Another Perspective | PC

Developer: Shaun Spalding
Genre: 2D Puzzle Platformer
Release Date: Out Now!
Platform: PC

cyTyziw8jbnlYm-3z7fGktbFS7lEbIwjBWQFCPdmuOQ.png

تاریکی, درب ها و کپی های من!

پسری خود را در تاریکی می‌یابد که تنها راه خروج از آن درب هاییست که پی در پی باید گشوده شوند. در ابتدا این درب ها براحتی بازی می‌شوند ولی پسرک بزودی می‌فهمد که در ادامه باید کلید و یا کلید هایی برای گشودن آن‌ها پیدا کند. ولی این همه ی ماجرا نیست. چرا که راه رسیدن به برخی از این کلیدها و درب ها, غیر ممکن بنظر می‌رسند ولی به ناگه پسرک شبحی روح مانند از خود تاریکی می‌بیند و موضوع وقتی جالبتر می‌شود که در می یابد امکان جابجایی بین این کالبدها برای وی میسر است. حال او باید با زیرکی بین این کپی ها جابجا شود تا بتواند کلیدها را یافته و درب ها را باز کند.

Another Perspective از آن بازیهای نو آورانه ی ایندیست که نظیرش را ندیده اید. تفکر حرف اول را در این بازی می زند. گرافیک بازی کاملاً دو بعدی و دلنشین است گرچه می‌توانست کمی روشن‌تر باشد! اگر دنبال یک بازی فکری هستید, جای دیگری این بازی را نمی یابید!

1_02.png

برنده ی جایزه ی اول و برنده ی «بهترین بازی جدید» در مسابقات YoYo Games

وبسایت رسمی همراه با تریلر
Another Perspective

خرید بازی با 5 دلار!
Another Perspective Windows game | Desura

پایرت بازی با 40 مگ!
Code:
Another.Perspective.v1 2-TE

anotherp2a.png

p2.png

8fim6x.png

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
ممنون، همین امشب تمومش کردم. چیزی زیادی برای گفتن ندارم. فقط اینکه، دوست داشتنی بود مثل این بازی: The End of Us
the end of us رو بازی کردی نظرت رو بهم بگو.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون، همین امشب تمومش کردم. چیزی زیادی برای گفتن ندارم. فقط اینکه، دوست داشتنی بود مثل این بازی: The End of Us
the end of us رو بازی کردی نظرت رو بهم بگو.

چطوری تمومش کردی به این سرعت؟! من که توی یه مرحلش گیر کردم :p

the end of us هم با اینکه دوست داشتنی بود ولی چیزی برای گفتن نداشت :D عرض سه سوت تموم شد. :whistling: :whistling: :whistling:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
چطوری تمومش کردی به این سرعت؟! من که توی یه مرحلش گیر کردم :p

the end of us هم با اینکه دوست داشتنی بود ولی چیزی برای گفتن نداشت :D عرض سه سوت تموم شد. :whistling: :whistling: :whistling:

منظور این که از بازی ها و فیلم هایی که عمق دوستی رو نشونه میگیرند کلا خیلی خوشم میاد. حالا در کنارش فیلمساز ها یا بازی سازها میتونند عناصر فکری یا اکشن هم به اثرشون اضافه کنند.

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن

بازی هم میخواست همین رو نشون بده. دوستی ای که خیلی زود و بی مقدمه شروع شد و همین که داشتید به هم عادت می کردید، شروع به تمام شدن کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر