Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,920
نام
محمد علی
سم جدید در دست ساخت:D
Sony's Columbia Pictures orders a film script of the Made in Abyss manga, with the Death Note producers Vertigo Entertainment and Masi Oka! Columbia Pictures Orders Film Script of Made in Abyss Manga
اشکال کار اینه که تمام نکات قوت مانگای ساخت اون پایین، در هالیوود امروز یک جور فحش ناموسی تلقی میشه:D
در واقع با حذف اون چیزی که هالیوود نمی‌تونه حذف کنه، چیزی باقی می‌مونه که شبیه اقتباسی از فری تیل به نظر میاد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,613
نام
امیر حسین
آقایون انیمه slice of life شادی آور چی توصیه میکنین؟ (ترجیحا زیر ۵۰ قسمت) من هنوز بعد سه هفته از تموم شدن فولمتال حالم گرفته، میخوام یکم از کفش بیام بیرون.
Kimi to Boku :D
اگر میخوای کلا روح و روان پاک بشه، Usagi Drop :x

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,000
نام
پرهام
شاید کرکتر دیزاین Tokyo Revengers و بعضی قسمت ها مالی نباشه ولی بشدت کارگردانی این قسمت اش عالی بود. خیلی برای آرک بعدی اش هایپ شدم.
گفته بودن ۲۴ قسمته توی تابستونم ادامه داره دیگه؟ :-" تازه امیرو فرستادیم چندقسمت بزور ببینه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
گفته بودن ۲۴ قسمته توی تابستونم ادامه داره دیگه؟ :-" تازه امیرو فرستادیم چندقسمت بزور ببینه :D
اره... فقط حیف این سانسور کردنش منو یا صدا و سیمای وطنی میندازه و بشدت ضدحاله!:| راست کار خودشه:D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بالاخره Mob Psycho 100 رو بعد از یکبار دراپ کردن دیدم ولی وقتی رو دور افتاد سه روزه تموم شد. :D

قبل از شروع کردنش هیچ پیش زمینه ای نداشتم ازش. وقتی به جایی رسید که ریتسو قاطی کرده بود فکر میکردم بد من داستان قراره همین باشه و تا مرز دراپ کردن دوبارش پیش رفتم.:D ولی خب زود رویش عوض شد و از جایی که Claw وارد ماجرا شد ورق برگشت. با اینحال فصل یکو بیشتر از فصل دو دوست داشتم. گرافیک و انیمیشن و صداگذاری و کلا فصل دو بهتر بود ولی فضای کلی کارو تو فصل یک خیلی جذاب تر بود واسم. فایت اخرم که ریگن قاطی میکنه دیگه نور علی نور بود.:D در عوض تویچیرو درحد هایپش نبود اصلا.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
8,919
نام
سید محمد حسین

Chainsaw Man - Official Trailer​

درست حدس زدید

فقط مال شینگکی، خار داشت :D

===========

اوه راستی، Mappa تو لایو استریمش اعلام کرد یه فیلم از Mari Okada تو مرحله ساخت دارن

برای کسایی که نمیدونن، اوکادا کارگردان Maquia و آهنگساز Anohana و Gundam: Iron-Blooded Orphans و... است

===========

در مورد Mappa... فصل دوم Zombieland Saga رو هم تموم کردم
واقعا عالی بود
9/10

این که کلا همچین ایده دیوونه واری رو از فصل اول هر قسمت یکی بیاری روش و همچین Finale تخیلی در عین حال حماسی ای دربیاری محشره.
CGI اجراها هم کلا تو فصل دو واقعا بهتر شده بودند و خیلی خوب بودن.
داستان هم من فکر می کردم این فصل پرونده اش بسته میشه
ولی Nope
Seems like a Third Season is Imminent :D

Last edited by a moderator:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
این فیلم اورجینال Mappa کار Mari Okadaست که کارگردان Maquia: When the Promised Flower Blooms و یکی از سلاطین اشک درار ژاپنه!:D
همین اسم ایشون من رو خیلی هایپ کرد.:D
---
یعنی معمولی ترین کار اینا انیمیشن های بهتری از فصل آخر شینگکی داشت، قشنگ نشون میده چقدر سر سری ساختن اش:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر