Assassin’s Creed IV در 29 اکتبر برای کنسول‌های نسل بعد و این نسل عرضه می‌شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Assassin’s Creed IV در 29 اکتبر برای این نسل و نسل بعد[اولین تریلر]

orc966str61vmbk3lk0.jpg

آپدیت:
شخصیت قابل بازی این عنوان Edward Kenway پدر Haytham Kenway است. Edward در این بازی یک دزددریایی است و در کشتی دزدان دریایی کار می‌کند. گفته می‌شود بازی قابل فهم‌تر از نسخه‌های قبلی است، Assassin's Creed IV: Black Flag باشد که درمورد دزدان دریای احتمالا منطقه کارائیب آمریکا جایی در بین جزایر متعدد از جمله جامائیکا، کوبا و باهاما خواهد بود. رئیس دزدان دریایی در یک رستوران در حال تعریف کردن ماجرای Edward Kenway است که با همکاری گروه دزدان دریایی به مبارزه با نیروی دریایی انگلستان می‌رود.

Assassin’s Creed IV: Black Flag به تازگی توسط Ubisoft تایید شده است. بازی توسط 3 استدیو Ubisoft Bucharest، Ubisoft Montreal و Ubisoft Annecy در حال توسعه است، Darby McDevitt سرپرست داستان نویسان Assassin's Creed: Revelations نیز نویسنده اصلی Assassin’s Creed IV است.

صفحه اصلی سایت Assassin’s Creed که قسمتی از آن در حال شمارش معکوس برای نمایش رسمی روز دوشنبه Assassin’s Creed IV: Black Flag است. در این صفحه اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد بازی، برای PlayStation 3, Xbox 360, PC و Wii U به همراه کنسول‌های نسل بعدی یعنی PlayStation 4 و Xbox بعدی نیز عرضه خواهد شد. هم اکنون طرفداران بازی می‌توانند بازی را برای کنسول PS4 و Xbox بعدی پیش خرید کنند.

همچنین Ubisoft تایید کرده است کسانی که تا قبل از عرضه بازی در روز 29 اکتبر بازی Assassin’s Creed IV را پیش خرید کنند، می‌توانند کلسیونی از پوستر‌های نویسنده کتاب‌های کمیک Todd McFarlane را رایگان دریافت کنند. Todd McFarlane طراح تصاویر هنری بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning بوده است.

تصویر لیک شده از داخل بازی به همراه نقشه منطقه جغرافیایی بازی و box art بازی به همراه تصویر شخصیت اصلی بازی:
original%286%29.jpg
aze1jogda0gursh1mje_thumb.jpg

تریلر اولیه بازی با دو کیفیت:
720
Low

منابع:
1
2

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
چه قدر این یوبی پول دوسته
رو دو تا نسل عرضه میکنه که دو براربر پول بگیره ای بابا بکش بیرون دیگه یوبی)x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هر روز تكراري تر از ديروز>:d<
شعار يوبي سافته:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دو سئوال.
قیمت پی اس 4 معرفی شده ؟ پیشفروشش اغاز نشده ؟ اگه اینجوری نیست یه نفر که نمیدونه کنسول چنده چطوری میاد بازیو اول پیشخرید کنه ؟:D !
2.ایکسباکس که هنوزم معرفی نشده ! اومدیمو یکی الان ac4 ـه نسل بعدیو برای N xbox پیش خرید کرد و پس فردا مایکرو ورشکست شد و کنسولش نیومد ( احتمال -1000 :D ) اونوقت پولا رو برمیگردونن ؟!
ای بابا خوشبحال اونوریا همه اینا رو دارن ما که باید کپی بازی کنیم...:(

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
Darby McDevitt سرپرست داستان نویسان Assassin's Creed: Revelations نیز نویسنده اصلی Assassin’s Creed IV است.
پس دیگه رسما فاتحه ی بازی خونده شدست چون داستان Revelations اصلا جالب نبود و یجورایی شروعی بود برای نابود کردن داستان سری تیر خلاصم که نسخه ی سوم به پیکره ی داستان سری زد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
هر روز تكراري تر از ديروز>:d<
شعار يوبي سافته:d

بابا از کجا میدونید تکراریه ! بذار 4 روز بشه تریلر رو ببینیم اونوقت نظر بدیم !
من که به این بازی امیدوارم چون لانچ کنسولهای نسل بعده

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بابا از کجا میدونید تکراریه ! بذار 4 روز بشه تریلر رو ببینیم اونوقت نظر بدیم !
من که به این بازی امیدوارم چون لانچ کنسولهای نسل بعده

بازی واسه این نسل هم عرضه میشه!!!!
پ ن:البته خودم اولینم توی این نسل که می خرمش چون نسل بعد رو بعید میدونم پولشو پیداکنم تا کنسول وبازی رو بخرم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب توی تاپیک قبلی هرچی میتونستیم به یوبی تیکه انداختیم و الان یکم دلمون خنک شده :D بیایید این یکی رو به خود بازی اختصاص بدیم و بزاریم کسایی که منتظرشن در موردش حرف بزنند.

اول از همه من خودم یه چندتا از اشکالات نسخه قبلی که به نظرم باید اصلاح بشن رو بگم.

مهمترین مشکلی که باید بررسیش کنند افت فریمه. یکی از دلایلی اصلی که نسخه قبلی رو تنها یکبار تموم کردم همین افت فریمش بود و به طور کامل باید این مشکل رو توی نسخه جدید حل کنند. مشکل دوم که نسبتا زیاد اذیتم میکرد تکراری شدن روند بازی و ماموریت های اصلی بود، به قول علی تقریبا 50% بازی مربوط میشد تعقیب کردن شخصیت های مختلف که بعد از یه مدت واقعا کار خسته کننده ای میشد.

مشکل بعدی شخصیت کانر بود که امیدوارم توی این نسخه شخصیت جدید اینقدر بیخود نباشه و حداقل 1/10 ابهت الطائر اعظم رو داشته باشه (عکسش که بد بنظر نمیومد)

اینا تازه بخشی از مشکلات نسخه III بودن که باید توی نسخه جدید حل بشن، در کل امید زیادی بهش ندارم ولی خب ببینیم چی میشه.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
عالیه . هیچ وقط تکراری نمیشه این بازی.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب توی تاپیک قبلی هرچی میتونستیم به یوبی تیکه انداختیم و الان یکم دلمون خنک شده :D بیایید این یکی رو به خود بازی اختصاص بدیم و بزاریم کسایی که منتظرشن در موردش حرف بزنند.

اول از همه من خودم یه چندتا از اشکالات نسخه قبلی که به نظرم باید اصلاح بشن رو بگم.

مهمترین مشکلی که باید بررسیش کنند افت فریمه. یکی از دلایلی اصلی که نسخه قبلی رو تنها یکبار تموم کردم همین افت فریمش بود و به طور کامل باید این مشکل رو توی نسخه جدید حل کنند. مشکل دوم که نسبتا زیاد اذیتم میکرد تکراری شدن روند بازی و ماموریت های اصلی بود، به قول علی تقریبا 50% بازی مربوط میشد تعقیب کردن شخصیت های مختلف که بعد از یه مدت واقعا کار خسته کننده ای میشد.

مشکل بعدی شخصیت کانر بود که امیدوارم توی این نسخه شخصیت جدید اینقدر بیخود نباشه و حداقل 1/10 ابهت الطائر اعظم رو داشته باشه (عکسش که بد بنظر نمیومد)

اینا تازه بخشی از مشکلات نسخه III بودن که باید توی نسخه جدید حل بشن، در کل امید زیادی بهش ندارم ولی خب ببینیم چی میشه.

بزرگترین مشکلی که باید رفع بشه هوش مصنوعیه داغونه بازیه که همه لذت بازی رو زهر آدم میکنه!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
به احتمال زیاد 29 اکتبر روی X360 و PS3 میاد و لانچ تایتل کنسول های نسل بعد می‌شه!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بزرگترین مشکلی که باید رفع بشه هوش مصنوعیه داغونه بازیه که همه لذت بازی رو زهر آدم میکنه!!

اون مشکل رو نمیشه توی یه سال حلش کرد و باید روش وقت بزارن که با سیـاست های فعلی یوبی همخونی نداره.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
7 آبان ماه 1392 میشه فکر کنم ...

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تا تریلری ازش نیاد نمیشه درست قضاوت کرد قیافه این طرف که بد نیست هرچند مثل توپخونه هست تا آساسینز :D
ولی اینکه هر روز داره اطلاعاتش لو میره چیش میمونه واسه 4 مارچ ؟ :D

میخوایی نصف فروش بازی بپره ؟ :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر