری قاطی بوته ها سرباز ها بیان از جلوت رد بشن متوجه حضورت نمیشن! یا سوت میزنی یهو یه سرباز با چندین متر فاصله میاد ولی سرباز کناریت هیچی!
یک مشکل بزرگ باگ های بازی هست که روانی کننده است چندین بار شده تو دیوار یا بین درخت ها گیر کردم!
اسب سواری هم واقعا دیوونه میکنه، اسبه یهو میبینی از روی یه سنگ بزرگ میپره بعد جلو یه بوته کوچیک توقف میکنه و زود هم نفس کم میاره!!

در کل که به نظر من کسائی که تا یونیتی رو تجربه کردن دوست داشتن این بازی رو باید دوباره هم شده هم برن، کاش یوبی سافت دست از خر شیطون برداره و بیخیال این آت و آشغال هایی که تو این نسل داد بشه و برگرده به همون ریشه های اصلی بازی، واقعا ادیسه اولین اساسینی هست که من نصفه ولش کردم و دیگه ادامه اش ندادم!

اساسین 3 فقط شدیدا مشکل داستان داره، من هنوز با این کانر مشکل دارم! کاش یک کم بیشتر بهش میپرداختن زمان خودش، این تعدد شخصیت و تغییر شخصیت بازی خیلی بهش ضربه زد! هرچی پدرش میتونست خودش یک شخصیت تاپ بشه و یه بازی جدا خودش یه جوریه نچسب و خسته کننده! این تغییر صداش وقتی سرخپوستی صحبت میکنه و وقتی انگلیسی هم خیلی رو مخه منه!
---------------------
راستی راهی نیست این لباس ها و... رو گرفت؟

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
سلام ببخشید تاپیک کنسول بازی نبود.
من دیسک امروز به دستم رسید و باحجم اپدیت 20 گیگ مواجه شدم :|
این بیست گیگ چیزی هم اضافه میکنه به بازی؟

• Like
Reactions: kamyy

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
درود. دوستان راهی هست که بشه لباسهای اتزیو، بایک، آرنو و الکسیوس و ... (برای آزاد کردنشون در بازی uplay point لازمه) رو در نسخه codex آزاد کرد؟

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر