Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
خبر رسیده مانگای My Hero Academia وارد آرک پایانی اش شده!(امیدوارم بروتو وارش نکنن و درست و حسابی تمام بشه)
من فکر میکنم، تنها دلیلی که زورشون به Redo برای کنسل کردن نرسیده اینکه حتی برای ما حکم PTSD داره رو چه برسه به اونا! اونا هم حساس! دیگه تشنج میزنن.:))

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
1,409
نام
نیما
salo رو دیدی؟ (بله، اونم یکی دیگه از اشتباهات زندگیم بود:-") تصور کن از روش انیمه ساخته باشن :D

اگه ندیدی حتی سرچش هم نکن، بزار معصومیتت همچنان پابرجا باشه :-"
خوب یادم باشه از این به بعد اول ریپلای رو کامل بخونم بعد گوگل باز کنم[-o<

متاسفانه سرچ کردمx_x

پس حله حتی "for the memes" هم نمیرم ببینمش:-"

بزرگ ترین اشتباه من corpse party بود:D
ویرایش: و pupa
صرفا چون مپش رو تو osu! بازی کرده بودم دیدم
تو MAL بهش 1 دادم با ارفاق، کاش 0 هم داشت لازمه جدا :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
فکر کنم طرف بعد دو قسمت رفته توی کما و دیگه به پخش نرسیده که کنسلش کنه :))

اوکی، من سعیم رو میکنم:D
salo رو دیدی؟ (بله، اونم یکی دیگه از اشتباهات زندگیم بود:-") تصور کن از روش انیمه ساخته باشن :D

اگه ندیدی حتی سرچش هم نکن، بزار معصومیتت همچنان پابرجا باشه :-"

تصور کن الفن لاید پیش این خداست، حداقل یه داستان جالب داشت. این هنتا°ی هست که اومدن به زور یه داستان چپوندن توش و بدبختی اینه که داستان مزخرفی هم داره. مثلا تمش هم انتقامه ولی این کجا و آثاری مثل برسرک، وینلند ساگا و... کجا :-"

شخصیت اصلی rance 01 شرف داره به این پسره:-" اون حداقل بهونه برای خودش جور نمیکرد و رو راست بود :-"
حالا دیگه میتونستی اسم نیاری...میگی سرچ نکن بیشتر باعث میشه سرچ کنن! خود منم قلقلک شدم با اینکه میدونم بعدش پشیمون میشم:)):|

----
البته
‌!To Be fair
قسمت Disturbing داستان شاید اول بنظر اعمال پسره بیاد ولی من جلوتر رو خوندم، بلاهایی که سرش میارن به قدری فاکد آپ هستن که صد تا گاتس این بلایی ها سرشون نیومده.:| البته فکر کنم بعد قسمت دوم ندیدی و برای همین خبر نداری. اصلا بهش فکر میکنم هم PTSD میگیرم:|:D
یه جا خوندم که صداپیشه شاهزاده خانمه اولین کار جدی ای بوده که انجام داده بوده. یه ذره دلم براش میسوزه، اگه یه روزی هم مشهور بشه با همچین نقشی میشناسنش :-"
EsNVimlW8AMC1Oe.jpeg
بنده خدا در توییتر خیلی خوشحال و خندان بود، در مصاحبه هاشون لبخند بر لبه! با انیمه جور در نمیاد:)) حداقل پرفورمنسی که در نقشش داره عالیه.:D

[K1LL3R]

The hardest battles are fought in the mind
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
15,529
نام
∂αнмα

وقتی یـ چیزی به قول معروف Popular میشه یـ مشت بیشعور هم به طبع راه خودشون رو به فضای مجازی باز میکنن . اونم جای بی در پیکری مثل توئیتر و یوتیوب :-& خدایی این کالچر اسپویل نکردن باید نرمال بشه . سرطان خونه هایی مثل توئیتر و یوتیوب هیچ غلطی نمیکنن برا این قضیه !!! واقعا تا کی میخواد این وضعیت ادامه داشته باشه ؟ باید یـ قانون وضع بشه که هیچ کسی نتونه اسپویل کنه . درجا ملت پستش رو فلگ کنن طرف رو به غلط کردن بندازن !! طرف ارتیسیت بود یـ فن آرت از یکی از شخصیت های AoT کشیده بوده بدون هیچ تگی بالاش نوشته بود "حیف شد کرکتر خوبی بود" :| ادم حسابیش با چند هزار فالوور این ـه دیگه اون شخص عادیش بماند !!!!!

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
1,409
نام
نیما
بالاخره فصل اول Assassination Classroom رو دیدم، چقدر wholesome بود:x:D

طرف ارتیسیت بود یـ فن آرت از یکی از شخصیت های AoT کشیده بوده بدون هیچ تگی بالاش نوشته بود "حیف شد کرکتر خوبی بود" :|
ببخشید ولی عجب گاوی بوده :)):))
متاسفانه چیزی نیست کنترل بشه اونم تو جایی مثل توییتر که هرکسی هرچی بخواد مینویسه
ولی YT اگه اسپویل تو title یا thumbnail باشه باید برخورد کنن :D
اینایی که اسپویل میکنن مجرم نیستن بیمارن، درمان هم نمیشن :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
یعد دیدن رادو اینقدر حالم بود که که مجبور شدم برم سراغ اندوخته روز مبادا.بعد از سالها بلاخره فیت زیرو رو دیدم اونم مسلسلی .یعنی هر چی گند تو سال 99 بود شست برد این کار رادو که عددی نیست.اینقدر خوشمزه بود با وجود همه سمپاشیها به فکر دیدن بقیه ش افتادم .داستان سری های بعدیش چجوریه؟جنگهای جدید می بینیم؟ماجراها و داستان جدید داره؟یا پایان داستان عوض میشه
اسپویل کنید برام مهم نیست اگه خوب باشه اسپویلم بشم می بینمش

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,255
نام
احمد
یعد دیدن رادو اینقدر حالم بود که که مجبور شدم برم سراغ اندوخته روز مبادا.بعد از سالها بلاخره فیت زیرو رو دیدم اونم مسلسلی .یعنی هر چی گند تو سال 99 بود شست برد این کار رادو که عددی نیست.اینقدر خوشمزه بود با وجود همه سمپاشیها به فکر دیدن بقیه ش افتادم .داستان سری های بعدیش چجوریه؟جنگهای جدید می بینیم؟ماجراها و داستان جدید داره؟یا پایان داستان عوض میشه
بر خلاف @Akiba مشخصه man of culture هستی :D بقیه هم داستان هاشون همین تیپ holy grail war هست اکثرا (غیر از گرند اردر که یه مقدار متفاوته قضیه) با آدم های مختلف و بازه های زمانی مختلف و اهداف مختلف. فقط stay night ادامه زیرو هست بقیه خیلی ربطی به هم ندارن.یه سری سینمایی هم داره به اسم heaven's feel که یه خط داستانی متفاوت از همون stay night هست. این stay night که می گم منظور unlimited blade works هست. چون یه stay night هم داریم مال زمان بغبغو شاه که اونم باز یک خط داستانی متفاوته ظاهرا. من خودم ندیدمش ولی می گن خیلی تعریفی نیست . خلاصه که اول همین unlimited blade works رو ببین و بعد هم بقیه سری.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,613
نام
امیر حسین
اگر میخوای به یک سری کاراکترهای مشترک توهین نشه، نبین:-" (که توهین به اون مشترک ها، توهین به غیر مسترک ها هم هست:p )
کلا هرچقدر F/Z خوبه، بقیه ... هعی...هعی...
فقط اکشن خوبی دارن...از نظر منطق داستانی صرفا توهینه:-"

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
609
نام
Shayan
درود بر دوستان عزیز...

جایی می شناسید مانگاها رو زبان انگلیسی راحت دانلود کرد؟ آرشیوشم نسبتا خوب باشه:D
کاملترین آرشیو رو این سایت داره، البته تورنت هستش:
Browse :: Nyaa

اگر هم از گوشی اندرویدی استفاده میکنی اپ تاچیومی بریز راحت از سورس های مختلف هر مانگایی خواستی بخون.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
1,409
نام
نیما
type="full"]199141[/ATTACH]
این انیمه هه که عکسش که کنار رادو گذاشتن چیه؟skon on qoser نیست؟چیه که کنار این گذاشتن؟
[/QUOTE]
199189
SnQ رو من کامل دیدم 2تا سیزنش رو :))
از حق نگذریم خود انیمیشنش خیلی خوب بود :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر