Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازی چند تا لباس داره ! من چهارتاشو پیدا کردم اما اون اصلی رو هنوز پیدا نکردم راه خاصی داره یه الکیه ! ؟

باید تا تالار مخفی رو پیدا کنی و دنبال سرنخ هاش باشی
بعد که همه رو گشتی محل اخرین راه مخفیو نشونت میده که لباس اونجاست

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
باید تا تالار مخفی رو پیدا کنی و دنبال سرنخ هاش باشی
بعد که همه رو گشتی محل اخرین راه مخفیو نشونت میده که لباس اونجاست
حالا این تالارو از کجا پیدا کنم ! یه راهنمایی بکن راستی دوتا از اسلحه ها هم جاشون خالیه اونا چین ! ؟

abbas_dante2008

کاربر سایت
Jul 3, 2008
132
نام
AbbAs
دوستان کسی تریلر آخر بازی رو داره
[h=1]Assassin's Creed Revelations - Ending Cinematic[/h]نسخه 720 رو میخوام . هر کاری میکنم از Y*o*u*t*u*b*e نمیشه دان کرد ؟ لطفا

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
کل سایتهارو زیرو رو کردم تا یه نسخه بلک باکس گیر بیارم ولی همشون مرخصن.
کسی لینک مستقیم بلک باکسشو داره برام پ.خ کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا آخرین پچی که واسه بازی اومده چیه؟ چون با وجود نصب پچ 1.02 ، تو مرحله ی The Renegade (ترور Shahkulu) از بازی بیرون میاد و stopped working میده. قبل ترش این مشکل رو تو یه مرحله ی Altair داشتم، ولی 1.02 رو که ریختم حل شد. الان با وجود 1.02 دوباره همون داستان شد.

1f1k2g424mdolk90beyy.jpg

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
آقا آخرین پچی که واسه بازی اومده چیه؟ چون با وجود نصب پچ 1.02 ، تو مرحله ی The Renegade (ترور Shahkulu) از بازی بیرون میاد و stopped working میده. قبل ترش این مشکل رو تو یه مرحله ی Altair داشتم، ولی 1.02 رو که ریختم حل شد. الان با وجود 1.02 دوباره همون داستان شد.

1f1k2g424mdolk90beyy.jpg

استاپ وریکنگ بخاطر کرکته . کرکو عوض کن . نیازی به آپدیت نیست ولی آخرین آپدیت 1.03 هستش

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
فکر کنم تا 1.03 رو Skidrow کرک کرده باشه.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
استاپ وریکنگ بخاطر کرکته . کرکو عوض کن . نیازی به آپدیت نیست ولی آخرین آپدیت 1.03 هستش
این کرک ی که دارم اسکیدرو هستش. کرک سالمش رو جداگانه از کجا بایس بگیرم؟! همه جا آپدیت و کرک با همه، که اونم 800 مگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر