Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
6,668
نام
خلیل
پارت اول از قسمت دوم فیلم Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno تقریباً دو روزی هست که رو نت امده.

54609d1418248997-image-35ac_5486f3c4.jpg

تا الان چیزی که من ازش دیدم، دوتا نسخه DVDRiP هست، یکی کار ADiOS که 392p هست و یه نسخه بی نام نشون تو آسیاتورنت که 292p هستش.
یه نسخه 576p هست که هارد ساب چینی داره....(نمونه عکسش رو آپلود کردم تو پیوست)

خبری از زیرنویس ENGـش نیست....امیدوارم که مثل شماره اول، کمتر از یک هفته بیاد

P.S
دوتا DVDRiP دیگه از lnvoker18 و buhaypirata هست که فرق چندتای با اون دوتایی که گفتم ندارن

Attachments

• image-35AC_5486F3C4.jpg
    image-35AC_5486F3C4.jpg
    194.4 KB · مشاهده: 220
  • 576p.jpg
    576p.jpg
    56.2 KB · مشاهده: 12
  • 392p.jpg
    392p.jpg
    25.2 KB · مشاهده: 6
  • 292p.jpg
    292p.jpg
    18.7 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
Dead Note رو دیدم.من این انیمه رو به 2 بخش تقسیم میکنم.چون نمیشه همشو یکجا نمره داد

10/10 قسمت 1__25
6/10 قسمت 26__37
در مورد روند داستانی 1 تا 25 به سختی میشه ایرادی گرفت.یعنی هم کیرا و هم L سوالهای منطقی رو مطرح میکردن و با استدلال دست همدیگرو میخوندن و جوابهاشونم منطقی بود.پس تا قسمت 25 که L کشته میشه براحتی میشه نمره کامل رو بهش داد

1k25zb2totncsq8b6zry.jpg

اما در مورد قسمتهای 26 تا 37 متاسفانه این روند کاملا دچار دگرگونی میشه"طوری که بیننده از خودش میپرسه انگار نیئر(کسی که تازه از شیر گرفته شده و جانشین رئیس پلیس کل دنیا هست سوپر lol:d) با کارگردان انیمه دستش تو یه کاسس و کارگردان داره پاسخ معماها رو از پشت دوربین بهش میرسونه اونم در حال عروسک بازیش! درست مثل سریال تب سرد خودمون که اون 2تا کاراگاه ژیگولی نقشه شمال رو گذاشتن جلوشون و یکیشون از اون همه نقشه شمال یهویی دستشو گذاشت روی یه گاوداری و گفت مطمئنم توی همین گاوداری هستن!!!:d

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
421
به عنوان یه وان پیس فن که این انیمه رو داره از 10 سالگی میبینه و واسش مقدسه پیشنهاد میکنم که نظر خودمونو به بقیه تحمیل نکنیم ، وان پیس برا طرفداراش بهترین انیمه تاریخه اما به طور کلی بخوایم نگاه کنیم به شدت سلیقه ایه و هرکسی خوشش نمیاد .

===
9ff2b4d002033a021.jpg

اونایی که میدونن قضیه چیه یه دل سیر دارن میخندن الان :)):D

قشنگ بود عکسه زورو دهن سرويسيه دومي نداره !
نه تحميلي در کار نيست نظر همه براي من محترمه
اما بعضي چيزا حقيقته ;)
پرفروشترين مانگاي تاريخ
فيلمش پرفروشترين فيلم انيمه اي تاريخ بجز کاراي استاد ميازاکي
تو ژاپنم که هرکي اسم وان پيسو نشنيده باشه ميبرنش از اين لباس برعکسا تنش ميکنن :p:))
خارج از شوخي بهتر و ... مهم نيست لذت بردن از انيمه تنها چيزيه که مهمه

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
421
ماشالا اينجا همه استادن :|
يه چندتا انيمه ميگم هرکي نديده ببينه!
monster , ergo proxy , baccano , fullmetal alchemist brotherhood , mirai nikki , kaiji , major , eyeshield 21 , shigurui
blood plus , bakuman , yu yu hakusho , rurouni kenshin trust and betrayal
afro samurai , berserk , darken than black , cowboy bebop , cross game , ghosy in shell , gungrave
hajime no ippo , hokuto no ken , midori no hibi , nana , natsume yuujinchou , outlaw star , toradora
true tears , usagi drop

ميدونم همتون استاديد اما براي رضايت خداوند هم که شده يکي از اينارو حداقل نديده باشيد :))

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ماشالا اينجا همه استادن :|
يه چندتا انيمه ميگم هرکي نديده ببينه!
monster ,
ergo proxy , baccano , fullmetal alchemist brotherhood , mirai nikki , kaiji , major , eyeshield 21 , shigurui
blood plus , bakuman ,
yu yu hakusho , rurouni kenshin trust and betrayal
afro samurai , berserk ,
darken than black , cowboy bebop , cross game , ghosy in shell , gungrave
hajime no ippo ,
hokuto no ken , midori no hibi , nana , natsume yuujinchou , outlaw star , toradora
true tears , usagi drop

ميدونم همتون استاديد اما براي رضايت خداوند هم که شده يکي از اينارو حداقل نديده باشيد :))
اینارو که قرمز کردم ندیدم . کدومشون خیلی ارزش دیدن داره ؟ :D
Steins;Gate
Hunter x Hunter (2011)
Mushishi
Shingeki no Kyojin

Great Teacher Onizuka

فک کنم به درجه ای از عرفان رسیدی که گینتاما رو هم ببینی :D Gintama
قبلش پیشنهاد میشه Dragon Ball هارو هم ببینی . خیلی به دراگون بال اشاره میشته تو گینتاما :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
Steins;Gate
Hunter x Hunter (2011)
Mushishi
Shingeki no Kyojin

Great Teacher Onizuka

قبلش پیشنهاد میشه Dragon Ball هارو هم ببینی . خیلی به دراگون بال اشاره میشته تو گینتاما :D

هوکوتو نو کن انیمه رزمی هست و چندین نسخه هم داره. مشت ستاره شمالی:d این اواخر هم بازیش برای ps3 اومد.:d در مورد یه هنر رزمی هست که مخصوص کشتن افراد هست

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
421
Steins;Gate
Hunter x Hunter (2011)
Mushishi
Shingeki no Kyojin

Great Teacher Onizuka

اينايي که گفتيو همرو ديدم عزيز!
gintama خوشم نيومد طنزش خوبه اما هدفي نداره انيمش دراپش کردم

ergo proxy عاليه بنظرم ماتريکس انيمه هاس داستانشم بي شباهت به ماتريکس نيست
eyeshield 21 درباره فوتبال آمريکاييه جالبه
major درباره يه بازيکن بيسباله که از کودکيش شروع ميشه تا رسيدن به روياش که بازي تو ليگ بيسبال آمريکا يعني major هستش
cross game : انيمه اسلايس او لايفه بيشتر با تم بيسبال و کمي رومنس
nana : يه کار سنگين عاشقانه با داستانه جالب
و ...
بنظرم خودم همشون ارزش ديدن دارن !
اما ergo proxy , nana از بقيه بهترن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
4,179
نام
مسلم
اينايي که گفتيو همرو ديدم عزيز!
gintama خوشم نيومد طنزش خوبه اما هدفي نداره انيمش دراپش کردم

ergo proxy عاليه بنظرم ماتريکس انيمه هاس داستانشم بي شباهت به ماتريکس نيست
eyeshield 21 درباره فوتبال آمريکاييه جالبه
major درباره يه بازيکن بيسباله که از کودکيش شروع ميشه تا رسيدن به روياش که بازي تو ليگ بيسبال آمريکا يعني major هستش
cross game : انيمه اسلايس او لايفه بيشتر با تم بيسبال و کمي رومنس
nana : يه کار سنگين عاشقانه با داستانه جالب
و ...
بنظرم خودم همشون ارزش ديدن دارن !
اما ergo proxy , nana از بقيه بهترن
یعنی چی گینتاما هدفی نداره؟:-"حتما باید شخصیت اصلیش یه بچه تازه به دوران رسیده باشه که با یه هدف سرکاری از توی یه دهاتی از یه گوشه ی دور افتاده ی دنیا بیرون اومده باشه و الکی الکی و با کمک مانگاکا و کارگردان همه ی کله گنده های تاریخ رو که هر کدوم به اندازه ی سن باباجونش سابقه ی جنگیدن و آدم کشتن رو دارن رو بزنه و خونم از دماغش نیاد تا انیمه ارزش دیدن داشته باشه؟(به طور کلی میگم و قصد توهین به انیمه های دیگه رو ندارم:-") اصلا یکی از دلایلی که من از طرفدارای گینتاما هستم اینه که شخصیت اصلیش مثل بیشتر مردم یه آدم عادیه که شاید قدرت اینو رو نداشته باشه که کسانی که ده برابر از خودش قویترن رو شکست بده و یا یه رویای دست نیافتنی هم نداشته باشه و مدام هم هدفش رو به رخ بیننده نکشه ولی حداقل موقعی که بهش نیازه مردونگیش و انسانیتش از همه ی اون شخصیت های دیگه بیشتره. گینتوکی برخلاف خیلی از شخصیت های دیگه از ابتدا توی میدان جنگ بزرگ شده و برای زنده موندن و محافظت از عزیزانش حسابی تلاش کرده (و از این نظر مثل شخصیت کنشین میمونه) پس به جای اینکه توی فاز هدف های تخیلی باشه و هر روز برای یه یکی شاخ و شونه بکشه سعی میکنه که واقعگرا زندگی کنه و فقط از کسانی که دور و برشن محافظت کنه.
دوست عزیز، حالا میگیم چون وان پیس رو تا آنگوئینگ دیدی و روش تعصب داری ازش طرفداری میکنی (که مشکلی هم نداره و بلاخره هر کسی یه سلیقه ای داره و سلیقه اش هم قابل احترامه) ولی حداقل دیگه در مورد انیمه هایی که ندیدی همینجوری یه چیزی نگو;)
پ.ن:ببخشین من یکم لحنم تند بود@};-

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
824
نام
محسن
گینتاما داستان اصلیش از همه شونن ها جدی تر و به نظرم قشنگ تره.حالا اینکه بعضیا نمیتونن داستان اصلی رو از بین قسمت های اپیزودیکش تشخیص بدن مشکلش نیست،چشم ها را باید شست:d مانگاش هم به نظر تو فاز نهایی خودشه،الان تو اوج خودش قرار داره.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
421
یعنی چی گینتاما هدفی نداره؟:-"حتما باید شخصیت اصلیش یه بچه تازه به دوران رسیده باشه که با یه هدف سرکاری از توی یه دهاتی از یه گوشه ی دور افتاده ی دنیا بیرون اومده باشه و الکی الکی و با کمک مانگاکا و کارگردان همه ی کله گنده های تاریخ رو که هر کدوم به اندازه ی سن باباجونش سابقه ی جنگیدن و آدم کشتن رو دارن رو بزنه و خونم از دماغش نیاد تا انیمه ارزش دیدن داشته باشه؟(به طور کلی میگم و قصد توهین به انیمه های دیگه رو ندارم:-") اصلا یکی از دلایلی که من از طرفدارای گینتاما هستم اینه که شخصیت اصلیش مثل بیشتر مردم یه آدم عادیه که شاید قدرت اینو رو نداشته باشه که کسانی که ده برابر از خودش قویترن رو شکست بده و یا یه رویای دست نیافتنی هم نداشته باشه و مدام هم هدفش رو به رخ بیننده نکشه ولی حداقل موقعی که بهش نیازه مردونگیش و انسانیتش از همه ی اون شخصیت های دیگه بیشتره. گینتوکی برخلاف خیلی از شخصیت های دیگه از ابتدا توی میدان جنگ بزرگ شده و برای زنده موندن و محافظت از عزیزانش حسابی تلاش کرده (و از این نظر مثل شخصیت کنشین میمونه) پس به جای اینکه توی فاز هدف های تخیلی باشه و هر روز برای یه یکی شاخ و شونه بکشه سعی میکنه که واقعگرا زندگی کنه و فقط از کسانی که دور و برشن محافظت کنه.
دوست عزیز، حالا میگیم چون وان پیس رو تا آنگوئینگ دیدی و روش تعصب داری ازش طرفداری میکنی (که مشکلی هم نداره و بلاخره هر کسی یه سلیقه ای داره و سلیقه اش هم قابل احترامه) ولی حداقل دیگه در مورد انیمه هایی که ندیدی همینجوری یه چیزی نگو;)
پ.ن:ببخشین من یکم لحنم تند بود@};-

دوشواری نداشته باش ناراحت شدنی نیستم من ;)
ببین من 25 سالمه ناروتو و وان پیس و ... ژانرشون شونن هستش این ژانرم بیشتر برای رده سنی 13تا20 مناسبه درسته خیلی جاهاشون هست که با واقعیت نمیخونه زیادی ایده آلگرانس اما اونقدم بچه گونه نیست ، من توقع ندارم وان پیس انیمه ای باشه مثلا شبیه برسرک! ژانر تعریف شدس
گینتامارو تا قسمت حدود 150 دیدم سبک روابت داستانش شبیه وان پیسه هر چندین قسمت چند قدم داستان اصلی میره جلو اما انیمه و تیکه های خنده دارش و مبارزاتشون و چیزای دیگه اونقدر جذاب نبود برای من چون انیمه بیسش طنزه اگه نخندی دیگه نمیتونی ادامشو ببینی من سر حرکتای لوفی بیشتر خندم میگرفت تا این انیمه ! شاید سرم خلوت شد ادامشو دیدم
این خونم از دماغش نمیاد که اغراق بود لوفی که زیاد کتلت شده :d تو انیمه های بلند وان پیس منسجمترین داستانو داره و پاور آپ کاراکتراش بالانس خوبی داره تنها نقطه ضعف بزرگش کم بودنه مرگو میره
من تعصبی رو چیزی ندارم گینتاما نقاط قوت خودشو داره که شمام بهش اشاره کردی اما کلی میتونم اینجا مطلب بنویسم که چرا ناروتو و وان پیس و بلیچ بیگ 3 هستن حتی با اینکه داستان بلیچ ضعفای زیادی داره یا ناروتو خیلی ایده آل میخواد رفتار کنه
توقعاتم از مانگایی مثل حمله به غول و برسرک با توقعاتم از وان پیس و ناروتو و جینتاما و ... یکسان نیست

بعدم من نظر شخصیمو گفتم ! از دید من اپیزودای زیادی بدون هدف بودن بعضی آرکاش خسته کننده بودن بعضی جاهاشم واقعا عالی بودن اما سلیقس دیگه شاید زیادی پیر شدم :|
حالا سر فرصت میبینمش کامل من انیمه دوس دارم همرو میبینم دیرو زود داره سوختو سوز نداره ;;)

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
205
نام
ستار
اقا امروز بعد از سه ماه طاقت فرسا بالاخره انیمه وانپیسو از یک تا 673 دیدم الان چه غلطی بکنم ؟!!!!!!!!!!!!!!

اگه میخوای تو زندگیت رستگار بشی باید خودت جواب رو پیدا کنی :>

پیشنهاد ویژه که فقط به خاطر شما دوست عزیز حاضر به زبون باز کردن به اون هستم اینه:
یه ابشار پیدا کن و با حالت بودایی زیر ابشار بشین خودت جوابت رو پیدا میکنی:>

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
4,179
نام
مسلم
دوشواری نداشته باش ناراحت شدنی نیستم من ;)
ببین من 25 سالمه ناروتو و وان پیس و ... ژانرشون شونن هستش این ژانرم بیشتر برای رده سنی 13تا20 مناسبه درسته خیلی جاهاشون هست که با واقعیت نمیخونه زیادی ایده آلگرانس اما اونقدم بچه گونه نیست ، من توقع ندارم وان پیس انیمه ای باشه مثلا شبیه برسرک! ژانر تعریف شدس
گینتامارو تا قسمت حدود 150 دیدم سبک روابت داستانش شبیه وان پیسه هر چندین قسمت چند قدم داستان اصلی میره جلو اما انیمه و تیکه های خنده دارش و مبارزاتشون و چیزای دیگه اونقدر جذاب نبود برای من چون انیمه بیسش طنزه اگه نخندی دیگه نمیتونی ادامشو ببینی من سر حرکتای لوفی بیشتر خندم میگرفت تا این انیمه ! شاید سرم خلوت شد ادامشو دیدم
این خونم از دماغش نمیاد که اغراق بود لوفی که زیاد کتلت شده :d تو انیمه های بلند وان پیس منسجمترین داستانو داره و پاور آپ کاراکتراش بالانس خوبی داره تنها نقطه ضعف بزرگش کم بودنه مرگو میره
من تعصبی رو چیزی ندارم گینتاما نقاط قوت خودشو داره که شمام بهش اشاره کردی اما کلی میتونم اینجا مطلب بنویسم که چرا ناروتو و وان پیس و بلیچ بیگ 3 هستن حتی با اینکه داستان بلیچ ضعفای زیادی داره یا ناروتو خیلی ایده آل میخواد رفتار کنه
توقعاتم از مانگایی مثل حمله به غول و برسرک با توقعاتم از وان پیس و ناروتو و جینتاما و ... یکسان نیست

بعدم من نظر شخصیمو گفتم ! از دید من اپیزودای زیادی بدون هدف بودن بعضی آرکاش خسته کننده بودن بعضی جاهاشم واقعا عالی بودن اما سلیقس دیگه شاید زیادی پیر شدم :|
حالا سر فرصت میبینمش کامل من انیمه دوس دارم همرو میبینم دیرو زود داره سوختو سوز نداره ;;)
قبول دارم که طنز گینتاما بعضی مواقع یه ذره بیمزه میشه و یا موضوعاتی رو مطرح میکنن که برای کسانی که انیمه های مرتبط با اونا رو ندیدن و یا ژاپنی نیستن بی معنیه ولی خب این موارد فقط 30-40 درصدش رو تشکیل میدادن و طنزش بیشتر مواقع در سطح خیلی خوبی قرار داشته و تیکه های جالبی هم داشته:d تازه هر مانگاکایی/نویسنده ای به یه حدی که میرسه دچار کمبود ایده میشه و تا ابد که قرار نیست همیشه در اوج باشه :-" مثلا همین اودا سنسی هم توی بعضی آرک ها مثل دیوی بک و اسکایپیا و فیشمن آیلند دچار افت شد:-" در مورد مبارزاتش هم خب دیگه سلیقه ایه:d بعضی ها دوست دارن که مبارزه های طولانی با یه عالمه بزن بزن ببینن که تا چند قسمت ادامه داشته باشه ، بعضی ها هم مثل من طرفدار جنگ های کوتاه و واقع گرانه ترن و به نظرشون کاملا مسخره اس که یکی قبل از حمله کردن اسم تکنیکش رو بلند داد بزنه:d
اینکه بعضی از آرک هاش به داستان اصلی مرتبط نیستن تا حدی درسته ، البته تا اینجایی که شما دیدی اینطوری بوده و جلوتر که بری، مخصوصا توی چپتر های آخر مانگا حدود 50 درصد این آرک های بی ربط با داستان اصلی مرتبط شدن و تازه دست های پشت پرده ی داستان دارن آشکار میشن:-" (مثلا اون تیکه ی کوتاه دوست شدن کاگورا با هیمه توی نیمه ی دوم قسمت 14 شاید الان به نظر بیربط بیاد ولی جلوتر که بری توی یکی از آرک های تاثیر گذار تازه اثرش مشخص میشه:-") از این نظرم هم همونطوری که خودتون گفتین سبک داستان پردازی گینتاما مثل وان پیسه چون توی وان پیس هم لوفی 365 روز سال رو مشغول مبارزه کردن با نیروی دریایی و تلاش کردن برای پادشاه دزدان دریایی نمیکنه و بیشتر مواقع فقط داره ماجراجویی میکنه:d علاوه بر اون گینتاما یه انیمه ی اپیزودیکه و برای انیمه های اپیزودیک داستان اصلی معنی نداره و بیشتر به زندگی روزمره ی شخصیت های داستان میپردازن;)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
14,030
نام
مازیار
فصل دوم Kore wa Zombie desu ka? تموم کردم ... مثل فصل اول جالب بود ... ولی من فصل اول رو با خصوص با اون پایان بندی فوق العادش بیشتر دوست داشتم ... این سری خیلی به هم ریخته و سر سری بود ...شخصیت های جدید این فصل هم خیلی خوب بودن به خصوص کریس . اخرشم که گفتن ما خیلی سریع برمیگردیم ... الان تقریبا 2 سال و نیمه که خبری از فصل بعد نیست ...

این زمستون هم که خبری نیست امیدارم برای بهار این و Mahouka Koukou no Rettousei و Baka to Test to Shokanju و No Game No Life و البته most anticipated ترین انیمه k-on 3 یه خبرایی ازشون بشه هر چند یه انیمه مثل k-on رو انقدر یهویی و بی خبر نمیدن بیرون. پس حالا حالاها باید سماق بمکیم ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
8,894
نام
سید محمد حسین
گینتاما داستان اصلیش از همه شونن ها جدی تر و به نظرم قشنگ تره.حالا اینکه بعضیا نمیتونن داستان اصلی رو از بین قسمت های اپیزودیکش تشخیص بدن مشکلش نیست،چشم ها را باید شست:d مانگاش هم به نظر تو فاز نهایی خودشه،الان تو اوج خودش قرار داره.

لعنت...دوست دارم سر اوّلین فرصت مانگا رو تا تهش بخونم

در مورد اونی هم که خیلی دلش خواست گینتاما هدف دار باشه:D

619968d1415286844-11-6-2014-3-35-55-pm.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر