Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
590
نام
شهریار
این قسمت شینجکی افتضاح بود! :|
من تا حالا از حامیان این فصل بودم، ولی این قسمت اصلا جای دفاع نداره‌.
--------------------------
این کلاناد چه تجربه عجیبیه. خیلی کلیشه‌ایه ولی در عین حال حس می‌کنم پتانسیل خیلی زیادی داره. البته هنوز به After Story نرسیدم، ولی فصل اول هم تا اینجا بدک نبوده :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
این قسمت شینجکی افتضاح بود! :|
من تا حالا از حامیان این فصل بودم، ولی این قسمت اصلا جای دفاع نداره‌.
این کلاناد چه تجربه عجیبیه. خیلی کلیشه‌ایه ولی در عین حال حس می‌کنم پتانسیل خیلی زیادی داره. البته هنوز به After Story نرسیدم، ولی فصل اول هم تا اینجا بدک نبوده :D
کلا تمام کار های جون مائدا، فاز شروع و پایان اش به کل فرق داره.:D
نقطه قوت کاراشم همیشه پایان هاشه‌!

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
665
نام
نیما
دارم باکمونوگاتاری میبینم به طرز فجیعی عجیب و خوبه :D
یه قسمت 20 دقیقه ای 40 دقیقه طول میکشه هی عقب جلو بکن انیمه رو، سرچ بزن تا بفهمی فلان کانجی واسه چیه :)):))
خدایی زیرنویس فارسیش هم بهتر از انگلیسیشه خیلی خوبه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آریا؟ به به! همانا از هدایت‌شدگانی >:D<
خب جونم برات بگه که: همون‌طور که می‌دونی، مثل آبجی کوچیک‌اش آمانچو و کارهای مشابه، اتمسفرش خفن گیراست و اگه بگیره ول نمی‌کنه (بماند که حالا این جَو ملایم و دوستانه، حوصله می‌خواد و هرکسی رو هم نمی‌گیره متاسفانه). حالا یه چیزی که نسبت به خیلی از انیمه‌های iyashikei داره اینه که همیشه همه چیز ردیف و آروم نیست. بذار یه اسپویلر کوچیک باز کنم
مثلا یه قسمت‌هایی درام سنگین داره. یه‌جاهایی اشک بیننده در میاد. حتی یه اپیزود ترسناک هست که عالی پیاده شده و شخصا هر موقع می‌بینم تنم مورمور می‌شه.
کاراکترها خیلی دوست‌داشتنی هستن. اون رابطه شرقی و مشدی استاد و شاگردی هم برقراره که قشنگ رو انیمه نشسته. صداپیشه‌ها کارشون حرف نداره. و موسیقی! واااااای پسر! شاهکاره =D> آلبوم‌هاش رو دائم گوش می‌دم. وصف‌نشدنی خوبه!
دیگه همینا. یه کار خیلی لطیف، عرفانی و پر از ظرافت زنانه که می‌شه بهش گفت ملکه انیمه‌های ایاشیکی. لذت ببری از تماشا کردنش
اهم :-"
فصل اولشو دیدم و اینکه عجب کار گرم و با صفایی :x
کیفیت ساختش پایینه که خب به خاطر سالش طبیعیه ولی از اونطرف فضای داستان و کارکترها واقعا دوست داشتنی ان :x
الانم میرم سراغ فصل دومش:-"

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
133
نام
آرش
اهم :-"
فصل اولشو دیدم و اینکه عجب کار گرم و با صفایی :x
کیفیت ساختش پایینه که خب به خاطر سالش طبیعیه ولی از اونطرف فضای داستان و کارکترها واقعا دوست داشتنی ان :x
الانم میرم سراغ فصل دومش:-"
ایول بابا! چه سریع :O
آره قبول دارم؛ به‌ویژه فصل یکش دیگه خیلی قدیمیه بنده خدا. پس در کل پسندیدی. عالی! :-bd
فصل دوم درست یادم باشه چندتا قسمت خیلی قوی داره که ایشله ببینی و کیف کنی

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,920
نام
محمد علی
دارم باکمونوگاتاری میبینم به طرز فجیعی عجیب و خوبه :D
یه قسمت 20 دقیقه ای 40 دقیقه طول میکشه هی عقب جلو بکن انیمه رو، سرچ بزن تا بفهمی فلان کانجی واسه چیه :)):))
خدایی زیرنویس فارسیش هم بهتر از انگلیسیشه خیلی خوبه
زیرنویس فارسی سری مونوگاتاری از بهشت به مردم غفلت زده دنیا ارزانی شده.
توی مانگاها مشابه‌اش رو توی کوبرا داریم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,215
نام
پرهام
سلام
کسی میدونه انیمه جدیدی که به اسم Deltora Quest قسمت اولش پخش شده ربطی به مجموعه دلتورا نوشته امیلی رودا داره یا نه ؟

ویرایش : مثل اینکه جدید نیست و 34 قسمت ازش اومده . aw تازه شروع به زیرنویس کرده ؟

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
8,919
نام
سید محمد حسین
سلام
کسی میدونه انیمه جدیدی که به اسم Deltora Quest قسمت اولش پخش شده ربطی به مجموعه دلتورا نوشته امیلی رودا داره یا نه ؟

ویرایش : مثل اینکه جدید نیست و 34 قسمت ازش اومده . aw تازه شروع به زیرنویس کرده ؟

AW چجوری داره اون انیمه رو زیرنویس می کنه؟
آخرین بار که یادمه اون انیمه زیرنویس انگلیسی هم نداشت :))
هر چند شاید تو این مدت که من چک نکردم یه آدم خیری به سرش زده که اقتباس انیمه ای دلتورا کوئست رو ساب انگلیسی بزنه
کلا تا نگردی دنبالش جدا نمیتونی بفهمی رمان امیلی رودا اقتباس انیمه ای داره :)) اون موقع که من پیدا کردم قشنگ برام کشف قرن بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,613
نام
امیر حسین
عجب!!!
کتابش رو قرن ها پیش...زمانی که هنوز با کتاب خوندن دوست بودم خوندم:-"
پس... ببینیم:D

---
این فصل ناناتسو چجوریاست؟
آشغال قبلیه یا ببینیم و قابل تحمله؟
اگر خوبه که اون فصل رو برم مانگا بخونم، اینجا برگردم :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,206
نام
آریا
@Dr. Ariamax
چیز دیگه ای خارج از اسپویل که نمیخوای در مورد سری بگی؟ :-"
من حواسم به این نبود که دارم رو کل سری نظر میدم فکر کردم چون به اپیزودای اول سیزن ۱ دارم اشاره میکنم دیگه بقیشم اسپویل نیست :D
واقعا عذر میخوام از بابت اسپویل و در عجبم که چطور بن نشدم :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
665
نام
نیما
View attachment 195260
اینجا رو ترکیدم از خنده :))

View attachment 195261

View attachment 195262
اینجا هم که ^:)^

با این سرعتی که من دارم وان پیس می‌بینم ، فکر کنم سال دیگه تازه برسم به قسمت هایی که تا الان اومده . :D
وان پیس رو نمیدونم ولی من 150 اپیزود Fairy Tail پشت سر هم دیدم تو 2 هفته اینا تهش حالم بهم خورد ازش :D
البته داستانش هم یهو نابود شد دیگه جذابیت اولش رو نداشت

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,255
نام
احمد
همچنان در مورد Fate ، فقط و فقط F/Z ! :-"
خدایی چجوری میتونید کنار بیاید چنین کاراکتر پشمکی، یک شبه بشه ...

الله اکبر ...
نرید رو اعصابم:|:-"
هروفت یک فیت اومد، که اون پشمک همون قسمت اول رفت اون دنیا، برنده ی مبارزه ها هم با اون کست، همونی که خودتون میدونید شد، اون موقع میشه روی ارزش دیدنش بحث کرد:D
تو فوبیای اون ملعون رو گرفتیا مومن :D
اون خدا زده تو نصف سری فیت اصلا وجود نداره می خوای به صورت نمادین بیارن ترتیبشو بدن ؟ :D:-"
اونی که برنده شدنش رو می خوای کیه ؟ پادشاه قهرمانان اگه منظورته، یه سری داریم توش به پیروزی می رسه :D اگه هم منظورت اون یارو پادشاه فاتحان هست که فاتحه ش رو بخون :D ( آخرت فارسی سازی القاب :-")
prison school رو یه از خدا بی خبری وادارم کرد ببینم بالاخره ( با اینکه این تیپی نمی بینم انیمه معمولا) و باید بگم که طنز جالبی داره :D مانگاکا واقعا حالش خراب بوده ولی خب نمی شه این دست آوردش رو زیر سوال برد :-" یعنی می خوام بگم فقط مفسد نبوده بلکه هوش کمدی هم داشته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر